Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kask na rower

, tańszy czy z "wyzszej" pólki
> , taÅ„szy czy z "wyzszej" pólki
karolaijula
wto, 06 sty 2009 - 13:26
Moim postanowieniem noworocznym jest zwiedzanie okolicy rowerem razem z Julką icon_smile.gif Rower i fotelik już upatrzone tylko ten kask dla Julki nie wiem jaki 21.gif Pani w sklepie z rowerami poleca mi bagatela kask za 119 zł że niby super dobry!Nie chcę kupować niesprawdzonego na allegro no chyba że mi podpowiecie. Jeśli rzeczywiście cena świadczy o jakości to jakoś wyskrobię trochę więcej kaski na niego. Czy można ewentualnie kupic kask używany czy lepiej jak będzie nowy. Julka ma teraz obwód głowy 51 cm. Proszę doradźcie mi icon_smile.gif
karolaijula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 21:57
Skąd: Międzyrzecz
Nr użytkownika: 18,214

GG:


post wto, 06 sty 2009 - 13:26
Post #1

Moim postanowieniem noworocznym jest zwiedzanie okolicy rowerem razem z Julką icon_smile.gif Rower i fotelik już upatrzone tylko ten kask dla Julki nie wiem jaki 21.gif Pani w sklepie z rowerami poleca mi bagatela kask za 119 zł że niby super dobry!Nie chcę kupować niesprawdzonego na allegro no chyba że mi podpowiecie. Jeśli rzeczywiście cena świadczy o jakości to jakoś wyskrobię trochę więcej kaski na niego. Czy można ewentualnie kupic kask używany czy lepiej jak będzie nowy. Julka ma teraz obwód głowy 51 cm. Proszę doradźcie mi icon_smile.gif

--------------------





Posty w temacie
karolaijula   Kask na rower   wto, 06 sty 2009 - 13:26
jl101   Moim postanowieniem noworocznym jest zwiedzanie ok...   Å›ro, 07 sty 2009 - 11:27
az   Ja kupiÅ‚am droższy, ale z fajnÄ… regulacjÄ…. Ma ...   Å›ro, 07 sty 2009 - 11:54
karolaijula   Też myÅ›laÅ‚am o tym żeby najpierw w sklepie ...   Å›ro, 07 sty 2009 - 11:58
grzaÅ‚ka   moje dzieci jeżdżą w kaskach Author   Å›ro, 07 sty 2009 - 16:50
Ketmia   A moje dziecko ma kask z Lidla :). Ma on fajnÄ… re...   Å›ro, 07 sty 2009 - 23:27
> Kask na rower, taÅ„szy czy z "wyzszej" pólki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama