Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Tampony i basen

> 
mgiełka
czw, 09 paź 2003 - 08:19
Dziewczyny,

Mam pytanie, czy używacie tamponów i chodzicie na basen? Jakie tampony są najlepsze? Czy jest jakiś dyskomfort w wodzie?

Dzięki i pozdrawiam,
Monika
mgiełka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 631
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 09:20
Nr użytkownika: 277




post czw, 09 paź 2003 - 08:19
Post #1

Dziewczyny,

Mam pytanie, czy używacie tamponów i chodzicie na basen? Jakie tampony są najlepsze? Czy jest jakiś dyskomfort w wodzie?

Dzięki i pozdrawiam,
Monika
Natasha
czw, 09 paź 2003 - 09:11
Ja używam OB i jestem bardzo zadowolona. Przy dobrym umieszczeniu tamponu nie powinno się go czuc.
Dla pewnosci, w pierwszych dniach okresu uzywam super, potem juz normal. Polecam je na basen.
Natasha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 678
Dołączył: pon, 01 wrz 03 - 09:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,023

GG:


post czw, 09 paź 2003 - 09:11
Post #2

Ja używam OB i jestem bardzo zadowolona. Przy dobrym umieszczeniu tamponu nie powinno się go czuc.
Dla pewnosci, w pierwszych dniach okresu uzywam super, potem juz normal. Polecam je na basen.

--------------------
user posted image
kasiarybka

Go??







post czw, 09 paź 2003 - 10:10
Post #3

Na basen nie używam, bo pływać nie umiem icon_smile.gif icon_wink.gif ale używałam kiedy byliśmy na wakacjach nad jeziorkiem i bardzo sobie chwaliłam icon_smile.gif
......OB właśnie.
feroMonik
czw, 09 paź 2003 - 10:50
Ja też OB. Ale prawie wyłącznie na basenie. Normalnie wolę podpaski.
Tampony w pływaniu wcale nie przeszkadzają icon_biggrin.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 09 paź 2003 - 10:50
Post #4

Ja też OB. Ale prawie wyłącznie na basenie. Normalnie wolę podpaski.
Tampony w pływaniu wcale nie przeszkadzają icon_biggrin.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Monisia
czw, 09 paź 2003 - 11:50
Ja bez tamponów życia sobie nie wyobrażam icon_wink.gif
Nienawidzę podpasek i nie używam.
Tampony OB sÄ… super ale drogie .
Spokojnie na basem możesz, nic się nie czuje icon_wink.gif

Pozdrawiam
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post czw, 09 paź 2003 - 11:50
Post #5

Ja bez tamponów życia sobie nie wyobrażam icon_wink.gif
Nienawidzę podpasek i nie używam.
Tampony OB sÄ… super ale drogie .
Spokojnie na basem możesz, nic się nie czuje icon_wink.gif

Pozdrawiam
Wbmot
czw, 09 paź 2003 - 12:04
Ja takm jak Monisia - nie wyobrażam sobie życia bez tamponów.

Od kilku lat używam tylko tamponów OB.

Na basen nadają się jak najbardziej. Często chodzę na basen z ... OB icon_wink.gif
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post czw, 09 paź 2003 - 12:04
Post #6

Ja takm jak Monisia - nie wyobrażam sobie życia bez tamponów.

Od kilku lat używam tylko tamponów OB.

Na basen nadają się jak najbardziej. Często chodzę na basen z ... OB icon_wink.gif
anita
czw, 09 paź 2003 - 12:40
a dla mnie nie ma róznicy jakie, kupuje najczęściej najtańsze, np w rossmanie. Nie czuć żadnej różnicy.
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post czw, 09 paź 2003 - 12:40
Post #7

a dla mnie nie ma róznicy jakie, kupuje najczęściej najtańsze, np w rossmanie. Nie czuć żadnej różnicy.
addera
czw, 09 paź 2003 - 14:18
Ja też OB i też życia bez nich sobie nie wyobrażam. Są jak najbardziej na basen i nie tylko.
Ok OB (pamiętacie taką reklamę ??) wink.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 09 paź 2003 - 14:18
Post #8

Ja też OB i też życia bez nich sobie nie wyobrażam. Są jak najbardziej na basen i nie tylko.
Ok OB (pamiętacie taką reklamę ??) wink.gif

--------------------



aluc

Go??







post czw, 09 paź 2003 - 14:34
Post #9

tylko tampony i tylko OB

tak w ogóle to wolę tampaxy, ale w basenie mam wrażenie, że się ze mnie - sorki wink.gif - wyślizgują
adzia
czw, 09 paź 2003 - 14:44
Ja tylko OB, tych dziwactw z aplikatorem nawet nie potrafię porządnie założyć.
Tampony to jeden z najlepszych skutków upadku komuny icon_smile.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post czw, 09 paź 2003 - 14:44
Post #10

Ja tylko OB, tych dziwactw z aplikatorem nawet nie potrafię porządnie założyć.
Tampony to jeden z najlepszych skutków upadku komuny icon_smile.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
addera
czw, 09 paź 2003 - 15:09
CYTAT(adzia)
Tampony to jeden z najlepszych skutków  upadku komuny icon_smile.gif



Hehehe cud techniki i maximum higieny w jednym wink.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 09 paź 2003 - 15:09
Post #11

CYTAT(adzia)
Tampony to jeden z najlepszych skutków  upadku komuny icon_smile.gif



Hehehe cud techniki i maximum higieny w jednym wink.gif

--------------------



Potwora
czw, 09 paź 2003 - 21:49
I ja także tylko OB (coś w tym musi być icon_wink.gif ) ale tylko poza domem, w domku raczej podpaski ( za radą mojego ginekologa ).

Często pływam z tamponem - to super, że w czasie okresu możemy sobie pójść na basen icon_smile.gif warto mieć przygotowany drugi i po wyjściu z wody wymienić bo stary może być nasiąknięty basenową wodą.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 09 paź 2003 - 21:49
Post #12

I ja także tylko OB (coś w tym musi być icon_wink.gif ) ale tylko poza domem, w domku raczej podpaski ( za radą mojego ginekologa ).

Często pływam z tamponem - to super, że w czasie okresu możemy sobie pójść na basen icon_smile.gif warto mieć przygotowany drugi i po wyjściu z wody wymienić bo stary może być nasiąknięty basenową wodą.
oliwija
czw, 09 paź 2003 - 21:59
A ja wole donne. też bez aplikatorów i innych wynalzaków. Podpaski mnie drażnią i czuję że śmierdze!!!!
oliwija


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 137
Dołączył: śro, 03 wrz 03 - 18:14
Nr użytkownika: 1,028




post czw, 09 paź 2003 - 21:59
Post #13

A ja wole donne. też bez aplikatorów i innych wynalzaków. Podpaski mnie drażnią i czuję że śmierdze!!!!
oro
czw, 09 paź 2003 - 22:15
CYTAT(anita)
a dla mnie nie ma róznicy jakie, kupuje najczęściej najtańsze, np w rossmanie. Nie czuć żadnej różnicy.

Dla mnie też nie ma różnicy, ale jednak najczęściej Bella.
Też nie wyobrażam sobie życia bez tamponów 0 tym bardziej, że niedawno dostałam okres - pierwszy ra od 13 lutego 2002 icon_cry.gif
oro


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,116
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 19:16
SkÄ…d: Barlinek
Nr użytkownika: 243

GG:


post czw, 09 paź 2003 - 22:15
Post #14

CYTAT(anita)
a dla mnie nie ma róznicy jakie, kupuje najczęściej najtańsze, np w rossmanie. Nie czuć żadnej różnicy.

Dla mnie też nie ma różnicy, ale jednak najczęściej Bella.
Też nie wyobrażam sobie życia bez tamponów 0 tym bardziej, że niedawno dostałam okres - pierwszy ra od 13 lutego 2002 icon_cry.gif

--------------------
www.polskieserce.pl
www.pajacyk.pl
mgiełka
pią, 10 paź 2003 - 11:27
Dzięki za wszystkie posty, muszę przyznać, że dodałyście mi odwagi i pójdę jutro z małą na basen mimo tego, że ......no wiecie icon_smile.gif)))
Chyba przekonałyście mnie do OB, ale z czasem sprawdzę inne, choć wiem, że jeśli chodzi o podpaski to nie ma to jak always - już się sama przekonałam, i uważam, że warto więcej zapłacić za spokój i komfort.

Pozdrawiam,
Monika
mgiełka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 631
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 09:20
Nr użytkownika: 277




post pią, 10 paź 2003 - 11:27
Post #15

Dzięki za wszystkie posty, muszę przyznać, że dodałyście mi odwagi i pójdę jutro z małą na basen mimo tego, że ......no wiecie icon_smile.gif)))
Chyba przekonałyście mnie do OB, ale z czasem sprawdzę inne, choć wiem, że jeśli chodzi o podpaski to nie ma to jak always - już się sama przekonałam, i uważam, że warto więcej zapłacić za spokój i komfort.

Pozdrawiam,
Monika
Małgoś.dz
pią, 10 paź 2003 - 11:29
Hmmm, to może przy okazji tematu tamponów zadam trochę intymne pytanko:
czy nigdy nie miałyście żadnych problemów "odczuciowych" przy zakładaniu tychże?
Bo u mnie działo się coś dziwnego, przy każdej próbie nakładania, robiło mi się po prostu...słabo. icon_rolleyes.gif Nawet nie potrafię tego wytłumaczyć, momentalnie, zaraz po założeniu, zaczynało mnie mdlić, zawroty głowy, dziwne osłabienie, ciemno przed oczyma... icon_eek.gif Raczej mało przyjemne zjawisko, więc zrezygnowałam z tamponów.
Miałyście też coś takiego? Jak to wytłumaczyć?
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pią, 10 paź 2003 - 11:29
Post #16

Hmmm, to może przy okazji tematu tamponów zadam trochę intymne pytanko:
czy nigdy nie miałyście żadnych problemów "odczuciowych" przy zakładaniu tychże?
Bo u mnie działo się coś dziwnego, przy każdej próbie nakładania, robiło mi się po prostu...słabo. icon_rolleyes.gif Nawet nie potrafię tego wytłumaczyć, momentalnie, zaraz po założeniu, zaczynało mnie mdlić, zawroty głowy, dziwne osłabienie, ciemno przed oczyma... icon_eek.gif Raczej mało przyjemne zjawisko, więc zrezygnowałam z tamponów.
Miałyście też coś takiego? Jak to wytłumaczyć?

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
aluc

Go??







post pią, 10 paź 2003 - 12:03
Post #17

hmmm.... a robi ci się słabo przy nagłym wstawaniu, podnoszeniu głowy i tak dalej? bo może to wcale z tamponami nie jest związane, ale z techniką ich zakładania
Małgoś.dz
pią, 10 paź 2003 - 12:08
aluc, nie, to raczej nie to... icon_rolleyes.gif
Owszem, przy szybszym wstawaniu, zakręci mi się w głowie, pewnie jak większości z nas, ale te odczucia były innego pokroju. icon_wink.gif Ewidentnie czułam dyskomfort po nałożeniu tamponów. Pamiętam, że na ulotce była informacja, że nie każda kobieta może ich używać, ale "efekty niepożądane" jakie podawali nijak miały się do tego, co działo się ze mną.

Mnie było po prostu słabo... icon_rolleyes.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pią, 10 paź 2003 - 12:08
Post #18

aluc, nie, to raczej nie to... icon_rolleyes.gif
Owszem, przy szybszym wstawaniu, zakręci mi się w głowie, pewnie jak większości z nas, ale te odczucia były innego pokroju. icon_wink.gif Ewidentnie czułam dyskomfort po nałożeniu tamponów. Pamiętam, że na ulotce była informacja, że nie każda kobieta może ich używać, ale "efekty niepożądane" jakie podawali nijak miały się do tego, co działo się ze mną.

Mnie było po prostu słabo... icon_rolleyes.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
dagg
pią, 10 paź 2003 - 12:39
CYTAT
Hmmm, to może przy okazji tematu tamponów zadam trochę intymne pytanko: czy nigdy nie miałyście żadnych problemów "odczuciowych" przy zakładaniu tychże?


Ja tamponów nie używam na codzień z tych właśnie "problemów odczuciowych" coś w tym jest. Poprostu robi mi sie słabo i kreci w głowie.

No ale jak jestem zmuszona (basen) to zakładam sobie b. cieniutkie OB i z czasem w wodzie złe samopoczucie przechodzi. Po wyjściu z wody natychmiast muszę się go pozbyć ..... Taki urok

Dag
dagg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 15:10
Nr użytkownika: 500




post pią, 10 paź 2003 - 12:39
Post #19

CYTAT
Hmmm, to może przy okazji tematu tamponów zadam trochę intymne pytanko: czy nigdy nie miałyście żadnych problemów "odczuciowych" przy zakładaniu tychże?


Ja tamponów nie używam na codzień z tych właśnie "problemów odczuciowych" coś w tym jest. Poprostu robi mi sie słabo i kreci w głowie.

No ale jak jestem zmuszona (basen) to zakładam sobie b. cieniutkie OB i z czasem w wodzie złe samopoczucie przechodzi. Po wyjściu z wody natychmiast muszę się go pozbyć ..... Taki urok

Dag
Guśka
pią, 10 paź 2003 - 12:54
Prawdę mówiąc nie za bardzo rozumiem, jak to możliwe, by po założeniu tamponu robiło Wam się słabo icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Moim zdaniem skoro takie dolegliwości mają miejsce, to bezwzględnie nie powinnyście ich używac, bo to przecież nie jest normalne.

Ja bez tamponów nie wyobrażam sobie życia! icon_smile.gif ale nigdy przenigdy nie odczuwałam żadnego dyskomfortu z tego powodu. No raz jak byłam małolata i "zapodalam" sobie tampon od mamy, a że pierwszy raz to był więc założyłam go tylko tyle o ile, żeby nie wypadł od razu. Od razu wprawdzie nie wypadł, ale z chodzeniem to miałam niezłe problemy, nie mówiąc już o siadaniu icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
SkÄ…d: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post pią, 10 paź 2003 - 12:54
Post #20

Prawdę mówiąc nie za bardzo rozumiem, jak to możliwe, by po założeniu tamponu robiło Wam się słabo icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Moim zdaniem skoro takie dolegliwości mają miejsce, to bezwzględnie nie powinnyście ich używac, bo to przecież nie jest normalne.

Ja bez tamponów nie wyobrażam sobie życia! icon_smile.gif ale nigdy przenigdy nie odczuwałam żadnego dyskomfortu z tego powodu. No raz jak byłam małolata i "zapodalam" sobie tampon od mamy, a że pierwszy raz to był więc założyłam go tylko tyle o ile, żeby nie wypadł od razu. Od razu wprawdzie nie wypadł, ale z chodzeniem to miałam niezłe problemy, nie mówiąc już o siadaniu icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

--------------------
Guśka mama Natalii
> Tampony i basen
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 02:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama