Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

Ja też dziś w nocy nie spałam

, wÄ…tek dla herosek
> , wÄ…tek dla herosek
aniakuleczka
czw, 27 wrz 2012 - 14:14
CYTAT(Żabolek @ Thu, 27 Sep 2012 - 10:50) *
To ja dzisiaj moge dołączyć do klubu niewyspanych. Natalia obudziła sie co prawda tylko raz (ok 2 ) ale za to nie chciala zasnąć do 4 21.gif O 6 wstajemy. I ona w tej nocy nie płacze tylko GADA!!! Opowiadała sobie ze jest ciemno, ze jest noc, świeci ksieżyc itp.I tak nawijała godzinę. Później pomarudziła bo nie chciałam jej włączyć bajki.Później była dyskusja czy robi siusiu czy nie w końcu zrobiła (oczywiscie poszła do łazienki wylać zawartość nocnika, umyć rączki, przebrac piżamke bo rekawki sie pomoczyły 37.gif ) i tak zleciała kolejna godzina.


bardzo rozrywkowa noc icon_smile.gif podoba mi siÄ™
u mnie jest podobnie, rozmawiają ze sobą pluszaki tylko jeszcze łóżeczko takie małe i ze szczebelkami, więc nie wychodzi

aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post czw, 27 wrz 2012 - 14:14
Post #61

CYTAT(Żabolek @ Thu, 27 Sep 2012 - 10:50) *
To ja dzisiaj moge dołączyć do klubu niewyspanych. Natalia obudziła sie co prawda tylko raz (ok 2 ) ale za to nie chciala zasnąć do 4 21.gif O 6 wstajemy. I ona w tej nocy nie płacze tylko GADA!!! Opowiadała sobie ze jest ciemno, ze jest noc, świeci ksieżyc itp.I tak nawijała godzinę. Później pomarudziła bo nie chciałam jej włączyć bajki.Później była dyskusja czy robi siusiu czy nie w końcu zrobiła (oczywiscie poszła do łazienki wylać zawartość nocnika, umyć rączki, przebrac piżamke bo rekawki sie pomoczyły 37.gif ) i tak zleciała kolejna godzina.


bardzo rozrywkowa noc icon_smile.gif podoba mi siÄ™
u mnie jest podobnie, rozmawiają ze sobą pluszaki tylko jeszcze łóżeczko takie małe i ze szczebelkami, więc nie wychodzi



--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
> Ja też dziÅ› w nocy nie spaÅ‚am, wÄ…tek dla herosek
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 15:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama