Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Co robić w weekendy?

> 
Potwora
wto, 14 wrz 2004 - 09:02
Zakładam ten wątek abyśmy wspisywały propozycje ciekawych sposobów spędzania czasu z dziećmi. Jesień idzie wink.gif dni coraz krótsze, pogoda coraz gorsza - nie da się już spędzać całych dni w piaskownicy i na zjeżdzalni icon_wink.gif
Ktoś coś przeczyta, o czymś się dowie - nich tu napisze o jakimś wydarzeniu, miejscu, które mogłoby zaciekawić dzieci, gdzieś był - niech opisze wrażenia, czy warto też się wybrać.

Co Wy na to???
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 14 wrz 2004 - 09:02
Post #1

Zakładam ten wątek abyśmy wspisywały propozycje ciekawych sposobów spędzania czasu z dziećmi. Jesień idzie wink.gif dni coraz krótsze, pogoda coraz gorsza - nie da się już spędzać całych dni w piaskownicy i na zjeżdzalni icon_wink.gif
Ktoś coś przeczyta, o czymś się dowie - nich tu napisze o jakimś wydarzeniu, miejscu, które mogłoby zaciekawić dzieci, gdzieś był - niech opisze wrażenia, czy warto też się wybrać.

Co Wy na to???
Ewcia!
wto, 14 wrz 2004 - 10:54
Fajny pomysł, Ola, z tym wątkiem

Mnie męczy to miejsce, o którym pisała Dorusia, Sielska Dolina, Kiełczów
muuuszę sie tam wybrać , może nawet w tą sobotę?

Myślę, że w tym roku spróbujemy też teatru, a potem do Hopbęc (jesli będzie zimno i deszczowo icon_wink.gif )

pozdr Ewa
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post wto, 14 wrz 2004 - 10:54
Post #2

Fajny pomysł, Ola, z tym wątkiem

Mnie męczy to miejsce, o którym pisała Dorusia, Sielska Dolina, Kiełczów
muuuszę sie tam wybrać , może nawet w tą sobotę?

Myślę, że w tym roku spróbujemy też teatru, a potem do Hopbęc (jesli będzie zimno i deszczowo icon_wink.gif )

pozdr Ewa

--------------------
1234
Potwora
wto, 14 wrz 2004 - 13:10
Place zabaw pod dachem ( kto zna więcej niech dopiduje):
Hop Bęc - płatny 10 zł za godz. w dni robocze, można zostawić dziecko od lat 3 i iść np. na zakupy, dwie zjeżdzalnie i baseny kulkowe, samochodziki, domek i in zabawki, organizowane zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym
Dżunga Atomików w Koronie - 14 zł za godzinę, uwaga, podobno dużo tam kurzu!
Plac zabaw w Renomie przy Świdnickiej - 2 piętro, płatny 5/6 zł, Plac nie jest za duży, więcej chyba jest atrakcji (takie palstikowe rury z których można zjeżdżać) dla trochę starszych dzieci (5-6 lat), niż dla maluchów (duży basen z kulkami, dwa domki, rowerki, plastikowe huśtawki, itp.). https://www.misiolandia.republika.pl/
Bajkowe Biuro Podróży w Rynku - brak danych
Plac zabaw w Auchan - bezpłatny, raczej dla młodszych dzieci, dwie zjeżdzalnie, karuzela, chuśtawka, bezpieczne podłoże, uwaga w pobliżu restauracje, można siąść przy stoliku a dziecko tylko spoglądać jak się bawi
Basen kulkowy w IKEI - bezpłatny, dla młodszych dzieci, mało miejsca ale w pobliżu są zabawki, domki, rozłożone namioty, w pobliżu restauracja i toalety
Domek Bielańczyka w Tesco - bezpłatny, dla dzieci od lat 3, można zostawić dziecko i iść na zakupy, jest basen kulkowy, drabinki i inne zabawki

Fajne miejsca w mieście na fajną pogodę:
ZOO - nie znam kosztów
Sielska Zagroda - Kielczowie. Trzeba skręcić przed kościołem w prawo, ale nie skręcać w Sportową, tylko jechać prosto, do rozjazdu, na rozjeździe prosto zgodnie z drogowskazem wiszącym po lewej stronie na płocie i za rzeką z prawej jest to właśnie miejsce,ogrodzony teren sa tam - kon, osiolek,i ndyk,kury, kroliki, owce, kozy,l ama,s winki morskie. Jest knajpka ale radze prowiant zabrac swoj:), mozna lowic ryby-5 zl za caly dzien,zrobic grila, caly czas pali sie ognisko wiec mozna upiec kielbaski. Wejscie kosztuje 1 zl, jest duzy parking strzezony wyprawa na caly dzien bo dzieciaki maja zwierzaki i piaskownice.
Rejsy Statkiem po Odrze

Niezależnie od pogody:
Teatr Lalek https://www.teatrlalek.art.pl/repertuar.php

Wycieczki za miasto:
Park Wojsławice za Niemczą - Ogród Dendrologiczny z przecudnie kwitnącymi azaliami i rododendronami, dużo ciekawych okazów drzew i krzewów.
Kolorowe Jeziorka https://globtroter.pl/weekend/wycieczki/jeziorka.phtml
Książ i Palmiarnia
Wojnowice - trasa tak jak do Środy Śl. i potem na Mrozów. Zamek na wodzie w otoczeniu niewielkiego ładnie utrzymanego parku, w stawie pływają karpie, żabki dają prawdziwe koncerty, można wyjść na dłuższy spacer do lasu. W zamku kawiarnia, w ładne dni na trawniku pod parasolami można wypić zimne piwko (atrakcje dla tatusiów )
Jaworzyna Sl. - Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku ul.Towarowa 1 tel. (071)35-66-460.
Jaworzyna leży na trasie kolejowej z Wrocławia do Jeleniej. Pociągiem z Wrocławia jedzie się ok. 1 godziny. Uwaga!! Dla dzieci do 4 lat, mimo, że nie płacą za przejazd trzeba mieć bilet. Na miejscu trzeba kawałeczek podejść z dworca, ale to jakieś 5-10 min. Można wchodzić do większości lokomotyw, dla dzieciaków to wielka frajda (cóż, szczerze,to wychodzą z nich strasznie wybrudzone, bo te parowozy nie lśnią, tylko raczej czarnieją). Ale albo brudne, albo szczęśliwe ktoś powiedział icon_lol.gif .
Bilety norm.7zł, ulg.4zł, zbiorowy (10osóB)-4zł zwiedzanie od.8.00-18.00 jeśli chce przyjechać jakaś grupa zorganizowana to trzeba to chyba wcześniej zgłosić, można zamówić przewodnika (p.Jacek Jerczyński tel. 602-258-260)
Walim podziemne miasto

Baseny:
Bielawa https://www.bielawa.pl/start.php?grupa=5&po...gr=15&doc=aq002,
Stadion Olimpijski
Brzeg Dolny
Jelcz Laskowice
Polkowice
Redeco na NowymDworze

Na obiad z maluchem:

Czekam na propozycje, co dany lokal oferuje dla dzieci


Co jeszcze? Co jeszcze?
Czekam na propozycje!!! i więcej szczegółów
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 14 wrz 2004 - 13:10
Post #3

Place zabaw pod dachem ( kto zna więcej niech dopiduje):
Hop Bęc - płatny 10 zł za godz. w dni robocze, można zostawić dziecko od lat 3 i iść np. na zakupy, dwie zjeżdzalnie i baseny kulkowe, samochodziki, domek i in zabawki, organizowane zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym
Dżunga Atomików w Koronie - 14 zł za godzinę, uwaga, podobno dużo tam kurzu!
Plac zabaw w Renomie przy Świdnickiej - 2 piętro, płatny 5/6 zł, Plac nie jest za duży, więcej chyba jest atrakcji (takie palstikowe rury z których można zjeżdżać) dla trochę starszych dzieci (5-6 lat), niż dla maluchów (duży basen z kulkami, dwa domki, rowerki, plastikowe huśtawki, itp.). https://www.misiolandia.republika.pl/
Bajkowe Biuro Podróży w Rynku - brak danych
Plac zabaw w Auchan - bezpłatny, raczej dla młodszych dzieci, dwie zjeżdzalnie, karuzela, chuśtawka, bezpieczne podłoże, uwaga w pobliżu restauracje, można siąść przy stoliku a dziecko tylko spoglądać jak się bawi
Basen kulkowy w IKEI - bezpłatny, dla młodszych dzieci, mało miejsca ale w pobliżu są zabawki, domki, rozłożone namioty, w pobliżu restauracja i toalety
Domek Bielańczyka w Tesco - bezpłatny, dla dzieci od lat 3, można zostawić dziecko i iść na zakupy, jest basen kulkowy, drabinki i inne zabawki

Fajne miejsca w mieście na fajną pogodę:
ZOO - nie znam kosztów
Sielska Zagroda - Kielczowie. Trzeba skręcić przed kościołem w prawo, ale nie skręcać w Sportową, tylko jechać prosto, do rozjazdu, na rozjeździe prosto zgodnie z drogowskazem wiszącym po lewej stronie na płocie i za rzeką z prawej jest to właśnie miejsce,ogrodzony teren sa tam - kon, osiolek,i ndyk,kury, kroliki, owce, kozy,l ama,s winki morskie. Jest knajpka ale radze prowiant zabrac swoj:), mozna lowic ryby-5 zl za caly dzien,zrobic grila, caly czas pali sie ognisko wiec mozna upiec kielbaski. Wejscie kosztuje 1 zl, jest duzy parking strzezony wyprawa na caly dzien bo dzieciaki maja zwierzaki i piaskownice.
Rejsy Statkiem po Odrze

Niezależnie od pogody:
Teatr Lalek https://www.teatrlalek.art.pl/repertuar.php

Wycieczki za miasto:
Park Wojsławice za Niemczą - Ogród Dendrologiczny z przecudnie kwitnącymi azaliami i rododendronami, dużo ciekawych okazów drzew i krzewów.
Kolorowe Jeziorka https://globtroter.pl/weekend/wycieczki/jeziorka.phtml
Książ i Palmiarnia
Wojnowice - trasa tak jak do Środy Śl. i potem na Mrozów. Zamek na wodzie w otoczeniu niewielkiego ładnie utrzymanego parku, w stawie pływają karpie, żabki dają prawdziwe koncerty, można wyjść na dłuższy spacer do lasu. W zamku kawiarnia, w ładne dni na trawniku pod parasolami można wypić zimne piwko (atrakcje dla tatusiów )
Jaworzyna Sl. - Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku ul.Towarowa 1 tel. (071)35-66-460.
Jaworzyna leży na trasie kolejowej z Wrocławia do Jeleniej. Pociągiem z Wrocławia jedzie się ok. 1 godziny. Uwaga!! Dla dzieci do 4 lat, mimo, że nie płacą za przejazd trzeba mieć bilet. Na miejscu trzeba kawałeczek podejść z dworca, ale to jakieś 5-10 min. Można wchodzić do większości lokomotyw, dla dzieciaków to wielka frajda (cóż, szczerze,to wychodzą z nich strasznie wybrudzone, bo te parowozy nie lśnią, tylko raczej czarnieją). Ale albo brudne, albo szczęśliwe ktoś powiedział icon_lol.gif .
Bilety norm.7zł, ulg.4zł, zbiorowy (10osóB)-4zł zwiedzanie od.8.00-18.00 jeśli chce przyjechać jakaś grupa zorganizowana to trzeba to chyba wcześniej zgłosić, można zamówić przewodnika (p.Jacek Jerczyński tel. 602-258-260)
Walim podziemne miasto

Baseny:
Bielawa https://www.bielawa.pl/start.php?grupa=5&po...gr=15&doc=aq002,
Stadion Olimpijski
Brzeg Dolny
Jelcz Laskowice
Polkowice
Redeco na NowymDworze

Na obiad z maluchem:

Czekam na propozycje, co dany lokal oferuje dla dzieci


Co jeszcze? Co jeszcze?
Czekam na propozycje!!! i więcej szczegółów
MartaTwins
wto, 14 wrz 2004 - 21:44
Olaart, co to jest sielska dolina?
Jeste jeszcze teatr lalek
Sa sensa filmowe dla matek/ ojcow z dziecmi
A nie daloby sie przedszkola wynajmowac na wieczor?icon_wink.gif
MartaTwins


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: nie, 15 lut 04 - 18:36
Skąd: Wroclaw
Nr użytkownika: 1,449

GG:


post wto, 14 wrz 2004 - 21:44
Post #4

Olaart, co to jest sielska dolina?
Jeste jeszcze teatr lalek
Sa sensa filmowe dla matek/ ojcow z dziecmi
A nie daloby sie przedszkola wynajmowac na wieczor?icon_wink.gif

--------------------
Marta, mama Helenki i Eryka (07.05.2003)
Dorka
śro, 15 wrz 2004 - 10:35
CYTAT(Ewcia)
Myślę, że w tym roku spróbujemy też teatru,  

Repertuar Wrocławskiego Teatru Lalek https://www.teatrlalek.art.pl/repertuar.php
też myślałam, żeby się kiedyś wybrać np. na Szewczyka Dratewkę
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post śro, 15 wrz 2004 - 10:35
Post #5

CYTAT(Ewcia)
Myślę, że w tym roku spróbujemy też teatru,  

Repertuar Wrocławskiego Teatru Lalek https://www.teatrlalek.art.pl/repertuar.php
też myślałam, żeby się kiedyś wybrać np. na Szewczyka Dratewkę
MartaTwins
śro, 15 wrz 2004 - 10:46
Dziewczyny, tylko ostroznie z teatrem. Kino jest o wiele mniej stresujace dla dzieci. Ostroznei bo:
robi sie ciemno, lalki moga sie dzieciom wydac przerazajace, no i specyficzna atmosfera teatru, dzieci nie za bardzo lapia, ze to jest fikcja, przedstawienie, mozga bardzo przezyc to co sei dzieje na scenie. Trzeba tez sie dowiedziec dokladnie o czym i jakie bedzie przedstawienie. Moja znajoma poszla z swoja coreczka na przedstawienie, ktore skonczylo sei histeria i koszmarami w nocy. Mysle, ze 4 letnie dziecko mozna juz sprobowac zabrac, a mlodsze na dobrze dobrany repertuar.
Reksio czy Bolek i Lolek w kinie na pewno beda mneijszym stresem.
MartaTwins


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: nie, 15 lut 04 - 18:36
Skąd: Wroclaw
Nr użytkownika: 1,449

GG:


post śro, 15 wrz 2004 - 10:46
Post #6

Dziewczyny, tylko ostroznie z teatrem. Kino jest o wiele mniej stresujace dla dzieci. Ostroznei bo:
robi sie ciemno, lalki moga sie dzieciom wydac przerazajace, no i specyficzna atmosfera teatru, dzieci nie za bardzo lapia, ze to jest fikcja, przedstawienie, mozga bardzo przezyc to co sei dzieje na scenie. Trzeba tez sie dowiedziec dokladnie o czym i jakie bedzie przedstawienie. Moja znajoma poszla z swoja coreczka na przedstawienie, ktore skonczylo sei histeria i koszmarami w nocy. Mysle, ze 4 letnie dziecko mozna juz sprobowac zabrac, a mlodsze na dobrze dobrany repertuar.
Reksio czy Bolek i Lolek w kinie na pewno beda mneijszym stresem.

--------------------
Marta, mama Helenki i Eryka (07.05.2003)
Monic3
śro, 15 wrz 2004 - 13:43
A co to Sielska Dolina??? Gdzie Dorusia o tym pisałaś?
Monic3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 153
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 16:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,470

GG:


post śro, 15 wrz 2004 - 13:43
Post #7

A co to Sielska Dolina??? Gdzie Dorusia o tym pisałaś?

--------------------
Monika (mama Łukaszka 28/12/2001)
Dorka
śro, 15 wrz 2004 - 14:29
Tutaj https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=13886 w wątku o wystawie zwierzowej jest post Dorusi o tej zagrodzie (Sielska Zagroda). Pytałam moich znajomych z tej części miasta i oni też twierdzili, że dla dzieci to fajna atrakcja.
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post śro, 15 wrz 2004 - 14:29
Post #8

Tutaj https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=13886 w wątku o wystawie zwierzowej jest post Dorusi o tej zagrodzie (Sielska Zagroda). Pytałam moich znajomych z tej części miasta i oni też twierdzili, że dla dzieci to fajna atrakcja.
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 15 wrz 2004 - 19:29
Post #9

CYTAT(MartaTwins)
Sa sensa filmowe dla matek/ ojcow z dziecm

Marta, podaj jakieś szczegóły, plizzzzz.
Potwora
czw, 16 wrz 2004 - 12:09
Przepraszam za Sielską DOlninę, pokręciło mi się icon_wink.gif
Uaktualniłam spis fajnych miejsc, dodałam trzy propozycje wycieczkowe, podawajcie swoje propozycje, dodawajcie szczegóły a zrobimy sobie forumowy przewodnik icon_biggrin.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 16 wrz 2004 - 12:09
Post #10

Przepraszam za Sielską DOlninę, pokręciło mi się icon_wink.gif
Uaktualniłam spis fajnych miejsc, dodałam trzy propozycje wycieczkowe, podawajcie swoje propozycje, dodawajcie szczegóły a zrobimy sobie forumowy przewodnik icon_biggrin.gif
Dorka
czw, 16 wrz 2004 - 14:40
CYTAT(olaart)
Wycieczki:
Kolorowe Jeziorka

A co to i gdzie to?

Tutaj kiedyś pisałam post na podobny temat https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=1010, możesz Olu wykorzystać do tej listy.
A i jeszcze Jaworzyna Sl. muzeum starych parowozów i pociągów, dla moich chłopaków to coś w sam raz wink.gif
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post czw, 16 wrz 2004 - 14:40
Post #11

CYTAT(olaart)
Wycieczki:
Kolorowe Jeziorka

A co to i gdzie to?

Tutaj kiedyś pisałam post na podobny temat https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=1010, możesz Olu wykorzystać do tej listy.
A i jeszcze Jaworzyna Sl. muzeum starych parowozów i pociągów, dla moich chłopaków to coś w sam raz wink.gif
MartaTwins
czw, 16 wrz 2004 - 15:24
Paka, swego czaso ostro reklamowali w telewizji senanse dla matek z dziecmi. Filmy maja byc dla matek, a dziecko wisi u piersi. Jest lekkie oswietlenie, sciszony dzwiek i przebierak. Ponoc, bo nie doswiadczylam takiej przyjemnosci na wlasnej skorze, z kin to chyba Korona i Helios to oferuja.
MartaTwins


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: nie, 15 lut 04 - 18:36
Skąd: Wroclaw
Nr użytkownika: 1,449

GG:


post czw, 16 wrz 2004 - 15:24
Post #12

Paka, swego czaso ostro reklamowali w telewizji senanse dla matek z dziecmi. Filmy maja byc dla matek, a dziecko wisi u piersi. Jest lekkie oswietlenie, sciszony dzwiek i przebierak. Ponoc, bo nie doswiadczylam takiej przyjemnosci na wlasnej skorze, z kin to chyba Korona i Helios to oferuja.

--------------------
Marta, mama Helenki i Eryka (07.05.2003)
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 16 wrz 2004 - 16:32
Post #13

Ja myslalam ze to tylko w innych miastach. Dzieki za informacje icon_smile.gif
Potwora
czw, 16 wrz 2004 - 18:12
Lista uaktualniona.

Oglądałam dzisiaj Holenderski Lunapark na Placu Wolności - fajny ale jak dla mnie strasznie drogo, dla dzieci jest tam dmuchany domek - wygląda super, pół godziny za 7 zł icon_eek.gif , dzieci do lat 3 wchodzą z rodzicami
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 16 wrz 2004 - 18:12
Post #14

Lista uaktualniona.

Oglądałam dzisiaj Holenderski Lunapark na Placu Wolności - fajny ale jak dla mnie strasznie drogo, dla dzieci jest tam dmuchany domek - wygląda super, pół godziny za 7 zł icon_eek.gif , dzieci do lat 3 wchodzą z rodzicami
aga_mama
sob, 18 wrz 2004 - 22:35
Olaart, wielkie dzięki za ten wątek icon_smile.gif))
Mamy dzisiaj piątą rocznicę ślubu, chcieliśmy spędzić ten dzień z dziećmi w fajny sposób i udało się icon_smile.gif))))) Pojechaliśmy do Kiełczowa, do sielskiej zagrody, o której wczoraj tu przeczytaliśmy. Było suuuuuuper! Julka wybiegała się na placu zabaw, piekła pierwsze w życiu kiełbaski na ognisku, ganiała od jednej klatki z królikami do drugiej, była wieczorem tak wykończona, że padła chwilę po powrocie do domu. Fajny dzień, ktoś miał super pomysł na stworzenie takiego miejsca.
Dwie rzeczy nas tam uderzyły: zwierzaki choć zamknięte, są bardzo zadbane i wyglądają na zadowolone i nikt z obsługi się nie kręci i się nie wtrąca icon_smile.gif) Pełna swoboda po prostu, czuliśmy się tam jak mile widziani goście icon_smile.gificon_smile.gif

tylko małe sprostowanie - sielska zagroda nie jest na ulicy sportowej (wyboistej i pełnej dziur icon_confused.gif ). Trzeba skręcić przed kościołem w prawo, ale nie skręcać w sportową, tylko jechać prosto, do rozjazdu, na rozjeździe prosto zgodnie z drogowskazem wiszącym po lewej stronie na płocie i za rzeką z prawej jest to właśnie miejsce icon_smile.gif
aga_mama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,966
Dołączył: czw, 14 sie 03 - 13:26
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 986

GG:


post sob, 18 wrz 2004 - 22:35
Post #15

Olaart, wielkie dzięki za ten wątek icon_smile.gif))
Mamy dzisiaj piątą rocznicę ślubu, chcieliśmy spędzić ten dzień z dziećmi w fajny sposób i udało się icon_smile.gif))))) Pojechaliśmy do Kiełczowa, do sielskiej zagrody, o której wczoraj tu przeczytaliśmy. Było suuuuuuper! Julka wybiegała się na placu zabaw, piekła pierwsze w życiu kiełbaski na ognisku, ganiała od jednej klatki z królikami do drugiej, była wieczorem tak wykończona, że padła chwilę po powrocie do domu. Fajny dzień, ktoś miał super pomysł na stworzenie takiego miejsca.
Dwie rzeczy nas tam uderzyły: zwierzaki choć zamknięte, są bardzo zadbane i wyglądają na zadowolone i nikt z obsługi się nie kręci i się nie wtrąca icon_smile.gif) Pełna swoboda po prostu, czuliśmy się tam jak mile widziani goście icon_smile.gificon_smile.gif

tylko małe sprostowanie - sielska zagroda nie jest na ulicy sportowej (wyboistej i pełnej dziur icon_confused.gif ). Trzeba skręcić przed kościołem w prawo, ale nie skręcać w sportową, tylko jechać prosto, do rozjazdu, na rozjeździe prosto zgodnie z drogowskazem wiszącym po lewej stronie na płocie i za rzeką z prawej jest to właśnie miejsce icon_smile.gif

--------------------
Aga mama Julci


Weroniczki


Marcinka


i Hani
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 19 wrz 2004 - 08:00
Post #16

Aga, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy icon_smile.gif

My mamy dzisiaj, tyle że szóstą icon_smile.gif
aga_mama
nie, 19 wrz 2004 - 17:32
Dzięki Paka i nawzajem - wszystkiego najlepszego, duuużo miłości i spełnienia marzeń wspólnych icon_smile.gif)))
aga_mama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,966
Dołączył: czw, 14 sie 03 - 13:26
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 986

GG:


post nie, 19 wrz 2004 - 17:32
Post #17

Dzięki Paka i nawzajem - wszystkiego najlepszego, duuużo miłości i spełnienia marzeń wspólnych icon_smile.gif)))

--------------------
Aga mama Julci


Weroniczki


Marcinka


i Hani
Doruśka
pon, 20 wrz 2004 - 10:38
Ja jae w sobotę do sielskiej zgrody.moze sie spotkamy?
nie polecam dzungli atomików w koronie,strasznie tam brudno icon_cry.gif w sensie kurzu całe mnóstwo:((

Seansów dla matek z dzieckiem u piersi we Wrocławiu nie ma:(

ale interesuje mnie teatr.myslicie ,ze Kalina da rade? i nas nie wyrzuca na przykład? icon_lol.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post pon, 20 wrz 2004 - 10:38
Post #18

Ja jae w sobotę do sielskiej zgrody.moze sie spotkamy?
nie polecam dzungli atomików w koronie,strasznie tam brudno icon_cry.gif w sensie kurzu całe mnóstwo:((

Seansów dla matek z dzieckiem u piersi we Wrocławiu nie ma:(

ale interesuje mnie teatr.myslicie ,ze Kalina da rade? i nas nie wyrzuca na przykład? icon_lol.gif
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 20 wrz 2004 - 10:49
Post #19

Dorusia, Zosia była w Teatrze Lalek na "101 dalmateńczyów" przed wakacjami (miała 2 lata i 8 miesięcy). Bawiła się super. Nie chciała wyjść po przedstawieniu.
Potwora
pon, 20 wrz 2004 - 10:54
Ja też chcę z Maksiem do teatru, idziemy razem???

DOrusia, ile kosztuje wejście do korony? Uzupełnię.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 20 wrz 2004 - 10:54
Post #20

Ja też chcę z Maksiem do teatru, idziemy razem???

DOrusia, ile kosztuje wejście do korony? Uzupełnię.
> Co robić w weekendy?
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 23:49
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama