Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Dziewczyny uważajcie na Edytę1980!!!!!!!!!!!

> 
beatka81
sob, 07 paź 2006 - 11:24
Nie kupujcie nic od niej bo to oszustka, dziewczyny na noworodku już ją odkryły https://www.noworodek.pl/phpBB2/viewtopic.p...asc&start=0
beatka81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: czw, 08 cze 06 - 22:25
Skąd: okolice Krakowa
Nr użytkownika: 6,195




post sob, 07 paź 2006 - 11:24
Post #1

Nie kupujcie nic od niej bo to oszustka, dziewczyny na noworodku już ją odkryły https://www.noworodek.pl/phpBB2/viewtopic.p...asc&start=0

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
mamuśka.chłidz...
sob, 07 paź 2006 - 11:32
my tez jesteśmy nieufne jesli ktos udziela się tylko na podforum sprzedam i oddam. Swoja drogą ciekawe co by zrobiła jak bym chciała zobaczyć te rzeczy w Kielcach. icon_lol.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post sob, 07 paź 2006 - 11:32
Post #2

my tez jesteśmy nieufne jesli ktos udziela się tylko na podforum sprzedam i oddam. Swoja drogą ciekawe co by zrobiła jak bym chciała zobaczyć te rzeczy w Kielcach. icon_lol.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Ika
nie, 22 paź 2006 - 22:04
Przyklejam, ku przestrodze.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 22 paź 2006 - 22:04
Post #3

Przyklejam, ku przestrodze.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
rita0102
pon, 23 paź 2006 - 20:38
Ta sama osoba działa tzn. sprzedaje pod nickiem monia11 icon_confused.gif
rita0102


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 21:57
Skąd: Krynica Zdrój
Nr użytkownika: 6,243




post pon, 23 paź 2006 - 20:38
Post #4

Ta sama osoba działa tzn. sprzedaje pod nickiem monia11 icon_confused.gif
Mika
pon, 23 paź 2006 - 20:58
[quote=rita0102]Ta sama osoba działa tzn. sprzedaje pod nickiem monia11

pod tym u nas też jest
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 23 paź 2006 - 20:58
Post #5

[quote=rita0102]Ta sama osoba działa tzn. sprzedaje pod nickiem monia11

pod tym u nas też jest

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
AniaEL
pon, 23 paź 2006 - 21:22
I jeszcze to
https://www.noworodek.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=37408
AniaEL


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,077
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 20:14
Skąd: Tam gdzie rosną muchomory
Nr użytkownika: 6,793




post pon, 23 paź 2006 - 21:22
Post #6

I jeszcze to
https://www.noworodek.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=37408

--------------------
Mama Łobuza (26.02.2007)


Kinga i reszta
Basiek_T
wto, 24 paź 2006 - 14:52
CYTAT(mamuśka.chłidzw)
my tez jesteśmy nieufne jesli ktos udziela się tylko na podforum sprzedam i oddam. Swoja drogą ciekawe co by zrobiła jak bym chciała zobaczyć te rzeczy w Kielcach. icon_lol.gif


Cóż... mnie niewiele na innych podforach, fizycznie nie mam czasu na pisanie wiele, podczytuję czasami w tak zwanym międzyczasie tylko....
Basiek_T


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 190
Dołączył: sob, 04 wrz 04 - 19:35
Skąd: Legionowo
Nr użytkownika: 2,065

GG:


post wto, 24 paź 2006 - 14:52
Post #7

CYTAT(mamuśka.chłidzw)
my tez jesteśmy nieufne jesli ktos udziela się tylko na podforum sprzedam i oddam. Swoja drogą ciekawe co by zrobiła jak bym chciała zobaczyć te rzeczy w Kielcach. icon_lol.gif


Cóż... mnie niewiele na innych podforach, fizycznie nie mam czasu na pisanie wiele, podczytuję czasami w tak zwanym międzyczasie tylko....

--------------------
Mama Janeczki ( 1995 ) :) i Wiktorka ( 1998 ) :)
szantrapa
czw, 26 paź 2006 - 15:41
Kurcze, a nie można coś zrobić z tymi osobami które tu tylko sprzedają/naciągają itd? Bo chyba nie po to jest to forum. I wtedy taki człowiek jak ja, który normalnie sie udziela a czasem-jak każdy-potrzebuje pomocy czy zwyczajnie coś chce sprzedać/kupić czuje sie głupio posród tych naciągaczy. pragnę np zwrócić uwagę na osoby oferujace wciąż nowe firmóweczki. Nie wnoszą nic w forum a tylko naciagaja naiwnych, u nas na ciuchach te same firmóweczki mozna dostać za 15 zeta za kg, a na kg wejdie tego naprawde dużo,a tu na ktore forum człowiek nie wejdzie, widzi te same "twarze" i te same wygórowane ceny. Poiwnno być tak jak jest na tik-taku, że na forum sprzedam/kupie mogą pisac osoby które mają minimum ileś tam (tam chyba 50) postów napisanych na koncie. No, to sie wygadałam icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 26 paź 2006 - 15:41
Post #8

Kurcze, a nie można coś zrobić z tymi osobami które tu tylko sprzedają/naciągają itd? Bo chyba nie po to jest to forum. I wtedy taki człowiek jak ja, który normalnie sie udziela a czasem-jak każdy-potrzebuje pomocy czy zwyczajnie coś chce sprzedać/kupić czuje sie głupio posród tych naciągaczy. pragnę np zwrócić uwagę na osoby oferujace wciąż nowe firmóweczki. Nie wnoszą nic w forum a tylko naciagaja naiwnych, u nas na ciuchach te same firmóweczki mozna dostać za 15 zeta za kg, a na kg wejdie tego naprawde dużo,a tu na ktore forum człowiek nie wejdzie, widzi te same "twarze" i te same wygórowane ceny. Poiwnno być tak jak jest na tik-taku, że na forum sprzedam/kupie mogą pisac osoby które mają minimum ileś tam (tam chyba 50) postów napisanych na koncie. No, to sie wygadałam icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Ika
czw, 26 paź 2006 - 16:37
CYTAT(magdainpoland)
Poiwnno być tak jak jest na tik-taku, że na forum sprzedam/kupie mogą pisac osoby które mają minimum ileś tam (tam chyba 50) postów napisanych na koncie. No, to sie wygadałam icon_smile.gif


Taki projekt jest rozważany.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 26 paź 2006 - 16:37
Post #9

CYTAT(magdainpoland)
Poiwnno być tak jak jest na tik-taku, że na forum sprzedam/kupie mogą pisac osoby które mają minimum ileś tam (tam chyba 50) postów napisanych na koncie. No, to sie wygadałam icon_smile.gif


Taki projekt jest rozważany.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
agusia39
pią, 06 kwi 2007 - 13:41
dołaczam sie - sama zostałam przez nią oszukana ...
agusia39


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 358
Dołączył: pią, 16 gru 05 - 20:05
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,314

GG:


post pią, 06 kwi 2007 - 13:41
Post #10

dołaczam sie - sama zostałam przez nią oszukana ...

--------------------
user posted image


:-):-)user posted image:-):-)
Moyre

Go??







post śro, 02 maj 2007 - 17:52
Post #11

Dziewczyny nie jestem w temacie.W jaki sposob ta kobieta naciaga ludzi?wplacacie pieniadze na konto a ona nie przesyla rzeczy?
agusia39
pią, 04 maj 2007 - 23:17
dokładnie icon_sad.gif
agusia39


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 358
Dołączył: pią, 16 gru 05 - 20:05
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,314

GG:


post pią, 04 maj 2007 - 23:17
Post #12

dokładnie icon_sad.gif

--------------------
user posted image


:-):-)user posted image:-):-)
aniś
czw, 03 kwi 2008 - 22:52
Ja zauważyłam, że są tylko odpowiedzi na oferty tylko oddam, ale jak ktoś napisze, że biedny i potrzebuje za darmo jakiejś pomocy to jest zero odpowiedzi i propozycji. Co z tymi ludżmi nie tak?!! każdy oczekuje coś w zamian a gdzie bezinteresowność??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aniś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 62
Dołączył: nie, 17 lut 08 - 13:50
Skąd: elbląg
Nr użytkownika: 18,254

GG:


post czw, 03 kwi 2008 - 22:52
Post #13

Ja zauważyłam, że są tylko odpowiedzi na oferty tylko oddam, ale jak ktoś napisze, że biedny i potrzebuje za darmo jakiejś pomocy to jest zero odpowiedzi i propozycji. Co z tymi ludżmi nie tak?!! każdy oczekuje coś w zamian a gdzie bezinteresowność??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mika
czw, 03 kwi 2008 - 22:56
CYTAT(aniś @ Thu, 03 Apr 2008 - 21:52) *
Ja zauważyłam, że są tylko odpowiedzi na oferty tylko oddam, ale jak ktoś napisze, że biedny i potrzebuje za darmo jakiejś pomocy to jest zero odpowiedzi i propozycji. Co z tymi ludżmi nie tak?!! każdy oczekuje coś w zamian a gdzie bezinteresowność??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


może ludzie nie lubią natarczywości i przymusu?

z resztą gdybyś przeczytała wątek dowiedziałabyś,że to w dużej mierze również ostrożność
skąd mamy wiedzieć,ze nie jesteś taka Edytą np. ???!!!
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 03 kwi 2008 - 22:56
Post #14

CYTAT(aniś @ Thu, 03 Apr 2008 - 21:52) *
Ja zauważyłam, że są tylko odpowiedzi na oferty tylko oddam, ale jak ktoś napisze, że biedny i potrzebuje za darmo jakiejś pomocy to jest zero odpowiedzi i propozycji. Co z tymi ludżmi nie tak?!! każdy oczekuje coś w zamian a gdzie bezinteresowność??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


może ludzie nie lubią natarczywości i przymusu?

z resztą gdybyś przeczytała wątek dowiedziałabyś,że to w dużej mierze również ostrożność
skąd mamy wiedzieć,ze nie jesteś taka Edytą np. ???!!!

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
szantrapa
pią, 04 kwi 2008 - 07:14
aniś ale jak ktoś pojawia się tylko na sklepiku i to jest jego cała bytność na forum przy czym co chwila pisze, że sprzeda albo potrzebuje przyjąć to ja na przykład takiej osobie nie pomogę, chociaż dla potrzebujących mam zawsze coś.
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 04 kwi 2008 - 07:14
Post #15

aniś ale jak ktoś pojawia się tylko na sklepiku i to jest jego cała bytność na forum przy czym co chwila pisze, że sprzeda albo potrzebuje przyjąć to ja na przykład takiej osobie nie pomogę, chociaż dla potrzebujących mam zawsze coś.

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
ewela2821
pią, 02 maj 2008 - 21:34
Ja nie rozumiem takich oszustow bo to tak jak by nasze maluszki oszukiwali.Ja jestem tu nowa ale mam nadzieje ze czas mi pozwoli poznac fajne mamusie by bylo z kim pogadac o troskach w wychowywaniu mojej kruszynki.Wpgole to ja nie wiem jak tu sie co robi he he.Tez sprzedaje kilka rzeczy ale to ze wzgledu na to ze w ten sposob mam pieniazki na kupienie innych Kamilce.pozdrawiam wszystkie mamusie
ewela2821


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: pią, 02 maj 08 - 19:33
Nr użytkownika: 19,635

GG:


post pią, 02 maj 2008 - 21:34
Post #16

Ja nie rozumiem takich oszustow bo to tak jak by nasze maluszki oszukiwali.Ja jestem tu nowa ale mam nadzieje ze czas mi pozwoli poznac fajne mamusie by bylo z kim pogadac o troskach w wychowywaniu mojej kruszynki.Wpgole to ja nie wiem jak tu sie co robi he he.Tez sprzedaje kilka rzeczy ale to ze wzgledu na to ze w ten sposob mam pieniazki na kupienie innych Kamilce.pozdrawiam wszystkie mamusie
*ewcia84*
czw, 06 sie 2009 - 21:28
TA CALA niby edyta to chyba bez serca bo czasem ktos potrzebuje pomocy i ostatnie pieniadze wydaje a ta oszukuje .jak tak mozna ja nie wiem co z tymi ludzmi sie dzieje
*ewcia84*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 285
Dołączył: wto, 04 sie 09 - 13:37
Skąd: bialystok
Nr użytkownika: 28,521

GG:


post czw, 06 sie 2009 - 21:28
Post #17

TA CALA niby edyta to chyba bez serca bo czasem ktos potrzebuje pomocy i ostatnie pieniadze wydaje a ta oszukuje .jak tak mozna ja nie wiem co z tymi ludzmi sie dzieje

--------------------


MaMia
pią, 11 wrz 2009 - 23:06
Ja zarejestrowałam się tutaj dzisiaj i sobie chodzę po forum szukając informacji, porad itd Zajrzałam również do tego działu, nie ze względu na to, że chce coś kupić czy sprzedać ale zobaczyć jak to wygląda - jednym słowem z ciekawości. Osobiście korzystałam jedynie z allegro, więc moje doświadczenie jest niewielkie.
Jednak pomimo niewielkiej wiedzy technicznej wiem, że Administrator każdego forum ma podgląd w nasze IP i widzi np. że dany użytkownik ma dwa nicki - wg mnie taka osoba powinna być usuwana z miejsca. A najlepiej wpisać to w regulaminie forum (jeżeli jest to wpisane to przepraszam, nie doczytałam)
Cieszę się, że są pisane takie przestrogi na forum - tylko szkoda, że Administracja nie eliminuje takich osób - bo teraz ona zarejestruje się pod innym nickiem i nadal będzie oszukiwać.
MaMia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 32
Dołączył: pią, 11 wrz 09 - 19:34
Nr użytkownika: 29,071




post pią, 11 wrz 2009 - 23:06
Post #18

Ja zarejestrowałam się tutaj dzisiaj i sobie chodzę po forum szukając informacji, porad itd Zajrzałam również do tego działu, nie ze względu na to, że chce coś kupić czy sprzedać ale zobaczyć jak to wygląda - jednym słowem z ciekawości. Osobiście korzystałam jedynie z allegro, więc moje doświadczenie jest niewielkie.
Jednak pomimo niewielkiej wiedzy technicznej wiem, że Administrator każdego forum ma podgląd w nasze IP i widzi np. że dany użytkownik ma dwa nicki - wg mnie taka osoba powinna być usuwana z miejsca. A najlepiej wpisać to w regulaminie forum (jeżeli jest to wpisane to przepraszam, nie doczytałam)
Cieszę się, że są pisane takie przestrogi na forum - tylko szkoda, że Administracja nie eliminuje takich osób - bo teraz ona zarejestruje się pod innym nickiem i nadal będzie oszukiwać.
Joanna 81
sob, 12 wrz 2009 - 11:28
CYTAT(*ewcia84* @ Thu, 06 Aug 2009 - 20:28) *
TA CALA niby edyta to chyba bez serca bo czasem ktos potrzebuje pomocy i ostatnie pieniadze wydaje a ta oszukuje .jak tak mozna ja nie wiem co z tymi ludzmi sie dzieje


Takich Edyt jest tu niestety więcej. Przekonałam się o tym niedawno, gdy wysłałam kurteczkę dziewczynie w czerwcu i do dnia dzisiejszego mi nie zapłaciła 30 zł, za które chciałam kupić córeczce kurteczkę na jesień 21.gif
Straciłam zaufanie do forumowych mam ( nie wzystkich, są na szczęście wyjątki ), więcej nie wyślę niczego bez wcześniejszej wpłaty na moje konto.
No cóż człowiek uczy się na błędach, szkoda tylko, że cierpi na tym dziecko 41.gif
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
Skąd: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post sob, 12 wrz 2009 - 11:28
Post #19

CYTAT(*ewcia84* @ Thu, 06 Aug 2009 - 20:28) *
TA CALA niby edyta to chyba bez serca bo czasem ktos potrzebuje pomocy i ostatnie pieniadze wydaje a ta oszukuje .jak tak mozna ja nie wiem co z tymi ludzmi sie dzieje


Takich Edyt jest tu niestety więcej. Przekonałam się o tym niedawno, gdy wysłałam kurteczkę dziewczynie w czerwcu i do dnia dzisiejszego mi nie zapłaciła 30 zł, za które chciałam kupić córeczce kurteczkę na jesień 21.gif
Straciłam zaufanie do forumowych mam ( nie wzystkich, są na szczęście wyjątki ), więcej nie wyślę niczego bez wcześniejszej wpłaty na moje konto.
No cóż człowiek uczy się na błędach, szkoda tylko, że cierpi na tym dziecko 41.gif


--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
MaMia
sob, 12 wrz 2009 - 17:03
Joanna 81 - to dlaczego nie podasz nicku tej osoby? Może dzięki temu, pomożesz innej mamie/użytkownikowi.
Swoją drogą jest to dla mnie okropne w ogóle tego nie rozumiem.
MaMia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 32
Dołączył: pią, 11 wrz 09 - 19:34
Nr użytkownika: 29,071




post sob, 12 wrz 2009 - 17:03
Post #20

Joanna 81 - to dlaczego nie podasz nicku tej osoby? Może dzięki temu, pomożesz innej mamie/użytkownikowi.
Swoją drogą jest to dla mnie okropne w ogóle tego nie rozumiem.
> Dziewczyny uważajcie na Edytę1980!!!!!!!!!!!
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:25
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama