Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Maszynka do tatuaży

> 
Jaco
pią, 08 gru 2006 - 09:48
Dziecko wyartykuowało wreszcie co chce pod choinkę. Padło na "maszynkę do robienia tatuaży". O cos takiego chyba chodzi ale nie jestem pewna. https://www.merlin.com.pl/frontend/towar/492442

W każdym bądź razie ma być koniecznie maszynka
Czy ktoś mnie może uświadomić jak to działa? Obawiam się ze dziecko sobie wymyśliło niewiadomo co, ze bedzie tym mógł tworzyć wszystkie kształty jakie mu się przyśnią, lokomotywy, helikoptery itp i jak przyjdzie co do czego to będzie rozpacz w kratkę. Jakbym wiedziała na czym to polega to może by mi się udało jakoś rozudować ten zestaw szablonów icon_rolleyes.gif . A moze widziałyście coś lepszego? Ma być koniecznie maszynka... zwykłe pisaki nie wchodza w grę.
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pią, 08 gru 2006 - 09:48
Post #1

Dziecko wyartykuowało wreszcie co chce pod choinkę. Padło na "maszynkę do robienia tatuaży". O cos takiego chyba chodzi ale nie jestem pewna. https://www.merlin.com.pl/frontend/towar/492442

W każdym bądź razie ma być koniecznie maszynka
Czy ktoś mnie może uświadomić jak to działa? Obawiam się ze dziecko sobie wymyśliło niewiadomo co, ze bedzie tym mógł tworzyć wszystkie kształty jakie mu się przyśnią, lokomotywy, helikoptery itp i jak przyjdzie co do czego to będzie rozpacz w kratkę. Jakbym wiedziała na czym to polega to może by mi się udało jakoś rozudować ten zestaw szablonów icon_rolleyes.gif . A moze widziałyście coś lepszego? Ma być koniecznie maszynka... zwykłe pisaki nie wchodza w grę.

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Mika
pią, 08 gru 2006 - 10:22
Jaco -a może dałby się przekonać do maszynki robiącej naklejki? icon_wink.gif

https://www.allegro.pl/item147380014_zestaw...y_maszynka.html
https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=148389854

mnie jakoś przeraża ten zestaw do tatuaży icon_wink.gif

tu tatuaże
a tu naklejki

z tego co widzę jest szablon który przykłąda się do skóry i wypełnia flamastrem icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 08 gru 2006 - 10:22
Post #2

Jaco -a może dałby się przekonać do maszynki robiącej naklejki? icon_wink.gif

https://www.allegro.pl/item147380014_zestaw...y_maszynka.html
https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=148389854

mnie jakoś przeraża ten zestaw do tatuaży icon_wink.gif

tu tatuaże
a tu naklejki

z tego co widzę jest szablon który przykłąda się do skóry i wypełnia flamastrem icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
yellow
pią, 08 gru 2006 - 11:30
Moja córcia jest posiadaczka owej maszynki tylko w wersji dla dziewczynek - szablonów w zestawie miała chyba 8 a tatuowanie polega na kropkowaniu wyznaczonego miejsca wibrujacym flamastrem - jak sie nabierze wprawy mozna wymyslac swoje wzory ale według mnie to samo mozna zrobic zwykłym flamastrem.
Ewa bawiła sie maszynka moze trzy dni icon_rolleyes.gif teraz wykorzystuje szablony do rysowania i pisania na kartkach.
Generalnie uwazam ze maszynka to strata kasy (ok 80zł) osobiscie nie polecam .
yellow


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,829
Dołączył: pon, 13 lut 06 - 20:04
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,916




post pią, 08 gru 2006 - 11:30
Post #3

Moja córcia jest posiadaczka owej maszynki tylko w wersji dla dziewczynek - szablonów w zestawie miała chyba 8 a tatuowanie polega na kropkowaniu wyznaczonego miejsca wibrujacym flamastrem - jak sie nabierze wprawy mozna wymyslac swoje wzory ale według mnie to samo mozna zrobic zwykłym flamastrem.
Ewa bawiła sie maszynka moze trzy dni icon_rolleyes.gif teraz wykorzystuje szablony do rysowania i pisania na kartkach.
Generalnie uwazam ze maszynka to strata kasy (ok 80zł) osobiscie nie polecam .

--------------------
E. 2001
J. 2007


Najważniejsze by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
Jaco
pią, 08 gru 2006 - 12:05
No cóż, ja tez mam takie odczucia, ze to kasa wywalona w błoto. Ale co mam zrobic? Gdyby to było dla niego nieodpowiednie z jakiegoś konkretnego powodu, szkodliwe albo coś, to bym starała się to wytłumaczyć ale tak? No nie ma podstaw poza tą, ze to jest badziewie a przeciez nigdzie nie jest napisane, że o badziewiu nie mozna marzyć.

Naklejki Mikuś nie wchodza w grę niestety. To się ma na skórę nanosić. Buuuu icon_sad.gif
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pią, 08 gru 2006 - 12:05
Post #4

No cóż, ja tez mam takie odczucia, ze to kasa wywalona w błoto. Ale co mam zrobic? Gdyby to było dla niego nieodpowiednie z jakiegoś konkretnego powodu, szkodliwe albo coś, to bym starała się to wytłumaczyć ale tak? No nie ma podstaw poza tą, ze to jest badziewie a przeciez nigdzie nie jest napisane, że o badziewiu nie mozna marzyć.

Naklejki Mikuś nie wchodza w grę niestety. To się ma na skórę nanosić. Buuuu icon_sad.gif

--------------------
Jacobina - mama Kuby






KM
pią, 08 gru 2006 - 17:27
Kacper w wakacje chodził wytatuowany przez koleżanki icon_wink.gif Sam nie potrafił sobie zrobić tatuażu.
Myślę, że taka maszynka to dobry prezent dla dziecka lubiącego prace plastyczne, inaczej szybko się znudzi.
Blue to nie henna, zwykły flamaster, który potem niełatwo zmyć.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post pią, 08 gru 2006 - 17:27
Post #5

Kacper w wakacje chodził wytatuowany przez koleżanki icon_wink.gif Sam nie potrafił sobie zrobić tatuażu.
Myślę, że taka maszynka to dobry prezent dla dziecka lubiącego prace plastyczne, inaczej szybko się znudzi.
Blue to nie henna, zwykły flamaster, który potem niełatwo zmyć.
zilka
pią, 08 gru 2006 - 19:22
Wiesz co Jaco ja mało pomocnie ale ja uważam, że z prezenty na Gwiazdkę naprawdę mogą być średnio edukacyjne icon_wink.gif jeśli Mikołaj nie przyniesie dziecku "plastikowego badziewia" icon_wink.gif to kto?

Jasne, że w miarę możliwości przyda się to nakierować, nieco ocenzurować ale bez przesady.

Zgadzam się tylko z Twoją obawą, że Kuba myśli co innego a dostanie co innego i się rozczaruje...
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post pią, 08 gru 2006 - 19:22
Post #6

Wiesz co Jaco ja mało pomocnie ale ja uważam, że z prezenty na Gwiazdkę naprawdę mogą być średnio edukacyjne icon_wink.gif jeśli Mikołaj nie przyniesie dziecku "plastikowego badziewia" icon_wink.gif to kto?

Jasne, że w miarę możliwości przyda się to nakierować, nieco ocenzurować ale bez przesady.

Zgadzam się tylko z Twoją obawą, że Kuba myśli co innego a dostanie co innego i się rozczaruje...

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Jaco
pią, 08 gru 2006 - 20:16
Zilko,
Ja jestem skłonna mu kupić największe nawet badziewie jeśli tylko będzie go to cieszyło. Sęk właśnie w tej obawie, że jednak nie będzie. Najchętniej zaprowadziłabym go gdzieś, zeby sobie to pomacał i zobaczył w realu ale w żadnym sklepie nie widziałam tego wyłożonego "do testów".
Kaszana. Jak mu nie kupie to będzie zawiedziony. Jak kupię też będzie zawiedziony. Ktoś ma jakiś złoty środek?
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pią, 08 gru 2006 - 20:16
Post #7

Zilko,
Ja jestem skłonna mu kupić największe nawet badziewie jeśli tylko będzie go to cieszyło. Sęk właśnie w tej obawie, że jednak nie będzie. Najchętniej zaprowadziłabym go gdzieś, zeby sobie to pomacał i zobaczył w realu ale w żadnym sklepie nie widziałam tego wyłożonego "do testów".
Kaszana. Jak mu nie kupie to będzie zawiedziony. Jak kupię też będzie zawiedziony. Ktoś ma jakiś złoty środek?

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Agnieszka AZJ
pią, 08 gru 2006 - 20:20
CYTAT(Jaco)
Kaszana. Jak mu nie kupie to będzie zawiedziony. Jak kupię też będzie zawiedziony. Ktoś ma jakiś złoty środek?


Jak nie kupisz, wyjdzie taniej wink.gif
Sprawdzałaś w "Smyku' ? TYlko tam pewnie też tylko polizać przez opakowanie dają. Generalnie zabawki z EPEE są badziewne - moje dzieci przejechały się w zeszłym roku na słoniu z motylkami i juz wiedzą, że reklama to jedno, a zycie - drugie icon_rolleyes.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pią, 08 gru 2006 - 20:20
Post #8

CYTAT(Jaco)
Kaszana. Jak mu nie kupie to będzie zawiedziony. Jak kupię też będzie zawiedziony. Ktoś ma jakiś złoty środek?


Jak nie kupisz, wyjdzie taniej wink.gif
Sprawdzałaś w "Smyku' ? TYlko tam pewnie też tylko polizać przez opakowanie dają. Generalnie zabawki z EPEE są badziewne - moje dzieci przejechały się w zeszłym roku na słoniu z motylkami i juz wiedzą, że reklama to jedno, a zycie - drugie icon_rolleyes.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Jaco
pią, 08 gru 2006 - 20:36
CYTAT(Agnieszka AZJ)
CYTAT(Jaco)
Kaszana. Jak mu nie kupie to będzie zawiedziony. Jak kupię też będzie zawiedziony. Ktoś ma jakiś złoty środek?


Jak nie kupisz, wyjdzie taniej wink.gif
Sprawdzałaś w "Smyku' ? TYlko tam pewnie też tylko polizać przez opakowanie dają. Generalnie zabawki z EPEE są badziewne - moje dzieci przejechały się w zeszłym roku na słoniu z motylkami i juz wiedzą, że reklama to jedno, a zycie - drugie icon_rolleyes.gif


Ano w Smyku ponoc moje dziecko widziało przez papierek i zapragnęło. Reklam nie oglądało, więc nie wie jak to działa. Musze go chyba jutro do tego Smyka zaciągnąć, postawić przy tym i wybic z głowy.

Ale Ty masz rację, ze skoro i tak ma być zawiedziony i tak to taniej będzie jak NIE Kupię. Jesteś genialna icon_lol.gif.
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pią, 08 gru 2006 - 20:36
Post #9

CYTAT(Agnieszka AZJ)
CYTAT(Jaco)
Kaszana. Jak mu nie kupie to będzie zawiedziony. Jak kupię też będzie zawiedziony. Ktoś ma jakiś złoty środek?


Jak nie kupisz, wyjdzie taniej wink.gif
Sprawdzałaś w "Smyku' ? TYlko tam pewnie też tylko polizać przez opakowanie dają. Generalnie zabawki z EPEE są badziewne - moje dzieci przejechały się w zeszłym roku na słoniu z motylkami i juz wiedzą, że reklama to jedno, a zycie - drugie icon_rolleyes.gif


Ano w Smyku ponoc moje dziecko widziało przez papierek i zapragnęło. Reklam nie oglądało, więc nie wie jak to działa. Musze go chyba jutro do tego Smyka zaciągnąć, postawić przy tym i wybic z głowy.

Ale Ty masz rację, ze skoro i tak ma być zawiedziony i tak to taniej będzie jak NIE Kupię. Jesteś genialna icon_lol.gif.

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Agnieszka AZJ
pią, 08 gru 2006 - 20:57
CYTAT(Jaco)
Ale Ty masz rację, ze skoro i tak ma być zawiedziony i tak to taniej będzie jak NIE Kupię. Jesteś genialna  :lol:.


Lata praktyki robią swoje icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Polecam się na przyszłość icon_lol.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pią, 08 gru 2006 - 20:57
Post #10

CYTAT(Jaco)
Ale Ty masz rację, ze skoro i tak ma być zawiedziony i tak to taniej będzie jak NIE Kupię. Jesteś genialna  :lol:.


Lata praktyki robią swoje icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Polecam się na przyszłość icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Mika
pią, 08 gru 2006 - 22:26
Jaco -gwarantowane pomacanie zapewnicie sobie nie w Smyku,a w jakimś hipermarkecie wink.gif
tam NAPEWNO będzie jakieś otwarte opakowanie,bo ZAWSZE znajdzie się ktoś kto przed Wami je otworzy,zobaczy,pomaca,odłoży i zeźmie zamknięte -smutne ale prawdziwe
Poza tym w hiper będzie dużo taniej jak w Smyku-to na bank
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 08 gru 2006 - 22:26
Post #11

Jaco -gwarantowane pomacanie zapewnicie sobie nie w Smyku,a w jakimś hipermarkecie wink.gif
tam NAPEWNO będzie jakieś otwarte opakowanie,bo ZAWSZE znajdzie się ktoś kto przed Wami je otworzy,zobaczy,pomaca,odłoży i zeźmie zamknięte -smutne ale prawdziwe
Poza tym w hiper będzie dużo taniej jak w Smyku-to na bank

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Saskia
sob, 09 gru 2006 - 10:30
Michał dostał tę maszynkę we wrześniu na imieniny - też sobie wymarzył, a pobawił się raptem parę razy, tyle samo radochy mu tatuaże z jogurtów dają icon_wink.gif a różnica w cenie znaczna icon_wink.gif
w kwestii prezentów gwiazdkowych to chyba udało mi się jakiś kompromis znaleźć, bo na szczęście podobny entuzjazm jak reklamowane w TV badziewia wzbudzają w Młodym np. klocki magnetyczne i scrabble junior
a propos klocków - geomag jest cholernie drogi, na allegro można znaleźć większe, fajniejsze i tańsze zestawy, gdyby ktoś był zainteresowany
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post sob, 09 gru 2006 - 10:30
Post #12

Michał dostał tę maszynkę we wrześniu na imieniny - też sobie wymarzył, a pobawił się raptem parę razy, tyle samo radochy mu tatuaże z jogurtów dają icon_wink.gif a różnica w cenie znaczna icon_wink.gif
w kwestii prezentów gwiazdkowych to chyba udało mi się jakiś kompromis znaleźć, bo na szczęście podobny entuzjazm jak reklamowane w TV badziewia wzbudzają w Młodym np. klocki magnetyczne i scrabble junior
a propos klocków - geomag jest cholernie drogi, na allegro można znaleźć większe, fajniejsze i tańsze zestawy, gdyby ktoś był zainteresowany

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 09 gru 2006 - 21:30
Post #13

Dziewczyny, a ta maszynka do nalepek (CELLA) to się dobrze sprawdza? Nie odklejają się te naklejki? (Skoro można je przeklejać z miejsca na miejsce...)
Mika
sob, 09 gru 2006 - 22:16
Paka -podejżewam,że to przeklejanie najlepiej działa na gładkich powierzchniach wink.gif
Mamy książeczki z takimi wielokrotnymi naklejkami -po jakimś czasie tracą swój żywot po bokach wink.gif ale dalej się przyklejają
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 09 gru 2006 - 22:16
Post #14

Paka -podejżewam,że to przeklejanie najlepiej działa na gładkich powierzchniach wink.gif
Mamy książeczki z takimi wielokrotnymi naklejkami -po jakimś czasie tracą swój żywot po bokach wink.gif ale dalej się przyklejają

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
mama_do_kwadratu
nie, 10 gru 2006 - 09:06
CYTAT(Saskia)
geomag jest cholernie drogi, na allegro można znaleźć większe, fajniejsze i tańsze zestawy, gdyby ktoś był zainteresowany

Ja jestem zainteresowana- czy mogłabyś Saskia napisać, które z tych tańszych są OK?
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 10 gru 2006 - 09:06
Post #15

CYTAT(Saskia)
geomag jest cholernie drogi, na allegro można znaleźć większe, fajniejsze i tańsze zestawy, gdyby ktoś był zainteresowany

Ja jestem zainteresowana- czy mogłabyś Saskia napisać, które z tych tańszych są OK?

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Saskia
nie, 10 gru 2006 - 17:32
kurczę, nie wiem, czy wiele pomogę, bo:
akurat tych, które kupiłam w tej chwili na allegro nie ma (ale rozważałam tez kupno takich: https://www.allegro.pl/item147784790_klocki...lko_49zl_.html)
nie jestem w stanie sprawdzić nazwy firmy bo to ma być prezent od dziadków i już powędrował do nich
a jak się sprawdzają w praktyce, okaże się w święta...
pozdrawiam
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post nie, 10 gru 2006 - 17:32
Post #16

kurczę, nie wiem, czy wiele pomogę, bo:
akurat tych, które kupiłam w tej chwili na allegro nie ma (ale rozważałam tez kupno takich: https://www.allegro.pl/item147784790_klocki...lko_49zl_.html)
nie jestem w stanie sprawdzić nazwy firmy bo to ma być prezent od dziadków i już powędrował do nich
a jak się sprawdzają w praktyce, okaże się w święta...
pozdrawiam

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
mama_do_kwadratu
nie, 10 gru 2006 - 17:43
ok, poczekam do później; chcę kupić po Nowym Roku.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 10 gru 2006 - 17:43
Post #17

ok, poczekam do później; chcę kupić po Nowym Roku.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
burek
pon, 11 gru 2006 - 23:05
CYTAT(Agnieszka AZJ)
Generalnie zabawki z EPEE są badziewne - moje dzieci przejechały się w zeszłym roku na słoniu z motylkami i juz wiedzą, że reklama to jedno, a zycie - drugie  :roll:


Agnieszko słoń z motylkami jest akurat z firmy MB. Dobrej IMHO. Emi też się przejechała, ale teraz już wiem, ze to wina reklamy i moja. Reklamy bo pokazuje nieprawdę, a moja bo nie skumałam że dziecko się nastawi na słonia samodzielnie plującego motylkami i na te motylki fruwające intensywnie i nie wytłumaczyłam co i jak.
Jaco, kup Kubie tę maszynkę. Niech dziecko ma trochę radochy. Dodatkowo wytnij mu nożykem do tapet szablon z lokomotywą. icon_biggrin.gif
burek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,970
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:33
Skąd: okolice Gliwic
Nr użytkownika: 193




post pon, 11 gru 2006 - 23:05
Post #18

CYTAT(Agnieszka AZJ)
Generalnie zabawki z EPEE są badziewne - moje dzieci przejechały się w zeszłym roku na słoniu z motylkami i juz wiedzą, że reklama to jedno, a zycie - drugie  :roll:


Agnieszko słoń z motylkami jest akurat z firmy MB. Dobrej IMHO. Emi też się przejechała, ale teraz już wiem, ze to wina reklamy i moja. Reklamy bo pokazuje nieprawdę, a moja bo nie skumałam że dziecko się nastawi na słonia samodzielnie plującego motylkami i na te motylki fruwające intensywnie i nie wytłumaczyłam co i jak.
Jaco, kup Kubie tę maszynkę. Niech dziecko ma trochę radochy. Dodatkowo wytnij mu nożykem do tapet szablon z lokomotywą. icon_biggrin.gif
Ola BN
wto, 12 gru 2006 - 20:42
Dziewczyny, pisałyście o słoniu z motylkami. Czy któraś to kupiła? Mnie ta zabawka zaintrygowała, widziałam ją w sklepie i sama idea mi się podobała. Napiszcie jak to wygląda w praktyce, co jest nie tak? Reklamy nie widziałam, a zastanawiałam się, czy mojemu Kubie tego nie kupić. A rzecz nie jest tania.
Ola BN


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 535
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 21:42
Skąd: ze Śląska
Nr użytkownika: 7,283




post wto, 12 gru 2006 - 20:42
Post #19

Dziewczyny, pisałyście o słoniu z motylkami. Czy któraś to kupiła? Mnie ta zabawka zaintrygowała, widziałam ją w sklepie i sama idea mi się podobała. Napiszcie jak to wygląda w praktyce, co jest nie tak? Reklamy nie widziałam, a zastanawiałam się, czy mojemu Kubie tego nie kupić. A rzecz nie jest tania.

--------------------
Lepiej co? zrobi?, ni? mówi? o tym.

> Maszynka do tatuaży
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 06:31
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama