Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V  « poprzednia 11 12 13 14 następna  

czy jest ktoś po powiększeniu piersi?

> 
Graz
wto, 20 mar 2012 - 12:23
Kocurku, super!
U mnie niestety sytuacja podobna po 3 ciążach pięcio - lub prawie pieciokilowych dzieci icon_sad.gif
MOzna płacic w ratach? icon_wink.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post wto, 20 mar 2012 - 12:23
Post #241

Kocurku, super!
U mnie niestety sytuacja podobna po 3 ciążach pięcio - lub prawie pieciokilowych dzieci icon_sad.gif
MOzna płacic w ratach? icon_wink.gif

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

moko.
wto, 20 mar 2012 - 13:33
CYTAT(Kocurek @ Tue, 20 Mar 2012 - 11:02) *
Tak, w ogólnym. Naciągają skórę na brzuchu, likwidując zwisy i "prasując" rozstępy. Pępek wszywają na nowe miejsce.
Ja dodatkowo miałam zszyty mięsień prosty brzucha, bo miałam rozejście od spojenia łonowego aż do mostka 37.gif

Dooobra, macie zdjęcia. Boję się tego macania 29.gif

PRZED:

PO:

Nie mam zdjęcia z boku, ale teraz brzuch jest płaski. Śliczny był, prawda? 450[1].gif

Jaki pępunio masz zgrabny icon_wink.gif 29.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 20 mar 2012 - 13:33
Post #242

CYTAT(Kocurek @ Tue, 20 Mar 2012 - 11:02) *
Tak, w ogólnym. Naciągają skórę na brzuchu, likwidując zwisy i "prasując" rozstępy. Pępek wszywają na nowe miejsce.
Ja dodatkowo miałam zszyty mięsień prosty brzucha, bo miałam rozejście od spojenia łonowego aż do mostka 37.gif

Dooobra, macie zdjęcia. Boję się tego macania 29.gif

PRZED:

PO:

Nie mam zdjęcia z boku, ale teraz brzuch jest płaski. Śliczny był, prawda? 450[1].gif

Jaki pępunio masz zgrabny icon_wink.gif 29.gif


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Kocurek
wto, 20 mar 2012 - 20:34
O pępunio prosiłam doktora extra icon_wink.gif ale mój nie był zły, gdyby nie nawis.
Graz, nic nie wiem o ratach, ale ponieważ to w Czechach, to 1/3 ceny w Pl.

Ten post edytował Kocurek wto, 20 mar 2012 - 20:34
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 20 mar 2012 - 20:34
Post #243

O pępunio prosiłam doktora extra icon_wink.gif ale mój nie był zły, gdyby nie nawis.
Graz, nic nie wiem o ratach, ale ponieważ to w Czechach, to 1/3 ceny w Pl.

--------------------
biedronka83
wto, 20 mar 2012 - 21:51
Kocurek normalnie mnie wcięło 37.gif zaglądałam czy jest zdjęcie już kilka dni a ty mnie dobiłaś icon_sad.gif każdy wieczór to brzuszki i hula hop od kilku dni a ty jedno cięcie i masz mega śliczny brzusio. Normalnie chyba zacznę odkładać pieniądze bo ja po moich czterokilowych dzieciach mam gorszy od twojego sprzed operacji icon_sad.gif z tym że u mnie to nie tylko skóra ale ostatnio dużo jem dlatego przy moim małym biuście czuję się fatalnie gdy najpierw wchodzi brzuch a potem cała reszta..
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post wto, 20 mar 2012 - 21:51
Post #244

Kocurek normalnie mnie wcięło 37.gif zaglądałam czy jest zdjęcie już kilka dni a ty mnie dobiłaś icon_sad.gif każdy wieczór to brzuszki i hula hop od kilku dni a ty jedno cięcie i masz mega śliczny brzusio. Normalnie chyba zacznę odkładać pieniądze bo ja po moich czterokilowych dzieciach mam gorszy od twojego sprzed operacji icon_sad.gif z tym że u mnie to nie tylko skóra ale ostatnio dużo jem dlatego przy moim małym biuście czuję się fatalnie gdy najpierw wchodzi brzuch a potem cała reszta..

--------------------
Kocurek
śro, 21 mar 2012 - 12:25
CYTAT(biedronka83 @ Tue, 20 Mar 2012 - 21:51) *
Kocurek normalnie mnie wcięło 37.gif zaglądałam czy jest zdjęcie już kilka dni a ty mnie dobiłaś icon_sad.gif każdy wieczór to brzuszki i hula hop od kilku dni a ty jedno cięcie i masz mega śliczny brzusio.


Mnie ćwiczenia nic nie dawały. Ani dieta. Byłam chuda jak patyk, ale bęben sobie był i tak icon_twisted.gif
Za to teraz przytyłam, bo nie muszę sie odchudzać, bo już nie wyglądam jak w ciąży, no i motywacji do diety brak. A przydałoby się.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 21 mar 2012 - 12:25
Post #245

CYTAT(biedronka83 @ Tue, 20 Mar 2012 - 21:51) *
Kocurek normalnie mnie wcięło 37.gif zaglądałam czy jest zdjęcie już kilka dni a ty mnie dobiłaś icon_sad.gif każdy wieczór to brzuszki i hula hop od kilku dni a ty jedno cięcie i masz mega śliczny brzusio.


Mnie ćwiczenia nic nie dawały. Ani dieta. Byłam chuda jak patyk, ale bęben sobie był i tak icon_twisted.gif
Za to teraz przytyłam, bo nie muszę sie odchudzać, bo już nie wyglądam jak w ciąży, no i motywacji do diety brak. A przydałoby się.

--------------------
okko
śro, 21 mar 2012 - 13:58
Kocur normalnie brzuszek nastolatki- ekstra.
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post śro, 21 mar 2012 - 13:58
Post #246

Kocur normalnie brzuszek nastolatki- ekstra.

--------------------


biedronka83
śro, 21 mar 2012 - 14:26
CYTAT(Kocurek @ Wed, 21 Mar 2012 - 12:25) *
Mnie ćwiczenia nic nie dawały. Ani dieta. Byłam chuda jak patyk, ale bęben sobie był i tak icon_twisted.gif
Za to teraz przytyłam, bo nie muszę sie odchudzać, bo już nie wyglądam jak w ciąży, no i motywacji do diety brak. A przydałoby się.


No właśnie u mnie największym problemem jest to, że ja jestem chudzina. Na 172cm zawsze waga 55kg aż po Adasiu dobiłam do 63kg i wszystkie te zbędne zlokalizowane są w tym brzuchu icon_sad.gif wyć mi się chce jak patrzę do lustra na małe piersi i ten wystający okropnie brzuch. Nawet babcia wczoraj mi mówi: "Gdybym Cię nie znała pomyślałabym że w ciąży jesteś". Nie mówiła tego złośliwie bo uwielbiam ją (ona w naszej rodzinie może śmiało robić za test ciążowy icon_wink.gif).
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post śro, 21 mar 2012 - 14:26
Post #247

CYTAT(Kocurek @ Wed, 21 Mar 2012 - 12:25) *
Mnie ćwiczenia nic nie dawały. Ani dieta. Byłam chuda jak patyk, ale bęben sobie był i tak icon_twisted.gif
Za to teraz przytyłam, bo nie muszę sie odchudzać, bo już nie wyglądam jak w ciąży, no i motywacji do diety brak. A przydałoby się.


No właśnie u mnie największym problemem jest to, że ja jestem chudzina. Na 172cm zawsze waga 55kg aż po Adasiu dobiłam do 63kg i wszystkie te zbędne zlokalizowane są w tym brzuchu icon_sad.gif wyć mi się chce jak patrzę do lustra na małe piersi i ten wystający okropnie brzuch. Nawet babcia wczoraj mi mówi: "Gdybym Cię nie znała pomyślałabym że w ciąży jesteś". Nie mówiła tego złośliwie bo uwielbiam ją (ona w naszej rodzinie może śmiało robić za test ciążowy icon_wink.gif).


--------------------
AsiaKG
śro, 21 mar 2012 - 16:41
CYTAT(Kocurek @ Wed, 21 Mar 2012 - 12:25) *
Mnie ćwiczenia nic nie dawały. Ani dieta. Byłam chuda jak patyk, ale bęben sobie był i tak icon_twisted.gif


To jak u mnie 37.gif
Ja mam tyle gratisowej skóry tak masakrycznie pooranej rezstępami że mogłabym zapodawać tymi szramami wzory w świeżym tynku zamiast "baranka" 21.gif

Brzuch masz ekstra..
Kurcze tylko że u mnie wiecznie brak kasy więc taki zabieg to w moim przypadku rozrzutność 48.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post śro, 21 mar 2012 - 16:41
Post #248

CYTAT(Kocurek @ Wed, 21 Mar 2012 - 12:25) *
Mnie ćwiczenia nic nie dawały. Ani dieta. Byłam chuda jak patyk, ale bęben sobie był i tak icon_twisted.gif


To jak u mnie 37.gif
Ja mam tyle gratisowej skóry tak masakrycznie pooranej rezstępami że mogłabym zapodawać tymi szramami wzory w świeżym tynku zamiast "baranka" 21.gif

Brzuch masz ekstra..
Kurcze tylko że u mnie wiecznie brak kasy więc taki zabieg to w moim przypadku rozrzutność 48.gif

--------------------



gosia329
czw, 01 maj 2014 - 23:29
dziewczyny, a czy któraś z Was powiększała piersi w Łodzi? bo szukam sprawdzonego chirurga.
gosia329


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 27 paź 13 - 22:41
Nr użytkownika: 43,085




post czw, 01 maj 2014 - 23:29
Post #249

dziewczyny, a czy któraś z Was powiększała piersi w Łodzi? bo szukam sprawdzonego chirurga.
gajka243
czw, 01 maj 2014 - 23:41
ja powiększałam u dr Żukowskiej z Dermedu, świetny chirurg - biust bardzo ładny, naturalnie wyglądający.
gajka243


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: nie, 02 gru 12 - 18:08
Nr użytkownika: 41,221




post czw, 01 maj 2014 - 23:41
Post #250

ja powiększałam u dr Żukowskiej z Dermedu, świetny chirurg - biust bardzo ładny, naturalnie wyglądający.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 28 gru 2016 - 07:07
Post #251

Równiez potwierdzam. Frashe jest super i sama się o tym przekonałam. Poczytaj sobie zresztą jaki jest skład:
https://pl.frashe.com/

Jest to naturalny produkt. Skóra biustu jest gładka, bardzo delikatna i nawilżona, oczywiście poza tym ujędrniona oraz w lepszej kondycji. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości produktu Nie jest taka tania ale nie sztuką jest kupić sobie coś taniego i mało skutezcnego
gliszka
wto, 02 maj 2017 - 21:34
bardzo dobrymi opiniami w kwestii powiększania piersi ma dr Dorota Żukowska, przyjmuje w łódzkiej klinice Dermed. Wiem , że gdzieś jeszcze przyjmuje ale nie powiem dokładnie, nie chcę wprowadzić w błąd. ale w tej Łodzi to na sto procent
gliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: wto, 02 maj 17 - 20:56
Nr użytkownika: 49,472




post wto, 02 maj 2017 - 21:34
Post #252

bardzo dobrymi opiniami w kwestii powiększania piersi ma dr Dorota Żukowska, przyjmuje w łódzkiej klinice Dermed. Wiem , że gdzieś jeszcze przyjmuje ale nie powiem dokładnie, nie chcę wprowadzić w błąd. ale w tej Łodzi to na sto procent
misia.xs
czw, 12 paź 2017 - 20:25
Kochane ja raczej pomyślałabym o zdrowiu piersi bo jak się o tym nie myśli to można nie mieć co powiękaszać. Chodzicie na usg czy mammografię? W domu jak badacie palpacyjnie czy brasterem? Trzeba pamiętać, że guz piersi może rozwijać się bardzo szybko, ale wcześnie wykryty to stu procentowe wyleczenie.
misia.xs


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: nie, 06 lis 11 - 21:54
Nr użytkownika: 38,287




post czw, 12 paź 2017 - 20:25
Post #253

Kochane ja raczej pomyślałabym o zdrowiu piersi bo jak się o tym nie myśli to można nie mieć co powiękaszać. Chodzicie na usg czy mammografię? W domu jak badacie palpacyjnie czy brasterem? Trzeba pamiętać, że guz piersi może rozwijać się bardzo szybko, ale wcześnie wykryty to stu procentowe wyleczenie.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 06 lis 2017 - 09:09
Post #254

To,że warto jest się badać to oczywista oczywistość. Badanie nie jest trudne, a zmiany wykryte w odpowiednim momencie są w stanie być szybko usunięte i wyleczone ( w koncu choroba nie rozwija się tak szybko). W sieci są dokładne instukcje samobadania.Raz na rok warto jest również zapisać się na usg piersi. Badanie jest bardzo dokładne.

Jesli chodzi o temat powiekszania piersi to jestem zdania,że jest to decycja każdej kobiety. I jeśli kobieta po powiekszaniu ma sie czuć dobrze to czy jest to coś złego? Nie jest icon_wink.gif
Jedna z mniej inwazyjnych i naturalnych metod jest przeszczp tłuszczu do piersi:
https://chirurgplastyczny-krakow.pl/przeszc...zczu-do-piersi/
juliana
pon, 29 sty 2018 - 20:43
Polecam poczytać tutaj: https://www.piersi.info.pl/mentor/implanty-silikonowe o implantach silikonowych oraz operacji powiększenia biustu. Rzetelne źródło wiedzy i garść podstawowych informacji dla każdej kobiety, która planuje powiększyć piersi icon_smile.gif
juliana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 66
Dołączył: czw, 06 lis 14 - 19:48
Nr użytkownika: 44,794




post pon, 29 sty 2018 - 20:43
Post #255

Polecam poczytać tutaj: https://www.piersi.info.pl/mentor/implanty-silikonowe o implantach silikonowych oraz operacji powiększenia biustu. Rzetelne źródło wiedzy i garść podstawowych informacji dla każdej kobiety, która planuje powiększyć piersi icon_smile.gif
alutkka
wto, 13 lut 2018 - 08:38
Wolę naturalne sposoby niż operacje powiększania piersi. Kiedyś zastanawiałam się nad tym, ale wydaje mi się to zbyt ryzykowne. Kupiłam sobie krem Frashe i ciesze się, że go mam, bo widzę, że po kilku tygodniach regularnego stosowania ujędrnił mi piersi przez co optycznie się powiększyły. Cudów wielkich nie ma, ale przynajmniej nie wydałam wielkich pieniędzy i jestem zadowolona z ich wyglądu icon_smile.gif
alutkka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 13 lut 18 - 08:32
Skąd: Sopot
Nr użytkownika: 51,487




post wto, 13 lut 2018 - 08:38
Post #256

Wolę naturalne sposoby niż operacje powiększania piersi. Kiedyś zastanawiałam się nad tym, ale wydaje mi się to zbyt ryzykowne. Kupiłam sobie krem Frashe i ciesze się, że go mam, bo widzę, że po kilku tygodniach regularnego stosowania ujędrnił mi piersi przez co optycznie się powiększyły. Cudów wielkich nie ma, ale przynajmniej nie wydałam wielkich pieniędzy i jestem zadowolona z ich wyglądu icon_smile.gif
olka55
pią, 09 mar 2018 - 08:07
Najlepiej wybrać się na konsultację i dopytać o szczegóły chirurga. Jesli chodzi o mnie to dużo czytałam w internecie i skrupulatnie wybrałam lekarza i implanty. W tej drugiej kwestii mogę polecić implanty mentor. Mam konturowe, wyglądają super, pieknie powiększone i uniesione piersi, a ta marka uchodzi za najbezpieczniejszą na rynku, poza tym producent daje dożywotnią gwarancję na swój produkt icon_smile.gif
olka55


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: śro, 24 lut 16 - 16:45
Nr użytkownika: 47,177




post pią, 09 mar 2018 - 08:07
Post #257

Najlepiej wybrać się na konsultację i dopytać o szczegóły chirurga. Jesli chodzi o mnie to dużo czytałam w internecie i skrupulatnie wybrałam lekarza i implanty. W tej drugiej kwestii mogę polecić implanty mentor. Mam konturowe, wyglądają super, pieknie powiększone i uniesione piersi, a ta marka uchodzi za najbezpieczniejszą na rynku, poza tym producent daje dożywotnią gwarancję na swój produkt icon_smile.gif
rowan_berry
pią, 22 cze 2018 - 23:51
Pan doktor Wacławowicz z Orthos bardzo dobry. Jeśli się zdecyduję to tylko u niego.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 431
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post pią, 22 cze 2018 - 23:51
Post #258

Pan doktor Wacławowicz z Orthos bardzo dobry. Jeśli się zdecyduję to tylko u niego.

--------------------


pszczolkamaja
czw, 30 sie 2018 - 12:05
Ja jestem po powiekszeniu piersi. To było rok temu, klinika w Gdyni, operował mnie dr Muraszko icon_smile.gif Zdecydowałam się na anatomiczne mentory- wygladaja idealnie, w sumie to nawet lepiej niz sadzilam icon_smile.gif Balam sie, ze efekt moze bedzie nieco sztuczny, ale ten implant ma łezkowy kształt, bardzo podobny do naturalnej piersi. Dodatkowo, mentory maja dozywotnia gwarancje i daja mozliwosc pelnej diagnostyki biustu- to bylo dla mnie b.wazne.
pszczolkamaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 51
Dołączył: pią, 01 maj 15 - 11:34
Nr użytkownika: 45,770




post czw, 30 sie 2018 - 12:05
Post #259

Ja jestem po powiekszeniu piersi. To było rok temu, klinika w Gdyni, operował mnie dr Muraszko icon_smile.gif Zdecydowałam się na anatomiczne mentory- wygladaja idealnie, w sumie to nawet lepiej niz sadzilam icon_smile.gif Balam sie, ze efekt moze bedzie nieco sztuczny, ale ten implant ma łezkowy kształt, bardzo podobny do naturalnej piersi. Dodatkowo, mentory maja dozywotnia gwarancje i daja mozliwosc pelnej diagnostyki biustu- to bylo dla mnie b.wazne.
troskliwa_mama
pon, 08 paź 2018 - 21:58
nie wiem jak kiedyś, ale teraz to implanty są takiej generacji że w niczym nie przeszkadzają :) chociażby takie implanty mentor, które nawet nie mają tego chipa który zakłóca obraz rtg :)
troskliwa_mama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: śro, 10 kwi 13 - 11:16
Nr użytkownika: 41,999




post pon, 08 paź 2018 - 21:58
Post #260

nie wiem jak kiedyś, ale teraz to implanty są takiej generacji że w niczym nie przeszkadzają :) chociażby takie implanty mentor, które nawet nie mają tego chipa który zakłóca obraz rtg :)
> czy jest ktoś po powiększeniu piersi?
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V  « poprzednia 11 12 13 14 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 22:04
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama