Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Wyspy Kanaryjskie....

> 
Edi Zet :)
pon, 05 cze 2006 - 16:39
.... a konkretnie chodzi mi o konkretny hotel przyjazny dla dziecka icon_smile.gif Ma ktoÅ› jakieÅ› sugestie? Prosze o rady icon_smile.gif
Dziękuję.
Edi, co wybiera siÄ™ na Kanary... icon_smile.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post pon, 05 cze 2006 - 16:39
Post #1

.... a konkretnie chodzi mi o konkretny hotel przyjazny dla dziecka icon_smile.gif Ma ktoÅ› jakieÅ› sugestie? Prosze o rady icon_smile.gif
Dziękuję.
Edi, co wybiera siÄ™ na Kanary... icon_smile.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
Kamil Rogala
piÄ…, 19 lut 2016 - 21:38
OdkopujÄ™ po 10 latach - czujÄ™ siÄ™ jak archeolog! icon_smile.gif

Ktoś w międzyczasie odbył (na pewno!) wycieczkę w te rejony lub w inne, równie atrakcyjne? Z chęcią poznam wrażenia - problemy, atrakcje itp. Na co zwracać szczególną uwagę?
Kamil Rogala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 19 lut 16 - 20:51
Nr użytkownika: 47,161




post piÄ…, 19 lut 2016 - 21:38
Post #2

OdkopujÄ™ po 10 latach - czujÄ™ siÄ™ jak archeolog! icon_smile.gif

Ktoś w międzyczasie odbył (na pewno!) wycieczkę w te rejony lub w inne, równie atrakcyjne? Z chęcią poznam wrażenia - problemy, atrakcje itp. Na co zwracać szczególną uwagę?
Rockk
sob, 21 maj 2016 - 19:16
Hej
Także wybieram się na wyspy kanaryjskie. Interesuje mnie także kwestia dobrego hotelu z miejscem zabaw dla dzieci.
Chciałbym także spytać o informacje na temat wynajmu samochodu na wyspach. Jakie macie doświadczenia?
W których wypożyczalniach są dostępne foteliki dla dzieci? Auto rezerwować przed wyjazdem. A może najtaniej będzie wynająć auto na miejscu?
Powód Edycji: reklama
Rockk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 21 maj 16 - 19:00
Nr użytkownika: 47,589




post sob, 21 maj 2016 - 19:16
Post #3

Hej
Także wybieram się na wyspy kanaryjskie. Interesuje mnie także kwestia dobrego hotelu z miejscem zabaw dla dzieci.
Chciałbym także spytać o informacje na temat wynajmu samochodu na wyspach. Jakie macie doświadczenia?
W których wypożyczalniach są dostępne foteliki dla dzieci? Auto rezerwować przed wyjazdem. A może najtaniej będzie wynająć auto na miejscu?
Kamil Rogala
czw, 26 maj 2016 - 22:31
CYTAT(Rockk @ Sat, 21 May 2016 - 20:16) *
Hej
Także wybieram się na wyspy kanaryjskie. Interesuje mnie także kwestia dobrego hotelu z miejscem zabaw dla dzieci.
Chciałbym także spytać o informacje na temat wynajmu samochodu na wyspach. Jakie macie doświadczenia?
W których wypożyczalniach są dostępne foteliki dla dzieci? Auto rezerwować przed wyjazdem. A może najtaniej będzie wynająć auto na miejscu?

Ja bym radził wynająć na miejscu - mniej formalności. Choć oczywiście wcześniej warto dowiedzieć się, jakie są to koszty, warunki, wymagania itp. Co do fotelików, powinni mieć wszędzie - kwestia jakości i rzetelności samej wypożyczalni.
Powód Edycji: reklama
Kamil Rogala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 19 lut 16 - 20:51
Nr użytkownika: 47,161




post czw, 26 maj 2016 - 22:31
Post #4

CYTAT(Rockk @ Sat, 21 May 2016 - 20:16) *
Hej
Także wybieram się na wyspy kanaryjskie. Interesuje mnie także kwestia dobrego hotelu z miejscem zabaw dla dzieci.
Chciałbym także spytać o informacje na temat wynajmu samochodu na wyspach. Jakie macie doświadczenia?
W których wypożyczalniach są dostępne foteliki dla dzieci? Auto rezerwować przed wyjazdem. A może najtaniej będzie wynająć auto na miejscu?

Ja bym radził wynająć na miejscu - mniej formalności. Choć oczywiście wcześniej warto dowiedzieć się, jakie są to koszty, warunki, wymagania itp. Co do fotelików, powinni mieć wszędzie - kwestia jakości i rzetelności samej wypożyczalni.
juliann449
śro, 23 lis 2016 - 11:55
Marzy mi się ten kierunek:) Może kiedyś, za sto lat:)
juliann449


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 23 lis 16 - 11:14
Nr użytkownika: 48,445




post śro, 23 lis 2016 - 11:55
Post #5

Marzy mi się ten kierunek:) Może kiedyś, za sto lat:)

--------------------
veron
czw, 29 gru 2016 - 09:51
Marzy mi się wyjazd na Kanary... icon_biggrin.gif ale z 4 dzieci to już nie będzie takie fajne icon_biggrin.gif
veron


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 29 gru 16 - 09:48
Nr użytkownika: 48,621




post czw, 29 gru 2016 - 09:51
Post #6

Marzy mi się wyjazd na Kanary... icon_biggrin.gif ale z 4 dzieci to już nie będzie takie fajne icon_biggrin.gif

--------------------
maxxds44
pon, 06 mar 2017 - 17:14
I jak udało sie coś konkretnego znalexć?
maxxds44


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: sob, 19 lis 16 - 16:44
Nr użytkownika: 48,427




post pon, 06 mar 2017 - 17:14
Post #7

I jak udało sie coś konkretnego znalexć?
malwina83
nie, 19 mar 2017 - 14:16
Zamiast Wysp Kanaryjskich poleciłabym wybranie się na którąś z wysp Karaibskich. Do wyboru mamy Portoryko, Arubę, Bonaire, Curacao, Trynidad i Tobago, Kajmany, Grenadę, Bermudy, Bahamy, Jamajkę, Saint Lucia, Barbados, Kubę,, Dominikanę, Martynika. Na większość tych wysp już bez problemu można polecieć z polskim biurem podróży. Ze swojej strony polecam Barbados. W zeszłym roku byliśmy tam we dwójkę z Unique Moments Jeśli mam określić wyspę to dla mnie raj na ziemi. Po pierwsze od momentu wylądowanie do czasu wylotu nigdy nie spotkałam się z jakąś niechęcią czy złą wolą ze strony mieszkańców. Wszyscy bardzo mili i pomocni, nie było problemu z porozumiewaniem się w języku angielskim, bo to ich urzędowy język. Barbados nie jest tak uczęszczaną wyspą jak Jamajka czy Dominikana więc nie było jakiś tłumów turystów. Najlepiej lecieć między grudniem i kwietniem gdy panuje pora sucha. Na miejscu czekają nas liczne atrakcje. Oprócz pięknych plaż i turkusowej idealnie ciepłej wody możemy nurkować czy zapisać się na lekcje surfing), czy skorzystać z windsurfing, lotu na paralotni czy skoku na spadochronie. Na piękne widoki z góry na pewno nie będziemy narzekać.

Na pewno nie można wyjechać z Barbados nie spróbowawszy tamtejszego rumu czy barbadoskiego piwa. Zupełnie inny smak.
malwina83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: nie, 22 cze 14 - 21:16
Nr użytkownika: 44,183




post nie, 19 mar 2017 - 14:16
Post #8

Zamiast Wysp Kanaryjskich poleciłabym wybranie się na którąś z wysp Karaibskich. Do wyboru mamy Portoryko, Arubę, Bonaire, Curacao, Trynidad i Tobago, Kajmany, Grenadę, Bermudy, Bahamy, Jamajkę, Saint Lucia, Barbados, Kubę,, Dominikanę, Martynika. Na większość tych wysp już bez problemu można polecieć z polskim biurem podróży. Ze swojej strony polecam Barbados. W zeszłym roku byliśmy tam we dwójkę z Unique Moments Jeśli mam określić wyspę to dla mnie raj na ziemi. Po pierwsze od momentu wylądowanie do czasu wylotu nigdy nie spotkałam się z jakąś niechęcią czy złą wolą ze strony mieszkańców. Wszyscy bardzo mili i pomocni, nie było problemu z porozumiewaniem się w języku angielskim, bo to ich urzędowy język. Barbados nie jest tak uczęszczaną wyspą jak Jamajka czy Dominikana więc nie było jakiś tłumów turystów. Najlepiej lecieć między grudniem i kwietniem gdy panuje pora sucha. Na miejscu czekają nas liczne atrakcje. Oprócz pięknych plaż i turkusowej idealnie ciepłej wody możemy nurkować czy zapisać się na lekcje surfing), czy skorzystać z windsurfing, lotu na paralotni czy skoku na spadochronie. Na piękne widoki z góry na pewno nie będziemy narzekać.

Na pewno nie można wyjechać z Barbados nie spróbowawszy tamtejszego rumu czy barbadoskiego piwa. Zupełnie inny smak.
kinia91
czw, 18 maj 2017 - 10:54
Marzy mi się urlop w jakimś bajkowym zakątku. Planujemy wakacje na Teneryfie. Tam chyba nie można narzekać na brak atrakcji. Szukam lotów w rozsądnych cenach i przyznam, że nie jest tak kolorowo jak myślałam. Coś tam mam https://www.pansamolocik.pl/loty/KRK/TCI/lo...w-teneryfa.html ale jeszcze się rozejrzę. Do wakacji już mało czasu, więc jeśli macie jakieś propozycje piszcie
kinia91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 18 maj 17 - 10:42
Nr użytkownika: 49,575




post czw, 18 maj 2017 - 10:54
Post #9

Marzy mi się urlop w jakimś bajkowym zakątku. Planujemy wakacje na Teneryfie. Tam chyba nie można narzekać na brak atrakcji. Szukam lotów w rozsądnych cenach i przyznam, że nie jest tak kolorowo jak myślałam. Coś tam mam https://www.pansamolocik.pl/loty/KRK/TCI/lo...w-teneryfa.html ale jeszcze się rozejrzę. Do wakacji już mało czasu, więc jeśli macie jakieś propozycje piszcie
alka25
czw, 18 maj 2017 - 13:32
Pięknie tam jest, polecam pojechać icon_smile.gif
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post czw, 18 maj 2017 - 13:32
Post #10

Pięknie tam jest, polecam pojechać icon_smile.gif
> Wyspy Kanaryjskie....
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 19 mar 2024 - 03:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama