Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

okulisty dziecięcego mi potrzeba

, dośc pilne
> , doÅ›c pilne
cydorka
wto, 27 paź 2009 - 22:16
jestem jestem
płaciliśmy za naszą wizyte chyba 120 albo 130 zł, ale jak się będziesz zapisywać to Ci powiedzą
co do kropli
to dr seroczyńska waliła nam krople do oczu z automatu, w poczekalni wcale nie pytając po co my przychodzimy i właściwie dopiero czytając kartę przypomniała sobie o co chodzi
pan dr najpierw z nami porozmawiał, a potem sie okazało, że w przypadku naszego problemu wcale nie trzeba walić atropiny do oczu
więc w temacie atropiny sie nie wypowiem
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post wto, 27 paź 2009 - 22:16
Post #21

jestem jestem
płaciliśmy za naszą wizyte chyba 120 albo 130 zł, ale jak się będziesz zapisywać to Ci powiedzą
co do kropli
to dr seroczyńska waliła nam krople do oczu z automatu, w poczekalni wcale nie pytając po co my przychodzimy i właściwie dopiero czytając kartę przypomniała sobie o co chodzi
pan dr najpierw z nami porozmawiał, a potem sie okazało, że w przypadku naszego problemu wcale nie trzeba walić atropiny do oczu
więc w temacie atropiny sie nie wypowiem
cyd
pirania
wto, 27 paź 2009 - 22:34
a zeby po prostu dziecku oczy przetestowac to gdzie mam isc?
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 27 paź 2009 - 22:34
Post #22

a zeby po prostu dziecku oczy przetestowac to gdzie mam isc?

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

cydorka
pią, 30 paź 2009 - 18:03
CYTAT(pirania @ Tue, 27 Oct 2009 - 22:34) *
a zeby po prostu dziecku oczy przetestowac to gdzie mam isc?


wiesz co myśmy byli z obydwoma, w sensie, że z młodszym bo musi, ze starszym bo niby nie musi, ale zwykłe badania wzroku u pierwszego kontaktu wydały nam się, no że może coś przeoczą
i badanie takie "przegląd techniczny się odbyło"
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pią, 30 paź 2009 - 18:03
Post #23

CYTAT(pirania @ Tue, 27 Oct 2009 - 22:34) *
a zeby po prostu dziecku oczy przetestowac to gdzie mam isc?


wiesz co myśmy byli z obydwoma, w sensie, że z młodszym bo musi, ze starszym bo niby nie musi, ale zwykłe badania wzroku u pierwszego kontaktu wydały nam się, no że może coś przeoczą
i badanie takie "przegląd techniczny się odbyło"
cyd
Dzaga
nie, 29 lis 2009 - 00:32
cydorka widze ze zadowolona jestes z pana dr icon_smile.gif na dzien dobry pytal z czym przyszlismy, i nie chcial czytac karty z zapiskami dr Seroczynskiej
ja jakos dziwne mam wrazenie - na nie - nie jestem,ale sama nie weim, albo szukam dziury w calym..
generalnie pan dr twierdzi ze zeza brak, jest natomiast szeroka nasada nosa... w przeciwienstwie do dr Seroczynskiej
i juz wariuje bo nie wiem kto z nich ma racje...

poza tym - to najlepsze!! po wuzycie u dr pojechalismy do Babki do ortopedy z Oliwka, a tam na korytarzu ... dr Seroczyńska!!!!!!!
A POD gabinetem dziki tłum i kłotnie kto przed kim i dlaczego...
zapytalismy w recepcji - pani dr wrocila i wyznaczyla 4 terminy w pazdzierniku i miała niby zostawic grafik na listopad - dzwonilam kilkadziesiat razy i takiego nie zostawila... wiec już dalej odpuscilam...
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post nie, 29 lis 2009 - 00:32
Post #24

cydorka widze ze zadowolona jestes z pana dr icon_smile.gif na dzien dobry pytal z czym przyszlismy, i nie chcial czytac karty z zapiskami dr Seroczynskiej
ja jakos dziwne mam wrazenie - na nie - nie jestem,ale sama nie weim, albo szukam dziury w calym..
generalnie pan dr twierdzi ze zeza brak, jest natomiast szeroka nasada nosa... w przeciwienstwie do dr Seroczynskiej
i juz wariuje bo nie wiem kto z nich ma racje...

poza tym - to najlepsze!! po wuzycie u dr pojechalismy do Babki do ortopedy z Oliwka, a tam na korytarzu ... dr Seroczyńska!!!!!!!
A POD gabinetem dziki tłum i kłotnie kto przed kim i dlaczego...
zapytalismy w recepcji - pani dr wrocila i wyznaczyla 4 terminy w pazdzierniku i miała niby zostawic grafik na listopad - dzwonilam kilkadziesiat razy i takiego nie zostawila... wiec już dalej odpuscilam...


--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
cydorka
wto, 01 gru 2009 - 14:44
CYTAT(Dzaga @ Sun, 29 Nov 2009 - 00:32) *
cydorka widze ze zadowolona jestes z pana dr icon_smile.gif na dzien dobry pytal z czym przyszlismy, i nie chcial czytac karty z zapiskami dr Seroczynskiej
ja jakos dziwne mam wrazenie - na nie - nie jestem,ale sama nie weim, albo szukam dziury w calym..
generalnie pan dr twierdzi ze zeza brak, jest natomiast szeroka nasada nosa... w przeciwienstwie do dr Seroczynskiej
i juz wariuje bo nie wiem kto z nich ma racje...

poza tym - to najlepsze!! po wuzycie u dr pojechalismy do Babki do ortopedy z Oliwka, a tam na korytarzu ... dr Seroczyńska!!!!!!!
A POD gabinetem dziki tłum i kłotnie kto przed kim i dlaczego...
zapytalismy w recepcji - pani dr wrocila i wyznaczyla 4 terminy w pazdzierniku i miała niby zostawic grafik na listopad - dzwonilam kilkadziesiat razy i takiego nie zostawila... wiec już dalej odpuscilam...

ja seroczyńską odpuściłam na stałe, Hautz mi podpasował a jeszcze do tego za kilka mcy otwiera gabinet dużo bliżej mnie
co do tego, ze nie chce czytać zapisków
ja się nie dziwię, wielu moich znajomych z branży też tak robi, najpierw chcą sobie wyrobić własne zdanie bez sugerowania się, potem zerkają na zapiski

co do rozbieżności w diagnozach, no u nas tez była, co więcej u Hautza na naszą korzyść znaczy na korzyść młodego, bo Seroczyńska kładła nas juz na stól a on kazał czekac i wygląda na to, ze miał racje


cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post wto, 01 gru 2009 - 14:44
Post #25

CYTAT(Dzaga @ Sun, 29 Nov 2009 - 00:32) *
cydorka widze ze zadowolona jestes z pana dr icon_smile.gif na dzien dobry pytal z czym przyszlismy, i nie chcial czytac karty z zapiskami dr Seroczynskiej
ja jakos dziwne mam wrazenie - na nie - nie jestem,ale sama nie weim, albo szukam dziury w calym..
generalnie pan dr twierdzi ze zeza brak, jest natomiast szeroka nasada nosa... w przeciwienstwie do dr Seroczynskiej
i juz wariuje bo nie wiem kto z nich ma racje...

poza tym - to najlepsze!! po wuzycie u dr pojechalismy do Babki do ortopedy z Oliwka, a tam na korytarzu ... dr Seroczyńska!!!!!!!
A POD gabinetem dziki tłum i kłotnie kto przed kim i dlaczego...
zapytalismy w recepcji - pani dr wrocila i wyznaczyla 4 terminy w pazdzierniku i miała niby zostawic grafik na listopad - dzwonilam kilkadziesiat razy i takiego nie zostawila... wiec już dalej odpuscilam...

ja seroczyńską odpuściłam na stałe, Hautz mi podpasował a jeszcze do tego za kilka mcy otwiera gabinet dużo bliżej mnie
co do tego, ze nie chce czytać zapisków
ja się nie dziwię, wielu moich znajomych z branży też tak robi, najpierw chcą sobie wyrobić własne zdanie bez sugerowania się, potem zerkają na zapiski

co do rozbieżności w diagnozach, no u nas tez była, co więcej u Hautza na naszą korzyść znaczy na korzyść młodego, bo Seroczyńska kładła nas juz na stól a on kazał czekac i wygląda na to, ze miał racje


cyd
Graz
pon, 30 sie 2010 - 16:09
Melduje, że teraz Hautz przyjmuje juz na ul. Saskiej 16 m 9 - ale termin dopiero za 3 tygodnie icon_sad.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post pon, 30 sie 2010 - 16:09
Post #26

Melduje, że teraz Hautz przyjmuje juz na ul. Saskiej 16 m 9 - ale termin dopiero za 3 tygodnie icon_sad.gif

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

cydorka
pon, 30 sie 2010 - 23:44
CYTAT(Graz @ Mon, 30 Aug 2010 - 15:09) *
Melduje, że teraz Hautz przyjmuje juz na ul. Saskiej 16 m 9 - ale termin dopiero za 3 tygodnie icon_sad.gif

ale to u niego normalne, jak się zapisujesz na wizyte terminy najwcześniej 3 nawet 4 tyg
muszę zapisać juniora na kontrole
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pon, 30 sie 2010 - 23:44
Post #27

CYTAT(Graz @ Mon, 30 Aug 2010 - 15:09) *
Melduje, że teraz Hautz przyjmuje juz na ul. Saskiej 16 m 9 - ale termin dopiero za 3 tygodnie icon_sad.gif

ale to u niego normalne, jak się zapisujesz na wizyte terminy najwcześniej 3 nawet 4 tyg
muszę zapisać juniora na kontrole
cyd
monte
wto, 31 sie 2010 - 00:57
Jak się lekko przyhisteryzuje, to czasem da się wcześniej. icon_wink.gif
Panu umawiającemu na wizytę (jeszcze na Mokotowskiej) powiedziałam, że absolutnie nie mogę czekać 3 tygodnie, to nagle znalazł mi termin ze środy na sobotę. Wizyta trwała całe 4! minuty, ale była skuteczna.

I też się muszę znów wybrać - przyjmuje już tylko na Saskiej?
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post wto, 31 sie 2010 - 00:57
Post #28

Jak się lekko przyhisteryzuje, to czasem da się wcześniej. icon_wink.gif
Panu umawiającemu na wizytę (jeszcze na Mokotowskiej) powiedziałam, że absolutnie nie mogę czekać 3 tygodnie, to nagle znalazł mi termin ze środy na sobotę. Wizyta trwała całe 4! minuty, ale była skuteczna.

I też się muszę znów wybrać - przyjmuje już tylko na Saskiej?

--------------------
Graz
wto, 31 sie 2010 - 14:35
Monte, prywatnie chyba tylko na Saskiej, zato jak sie już kopsniesz na tę Saska, to wiesz, dwie takie mieszkaja rzut beretem, a w sumie jedna na samej Saskiej (nie ja icon_smile.gif )
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post wto, 31 sie 2010 - 14:35
Post #29

Monte, prywatnie chyba tylko na Saskiej, zato jak sie już kopsniesz na tę Saska, to wiesz, dwie takie mieszkaja rzut beretem, a w sumie jedna na samej Saskiej (nie ja icon_smile.gif )

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

monte
wto, 31 sie 2010 - 18:01
To jesteśmy umówione icon_wink.gif, choć mi pasowała ta Mokotowska bardziej...
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post wto, 31 sie 2010 - 18:01
Post #30

To jesteśmy umówione icon_wink.gif, choć mi pasowała ta Mokotowska bardziej...

--------------------
cydorka
wto, 31 sie 2010 - 20:42
CYTAT(monte @ Mon, 30 Aug 2010 - 23:57) *
I też się muszę znów wybrać - przyjmuje już tylko na Saskiej?

Z tego co wiem, jak otworzył Saską, zlikwidował mokotowską i teraz jest tylko tu, ma nowy gabinet, w nowym bloku, ma uroczą sąsiadkę, a nawet dwie 03.gif , więc zaplanuj na wizytę dłuuugie popołudnie ew sobotę jeżeli w takowe przyjmuje
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post wto, 31 sie 2010 - 20:42
Post #31

CYTAT(monte @ Mon, 30 Aug 2010 - 23:57) *
I też się muszę znów wybrać - przyjmuje już tylko na Saskiej?

Z tego co wiem, jak otworzył Saską, zlikwidował mokotowską i teraz jest tylko tu, ma nowy gabinet, w nowym bloku, ma uroczą sąsiadkę, a nawet dwie 03.gif , więc zaplanuj na wizytę dłuuugie popołudnie ew sobotę jeżeli w takowe przyjmuje
cyd
malgog
wto, 07 wrz 2010 - 15:48

musze i ja z Kubą do okulisty bo mu oko leci...oprócz tego Hautza nikt godny polecenia nie przyjmuje ?? najlepiej na Śródmieściu albo w kierunku Woli
nie żebym marudziła ale z Bemowa na Saską nie uśmiecha mi się zaiwaniać w godzinach popołudniowego szczytu
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post wto, 07 wrz 2010 - 15:48
Post #32


musze i ja z Kubą do okulisty bo mu oko leci...oprócz tego Hautza nikt godny polecenia nie przyjmuje ?? najlepiej na Śródmieściu albo w kierunku Woli
nie żebym marudziła ale z Bemowa na Saską nie uśmiecha mi się zaiwaniać w godzinach popołudniowego szczytu

--------------------
user posted image
user posted image
> okulisty dzieciÄ™cego mi potrzeba, doÅ›c pilne
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama