Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

kuń by się uśmiał :)

> 
karoleenka
wto, 23 lip 2013 - 11:46
A tak sobie pomyslałam, że się trochę pochwalę nie psem tym razem ale dzieckiem icon_smile.gif
Ale ze zwierzem powiązane także dlatego tu umieszczam.

Otóż spełniając moje dziecięce marzenia - tak, tak przyznaję sie bez bicia ale oczywiście za pełną zgodą samego zaintersowanego wysłaliśmy starszaka na obóz jeżdziecki ...no i poniżej efekty

Eh ja jestem rozpłynięta - dziecko na szczęście się jeszcze bardziej "zajarało" i chce kontynuować - dla mnie pełnia szczęścia bo pewnie ja też wkońcu coś z tym moim niespełnionym marzeniem zrobię ...






a tu tytułowy kuń icon_smile.gif



karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post wto, 23 lip 2013 - 11:46
Post #1

A tak sobie pomyslałam, że się trochę pochwalę nie psem tym razem ale dzieckiem icon_smile.gif
Ale ze zwierzem powiązane także dlatego tu umieszczam.

Otóż spełniając moje dziecięce marzenia - tak, tak przyznaję sie bez bicia ale oczywiście za pełną zgodą samego zaintersowanego wysłaliśmy starszaka na obóz jeżdziecki ...no i poniżej efekty

Eh ja jestem rozpłynięta - dziecko na szczęście się jeszcze bardziej "zajarało" i chce kontynuować - dla mnie pełnia szczęścia bo pewnie ja też wkońcu coś z tym moim niespełnionym marzeniem zrobię ...






a tu tytułowy kuń icon_smile.gif





--------------------





isaa
wto, 23 lip 2013 - 11:49
o matko jaki boski koń. ujarany trawą chyba 03.gif 03.gif 03.gif

Syn rewelacja. 4 zdjęcie mówi wszystko
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post wto, 23 lip 2013 - 11:49
Post #2

o matko jaki boski koń. ujarany trawą chyba 03.gif 03.gif 03.gif

Syn rewelacja. 4 zdjęcie mówi wszystko

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
Tuni
wto, 23 lip 2013 - 12:40
CYTAT(isaa @ Tue, 23 Jul 2013 - 11:49) *
o matko jaki boski koń. ujarany trawą chyba 03.gif 03.gif 03.gif

icon_lol.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post wto, 23 lip 2013 - 12:40
Post #3

CYTAT(isaa @ Tue, 23 Jul 2013 - 11:49) *
o matko jaki boski koń. ujarany trawą chyba 03.gif 03.gif 03.gif

icon_lol.gif
Madziulek
wto, 23 lip 2013 - 12:43
Boskie foty 04.gif
Madziulek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: nie, 22 sty 06 - 09:49
Nr użytkownika: 4,669




post wto, 23 lip 2013 - 12:43
Post #4

Boskie foty 04.gif


--------------------
K 2007
M 2012
Agnieszka AZJ
wto, 23 lip 2013 - 13:04
Julka też jest na obozie jeździeckim i niemal co wieczór wysłuchuję relacji, jak sie zachowuje Saga, że już grzecznie wchodzi do boksu, jak im sie skacze i przez jakie przeszkody, i w ogóle, że Julka sobie nie wyobraża, jak to będzie po powrocie do domu - jazda tylko raz w tygodniu ??? 37.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 23 lip 2013 - 13:04
Post #5

Julka też jest na obozie jeździeckim i niemal co wieczór wysłuchuję relacji, jak sie zachowuje Saga, że już grzecznie wchodzi do boksu, jak im sie skacze i przez jakie przeszkody, i w ogóle, że Julka sobie nie wyobraża, jak to będzie po powrocie do domu - jazda tylko raz w tygodniu ??? 37.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
karoleenka
wto, 23 lip 2013 - 13:11
U nas nie dośc , że to był pierwszy w życiu wyjzad Natana na obóz to jeszcze ciągle coś ważnego o Myszy musiał opowiedzieć także dzwonił po kilka razy dziennie...
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post wto, 23 lip 2013 - 13:11
Post #6

U nas nie dośc , że to był pierwszy w życiu wyjzad Natana na obóz to jeszcze ciągle coś ważnego o Myszy musiał opowiedzieć także dzwonił po kilka razy dziennie...

--------------------





Aneczka
wto, 23 lip 2013 - 13:35
Ale super, że chłopcy też jeżdżą konno! W "naszych" stadninach na ogół same dzieczynki/dziewczyny/kobiety...
Aneczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 731
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:38
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 534

GG:


post wto, 23 lip 2013 - 13:35
Post #7

Ale super, że chłopcy też jeżdżą konno! W "naszych" stadninach na ogół same dzieczynki/dziewczyny/kobiety...

--------------------
mama Marty (2000), Pauliny (2003) i Franka (2013)
Agnieszka AZJ
wto, 23 lip 2013 - 15:26
CYTAT(Aneczka @ Tue, 23 Jul 2013 - 14:35) *
Ale super, że chłopcy też jeżdżą konno! W "naszych" stadninach na ogół same dzieczynki/dziewczyny/kobiety...



Faktycznie ! u nas też zdecydowanie więcej dziewczynek widzę. Zapytam Julkę, jakie są proporcje płci na jej obozie.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 23 lip 2013 - 15:26
Post #8

CYTAT(Aneczka @ Tue, 23 Jul 2013 - 14:35) *
Ale super, że chłopcy też jeżdżą konno! W "naszych" stadninach na ogół same dzieczynki/dziewczyny/kobiety...



Faktycznie ! u nas też zdecydowanie więcej dziewczynek widzę. Zapytam Julkę, jakie są proporcje płci na jej obozie.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Użytkownik usunięty

Go??







post wto, 23 lip 2013 - 15:32
Post #9

Zgłaszam się i ja... Moja Córka wyssała końskiego świra z moim mlekiem najwyraźniej. Też siedzi na obozie jeździeckim, przygotowuje się do egzaminu na brązową odznakę jeździecką icon_smile.gif Julka jest skoczkiem. Uwielbia parkury. Ja rzeźbię, czyli jeżdżę ujeżdżenie. Wspólna pasja jest czymś, co jest nie do opisania! Bardzo nas łączy icon_smile.gif

Mariola***
wto, 23 lip 2013 - 15:37
Faktycznie odjechany końicon_smile.gif
A młody, widać ze złapie bakcyla. I zmienił się ogromnie. Oj karoleenka, już to nie synuś tylko facet;)
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
Skąd: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post wto, 23 lip 2013 - 15:37
Post #10

Faktycznie odjechany końicon_smile.gif
A młody, widać ze złapie bakcyla. I zmienił się ogromnie. Oj karoleenka, już to nie synuś tylko facet;)

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
karoleenka
śro, 24 lip 2013 - 09:48
[użytkownik x] - ja o czymś takim marzę ....ale juz zrobiłam jeden krok do spełnienia tego marzenia także może kiedyś też wstawie takie wspólne zdjęcie icon_smile.gif
Jestem na etapie szukania fajnej stadniny w naszych okolicach bo chociaz mieszkamy prawie przy Partynicach - wszyscy nam je odradzają.

a kuń był powiem Wam szczerze strasznie ...dziwny jakby faktycznie sie czego nawciągał 06.gif
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post śro, 24 lip 2013 - 09:48
Post #11

[użytkownik x] - ja o czymś takim marzę ....ale juz zrobiłam jeden krok do spełnienia tego marzenia także może kiedyś też wstawie takie wspólne zdjęcie icon_smile.gif
Jestem na etapie szukania fajnej stadniny w naszych okolicach bo chociaz mieszkamy prawie przy Partynicach - wszyscy nam je odradzają.

a kuń był powiem Wam szczerze strasznie ...dziwny jakby faktycznie sie czego nawciągał 06.gif

--------------------





Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 24 lip 2013 - 18:39
Post #12

karolenka... miejsce to jest PODSTAWA. Absolutnie i niezaprzeczalnie. Konie mogą być rekreacyjne, ale miejsce ma być takie, żebyście tam czuli KOMFORT... Ja pojechałam do stajni, gdzie stoją WSPANIAŁE konie sportowe z naprawdę DOBRYCH linii i autentycznie śnią mi się do dziś... Syf w boksach, kości odbijające się pod skórą i ogólny *****yknik na ujeżdżalni. Tam, gdzie jeździmy ZAWSZE odczuwam komfort. Doskonale wiem, że mam do czynienia ze zwierzyną uciekającą i wypadek może się zdarzyć ZAWSZE. Ale mam pewność, że WSZELKIE wymogi bezpieczeństwa są utrzymane, ludzie są rozsądni (do rozsądku absolutnie nie zaliczam puszczanie na jednej ujeżdżalni klaczy pod dzieckiem i dwóch ogierów 37.gif ), a zwierzęta pełne zaufania do człowieka i nauczone stabilnej pracy z nim. Plus utrzymane tak, że serce rośnie. To dla mnie jest cholernie ważne. Mam stajnie na Bródnie - pod nosem dosłownie, gdzie w karnecie jazda kosztuje o 5 zł więcej niż płacę obecnie dojeżdżając odpowiednio 60 i 230 km. Ale ZA NIC tam nie pójdę! Bo właśnie nie w tym jest myk...
Aneczka
śro, 24 lip 2013 - 18:52
Ja się tylko mogę pod [użytkownik x] podpisać.
"Zwiedziłam" kilka stadnin, szczęście o tyle miałam, że ta pierwsza, w której zaczęlysmy jeździć, okazała się najlepsza. I konie są tam jakby... bardziej szczęśliwe? w każdym razie posłuszne i spokojne. Może nie jest cudna, nowoczesna, ale za to czysta i zadbana. Na obóz jeździecki dziecię moje sobie też ubzdurało oddaloną o raptem 360 km... ale jedzie tam już trzeci raz i jest zadowolona zarówno z opieki, jak i z koni.
Aneczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 731
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:38
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 534

GG:


post śro, 24 lip 2013 - 18:52
Post #13

Ja się tylko mogę pod [użytkownik x] podpisać.
"Zwiedziłam" kilka stadnin, szczęście o tyle miałam, że ta pierwsza, w której zaczęlysmy jeździć, okazała się najlepsza. I konie są tam jakby... bardziej szczęśliwe? w każdym razie posłuszne i spokojne. Może nie jest cudna, nowoczesna, ale za to czysta i zadbana. Na obóz jeździecki dziecię moje sobie też ubzdurało oddaloną o raptem 360 km... ale jedzie tam już trzeci raz i jest zadowolona zarówno z opieki, jak i z koni.

--------------------
mama Marty (2000), Pauliny (2003) i Franka (2013)
Agnieszka AZJ
pon, 29 lip 2013 - 13:36
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Tue, 23 Jul 2013 - 16:26) *
Faktycznie ! u nas też zdecydowanie więcej dziewczynek widzę. Zapytam Julkę, jakie są proporcje płci na jej obozie.


Zapytałam - same dziewczynki były 37.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 29 lip 2013 - 13:36
Post #14

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Tue, 23 Jul 2013 - 16:26) *
Faktycznie ! u nas też zdecydowanie więcej dziewczynek widzę. Zapytam Julkę, jakie są proporcje płci na jej obozie.


Zapytałam - same dziewczynki były 37.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 29 lip 2013 - 21:36
Post #15

Jezu, jakie ROBALE sa w lesie!!! Pojechalismy wczoraj w tern-naiwne dusze, wszak rajdowe konie musz trenowac. Umarlam dzieciec razy... W ZYCIU sie twk o dom nie modlilam! Moj kon, z mozdzkiem wielkosci orzeszka, spiety jak bawole jadra, spocil sie po 10 minutach, a potem wkitral sie tylkiem w row, bo zobaczyl psa :/ Spocona ja, spocony on,tzw. konskie muchy, czy jak kto woli ślepaki nie miały dla nas litości... Nawet uszy mam ścięte, bo ręce mialam w stu procentach zajete... W kazdym razie na razie nie mam ochoty na teren i z wielka frajda powitalam dzis ujezdzalnie icon_wink.gif Jutro po poludniu musze znowu, gdyz ciagnie mnie tajna akcja dla Agnieszki AZJ icon_wink.gif
> kuń by się uśmiał :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 01:14
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama