Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Dwa słowa od moderatorek :)

> 
sdw
sob, 25 wrz 2004 - 10:09
Decyzja sie juz "zwazyła" wink.gif , zapadła, znaczy. I tak, linki do Allegro możemy wklejać, pod warunkiem, że sprzedajemy rzeczy pojedyncze. Do aukcji, które sa w jakiś sposób związane z zarabianiem pieniędzy na wieksza skalę nie wklejamy . Czyli :masówce mówimy zdecydowane NIE icon_mrgreen.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post sob, 25 wrz 2004 - 10:09
Post #21

Decyzja sie juz "zwazyła" wink.gif , zapadła, znaczy. I tak, linki do Allegro możemy wklejać, pod warunkiem, że sprzedajemy rzeczy pojedyncze. Do aukcji, które sa w jakiś sposób związane z zarabianiem pieniędzy na wieksza skalę nie wklejamy . Czyli :masówce mówimy zdecydowane NIE icon_mrgreen.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
basiau
nie, 26 wrz 2004 - 07:33
A to może zdefiniujmy pojęcie "masówka". Czy tak z 15 ciuszków po swoim dziecku to juz jest masówka czy nie? Bo prościej jest przecież wstawić jednego linka do allegro, na którym będzie strona z zawartością wszystkiego niż zakładać tu na forum 15 wątków i do każdego z nich wklejać odpwiedni link. Czy też, jeżeli tam mam te 15 rzeczy do sprzedania to juz tutaj nie zamieszczam?
Pytam jak na razie czysto hipotetycznie icon_wink.gif
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post nie, 26 wrz 2004 - 07:33
Post #22

A to może zdefiniujmy pojęcie "masówka". Czy tak z 15 ciuszków po swoim dziecku to juz jest masówka czy nie? Bo prościej jest przecież wstawić jednego linka do allegro, na którym będzie strona z zawartością wszystkiego niż zakładać tu na forum 15 wątków i do każdego z nich wklejać odpwiedni link. Czy też, jeżeli tam mam te 15 rzeczy do sprzedania to juz tutaj nie zamieszczam?
Pytam jak na razie czysto hipotetycznie icon_wink.gif

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
jl101
nie, 26 wrz 2004 - 08:36
basia, wydaje mi sie, ze chodzi o to, ze jak masz do sprzedania na aukcji 20 identycznych nowych sweterkow, to linka wklejac nie mozesz wink.gif
natomiast jesli masz te sweterki do sprzedania po swoich ratoloslach, to mozesz icon_biggrin.gif
czy ja sie myle?
pozdr
justyna
jl101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 148




post nie, 26 wrz 2004 - 08:36
Post #23

basia, wydaje mi sie, ze chodzi o to, ze jak masz do sprzedania na aukcji 20 identycznych nowych sweterkow, to linka wklejac nie mozesz wink.gif
natomiast jesli masz te sweterki do sprzedania po swoich ratoloslach, to mozesz icon_biggrin.gif
czy ja sie myle?
pozdr
justyna

--------------------
justyna mama olka i
user posted image
eli
user posted image
basiau
nie, 26 wrz 2004 - 08:49
Justyna, no tak, masz rację. 20 identycznych ciuchów to masówka. O czymś takim nie pomyślałam icon_redface.gif.
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post nie, 26 wrz 2004 - 08:49
Post #24

Justyna, no tak, masz rację. 20 identycznych ciuchów to masówka. O czymś takim nie pomyślałam icon_redface.gif.

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
Ika
nie, 26 wrz 2004 - 09:37
Bingo, Justyna icon_wink.gif

Basiu, osobiście polemizowałabym, czy łatwiej zamieścić tutaj w jednym wątku 15 ubranek po swoim dziecku, czy łatwiej podać linki do 15 aukcji icon_wink.gif

Dziewczyny, umówmy się, że te linki do aukcji to tak ostatecznie, dobra? A nie w pierwszej kolejności. Żeby zaraz nie było setki postów "sprzedam saturator/buciki/sukienkę/kurtkę/spodenki.... - wystawiłam na aukcje, zobacz tutaj... i tutaj... i tutaj"... icon_rolleyes.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 26 wrz 2004 - 09:37
Post #25

Bingo, Justyna icon_wink.gif

Basiu, osobiście polemizowałabym, czy łatwiej zamieścić tutaj w jednym wątku 15 ubranek po swoim dziecku, czy łatwiej podać linki do 15 aukcji icon_wink.gif

Dziewczyny, umówmy się, że te linki do aukcji to tak ostatecznie, dobra? A nie w pierwszej kolejności. Żeby zaraz nie było setki postów "sprzedam saturator/buciki/sukienkę/kurtkę/spodenki.... - wystawiłam na aukcje, zobacz tutaj... i tutaj... i tutaj"... icon_rolleyes.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
madziarex
pon, 27 wrz 2004 - 15:18
[size=24]PRZEPRASZAM ZA GAFĘ... To nie było celowe-uwierzcie icon_exclaim.gif

icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 27 wrz 2004 - 15:18
Post #26

[size=24]PRZEPRASZAM ZA GAFĘ... To nie było celowe-uwierzcie icon_exclaim.gif

icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

--------------------
Ika
pon, 27 wrz 2004 - 17:00
Madziarka icon_wink.gif w sumie nie kojarzę, za co konkretnie się tak kajasz icon_wink.gif ale nie przejmuj się, wierzymy, że większość "wpadek" jest niecelowa. Po prostu wszyscy - my z Wiolką też - uczymy się naszego nowego podforka i wyznaczamy ramy jego działania icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 27 wrz 2004 - 17:00
Post #27

Madziarka icon_wink.gif w sumie nie kojarzę, za co konkretnie się tak kajasz icon_wink.gif ale nie przejmuj się, wierzymy, że większość "wpadek" jest niecelowa. Po prostu wszyscy - my z Wiolką też - uczymy się naszego nowego podforka i wyznaczamy ramy jego działania icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
madziarex
pon, 27 wrz 2004 - 17:06
icon_cool.gif icon_lol.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 27 wrz 2004 - 17:06
Post #28

icon_cool.gif icon_lol.gif

--------------------
sdw
wto, 28 wrz 2004 - 11:43
To ja jeszzce słowo. dziewczyny, podajmy w ogloszeniu CENY, to naprawde ułatwia. A chyba łatwiej mieć chcemy, nie? wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 28 wrz 2004 - 11:43
Post #29

To ja jeszzce słowo. dziewczyny, podajmy w ogloszeniu CENY, to naprawde ułatwia. A chyba łatwiej mieć chcemy, nie? wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Kocurek
pon, 13 cze 2005 - 21:48
Ja chcę się dowiedzieć, na jakiej zasadzie odbywa się moderowanie?

Skoro posty bez odpowiedzi kasowane są po jakimś czasie (dlaczego???), z odpowiedziami zresztą też (tu jeden mój akurat wisi, dodałam dopisek "nieaktualne") a np. post Cleo o butach datowany na listopad 2004 jeszcze jest??????
Czy posty z rzeczami niesprzedanymi nie mogą pozostać? i dlaczego? przecież forum ma zaledwie 2 strony?
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pon, 13 cze 2005 - 21:48
Post #30

Ja chcę się dowiedzieć, na jakiej zasadzie odbywa się moderowanie?

Skoro posty bez odpowiedzi kasowane są po jakimś czasie (dlaczego???), z odpowiedziami zresztą też (tu jeden mój akurat wisi, dodałam dopisek "nieaktualne") a np. post Cleo o butach datowany na listopad 2004 jeszcze jest??????
Czy posty z rzeczami niesprzedanymi nie mogą pozostać? i dlaczego? przecież forum ma zaledwie 2 strony?


--------------------
sdw
pon, 13 cze 2005 - 22:14
Kocurek, posty z rzeczami niesprzedanymi mogą pozostać. Wcięło ci jakiś post? icon_rolleyes.gif

Wątek cleo wisi na prśbe forumowiczek icon_wink.gif icon_lol.gif Jako nibanalny przykład handlu internetowego icon_wink.gif

P.S. Cleo butów nie sprzedała icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 13 cze 2005 - 22:14
Post #31

Kocurek, posty z rzeczami niesprzedanymi mogą pozostać. Wcięło ci jakiś post? icon_rolleyes.gif

Wątek cleo wisi na prśbe forumowiczek icon_wink.gif icon_lol.gif Jako nibanalny przykład handlu internetowego icon_wink.gif

P.S. Cleo butów nie sprzedała icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Ika
pon, 13 cze 2005 - 22:16
Wystarczyło zajrzeć tutaj by znaleźć odpowiedź na część powyższych pytań.
Natomiast co do wątku Cleo, jest on zamknięty; a pozostał nie wykasowany tylko dlatego, że był nietypowy i dziewczyny prosiły, by go pozostawić "na pamiątkę".
Wątki z rzeczami, które nie zostały sprzedane, nalezy uaktualnić przed upływem miesiąca (dopisując cokolwiek, choćby "aktualne" czy "up") i wówczas nie zostanie on skasowany.
A podforum ma 2 strony właśnie tylko i wyłącznie dzięki temu moderowaniu, bo poprzednio miał stron 6 i był bałagan nieziemski i nikt nie wiedział, co jest jeszcze aktualne a co nie.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 13 cze 2005 - 22:16
Post #32

Wystarczyło zajrzeć tutaj by znaleźć odpowiedź na część powyższych pytań.
Natomiast co do wątku Cleo, jest on zamknięty; a pozostał nie wykasowany tylko dlatego, że był nietypowy i dziewczyny prosiły, by go pozostawić "na pamiątkę".
Wątki z rzeczami, które nie zostały sprzedane, nalezy uaktualnić przed upływem miesiąca (dopisując cokolwiek, choćby "aktualne" czy "up") i wówczas nie zostanie on skasowany.
A podforum ma 2 strony właśnie tylko i wyłącznie dzięki temu moderowaniu, bo poprzednio miał stron 6 i był bałagan nieziemski i nikt nie wiedział, co jest jeszcze aktualne a co nie.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
sdw
pon, 13 cze 2005 - 22:32
Ja, niedoinformowany moderator, biję się w pierś i błagam o wybaczenie blagam.gif

Tak Kocurka, za wprowadzenie w błąd jak i Ikę za nieuważne słuchanie jej słów terści pełnych.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 13 cze 2005 - 22:32
Post #33

Ja, niedoinformowany moderator, biję się w pierś i błagam o wybaczenie blagam.gif

Tak Kocurka, za wprowadzenie w błąd jak i Ikę za nieuważne słuchanie jej słów terści pełnych.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Kocurek
wto, 14 cze 2005 - 22:50
O.K. ze względu na tytuł wątku do którego link Ika podałaś, nie czytałam go, i dlatego nie wiedziałam o kasowaniu wątków "nie ruszanych" po miesiącu. A tytuł brzmi: "Przypominam o informowaniu o dezaktualizacji ogłoszeń!" - i do tego się stosuję icon_wink.gif
Teraz wiem, dzięki.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 14 cze 2005 - 22:50
Post #34

O.K. ze względu na tytuł wątku do którego link Ika podałaś, nie czytałam go, i dlatego nie wiedziałam o kasowaniu wątków "nie ruszanych" po miesiącu. A tytuł brzmi: "Przypominam o informowaniu o dezaktualizacji ogłoszeń!" - i do tego się stosuję icon_wink.gif
Teraz wiem, dzięki.


--------------------
Ika
wto, 14 cze 2005 - 23:09
Racja, Kocurek, tak brzmi tytuł, ale to kasowanie wynikło w prostej linii właśnie stąd, że o tej dezaktualizacji pamiętali ledwie nieliczni... Dlatego tam zostało icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 14 cze 2005 - 23:09
Post #35

Racja, Kocurek, tak brzmi tytuł, ale to kasowanie wynikło w prostej linii właśnie stąd, że o tej dezaktualizacji pamiętali ledwie nieliczni... Dlatego tam zostało icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Kocurek
wto, 14 cze 2005 - 23:24
Mniejsza z tym, moooooooże okrężną nieco drogą, ale się dowiedziałam, co chciałam icon_wink.gif
Dzięki - lubię wiedzieć co w trawie piszczy icon_wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 14 cze 2005 - 23:24
Post #36

Mniejsza z tym, moooooooże okrężną nieco drogą, ale się dowiedziałam, co chciałam icon_wink.gif
Dzięki - lubię wiedzieć co w trawie piszczy icon_wink.gif


--------------------
Mama Anka
czw, 17 lis 2005 - 12:10
CYTAT(Ika)
Dziewczyny (i chÅ‚opaki  ;)  ), słówko w kwestii technicznej. O wiele lepiej sprzedajÄ… siÄ™ rzeczy, które można obejrzeć, a wiÄ™c w miarÄ™ możliwoÅ›ci zamieszczajcie zdjÄ™cia. Ale jeÅ›li wklejacie linka, to zwróćcie uwagÄ™, czy nie jest za dÅ‚ugi. Takie linki czasami rozciÄ…gajÄ… stronÄ™ utrudniajÄ…c życie niektórym  ;)   którym szwankuje mysz, a poza tym niewygodnie siÄ™ czyta post, który trzeba przewijać wszerz.
Zatem w takim przypadku bardzo prosimy wstawiac linki w URL-ki, dobrze?
Szybka instrukcja dla tych, którzy nie wiedzą, jak to zrobić:
Załóżmy, że chcÄ™ sprzedać saturator  ;)  i mam jego zdjÄ™cie. PiszÄ™ wiÄ™c tak:

SATURATOR

I wówczas zamiast dÅ‚ugaÅ›nego linka bedziemy mieć króciutki niebieski napis "Saturator", po klikniÄ™ciu którego pojawi siÄ™ nam zdjÄ™cie  8)

Z góry very dziÄ™ki  ;)


Jeny, ale ja gapa jestem to tu wisi ponad rok, a ja ciagle linkuje i sie zastanawiam jak one to robia ze tak fajnie pisza "cos" i sie na to wchodzi. icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post czw, 17 lis 2005 - 12:10
Post #37

CYTAT(Ika)
Dziewczyny (i chÅ‚opaki  ;)  ), słówko w kwestii technicznej. O wiele lepiej sprzedajÄ… siÄ™ rzeczy, które można obejrzeć, a wiÄ™c w miarÄ™ możliwoÅ›ci zamieszczajcie zdjÄ™cia. Ale jeÅ›li wklejacie linka, to zwróćcie uwagÄ™, czy nie jest za dÅ‚ugi. Takie linki czasami rozciÄ…gajÄ… stronÄ™ utrudniajÄ…c życie niektórym  ;)   którym szwankuje mysz, a poza tym niewygodnie siÄ™ czyta post, który trzeba przewijać wszerz.
Zatem w takim przypadku bardzo prosimy wstawiac linki w URL-ki, dobrze?
Szybka instrukcja dla tych, którzy nie wiedzą, jak to zrobić:
Załóżmy, że chcÄ™ sprzedać saturator  ;)  i mam jego zdjÄ™cie. PiszÄ™ wiÄ™c tak:

SATURATOR

I wówczas zamiast dÅ‚ugaÅ›nego linka bedziemy mieć króciutki niebieski napis "Saturator", po klikniÄ™ciu którego pojawi siÄ™ nam zdjÄ™cie  8)

Z góry very dziÄ™ki  ;)


Jeny, ale ja gapa jestem to tu wisi ponad rok, a ja ciagle linkuje i sie zastanawiam jak one to robia ze tak fajnie pisza "cos" i sie na to wchodzi. icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
Ika
czw, 17 lis 2005 - 22:47
Anka icon_lol.gif Lepiej późno, niż wcale, nie przejmuj się icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 17 lis 2005 - 22:47
Post #38

Anka icon_lol.gif Lepiej późno, niż wcale, nie przejmuj się icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Jo_Ga
sob, 07 sty 2006 - 17:19
Mam prośbe czy można usunąć mój stary wątek? https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=28595
Duzo rzeczy sprzedałam, doszły nowe więc zrobił się bałagan. Dlatego załozyłam nowy a po co mają sie dublować i zaśmiecać forum.
Jo_Ga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 21 gru 05 - 11:11
Nr użytkownika: 4,350

GG:


post sob, 07 sty 2006 - 17:19
Post #39

Mam prośbe czy można usunąć mój stary wątek? https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=28595
Duzo rzeczy sprzedałam, doszły nowe więc zrobił się bałagan. Dlatego załozyłam nowy a po co mają sie dublować i zaśmiecać forum.
JKP
wto, 07 lut 2006 - 10:02
Mam małą sugestię co do dodawania nowych postów na ''sprzedam''-
mianowicie jak można spychać inne wątki tym że zamieszczane są odłoszenia (kilka )przez jedna osobę dajmy na to z jednym ciuchem zamiast jeden post z kilkoma wklejonymi ofertami .Przecież można to uregulować jakimś zapisem w regulaminie.
Pozdrawiam Jola
JKP


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: nie, 06 lut 05 - 14:21
Nr użytkownika: 2,642




post wto, 07 lut 2006 - 10:02
Post #40

Mam małą sugestię co do dodawania nowych postów na ''sprzedam''-
mianowicie jak można spychać inne wątki tym że zamieszczane są odłoszenia (kilka )przez jedna osobę dajmy na to z jednym ciuchem zamiast jeden post z kilkoma wklejonymi ofertami .Przecież można to uregulować jakimś zapisem w regulaminie.
Pozdrawiam Jola

--------------------
Jola
> Dwa sÅ‚owa od moderatorek :)
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 14:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama