Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

podgrzewacz do chusteczek

> 
tysia24
czw, 06 cze 2019 - 23:36
Witajcie, jestem już przy końcówce kompletowania wyprawki, zostały mi dwa tygodnie do porodu i teraz na wariata wymyślam co mi jeszcze brakuje. Czy może ktoś polecić podgrzewacz do chusteczek, zastanawiam się nad Prince Lionhert, sprawdzone? polecacie?
podpowiedzcie proszę. 13 lat temu jak rodziłam pierwszego syna, pamiętam, że moczyłam chusteczki w ciepłej wodzie, żeby nie rozbudzić dziecka w nocy...
tysia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 720
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 23:03
SkÄ…d: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 8,856

GG:


post czw, 06 cze 2019 - 23:36
Post #1

Witajcie, jestem już przy końcówce kompletowania wyprawki, zostały mi dwa tygodnie do porodu i teraz na wariata wymyślam co mi jeszcze brakuje. Czy może ktoś polecić podgrzewacz do chusteczek, zastanawiam się nad Prince Lionhert, sprawdzone? polecacie?
podpowiedzcie proszę. 13 lat temu jak rodziłam pierwszego syna, pamiętam, że moczyłam chusteczki w ciepłej wodzie, żeby nie rozbudzić dziecka w nocy...

--------------------
TYSIA i CYPRIANEK

> podgrzewacz do chusteczek
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama