Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Jaki wg Was jest najlepszy laktator?

> 
mamakarolinki
nie, 01 paź 2006 - 18:01
wiele osób mowi ze elektryczny jednak ja jestem za recznym
mamakarolinki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 38
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:17
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 6,788

GG:


post nie, 01 paź 2006 - 18:01
Post #21

wiele osób mowi ze elektryczny jednak ja jestem za recznym

--------------------
meggie
pon, 30 paź 2006 - 11:27
powiedzcie mi czy lepszy laktator reczny z taka wajha czy z gruszka na koncu, mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi, bo na elektryka mnie nie stac icon_sad.gif

waham sie miedzy aventem (wlasnie wajha czy gruszka)

albo canpol premium (wajha)

roznica w cenie ok 12 zł

poradzcie mamuski
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post pon, 30 paź 2006 - 11:27
Post #22

powiedzcie mi czy lepszy laktator reczny z taka wajha czy z gruszka na koncu, mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi, bo na elektryka mnie nie stac icon_sad.gif

waham sie miedzy aventem (wlasnie wajha czy gruszka)

albo canpol premium (wajha)

roznica w cenie ok 12 zł

poradzcie mamuski
maua_piegowata
pon, 30 paź 2006 - 17:47
a jak wyglÄ…da AVENT z "gruszkÄ…"?!?
maua_piegowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 29
Dołączył: wto, 18 kwi 06 - 22:30
SkÄ…d: Jaworzno
Nr użytkownika: 5,602

GG:


post pon, 30 paź 2006 - 17:47
Post #23

a jak wyglÄ…da AVENT z "gruszkÄ…"?!?
meggie
pon, 30 paź 2006 - 17:52
hmm chodzilo mi o taki https://www.allegro.pl/item137623108__lakta...cja_od_ss_.html

ale chyba cos pomyliłam z tym aventem (wydawalo mi sie ze one tez sa z gruszka)
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post pon, 30 paź 2006 - 17:52
Post #24

hmm chodzilo mi o taki https://www.allegro.pl/item137623108__lakta...cja_od_ss_.html

ale chyba cos pomyliłam z tym aventem (wydawalo mi sie ze one tez sa z gruszka)
maua_piegowata
pon, 30 paź 2006 - 18:57
CYTAT(meggie)
hmm chodzilo mi o taki https://www.allegro.pl/item137623108__lakta...cja_od_ss_.html

ale chyba cos pomyliłam z tym aventem (wydawalo mi sie ze one tez sa z gruszka)


achaaaaaaa, rozumiem:)

ja miałam Aventa "z wajhą":)
użyłam pare razy jak miałam nawał mleczny na początku karmienia.
mam zamiar go wykorzystać na odciąganie pokarmu do zamrażania, bo moja Ola idzie do żłobka niestety... zaczynamy od piątku
maua_piegowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 29
Dołączył: wto, 18 kwi 06 - 22:30
SkÄ…d: Jaworzno
Nr użytkownika: 5,602

GG:


post pon, 30 paź 2006 - 18:57
Post #25

CYTAT(meggie)
hmm chodzilo mi o taki https://www.allegro.pl/item137623108__lakta...cja_od_ss_.html

ale chyba cos pomyliłam z tym aventem (wydawalo mi sie ze one tez sa z gruszka)


achaaaaaaa, rozumiem:)

ja miałam Aventa "z wajhą":)
użyłam pare razy jak miałam nawał mleczny na początku karmienia.
mam zamiar go wykorzystać na odciąganie pokarmu do zamrażania, bo moja Ola idzie do żłobka niestety... zaczynamy od piątku
Kocurek
wto, 31 paź 2006 - 11:19
Ja miałam Canpol Premium - rewelacja! no i posiada regulację siły ssania, czego nie ma Avent.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 31 paź 2006 - 11:19
Post #26

Ja miałam Canpol Premium - rewelacja! no i posiada regulację siły ssania, czego nie ma Avent.

--------------------
ewasiu
nie, 04 lis 2007 - 22:27
Witam!
Mam pytanie czy znacie taki laktator medela swing i czy jest cichy, bo na takim mi zależy? Mam medeli mini elektric i jest fajny, ale bardzo głośny, a ja muszę odciagać szybko i dość dyskretnie (nie ma odpowiednich warunków) w pracy, więc.....
A może poradzicie jeszcze inny lub może ręczny jakiś zrobił na Was piorunujące wrażenie?
Z góry dziękuję


Aha - czy zawsze po karmieniu odciągacie pokarm z tej piersi i z drugiej czy tylko z tej z której karmiłyście, a może wcale nie odciągacie? Bo słyszałam różne opinie.


Pozdrawiam

ewasiu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 04 lis 07 - 20:30
Nr użytkownika: 16,782




post nie, 04 lis 2007 - 22:27
Post #27

Witam!
Mam pytanie czy znacie taki laktator medela swing i czy jest cichy, bo na takim mi zależy? Mam medeli mini elektric i jest fajny, ale bardzo głośny, a ja muszę odciagać szybko i dość dyskretnie (nie ma odpowiednich warunków) w pracy, więc.....
A może poradzicie jeszcze inny lub może ręczny jakiś zrobił na Was piorunujące wrażenie?
Z góry dziękuję


Aha - czy zawsze po karmieniu odciągacie pokarm z tej piersi i z drugiej czy tylko z tej z której karmiłyście, a może wcale nie odciągacie? Bo słyszałam różne opinie.


Pozdrawiam

gosiab1982
czw, 22 lis 2007 - 20:41
jestem zadowolona z laktatora firmy Canpol babies-PREMIUM. jest to laktator ręczny. jak dla mnie odciąga pokarm dosyć szybko, wygodniej mi go używać bez wkładki masującej. icon_smile.gif[color="#8B0000"][/color]
[font="Comic Sans MS"][/font]
gosiab1982


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 21 lis 07 - 21:43
Nr użytkownika: 16,996

GG:


post czw, 22 lis 2007 - 20:41
Post #28

jestem zadowolona z laktatora firmy Canpol babies-PREMIUM. jest to laktator ręczny. jak dla mnie odciąga pokarm dosyć szybko, wygodniej mi go używać bez wkładki masującej. icon_smile.gif[color="#8B0000"][/color]
[font="Comic Sans MS"][/font]
użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 07 gru 2007 - 19:13
Post #29

Ja mam medeli mini elektric i jest bardzo dobry. Wyciąga ze mnie bez problemu te 120ml, któtych młody potrzebuje na jedno karmienie.
Zelda
wto, 11 gru 2007 - 19:47
ja mam ręczny medeli i jest rewelacyjny
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post wto, 11 gru 2007 - 19:47
Post #30

ja mam ręczny medeli i jest rewelacyjny
katrinaka
śro, 23 sty 2008 - 22:43
Ja ma reczny avent i bardzo sobie chwale. Naprawde szybko mozna sciagnac pokarm.
katrinaka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,159
Dołączył: czw, 22 mar 07 - 21:37
SkÄ…d: podobno to Europa:)
Nr użytkownika: 12,249




post śro, 23 sty 2008 - 22:43
Post #31

Ja ma reczny avent i bardzo sobie chwale. Naprawde szybko mozna sciagnac pokarm.

--------------------

Ma?e r?czki potrafi? ulepi? kwiatek z plasteliny Narysuj? s?o?ce roze?miane Zbuduj? domek z klocków Ma?e r?czki potrafi? napisa? mama, i przynosz? mi jab?ko czerwone, ocieraj? ?zy i splataj? si? tu? nad szyj?. W ma?ych r?czkach mie?ci si? ca?a mi?o??.
madziatl
czw, 13 mar 2008 - 21:38
Ja mam chicco reczny (z pomka) i medeli minielectric. zecydowanie jestem za elektrycznym. od pompowania rece mi juz wysiadaly (a uzywam latkatorow do dzis bardzo czesto) i to jak szybko i ile jest w stanie sciagnac. na swinga mialam zakupy, ale w koncu nie kupilam wiec nie wiem czy jest cichy bo minielectric faktycznie zmarlego obudzi 43.gif
madziatl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,672
Dołączył: pią, 15 cze 07 - 11:33
Nr użytkownika: 14,929

GG:


post czw, 13 mar 2008 - 21:38
Post #32

Ja mam chicco reczny (z pomka) i medeli minielectric. zecydowanie jestem za elektrycznym. od pompowania rece mi juz wysiadaly (a uzywam latkatorow do dzis bardzo czesto) i to jak szybko i ile jest w stanie sciagnac. na swinga mialam zakupy, ale w koncu nie kupilam wiec nie wiem czy jest cichy bo minielectric faktycznie zmarlego obudzi 43.gif

--------------------
Mama Oskara od pazdziernika 2007 Albumy Oskara
Kiciaaa1
sob, 21 lut 2009 - 13:01
Posiadam pożyczony Avent Isis i jest naprawdę bardzo skuteczny cichy i ładnie ściąga. Jego dodatkowym atutem jest idealne dopasowanie do innych produktów firmy Avent. Jeśli miałabym kupić laktator przy następnym dziecku tylko Avent choć tym razem może pokusiłabym się o elektryczny czasami rączki chcą odpocząć icon_wink.gif
Kiciaaa1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 18:25
SkÄ…d: SÅ‚awno
Nr użytkownika: 25,586

GG:


post sob, 21 lut 2009 - 13:01
Post #33

Posiadam pożyczony Avent Isis i jest naprawdę bardzo skuteczny cichy i ładnie ściąga. Jego dodatkowym atutem jest idealne dopasowanie do innych produktów firmy Avent. Jeśli miałabym kupić laktator przy następnym dziecku tylko Avent choć tym razem może pokusiłabym się o elektryczny czasami rączki chcą odpocząć icon_wink.gif

--------------------
(17-12-2008)
(27-04-2004)
(15-10-1999)
Pogoda
sob, 21 lut 2009 - 18:20
Mam elektryczny Avent i jestem zachwycona.
Wypróbowałam wcześniej Medelę Mini-Electric, Canpolai Nuka. Avent jest dla mnie najlepszy.

1. Można go używać jako ręcznego - czasem z tego korzystam. I też jest bardzo funkcjonalny i skuteczny.
2. Trzeba się na początku nauczyć obsługi, wyczuć siebie i laktator, pokombinować kilka razy - a potem używanie staje się czystą przyjemnością.
3. Jest stosunkowo cichy.
4. Do laktatora pasują tradycyjne butelki Avent, jest to więc bardzo wygodne. Nie ma problemu z "akcesoriami okołolaktatorowymi", bo są ogólnodostępne - butelki, smoczki, zamknięcia do butelek, bardzo sprytnie pomyślany i wygodny system pojemników i pokrywek VIA do przechowywania, transportu i mrożenia mleka...
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post sob, 21 lut 2009 - 18:20
Post #34

Mam elektryczny Avent i jestem zachwycona.
Wypróbowałam wcześniej Medelę Mini-Electric, Canpolai Nuka. Avent jest dla mnie najlepszy.

1. Można go używać jako ręcznego - czasem z tego korzystam. I też jest bardzo funkcjonalny i skuteczny.
2. Trzeba się na początku nauczyć obsługi, wyczuć siebie i laktator, pokombinować kilka razy - a potem używanie staje się czystą przyjemnością.
3. Jest stosunkowo cichy.
4. Do laktatora pasują tradycyjne butelki Avent, jest to więc bardzo wygodne. Nie ma problemu z "akcesoriami okołolaktatorowymi", bo są ogólnodostępne - butelki, smoczki, zamknięcia do butelek, bardzo sprytnie pomyślany i wygodny system pojemników i pokrywek VIA do przechowywania, transportu i mrożenia mleka...
dupadupadupa
piÄ…, 27 lut 2009 - 20:43
Jestem po mega kryzysie laktacyjnym 5 miesiaca.
Recznego laktatora pozbylam sie w 2 sekundy po nawale jaki mialam tydzien po porodzie. Odciagalam do tej pory reka jak trzeba bylo.
Tym razem reka nie dala rady.
Wypozyczylam profesjonalny MEDELA LACITINA PLUS.
Pobudzil laktacje. Po 3 dniach kupialm MEDELA MINI ELECTRIC - jestem zachwycona.
I zla zarazem ze nie mialam od poczatku.
Wrocilam do karmienia peirsia a myslalam ze to juz koniec.
dupadupadupa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 849
Dołączył: pią, 27 lut 09 - 10:02
Nr użytkownika: 25,773




post piÄ…, 27 lut 2009 - 20:43
Post #35

Jestem po mega kryzysie laktacyjnym 5 miesiaca.
Recznego laktatora pozbylam sie w 2 sekundy po nawale jaki mialam tydzien po porodzie. Odciagalam do tej pory reka jak trzeba bylo.
Tym razem reka nie dala rady.
Wypozyczylam profesjonalny MEDELA LACITINA PLUS.
Pobudzil laktacje. Po 3 dniach kupialm MEDELA MINI ELECTRIC - jestem zachwycona.
I zla zarazem ze nie mialam od poczatku.
Wrocilam do karmienia peirsia a myslalam ze to juz koniec.


--------------------
gosma
piÄ…, 27 lut 2009 - 22:04
avent ręczny - dla mnie bomba. Bardzo szybko ściąga i niec nie boli no i te butelki, pojemniki, końcówki - wszystko do siebie pasuje, ściągasz, zamrażasz, wyciągasz, podgrzewasz, dokręcasz smoczek i od razu do podania.
gosma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 744
Dołączył: śro, 30 sty 08 - 16:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 17,915

GG:


post piÄ…, 27 lut 2009 - 22:04
Post #36

avent ręczny - dla mnie bomba. Bardzo szybko ściąga i niec nie boli no i te butelki, pojemniki, końcówki - wszystko do siebie pasuje, ściągasz, zamrażasz, wyciągasz, podgrzewasz, dokręcasz smoczek i od razu do podania.

--------------------
Ala 2008
Jasiek 2012
beata_77
piÄ…, 27 lut 2009 - 22:14
CYTAT(maua_piegowata @ Tue, 06 Jun 2006 - 18:37) *
Hello,
jestem w 33 tygodniu, po macierzyńskim planuje wrócić do pracy.
I pytanie: czy któraś z mam używała laktatorów TUFI? czy ręczny czy elektryczny? jak się sprawują i czy się np nie zatykają..?
Z tego co widziałam w necie, są dużo tańsze niż Avent czy Medela (choć nie powiem, o Medeli słyszałam najwięcej dobrego, to jednak cena mnie troszke przeraża;/).
Będę wdzięczna za opinie.
pozdrawiam
maua piegowata


Ja miałam ręczny TUFI i byłam bardzo zadowolona, ściągał do końca i brodawki nie bolały. Od razu do buteleczki.

O taki https://www.allegro.pl/item562620998_laktat...ka_1_zl_ss.html

Ten post edytował beata_77 pią, 27 lut 2009 - 22:17
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post piÄ…, 27 lut 2009 - 22:14
Post #37

CYTAT(maua_piegowata @ Tue, 06 Jun 2006 - 18:37) *
Hello,
jestem w 33 tygodniu, po macierzyńskim planuje wrócić do pracy.
I pytanie: czy któraś z mam używała laktatorów TUFI? czy ręczny czy elektryczny? jak się sprawują i czy się np nie zatykają..?
Z tego co widziałam w necie, są dużo tańsze niż Avent czy Medela (choć nie powiem, o Medeli słyszałam najwięcej dobrego, to jednak cena mnie troszke przeraża;/).
Będę wdzięczna za opinie.
pozdrawiam
maua piegowata


Ja miałam ręczny TUFI i byłam bardzo zadowolona, ściągał do końca i brodawki nie bolały. Od razu do buteleczki.

O taki https://www.allegro.pl/item562620998_laktat...ka_1_zl_ss.html

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
jaAga*
piÄ…, 27 lut 2009 - 22:15
Ja bardzo sobie chwaliłam medelę mini electric, choć po roku użytkowania coś się w nim zepsuło i stracił "ciąg"...być może to uszczelka,a może zalałam przypadkiem silniczek, dziecko było już duże, więc nie próbowałam naprawiać, ale jak działał byłam zachwycona.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 27 lut 2009 - 22:15
Post #38

Ja bardzo sobie chwaliłam medelę mini electric, choć po roku użytkowania coś się w nim zepsuło i stracił "ciąg"...być może to uszczelka,a może zalałam przypadkiem silniczek, dziecko było już duże, więc nie próbowałam naprawiać, ale jak działał byłam zachwycona.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
green
piÄ…, 27 lut 2009 - 22:20
MEDELA MINI ELECTRIC - mialam przy pierwszym dziecku mam i teraz. Polecam do niego lejek komfort (na samym dole strony)- idealne rozwiÄ…zanie, jest kapitalny.
green


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pią, 02 lip 04 - 09:55
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,909




post piÄ…, 27 lut 2009 - 22:20
Post #39

MEDELA MINI ELECTRIC - mialam przy pierwszym dziecku mam i teraz. Polecam do niego lejek komfort (na samym dole strony)- idealne rozwiÄ…zanie, jest kapitalny.


--------------------
chłopaki: 2004 i 2008
dupadupadupa
sob, 28 lut 2009 - 09:02
green zgadzam sie z Twoja opinia icon_biggrin.gif
Pani w sklepie chciala mi wcisnac NUKa elekrtycznego. .ale jakos tak... cos mi za bardzo chciala wcisnac.. Ciedsze sie ze pojechalam do innego sklepu a tam profesjonalnei m idoradzila Medele Mini Electric... poza tym jak juz pisalam na pobudzenie laktacji wypozyczylam profesjonalny medela lacitina plus.. icon_smile.gif Dzieki temu karmie dalej icon_biggrin.gif
dupadupadupa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 849
Dołączył: pią, 27 lut 09 - 10:02
Nr użytkownika: 25,773




post sob, 28 lut 2009 - 09:02
Post #40

green zgadzam sie z Twoja opinia icon_biggrin.gif
Pani w sklepie chciala mi wcisnac NUKa elekrtycznego. .ale jakos tak... cos mi za bardzo chciala wcisnac.. Ciedsze sie ze pojechalam do innego sklepu a tam profesjonalnei m idoradzila Medele Mini Electric... poza tym jak juz pisalam na pobudzenie laktacji wypozyczylam profesjonalny medela lacitina plus.. icon_smile.gif Dzieki temu karmie dalej icon_biggrin.gif

--------------------
> Jaki wg Was jest najlepszy laktator?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 09:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama