Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Gdzie nocować we Wrocławiu?

> 
feroMonik
wto, 21 gru 2004 - 13:27
Dziewczyny, mój mąż studiuje od niedawna we Wrocławiu. To dla nas trochę daleko... icon_confused.gif Czy któraś miła wrocławianka mogłaby nam poradzić, gdzie szukać tanich, czystych noclegów we Wrocławiu albo pod Wrocławiem? Słyszałam, że jest jakaś strona w internecie, na której można znaleźć kwatery prywatne, ale nie mogę na nią trafić.

Już niedługo Tomek ma sesję wyjazdowaą - od 31 stycznia do 13 lutego i zaczynamy się martwić, gdzie będzie nocował icon_wink.gif Wcześniej razem z kolegami dysponowali mieszkankiem znajomych, ale tam nie ma ogrzewania, więc nazimę to lokum odpada.

Pomóżcie!
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post wto, 21 gru 2004 - 13:27
Post #1

Dziewczyny, mój mąż studiuje od niedawna we Wrocławiu. To dla nas trochę daleko... icon_confused.gif Czy któraś miła wrocławianka mogłaby nam poradzić, gdzie szukać tanich, czystych noclegów we Wrocławiu albo pod Wrocławiem? Słyszałam, że jest jakaś strona w internecie, na której można znaleźć kwatery prywatne, ale nie mogę na nią trafić.

Już niedługo Tomek ma sesję wyjazdowaą - od 31 stycznia do 13 lutego i zaczynamy się martwić, gdzie będzie nocował icon_wink.gif Wcześniej razem z kolegami dysponowali mieszkankiem znajomych, ale tam nie ma ogrzewania, więc nazimę to lokum odpada.

Pomóżcie!

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Anita789

Go??







post wto, 21 gru 2004 - 16:36
Post #2

Mój kolega nocował w schronisku młodzieżowym LZN na ul. Kiełczowskiej we Wrocławiu. Tyle że sale kilkuosobowe, dla chlopakow to raczej nie problem. Cena cos kolo 15 zl. Inne noclegi we Wroclawiu są drogie.
pozdrawiam
Anita
Potwora
wto, 21 gru 2004 - 22:29
Zobacz tutaj: www.puhot.pl
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 21 gru 2004 - 22:29
Post #3

Zobacz tutaj: www.puhot.pl
Potwora
wto, 21 gru 2004 - 22:32
Acha - i możesz jeszcze podzwonić po akademikach, czasami mają pokoje do wynajęcia.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 21 gru 2004 - 22:32
Post #4

Acha - i możesz jeszcze podzwonić po akademikach, czasami mają pokoje do wynajęcia.
feroMonik
śro, 22 gru 2004 - 10:14
Olaart - dzięki za ten namiar.

No właśnie w akademiku nie ma miesjc. Uważam, że uczelnie powinn chyba zadbać także o studentów zaocznych icon_confused.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post śro, 22 gru 2004 - 10:14
Post #5

Olaart - dzięki za ten namiar.

No właśnie w akademiku nie ma miesjc. Uważam, że uczelnie powinn chyba zadbać także o studentów zaocznych icon_confused.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
mikusia333
wto, 05 lip 2016 - 13:41
Dobrą opcją jest https://www.vanillahostel.pl. Znajoma też studiowała zaocznie we Wrocławiu i tam się zatrzymywała, co dwa tygodnie, bo miała pokój z łazienką i dostęp do kuchni i bardzo sobie chwaliła, bo cena przystępna.
mikusia333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 30 cze 16 - 14:45
Nr użytkownika: 47,790




post wto, 05 lip 2016 - 13:41
Post #6

Dobrą opcją jest https://www.vanillahostel.pl. Znajoma też studiowała zaocznie we Wrocławiu i tam się zatrzymywała, co dwa tygodnie, bo miała pokój z łazienką i dostęp do kuchni i bardzo sobie chwaliła, bo cena przystępna.
> Gdzie nocować we WrocÅ‚awiu?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama