Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Dentysta- Łódź

-
viki_lodz
post Sun, 05 Jan 2014 - 16:51
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 43,367

Jeśli szukacie zdrowego podejścia, gdzie dziecko rzeczywiście usiądzie na fotelu i jeszcze jakimś cudem otworzy buzie:) to moge polecić adres firmę Grand Medica na ul Nowomiejskiej 4 www.grandmedica.com.pl Szczególnie lekrka przyjmująca w piątki po popołudniu. Bardzo dobre podejście do malucha a na koniec nagroda:) Serdecznie polecam
Go to the top of the page PM

Quote Post
viki_lodz
post Sun, 05 Jan 2014 - 16:51
Post #22

Nr użytkownika: 43,367

Jeśli szukacie zdrowego podejścia, gdzie dziecko rzeczywiście usiądzie na fotelu i jeszcze jakimś cudem otworzy buzie:) to moge polecić adres firmę Grand Medica na ul Nowomiejskiej 4 www.grandmedica.com.pl Szczególnie lekrka przyjmująca w piątki po popołudniu. Bardzo dobre podejście do malucha a na koniec nagroda:) Serdecznie polecam

Quote Post
mazaczek88
post Wed, 08 Jan 2014 - 00:46
Post #23

Nr użytkownika: 42,115

a slyszałyście kochane o czymś takim jak wizyta adaptacyjna? Tutaj są fotki z takiej Myślicie, że to naprawdę pomoże dziecku pozbyć się strachu przed dentystą? Jesli tak to moja teściowa powinna była iść na coś takiego z moim mężem;p

Quote Post
didusdina
post Mon, 24 Mar 2014 - 12:41
Post #24

Nr użytkownika: 43,765

witam Wszystkich zalogowałam się na owym portalu choć przeważnie tylko czytam wypowiedzi innych użytkowników ponieważ chciałabym wszystkich ostrzec przed stomatologiem na ul królewskiej .

A moze zaczne od poczatku - mam core w wieku nie całe 3 latka zauważyłam u niej plamki na zębach więc postanowiłam znaleść stomatologa aby zrobil przegląd, po przeczytaniu kilku wypowiedzi i zatelefonowaniu w kilka miejsc wybrałam królewską.
Przez telefon powiedziano mi ze pierwsza wizyta to tzn. adaptacyjna i jesli uda sie zrobic przeglad zabkow to dobrze - bedzie to wizyta darmowa aby dziecko i rodzice dobrze sie poczuli. A jesli uda sie zrobic przeglad i ewentualnie naprawic zabka to bedzie koszt w zaleznosci od rodzaju ubytku ale mniej wiecej 100z,l. Pomyslalam sobie ok. Umowilam sie na 17 - bylismy punktualnie ale Pani dr karolina jakas tam przyjela nas dopiero o 17.30 - co prawda nie bylo to jakos bardzo uciazliwe bo w tym czasie cora bawila sie zabawkami przygotowanymi w poczekalni ale jednak godzina to godzina.
Probowala zachecic moja małą do wejścia do gabinetu jednak to się nie udało. Niestety na siłe została otwarta buzia - przegląd został dokonany tylko z przodu i ja musiałam dopowiedzieć co mnie nie pokoji w buzi - lekarka zanotowała sobie to w karcie i zaproponowała iż jeśli są takie problemy z dzieckiem to może nalezy dziecku naprawić ząbki podczas narkozy !!!! oczy to mało mi nie wyszły gdy to usłyszałam - tak małe dziecko uśpić -- co jest pomyślałam. Ale myśle sobie dobra mów dalej.... wyjęła od razu zeszyt z zapiskami i zaczeła pokazywać mi na czym to polega i ile co kosztuje. Po mniej wiecej krótkiej rozmowie wyszło 1000zł. Wyszliśmy z gabinetu z burzą mózgu i w poczekalni gdy rozmowa dalej trwała zaproponowano już !! nam termin - grzecznie powiedziałam że się zastanowie i zadzwonie !! i pomału się ubierałyśmy. A tu ostatnie zdanie za wizytę nalezy się 80zł. Zapytałam ale za co??? no za badanie !!! mowiąc do lekarza ze miała to być wizyta adaptacyjna tak zostałam poinformowana telefonicznie i być za darmo - lekarka popatrzyła na mnie i odparła ; adaptacyjna?? ok to dziecko mogło tylko wejść i pooglądać a nie siadać na fotelu i uzębienie pokazywać !! TOTALNIE MNIE ZAMUROWAŁO. zapłaciłam te pieniądze bo widziałam że to sensu dalej nie ma ale naprawdę żałuję - myśle ze ta przychodnia tylko czatuje na takie sytuacje. Bardzo NIE polecam. Masakra.

Obecnie jestem w poszukiwaniu innego stomatologa - wiem ze trudno jest pracowac z tak malymi dziecmi i nie obedzie sie bez placzu ale ludzie nie robcie z dorosłych kretynów...

Quote Post
Dorotka
post Tue, 25 Mar 2014 - 15:53
Post #25

Nr użytkownika: 266

Didusdina ja przeszłam podobną historie z moim Kornelem tez w oklicach jego 3cich urodzin, tez miał być leczony w narkozie i tez stanowczo sie temu sprzeciwiłam. Gdzies pisałam na forum o tym, szkoda że nie natrafiłas na tamten wątek.
Tak jak i wiele dziewczyn majacych małe dzieci proponuje gabinet państwa Hilt icon_smile.gif tam napewno nie zapłacisz za przeglad icon_smile.gif Moje dzieciaki kochają "ciocię" Ole i "wujka" Tomka
Jak Kajetan nie siada na fotelu to jest płacz icon_wink.gif

--------------------

Quote Post
MamaKalinki
post Wed, 16 Apr 2014 - 17:26
Post #26

Nr użytkownika: 43,893

Oj ja też się naszukałam swego czasu odpowiedniego stomatologa, aż w końcu trafiłam IDEALNIE. chodzimy do [edit: moderacja] . Przemiła atmosfera, Pani Doktor wszystko pięknie tłumaczy a czyni to z wielką cierpliwością. Odpowiada na wszystkie pytania Dzieciaczków a później wykonuje zabiegi praktycznie bezpoleśnie. Zamiast tradycyjnej strzykawki używa krokodylka, odwraca uwagę Malucha na tyle, na ile to możliwe, i wszystko odbywa się bez krzyku. BARDZO polecam. My jesteśmy ogromnie zadowoleni:)

Quote Post
siforo
post Mon, 15 Sep 2014 - 10:30
Post #27

Nr użytkownika: 44,527

Moim zdaniem dziś nie brakuje dobrych dentystów. Musimy tylko znaleźć tego, który spełni wszystkie Nasze oczekiwania. Ja chodzę do jednego od dawna, i z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona. Ma także niezwykłe podejście do dzieci.

--------------------

Quote Post
kasiakrapik
post Mon, 22 Jun 2015 - 20:14
Post #28

Nr użytkownika: 46,042

Ja chodzę do dentysty na NFZ w przychodni Dąbrowa i absolutnie nie moge złego słowa rzec icon_smile.gif

Quote Post
Gosia_lodz
post Sat, 17 Sep 2016 - 11:33
Post #29

Nr użytkownika: 48,151

Miałam straszne problemy, ze znalezieniem odpowiedniego dentysty dla swojego Tymka. W końcu trafiłam do Pani doktor Ali z AlmaDent w Łodzi na rokicińskiej. Sympatyczna kobieta, która ma niesamowite podejście do dzieci, w trakcie pierwszej wizyty młody dał sobie spokojnie zajrzeć do buzi. Następne wizyty były naprawdę ok. Dziecko nie płakało i nie bało się Pani Doktor. Z czystym sumieniem polecam Alma Dent i Panią Doktor Alicję, to na prawdę dobry stomatolog .

Quote Post
dorotii
post Wed, 11 Jan 2017 - 10:40
Post #30

Nr użytkownika: 45,858

Pytałaś o Łódź to moim zdaniem powinnaś zaisać dziecko do Stomatologii Królewskiej, wyszukaj sobie adres. Oni właśnie mają bardzo dobrych stomatologów dziecięcch, leczą też pod narkozą, bo są czasem takie przypadki. Generalnie właśnie dobra opieka jest nad tymi dziećmi, co mi się podoba.

Quote Post
jolka33
post Fri, 17 Feb 2017 - 13:37
Post #31

Nr użytkownika: 47,582

Moja córka chodzi do przychodni stomatologicznej Laser dent na ulicy Kurczaki:
http://laserdent.com.pl/

Daję kontakt na stronę , mozna zapisać się mailem jak i zadzwonić. Chodzimy tam zresztą całą rodziną. Pan Wojciech Zawadzki to bardzo miły człowiek, potrafi nawiązać dobry konttakt z małym pacjentem, który jest przecież bardzo wymagający. Leczenie nie boli tak więc nasza córka nie ma złych skojarzeń z dentystą ( zwłaszcza,ze po wyjściu z gabinetu zawsze idziemy gdzieś do sklepu z zabawkami i coś jej kupujemy w nagrodę).

Quote Post
> Dentysta- Łódź

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Mon, 29 May 2017 - 19:07
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe