Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

kolonie i obozy dla dzieci - namiary

> 
zilka
sob, 01 mar 2014 - 08:16
Był gdzieś większy wątek na temat polecanych kolonii i obozów ale nie mogę znaleźć... Macie może nowych organizatorów/firmy do polecenia?
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post sob, 01 mar 2014 - 08:16
Post #21

Był gdzieś większy wątek na temat polecanych kolonii i obozów ale nie mogę znaleźć... Macie może nowych organizatorów/firmy do polecenia?

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
moko.
sob, 01 mar 2014 - 10:40
My od 2007 roku testowaliśmy Jworzyne i Kompas i Kopasem dla nastolatków jestem rozczarowana na maksa!!! sporo droższe oferty od Jaworzyny ale nie wywiązywali sie z planu organizacji.

W tym roku nie mam pomysłu co szukac i gdzie szukać obozu dla 16 latka...
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post sob, 01 mar 2014 - 10:40
Post #22

My od 2007 roku testowaliśmy Jworzyne i Kompas i Kopasem dla nastolatków jestem rozczarowana na maksa!!! sporo droższe oferty od Jaworzyny ale nie wywiązywali sie z planu organizacji.

W tym roku nie mam pomysłu co szukac i gdzie szukać obozu dla 16 latka...


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Doświadczony_Oj...
czw, 29 maj 2014 - 23:20
[edit: moderacja]

Ten post edytował Ila pią, 30 maj 2014 - 08:25
Doświadczony_Oj...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 29 maj 14 - 23:09
Nr użytkownika: 44,119

GG:


post czw, 29 maj 2014 - 23:20
Post #23

[edit: moderacja]
freskie
wto, 11 lis 2014 - 09:34
Ja jestem bardzo zadowolona z rodzinnych wczasów z jakimi byłam z biurem bfc w Dolomitach. Dzieciaki uczyły jeździć na nartach (my też) i miały zapewnione animacje i opiekę instruktorów. Wieczorami basen i spa. Z hotelu na szczęście blisko było do stoku, co też na duży plus.
freskie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 54
Dołączył: śro, 29 kwi 09 - 10:18
Nr użytkownika: 26,938




post wto, 11 lis 2014 - 09:34
Post #24

Ja jestem bardzo zadowolona z rodzinnych wczasów z jakimi byłam z biurem bfc w Dolomitach. Dzieciaki uczyły jeździć na nartach (my też) i miały zapewnione animacje i opiekę instruktorów. Wieczorami basen i spa. Z hotelu na szczęście blisko było do stoku, co też na duży plus.
mamawopałach
piÄ…, 14 lis 2014 - 11:06
Zawsze szukam interesujących i sprawdzonych wyjazdów dla mojej córki przytul.gif Koleżanka poleciła mi firmę [edit: moderacja] z tej racji, że jej syn już 2 razy był na obozie piłkarskim z nimi, a w ofercie mają także obóz taneczny. Chcę, żeby córa spędzała swój czas aktywnie brawo_bis.gif , dlatego wysyłam ją właśnie na taki wyjazd icon_wink.gif mam nadzieję, że będzie zadowolona! icon_cool.gif
mamawopałach


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 14 lis 14 - 10:57
Nr użytkownika: 44,828




post piÄ…, 14 lis 2014 - 11:06
Post #25

Zawsze szukam interesujących i sprawdzonych wyjazdów dla mojej córki przytul.gif Koleżanka poleciła mi firmę [edit: moderacja] z tej racji, że jej syn już 2 razy był na obozie piłkarskim z nimi, a w ofercie mają także obóz taneczny. Chcę, żeby córa spędzała swój czas aktywnie brawo_bis.gif , dlatego wysyłam ją właśnie na taki wyjazd icon_wink.gif mam nadzieję, że będzie zadowolona! icon_cool.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 23 sty 2018 - 08:16
Post #26

Moja córka rok temu była w Siedlisku Janczar i jest bardzo zadowolona.. Podobała mi się oferta i sama pracówka bo dzieci miały wiele atrakcji na świeżym powietrzu i dużo mogły się nauczyć.. https://www.siedliskojanczar.pl/blog/zagroda-edukacyjna.html . Można się dowiedzieć wiele o zajęciach i rozrywkach icon_smile.gif
brukselka
piÄ…, 23 mar 2018 - 14:31
Mojej siostry dzieciaki jeździły z biura kochamwakcje. Podobno super wczasy i zagranicą i w Polsce organizują. Teraz jakieś obozy z pasją mają w ofercie podobno. Siostrzenica lubi tańczyć i jedzie właśnie na taneczny obóz, ma go prowadzić Mateusz Sobecko czy jakoś tak on you can dance wygrał
brukselka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: pon, 16 sty 17 - 20:08
Nr użytkownika: 48,719




post piÄ…, 23 mar 2018 - 14:31
Post #27

Mojej siostry dzieciaki jeździły z biura kochamwakcje. Podobno super wczasy i zagranicą i w Polsce organizują. Teraz jakieś obozy z pasją mają w ofercie podobno. Siostrzenica lubi tańczyć i jedzie właśnie na taneczny obóz, ma go prowadzić Mateusz Sobecko czy jakoś tak on you can dance wygrał
PoczÄ…tkujÄ…ca
piÄ…, 14 cze 2019 - 22:27
Gdyby ktoś szukał półkolonii to polecam Kuźnię Talentów - artystyczno-muzyczne. Warsztaty, wyjścia, może dziecko spróbować gry na jakimś instrumencie, posiłki w tym przekąski ekologiczne. Link tutaj https://fundacjafabrykamuzyki.pl/
PoczÄ…tkujÄ…ca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 02 wrz 14 - 21:55
Nr użytkownika: 44,486




post piÄ…, 14 cze 2019 - 22:27
Post #28

Gdyby ktoś szukał półkolonii to polecam Kuźnię Talentów - artystyczno-muzyczne. Warsztaty, wyjścia, może dziecko spróbować gry na jakimś instrumencie, posiłki w tym przekąski ekologiczne. Link tutaj https://fundacjafabrykamuzyki.pl/
> kolonie i obozy dla dzieci - namiary
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 19 mar 2024 - 04:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama