Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Wyniki spermiogramu - proszę o interpretacje wyników

, Wyniki spermiogramu - proszę o interpretacje wyników
> , Wyniki spermiogramu - proszÄ™ o interpretacje wyników
muchacho
śro, 10 cze 2009 - 15:36
Witam.
Dzisiaj odebrałem te wyniki.
Mam 32 lata. Jako dziecko miałem wnętrostwo jednego jądra. W wieku 7 lat zostało ono zoperowane i powróciło do moszny. Wiem, ze to i tak zbyt długi okres jak na te dolegliwość.
Dwa lata temu przeszedłem zapalenie jądra. Nie wiem, czy było to zapalenie jądra operowanego. Pół roku temu zapalenie sie powtórzyło. W zasadzie wziąłem 5 rożnych antybiotyków, z czego każda kuracja trwała ok 7-10 dni. Po zaprzestaniu brania antybiotyku bóle oraz obrzęk powracał. Urolog skierował mnie na badania odnośnie raka jądra. poniżej przedstawiam wyniki badań. Wizytę u urologa mam umówiona dopiero na 21 lipca, ale chciałby juz teraz wiedzieć mniej więcej co sadzić o tych wynikach. Trochę jestem zaniepokojony. Proszę o otwarte i szczere wypowiedzi. Dziękuję za komentarze. Poznałem dziewczynę i dobrze mi z nią. chciałbym wiedzieć jakie mam szanse na to by mieć dzieci.

Wyniki badań pod linkiem:
https://img229.imageshack.us/img229/692/001v.jpg
muchacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 10 cze 09 - 15:32
Nr użytkownika: 27,719




post śro, 10 cze 2009 - 15:36
Post #1

Witam.
Dzisiaj odebrałem te wyniki.
Mam 32 lata. Jako dziecko miałem wnętrostwo jednego jądra. W wieku 7 lat zostało ono zoperowane i powróciło do moszny. Wiem, ze to i tak zbyt długi okres jak na te dolegliwość.
Dwa lata temu przeszedłem zapalenie jądra. Nie wiem, czy było to zapalenie jądra operowanego. Pół roku temu zapalenie sie powtórzyło. W zasadzie wziąłem 5 rożnych antybiotyków, z czego każda kuracja trwała ok 7-10 dni. Po zaprzestaniu brania antybiotyku bóle oraz obrzęk powracał. Urolog skierował mnie na badania odnośnie raka jądra. poniżej przedstawiam wyniki badań. Wizytę u urologa mam umówiona dopiero na 21 lipca, ale chciałby juz teraz wiedzieć mniej więcej co sadzić o tych wynikach. Trochę jestem zaniepokojony. Proszę o otwarte i szczere wypowiedzi. Dziękuję za komentarze. Poznałem dziewczynę i dobrze mi z nią. chciałbym wiedzieć jakie mam szanse na to by mieć dzieci.

Wyniki badań pod linkiem:
https://img229.imageshack.us/img229/692/001v.jpg
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 cze 2009 - 16:42
Post #2

[post usunięty]
muchacho
śro, 10 cze 2009 - 17:30
Serdecznie dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedz. Nie ukrywam, iż trochę na duchu mnie to podniosło. Cała nadzieja w ruchliwości. Dziękuję raz jeszcze i Pozdrawiam. icon_smile.gif. Za jakieś 3-4 miesiące zajrzę tu znowu z nowymi wynikami. mam nadzieje, że będą lepsze.
muchacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 10 cze 09 - 15:32
Nr użytkownika: 27,719




post śro, 10 cze 2009 - 17:30
Post #3

Serdecznie dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedz. Nie ukrywam, iż trochę na duchu mnie to podniosło. Cała nadzieja w ruchliwości. Dziękuję raz jeszcze i Pozdrawiam. icon_smile.gif. Za jakieś 3-4 miesiące zajrzę tu znowu z nowymi wynikami. mam nadzieje, że będą lepsze.
> Wyniki spermiogramu - proszÄ™ o interpretacje wyników, Wyniki spermiogramu - proszÄ™ o interpretacje wyników
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 04:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama