Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Sklep z torebkami jakimiÅ› fajnymi

, ale takimi "ręcznymi"
> , ale takimi "rÄ™cznymi"
zilka
wto, 18 gru 2012 - 22:04
Czy gdzieś jest w Warszawie miejsce, stale czynne (a nie różne jarmarki) gdzie można kupić torebkę jak z pakamery.pl? Doszłam do wniosku, że koniecznie muszę mieć przed sobotą a przesyłka już żadna do mnie nie dojdzie... Poza tym czasami fajnie jest pomacać 06.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post wto, 18 gru 2012 - 22:04
Post #1

Czy gdzieś jest w Warszawie miejsce, stale czynne (a nie różne jarmarki) gdzie można kupić torebkę jak z pakamery.pl? Doszłam do wniosku, że koniecznie muszę mieć przed sobotą a przesyłka już żadna do mnie nie dojdzie... Poza tym czasami fajnie jest pomacać 06.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
anuÅ›
wto, 18 gru 2012 - 22:45
Kolo mnie jest mini galeria z recznie robionymi rzeczami, m.in. torebkami z filcu itp. Moge jutro zrobic zdjecie i wyslac Ci przykladowe torebki. Tylko czy ew. dasz rade do Wawra dojechac?
anuÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,222
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 364

GG:


post wto, 18 gru 2012 - 22:45
Post #2

Kolo mnie jest mini galeria z recznie robionymi rzeczami, m.in. torebkami z filcu itp. Moge jutro zrobic zdjecie i wyslac Ci przykladowe torebki. Tylko czy ew. dasz rade do Wawra dojechac?
zilka
śro, 19 gru 2012 - 07:18
CYTAT(anuÅ› @ Wed, 19 Dec 2012 - 00:45) *
Tylko czy ew. dasz rade do Wawra dojechac?


Kochana jesteś ale dla mnie to drugi koniec świata...
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post śro, 19 gru 2012 - 07:18
Post #3

CYTAT(anuÅ› @ Wed, 19 Dec 2012 - 00:45) *
Tylko czy ew. dasz rade do Wawra dojechac?


Kochana jesteś ale dla mnie to drugi koniec świata...

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
sylwiass
śro, 14 sty 2015 - 09:22
Polowałam jakiś czas temu na kopertówkę online i chyba przeczesałam połowę internetu w tym celu ;P Najładniejsze modele mieli na mój gust na stronie [edit: moderacja] l. Także ich bym polecała. Dużo takich naprawdę artystycznych wzorów. Torebki, które się po prostu wyróżniały pod względem stylu na tle innych.
sylwiass


Grupa: Zbanowani
Postów: 21
Dołączył: pon, 12 sty 15 - 10:48
Nr użytkownika: 45,164




post śro, 14 sty 2015 - 09:22
Post #4

Polowałam jakiś czas temu na kopertówkę online i chyba przeczesałam połowę internetu w tym celu ;P Najładniejsze modele mieli na mój gust na stronie [edit: moderacja] l. Także ich bym polecała. Dużo takich naprawdę artystycznych wzorów. Torebki, które się po prostu wyróżniały pod względem stylu na tle innych.
ewis_
czw, 15 sty 2015 - 00:17
CYTAT(zilka @ Tue, 18 Dec 2012 - 22:04) *
Czy gdzieś jest w Warszawie miejsce, stale czynne (a nie różne jarmarki) gdzie można kupić torebkę jak z pakamery.pl? Doszłam do wniosku, że koniecznie muszę mieć przed sobotą a przesyłka już żadna do mnie nie dojdzie... Poza tym czasami fajnie jest pomacać 06.gif


Wprawdzie nie sklep, ale gorąco Ci polecam babeczkę, która nam uszyła torebkę dla Ewy pod choinkę w tym roku (z kosogłosem akurat)

https://zenergii.blogspot.com/2013/11/w-pie...rcja-toreb.html

Napisz do niej, może wstawia gdzieś swoje dzieła i można od ręki macnąć i nabyć. Ona jest chyba z Zoliborza, bo tam odbieraliśmy.

Jakość torebki Ewy jest genialna (dbałość o szczegóły, staranne szycie, kieszonki, przegródka na pół, pasek na klucze wewnątrz kieszeni, itp.) , cena atrakcyjna, mimo, że zamówiliśmy ciut większą niż ta na blogu, kosogłos też ręcznie malowany, nasz termin realizacji od a do z to chyba 5 dni więc super-ekspres.

A jeśli nie to, to poszukaj przez blogi rękodzielnicze właśnie, może ktoś szyje i wstawia do galerii czy butików...
ewis_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,211
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 16:28
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,829

GG:


post czw, 15 sty 2015 - 00:17
Post #5

CYTAT(zilka @ Tue, 18 Dec 2012 - 22:04) *
Czy gdzieś jest w Warszawie miejsce, stale czynne (a nie różne jarmarki) gdzie można kupić torebkę jak z pakamery.pl? Doszłam do wniosku, że koniecznie muszę mieć przed sobotą a przesyłka już żadna do mnie nie dojdzie... Poza tym czasami fajnie jest pomacać 06.gif


Wprawdzie nie sklep, ale gorąco Ci polecam babeczkę, która nam uszyła torebkę dla Ewy pod choinkę w tym roku (z kosogłosem akurat)

https://zenergii.blogspot.com/2013/11/w-pie...rcja-toreb.html

Napisz do niej, może wstawia gdzieś swoje dzieła i można od ręki macnąć i nabyć. Ona jest chyba z Zoliborza, bo tam odbieraliśmy.

Jakość torebki Ewy jest genialna (dbałość o szczegóły, staranne szycie, kieszonki, przegródka na pół, pasek na klucze wewnątrz kieszeni, itp.) , cena atrakcyjna, mimo, że zamówiliśmy ciut większą niż ta na blogu, kosogłos też ręcznie malowany, nasz termin realizacji od a do z to chyba 5 dni więc super-ekspres.

A jeśli nie to, to poszukaj przez blogi rękodzielnicze właśnie, może ktoś szyje i wstawia do galerii czy butików...

--------------------
mama Alusi, Ewci i Stasia


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 16 sty 2017 - 11:14
Post #6

CYTAT(jolka33 @ Sun, 15 Jan 2017 - 10:02) *
Szukam stylowej torebki damskiej do mojego wiosennego płaszczyka, czy może mi ktoś polecić jakiś sklep internetowy ? Skoro są wyprzedaże to chciałabym skorzystac icon_smile.gif


Mam tak samo. Rzadko kiedy kupuję sobie ciuchy czy dodatki z normalnej ceny. Czekam na wyprzedaże. No i nie patrzę sie jedynie na marki poniewaz mozna kupić sobie praktycznie takiej samej jakości dodatki w cenie o wiele niższej w tych mniej markowych sklepach.
Osobiście lubię delikatne proste dodatki. Fajna jest ta torba:
https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki-sk...emowa-2732.html
Ewentualnie coś w granacie jeśli wolisz ciemniejsze:
https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki-sk...atowa-2972.html
> Sklep z torebkami jakimiÅ› fajnymi, ale takimi "rÄ™cznymi"
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 13:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama