Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Szczelina odbytu

> 
katiek
czw, 04 lis 2004 - 22:55
Kingusię z powodu świeżej krwi w kupce skierowała pediatra do chirurga. Dziś byłyśmy i po ekspresowej wizycie (tak ze 4-5 min łącznie z wywiadem, rozebraniem dziecka, badaniem, lekami do wypisania i ubraniem tegoż dziecka) pani doktor stwierdziłą szczelinę odbytu. Nawet mi pokazywała gdzie no ale ja się nie za bardzo znam icon_confused.gif . Mała dostała Posterisan w czopkach i mści i nasiadówki z kory dębu (jak jej to zrobić?? w nocniku?????)
Czy któraś z was miała taką diagnozę u dziecka? Ile trwało leczenie? I czy to diabelstwo nie nawraca?
Na kontrolÄ™ idziemy za 3 tygodnie..
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post czw, 04 lis 2004 - 22:55
Post #1

Kingusię z powodu świeżej krwi w kupce skierowała pediatra do chirurga. Dziś byłyśmy i po ekspresowej wizycie (tak ze 4-5 min łącznie z wywiadem, rozebraniem dziecka, badaniem, lekami do wypisania i ubraniem tegoż dziecka) pani doktor stwierdziłą szczelinę odbytu. Nawet mi pokazywała gdzie no ale ja się nie za bardzo znam icon_confused.gif . Mała dostała Posterisan w czopkach i mści i nasiadówki z kory dębu (jak jej to zrobić?? w nocniku?????)
Czy któraś z was miała taką diagnozę u dziecka? Ile trwało leczenie? I czy to diabelstwo nie nawraca?
Na kontrolÄ™ idziemy za 3 tygodnie..

Posty w temacie
katiek   Szczelina odbytu   czw, 04 lis 2004 - 22:55
DoruÅ›ka   Katiek,a czy to sie powtarza? ta krew? bo Kalinka ...   czw, 04 lis 2004 - 22:57
katiek   U nas pojawiÅ‚o sie ze 3 razy i lekarka profilakty...   piÄ…, 05 lis 2004 - 10:05
DoruÅ›ka   Nie,u nas tylko raz byÅ‚o.dlatego myslaÅ‚am,ze i u...   piÄ…, 05 lis 2004 - 12:30
i.   Jurek miaÅ‚ szczelinÄ™ i leczenie podobne, czli cz...   piÄ…, 05 lis 2004 - 20:20
katiek   Ilka a mozesz coÅ› wiÄ™cej napisać o tej diecie b...   piÄ…, 05 lis 2004 - 22:50
i.   Generalnie dużo soków, owoców i warzyw (z wyÅ‚Ä...   sob, 06 lis 2004 - 18:38
> Szczelina odbytu
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 09:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama