Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Impreza -kciuki!

, - nie bawię się! dzień po urodzinach tata w szpitalu...
> , - nie bawię się! dzień po urodzinach tata w szpitalu...
Cleo
nie, 24 lip 2011 - 12:45
Mój tata konczy jutro 60 lat. Od paru miesięcy z rodzeństwem knuliśmy Podstępny Plan, na koniec włąćzając w to resztę rodziny rzem ze spanikowaną naszą Mamą na czele.
Otóż dziś ma się odbyc impreza-niespodzianka. Z pokazem filmu w załatwionej sali kinowej- scenariusz naszej produkcji, a obraz to montaż fragmentó ulubioncyh filmów taty albo pasujacych do tresci scenariusz,a ktory opowaida historię taty i nas-jego dzieci. Potem przyjęcie, a jeszcze wczesniej występ moich dziewczyn, bo reszta wnuczków nieobecna,a i tak nie mówiąca;)
Teraz ostatnie dni upłynęły nam na wprowadzaniu kolejnych etapów Ściemy. Że rodzina tak naprawdę przyjdzie za tydzien dopiero do domu rodziców na przyjecie, ze mamie NAGLE przełożono dyżur i ma wolne dziś, więc oni sobie SAMI pójdą na spacerek do centrum... miał być park, ale pochmurno, więc wczoraj doszła ściema nr 3 - że ja zadzwoniłam NAGLE zapraszając na występ zuchów z gromady Misi, bo jakaś tam okazja hufcowo-wakacyjna. I ze zaprszam rodziców bardzo-bardzo w to konkretne miejsce włąsnie.
Podobno tata to łyknął.
Teraz potrzebne kciuki, żeby tata chciał isc, bo przeziębiony. Żeby nie natknęłi sie z mama na rodzinę, która chyłkiem tam bedzie zmierzać, a potem kciuki, żęby NIKT się nie spóźnił, żebysmy zdązyly zdekoracjami, jedzeniem itd. I żeby wszystko się udało!!!

o matko, co za stres. A za rok 60-tka mojej mamy....!

Ten post edytował Cleo wto, 26 lip 2011 - 21:31
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post nie, 24 lip 2011 - 12:45
Post #1

Mój tata konczy jutro 60 lat. Od paru miesięcy z rodzeństwem knuliśmy Podstępny Plan, na koniec włąćzając w to resztę rodziny rzem ze spanikowaną naszą Mamą na czele.
Otóż dziś ma się odbyc impreza-niespodzianka. Z pokazem filmu w załatwionej sali kinowej- scenariusz naszej produkcji, a obraz to montaż fragmentó ulubioncyh filmów taty albo pasujacych do tresci scenariusz,a ktory opowaida historię taty i nas-jego dzieci. Potem przyjęcie, a jeszcze wczesniej występ moich dziewczyn, bo reszta wnuczków nieobecna,a i tak nie mówiąca;)
Teraz ostatnie dni upłynęły nam na wprowadzaniu kolejnych etapów Ściemy. Że rodzina tak naprawdę przyjdzie za tydzien dopiero do domu rodziców na przyjecie, ze mamie NAGLE przełożono dyżur i ma wolne dziś, więc oni sobie SAMI pójdą na spacerek do centrum... miał być park, ale pochmurno, więc wczoraj doszła ściema nr 3 - że ja zadzwoniłam NAGLE zapraszając na występ zuchów z gromady Misi, bo jakaś tam okazja hufcowo-wakacyjna. I ze zaprszam rodziców bardzo-bardzo w to konkretne miejsce włąsnie.
Podobno tata to łyknął.
Teraz potrzebne kciuki, żeby tata chciał isc, bo przeziębiony. Żeby nie natknęłi sie z mama na rodzinę, która chyłkiem tam bedzie zmierzać, a potem kciuki, żęby NIKT się nie spóźnił, żebysmy zdązyly zdekoracjami, jedzeniem itd. I żeby wszystko się udało!!!

o matko, co za stres. A za rok 60-tka mojej mamy....!

--------------------
Agnieszka AZJ
nie, 24 lip 2011 - 12:48
Cleo,
trzymam &&&&&&&&

Chciałabym, zeby moje dzieci kiedyś dla mnie taką akcję wykonały 06.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post nie, 24 lip 2011 - 12:48
Post #2

Cleo,
trzymam &&&&&&&&

Chciałabym, zeby moje dzieci kiedyś dla mnie taką akcję wykonały 06.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
myla
nie, 24 lip 2011 - 12:48
łał jestem pod wrażeniem pomysłu i trzymam kciuki za udaną imprezę &&&&&
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post nie, 24 lip 2011 - 12:48
Post #3

łał jestem pod wrażeniem pomysłu i trzymam kciuki za udaną imprezę &&&&&

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
asia_b
nie, 24 lip 2011 - 12:52
Wzruszyłam się czytając o Waszych przygotowaniach. Kciuki zaciskam i czekam na relację i wrażenia po imprezie icon_smile.gif
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
Skąd: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post nie, 24 lip 2011 - 12:52
Post #4

Wzruszyłam się czytając o Waszych przygotowaniach. Kciuki zaciskam i czekam na relację i wrażenia po imprezie icon_smile.gif

--------------------
aronka
nie, 24 lip 2011 - 12:54
Cleo, dołączam do trzymających kciuki! Impreza zapowiada się imponująco. Chciałabym zobaczyć minę Twojego Taty. Mam nadzieję, że wszystko uda się super i emocji będzie co niemiara.
Daj znać koniecznie, jak poszło.
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post nie, 24 lip 2011 - 12:54
Post #5

Cleo, dołączam do trzymających kciuki! Impreza zapowiada się imponująco. Chciałabym zobaczyć minę Twojego Taty. Mam nadzieję, że wszystko uda się super i emocji będzie co niemiara.
Daj znać koniecznie, jak poszło.
mama_do_kwadratu
nie, 24 lip 2011 - 12:57
Jeeeej, ale super. Trzymam kciuki i czekam na relację!
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 24 lip 2011 - 12:57
Post #6

Jeeeej, ale super. Trzymam kciuki i czekam na relację!

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
naples
nie, 24 lip 2011 - 12:58
Pomysł super, trzymam kciuki, aby wszystko udało się zrealizować i czekam na relację, jak to wyszło icon_smile.gif
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post nie, 24 lip 2011 - 12:58
Post #7

Pomysł super, trzymam kciuki, aby wszystko udało się zrealizować i czekam na relację, jak to wyszło icon_smile.gif

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
Mineralka
nie, 24 lip 2011 - 13:00
Cleo,
trzymam za imprezę,a dla taty dużo zdrowia.
Mineralka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 149
Dołączył: wto, 21 wrz 04 - 18:53
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 2,114




post nie, 24 lip 2011 - 13:00
Post #8

Cleo,
trzymam za imprezę,a dla taty dużo zdrowia.
Martucha_
nie, 24 lip 2011 - 13:01
Wow super! Trzymam kciuki. I bardzo zazdroszczę tak fajnej rodziny.
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post nie, 24 lip 2011 - 13:01
Post #9

Wow super! Trzymam kciuki. I bardzo zazdroszczę tak fajnej rodziny.
Dabriza
nie, 24 lip 2011 - 14:58
świetny pomysł! trzymam kciuki i czekam na relacje:)
Dabriza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,978
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 10:52
Skąd: Beskidy
Nr użytkownika: 25,600




post nie, 24 lip 2011 - 14:58
Post #10

świetny pomysł! trzymam kciuki i czekam na relacje:)

--------------------
Kinga ( 30.01.2008) i Anna ( 18.08.2009)
" gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo "
Owidiusz
pcola
nie, 24 lip 2011 - 14:58
Cleo,
zazdroszczę okropnie i trzymam kciuki za powodzenie całej akcji &&&&&&&&&&&&
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post nie, 24 lip 2011 - 14:58
Post #11

Cleo,
zazdroszczę okropnie i trzymam kciuki za powodzenie całej akcji &&&&&&&&&&&&

--------------------



--------------------------
agrafkaa
nie, 24 lip 2011 - 16:08
Zazdroszczę tacie
Trzymam kciuki żeby wszystko się udało &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post nie, 24 lip 2011 - 16:08
Post #12

Zazdroszczę tacie
Trzymam kciuki żeby wszystko się udało &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
Edzia77
nie, 24 lip 2011 - 16:53
Ja również trzymam mocno kciuki...
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post nie, 24 lip 2011 - 16:53
Post #13

Ja również trzymam mocno kciuki...

--------------------
Edzia
Paula.
nie, 24 lip 2011 - 19:02
Impreza już pewnie mocno w toku, więc kciuki już pewnie nie potrzebne icon_smile.gif.
Super pomysł, wspaniała rodzinka.
Wszystkiego najlepszego dla jubilata!

Także niecierpliwie czekam na relację.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post nie, 24 lip 2011 - 19:02
Post #14

Impreza już pewnie mocno w toku, więc kciuki już pewnie nie potrzebne icon_smile.gif.
Super pomysł, wspaniała rodzinka.
Wszystkiego najlepszego dla jubilata!

Także niecierpliwie czekam na relację.

--------------------
Paula
Cleo
nie, 24 lip 2011 - 22:28
Ufff.
wróciłam godzinę temu. Udało się, dziękuję za kciuki!My często takie akcje robimy w rodzinie- niespodziankowo-twórcze;) (moją 30-tka została przez moje rodzenstwo zrobiona np. w calosci w klimacie mojego ulubionego wtedy serialu, wieczór panienski mojej sredniej siostry chyba tez tu kidys opisywalam). Ale teraz były dodatkowe trudności logistyczno-różne, które jednak udało sie pokonać.
Średnia siostra dojechała znad morza i nadmuchiwała balony, zdążyliśmy rozstawić krzesła, rozwiesić serpentyny, brat obsługiwał sprzęt, druga siostra z winem i tortem przybyła. Rodzina się nie spóznila,jedna ciotkaprosto niemal z promu z Norwegii zeszła, a jedna siostra cioteczna z miesięcznym synkiem się zjawiła:)
Na drzwiach do budynku nakleiliśmy kartkę: 'Występ ZHR- w sali przy recepcji', ja czatowałam przy oknie i jak mama wysłala mi sms-a, rzuciłam się z czujki do sali, zgasiliśmy światło i czekaliśmy na jubilata:)
Moje dzieci ubrane porządnie z białymi kokardami na głowach wystąpiły pięknie (motywem przewodnim byłMonthy Python i skecz o Ministerstwie Śmiesznych Kroków;) ). Pózniej puscilismy film- na serio niektórzy mysleli, że całą 'Odyseję kosmiczną 2001' puścimy hahah (bo początek Filmu był właśnie z tego dzieła).
Potem była przemowa mamy, prezenty, przemowa taty.

Jedzenia było aż za dużo,więc jutro koleżeństwo z pracy ucieszy się bardzo- nie tyle z mojego powrotu po urlopie, ile...z obfitego drugiego śniadania dla działowej czeredy;)
Tort-z nadrukiem-super wyszedł (projekt najmłodszej siostry), a wypalenie świeczki trwało akurat tyle, ile nasze 'Sto lat' -idealne zgranie;)

Tylko jakoś tak źle/smutno, że tata źle się czuję- mam nadzieję, że to przeziębienie, ale mama powiedziała, że cos narzeka ostatnio na zdrowie bardziej niż zwykle, a według mnie i rodzeństwa STRASZNIE schudł... naprawdę okropnie.

dzięki raz jeszcze, a jak wrzucimy na YT film, to może będziecie chciały zobaczyć -podam link:)

cleo

PS
A pokazywałam Wam jaki numer zrobilismy z mężem mojej sredniej siostry i jej przyjaciółmi na jej niedawną 30-tkę?--->
https://www.youtube.com/watch?v=R4al1P5VM0E...feature=feedlik

Ten post edytował Cleo nie, 24 lip 2011 - 23:37
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post nie, 24 lip 2011 - 22:28
Post #15

Ufff.
wróciłam godzinę temu. Udało się, dziękuję za kciuki!My często takie akcje robimy w rodzinie- niespodziankowo-twórcze;) (moją 30-tka została przez moje rodzenstwo zrobiona np. w calosci w klimacie mojego ulubionego wtedy serialu, wieczór panienski mojej sredniej siostry chyba tez tu kidys opisywalam). Ale teraz były dodatkowe trudności logistyczno-różne, które jednak udało sie pokonać.
Średnia siostra dojechała znad morza i nadmuchiwała balony, zdążyliśmy rozstawić krzesła, rozwiesić serpentyny, brat obsługiwał sprzęt, druga siostra z winem i tortem przybyła. Rodzina się nie spóznila,jedna ciotkaprosto niemal z promu z Norwegii zeszła, a jedna siostra cioteczna z miesięcznym synkiem się zjawiła:)
Na drzwiach do budynku nakleiliśmy kartkę: 'Występ ZHR- w sali przy recepcji', ja czatowałam przy oknie i jak mama wysłala mi sms-a, rzuciłam się z czujki do sali, zgasiliśmy światło i czekaliśmy na jubilata:)
Moje dzieci ubrane porządnie z białymi kokardami na głowach wystąpiły pięknie (motywem przewodnim byłMonthy Python i skecz o Ministerstwie Śmiesznych Kroków;) ). Pózniej puscilismy film- na serio niektórzy mysleli, że całą 'Odyseję kosmiczną 2001' puścimy hahah (bo początek Filmu był właśnie z tego dzieła).
Potem była przemowa mamy, prezenty, przemowa taty.

Jedzenia było aż za dużo,więc jutro koleżeństwo z pracy ucieszy się bardzo- nie tyle z mojego powrotu po urlopie, ile...z obfitego drugiego śniadania dla działowej czeredy;)
Tort-z nadrukiem-super wyszedł (projekt najmłodszej siostry), a wypalenie świeczki trwało akurat tyle, ile nasze 'Sto lat' -idealne zgranie;)

Tylko jakoś tak źle/smutno, że tata źle się czuję- mam nadzieję, że to przeziębienie, ale mama powiedziała, że cos narzeka ostatnio na zdrowie bardziej niż zwykle, a według mnie i rodzeństwa STRASZNIE schudł... naprawdę okropnie.

dzięki raz jeszcze, a jak wrzucimy na YT film, to może będziecie chciały zobaczyć -podam link:)

cleo

PS
A pokazywałam Wam jaki numer zrobilismy z mężem mojej sredniej siostry i jej przyjaciółmi na jej niedawną 30-tkę?--->
https://www.youtube.com/watch?v=R4al1P5VM0E...feature=feedlik

--------------------
Agnieszka AZJ
nie, 24 lip 2011 - 22:36
CYTAT(Cleo @ Sun, 24 Jul 2011 - 23:28) *
PS
A pokazywałam Wam jaki numer zrobilismy z mężem i przyjaciółmi mojej sredniej siostry na jej niedawną 30-tkę?--->
https://www.youtube.com/watch?v=R4al1P5VM0E...feature=feedlik


Boskie 06.gif Końcówka mnie rozłozyła 06.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post nie, 24 lip 2011 - 22:36
Post #16

CYTAT(Cleo @ Sun, 24 Jul 2011 - 23:28) *
PS
A pokazywałam Wam jaki numer zrobilismy z mężem i przyjaciółmi mojej sredniej siostry na jej niedawną 30-tkę?--->
https://www.youtube.com/watch?v=R4al1P5VM0E...feature=feedlik


Boskie 06.gif Końcówka mnie rozłozyła 06.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Cleo
nie, 24 lip 2011 - 22:42
A jak to sie trudno robilo!! zwlaszcza, że wlaściwie spontan- wiedzielismy,która piosenkę robimy, ale do konca nie było wiadomo,jaki skład ludzi się pojawi.Mielismy tylk 3 godziny, jednego operatora, który upierał się, że LIP DUB robi się na jednym ujęciu, więc były ciągle powtórki;)

Z filmem taty z kolei było tak, że pierwotny dobór fragmentów filmu i scenariusz zrobił brat z siostrą najmłodszą, ale potem ocknelysmy się ja i średnia i wtrącalysmy swoje 3 grosze, az wreszcie spotkalismy się u mnie ( jedna siostra via skype) i uzgodnilismy ostateczną wersję,którą potem montował mąż siostry nr 2. uf..
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post nie, 24 lip 2011 - 22:42
Post #17

A jak to sie trudno robilo!! zwlaszcza, że wlaściwie spontan- wiedzielismy,która piosenkę robimy, ale do konca nie było wiadomo,jaki skład ludzi się pojawi.Mielismy tylk 3 godziny, jednego operatora, który upierał się, że LIP DUB robi się na jednym ujęciu, więc były ciągle powtórki;)

Z filmem taty z kolei było tak, że pierwotny dobór fragmentów filmu i scenariusz zrobił brat z siostrą najmłodszą, ale potem ocknelysmy się ja i średnia i wtrącalysmy swoje 3 grosze, az wreszcie spotkalismy się u mnie ( jedna siostra via skype) i uzgodnilismy ostateczną wersję,którą potem montował mąż siostry nr 2. uf..


--------------------
Paula.
nie, 24 lip 2011 - 23:02
Teledysk boski.
Czekam niecierpliwie na link do filmu.
I muszę przeszukać forum, żeby znaleźć opis wieczoru panieńskiego - może coś ściągnę, w przyszłym roku będę siostrze organizować icon_smile.gif.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post nie, 24 lip 2011 - 23:02
Post #18

Teledysk boski.
Czekam niecierpliwie na link do filmu.
I muszę przeszukać forum, żeby znaleźć opis wieczoru panieńskiego - może coś ściągnę, w przyszłym roku będę siostrze organizować icon_smile.gif.

--------------------
Paula
naples
pon, 25 lip 2011 - 01:36
Cleo, cieszę się, że znalazłaś chwilkę i zdałaś nam relację, super też, że wszystko się udało icon_smile.gif
Filmik z lip dup świetny, podziwiam za zaanagażowanie, bo naprawdę czasu mieliście praktycznie znikome ilości, a wszystko to super, zresztą zgrać kilka osób w takim projekcie- wymaga nielada wyzwania, ale efekt bardzo fajny icon_biggrin.gif
Czekam zatem na filmik z dzisiejszego dnia i zdrowia tacie przysłam icon_wink.gif
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post pon, 25 lip 2011 - 01:36
Post #19

Cleo, cieszę się, że znalazłaś chwilkę i zdałaś nam relację, super też, że wszystko się udało icon_smile.gif
Filmik z lip dup świetny, podziwiam za zaanagażowanie, bo naprawdę czasu mieliście praktycznie znikome ilości, a wszystko to super, zresztą zgrać kilka osób w takim projekcie- wymaga nielada wyzwania, ale efekt bardzo fajny icon_biggrin.gif
Czekam zatem na filmik z dzisiejszego dnia i zdrowia tacie przysłam icon_wink.gif

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
aronka
pon, 25 lip 2011 - 11:39
Cleo, niespodzianka dla siostry fantastyczna. icon_biggrin.gif
Cieszę się, że impreza dla Taty się udała. Teraz trzeba Mu życzyć tylko jak najwięcej zdrowia.
Jesteście niesamowitą Rodziną - tak, przez duże "R". icon_smile.gif
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post pon, 25 lip 2011 - 11:39
Post #20

Cleo, niespodzianka dla siostry fantastyczna. icon_biggrin.gif
Cieszę się, że impreza dla Taty się udała. Teraz trzeba Mu życzyć tylko jak najwięcej zdrowia.
Jesteście niesamowitą Rodziną - tak, przez duże "R". icon_smile.gif
> Impreza -kciuki!, - nie bawię się! dzień po urodzinach tata w szpitalu...
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 16:33
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama