Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna  

Sklep internetowy z zabawkami

, Jaki wybrać?
> , Jaki wybrać?
ania_wawa
piÄ…, 25 sty 2013 - 22:05
Jak widzÄ™ brak Wam nawet odwagi do dyskusji. Wielka Szkodaaaaaaa.....
Tylko węszycie spiski i podejrzenia......I do tego zadajecie ciosy poniżej pasa!

Ludki z tego forum! Czy Wy w ogóle potraficie rozmawiać? I to nie tylko na tym wątku, jakby ktoś o to pytał...?
Wszyscy jacyś podejrzliwi, zakamuflowani, czepiający się wszystkiego i byle czego - hej obudźcie się!
Pytam grzecznie - co się z Wami stało?

Przejrzyjcie inne wątki.....ile Was agresji, podejrzliwości o spamerstwo......
Jak będziemy tak postępować i wzajemnie się ośmieszać, podejrzewać i dezawulować nic z tego nie będzie!

Myślę, że są tutaj osoby, które chcą konkretnie porozmiawiać na interesujące nas tematy. A "podejrzliwowców" mamy dość!
Niech zaczną podejrzewać sami siebie. Tylko w kulturalny sposób!

Kochani,
Wypowiedzmy siÄ™ na interesujÄ…ce nas tematy.

Zobaczcie jak daleko odeszliśmy od głownego wątku. Post przeczytało ponad 600 osób i co z tego? Wszędzie Wasze podejrzenia, nieuzasadnione tezy, obraźliwe wypowiedzi etc. Czy tak ma wyglądać poważne forum? Odpowiedźcie sobie sami.

Nie wierzę, że nie ma tu osób, które nie chcą podyskutować na tema sklepów internetowych (bez wymienienia ich nazw). Dajcie im tę szansę!

P.S. Co do chodzika smily - Rośnij ze mną - producent podaje, że jest to zabawka przeznaczona dla dzieci do lat 3 - chodzik jak nazwa wskazuje "rośnie z dzieckiem" - zapoznajcie się z opisem producenta. Druga wybrana przeze mnie zabawka to stoliczek edukacyjny smily. Zaczynam się powoli skłaniać do drugiej wersji.

Pozdrawiam,
Ania

Zdjęć wskazujących na mój stan emocji nie załączę - nie robią to inni, pokazując swoją kulturę wypowiedzi na tak zacnym forum.



ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post piÄ…, 25 sty 2013 - 22:05
Post #41

Jak widzÄ™ brak Wam nawet odwagi do dyskusji. Wielka Szkodaaaaaaa.....
Tylko węszycie spiski i podejrzenia......I do tego zadajecie ciosy poniżej pasa!

Ludki z tego forum! Czy Wy w ogóle potraficie rozmawiać? I to nie tylko na tym wątku, jakby ktoś o to pytał...?
Wszyscy jacyś podejrzliwi, zakamuflowani, czepiający się wszystkiego i byle czego - hej obudźcie się!
Pytam grzecznie - co się z Wami stało?

Przejrzyjcie inne wątki.....ile Was agresji, podejrzliwości o spamerstwo......
Jak będziemy tak postępować i wzajemnie się ośmieszać, podejrzewać i dezawulować nic z tego nie będzie!

Myślę, że są tutaj osoby, które chcą konkretnie porozmiawiać na interesujące nas tematy. A "podejrzliwowców" mamy dość!
Niech zaczną podejrzewać sami siebie. Tylko w kulturalny sposób!

Kochani,
Wypowiedzmy siÄ™ na interesujÄ…ce nas tematy.

Zobaczcie jak daleko odeszliśmy od głownego wątku. Post przeczytało ponad 600 osób i co z tego? Wszędzie Wasze podejrzenia, nieuzasadnione tezy, obraźliwe wypowiedzi etc. Czy tak ma wyglądać poważne forum? Odpowiedźcie sobie sami.

Nie wierzę, że nie ma tu osób, które nie chcą podyskutować na tema sklepów internetowych (bez wymienienia ich nazw). Dajcie im tę szansę!

P.S. Co do chodzika smily - Rośnij ze mną - producent podaje, że jest to zabawka przeznaczona dla dzieci do lat 3 - chodzik jak nazwa wskazuje "rośnie z dzieckiem" - zapoznajcie się z opisem producenta. Druga wybrana przeze mnie zabawka to stoliczek edukacyjny smily. Zaczynam się powoli skłaniać do drugiej wersji.

Pozdrawiam,
Ania

Zdjęć wskazujących na mój stan emocji nie załączę - nie robią to inni, pokazując swoją kulturę wypowiedzi na tak zacnym forum.



rysa154
piÄ…, 25 sty 2013 - 22:51
a czego oczekujesz? nazw konkretnych sklepów? może zorientowałaś się już,że takowych nie dostaniesz,przynajmniej nie na tym forum.
do tego piszesz jakieś ogóły i sama mało w temacie a własciwie na dany temat się wypowiadasz...
sama korzystam ze sklepu stacjonarnego, allegro lub dużych sieci.

Ten post edytował rysa154 pią, 25 sty 2013 - 22:51
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post piÄ…, 25 sty 2013 - 22:51
Post #42

a czego oczekujesz? nazw konkretnych sklepów? może zorientowałaś się już,że takowych nie dostaniesz,przynajmniej nie na tym forum.
do tego piszesz jakieś ogóły i sama mało w temacie a własciwie na dany temat się wypowiadasz...
sama korzystam ze sklepu stacjonarnego, allegro lub dużych sieci.

--------------------


istara
nie, 27 sty 2013 - 21:39
Nie widzialam wczesniejszych postow z linkami do konkretnego sklepu, ale dla mnie ten watek ma reklamowac "przy okazji" produkty firmy Smily.
istara


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: sob, 27 gru 08 - 14:24
Nr użytkownika: 24,330




post nie, 27 sty 2013 - 21:39
Post #43

Nie widzialam wczesniejszych postow z linkami do konkretnego sklepu, ale dla mnie ten watek ma reklamowac "przy okazji" produkty firmy Smily.
malgosia1968
nie, 27 sty 2013 - 22:44
CYTAT(Amarylis @ Sun, 27 Jan 2013 - 21:39) *
Nie widzialam wczesniejszych postow z linkami do konkretnego sklepu, ale dla mnie ten watek ma reklamowac "przy okazji" produkty firmy Smily.

to samo chciałam napisac. Ta firma jest w kazdym jej poscie. Ludki kochane badzmy czujne 04.gif
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
SkÄ…d: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post nie, 27 sty 2013 - 22:44
Post #44

CYTAT(Amarylis @ Sun, 27 Jan 2013 - 21:39) *
Nie widzialam wczesniejszych postow z linkami do konkretnego sklepu, ale dla mnie ten watek ma reklamowac "przy okazji" produkty firmy Smily.

to samo chciałam napisac. Ta firma jest w kazdym jej poscie. Ludki kochane badzmy czujne 04.gif

--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
ulla
pon, 28 sty 2013 - 01:34
CYTAT(ania_wawa @ Sun, 20 Jan 2013 - 19:38) *
Kochani to już moje trzecie podejście do tematu.
Za każdym razem mój post był usuwany:(
Szkoda, że nie mieliście okazji go przeczytać.
Może tym razem się uda. Zresztą postanowiłam trochę powalczyć z administratorami icon_smile.gif
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, a ich ograniczanie poprzez durne regulaminy godzi w konstytucję.


Regulamin nie godzi w konstytucjÄ™.

Nie bardzo żałuję, że nie miałam okazji przeczytać wcześniejszych postów....ściślej rzecz biorąc wcale nie żałuję. Nie lubię też, jak ktokolwiek, zwraca się do mnie/odnosi tak jak Ty.

W kwestii sklepów internetowych z zabawkami dla dzieci, mam taki, który lubię, czyli Mariolafruwa. Zdarzyło mi się tam kupić zabawki po bardzo okazyjnej cenie, które w innym miejscu były nawet o 20 zł droższe. Sklep do "wygooglania".
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 01:34
Post #45

CYTAT(ania_wawa @ Sun, 20 Jan 2013 - 19:38) *
Kochani to już moje trzecie podejście do tematu.
Za każdym razem mój post był usuwany:(
Szkoda, że nie mieliście okazji go przeczytać.
Może tym razem się uda. Zresztą postanowiłam trochę powalczyć z administratorami icon_smile.gif
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, a ich ograniczanie poprzez durne regulaminy godzi w konstytucję.


Regulamin nie godzi w konstytucjÄ™.

Nie bardzo żałuję, że nie miałam okazji przeczytać wcześniejszych postów....ściślej rzecz biorąc wcale nie żałuję. Nie lubię też, jak ktokolwiek, zwraca się do mnie/odnosi tak jak Ty.

W kwestii sklepów internetowych z zabawkami dla dzieci, mam taki, który lubię, czyli Mariolafruwa. Zdarzyło mi się tam kupić zabawki po bardzo okazyjnej cenie, które w innym miejscu były nawet o 20 zł droższe. Sklep do "wygooglania".

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
Sokolica
pon, 28 sty 2013 - 07:49
Ludki kochane, chcecie czy nie, nadeszła pora aby w końcu ktos Was wyedukował jak zachowywać się na tym forum. Koniec i kropka. Nie ma zmiłuj 03.gif . A przy okazji może dowiecie się czegoś o sklepach internetowych 29.gif .
Też Cię ania_wawa pozdrawiam icon_smile.gif
Sokolica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: pon, 06 gru 04 - 11:00
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,384

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 07:49
Post #46

Ludki kochane, chcecie czy nie, nadeszła pora aby w końcu ktos Was wyedukował jak zachowywać się na tym forum. Koniec i kropka. Nie ma zmiłuj 03.gif . A przy okazji może dowiecie się czegoś o sklepach internetowych 29.gif .
Też Cię ania_wawa pozdrawiam icon_smile.gif

--------------------
Ju (2004), Ma (2005)
Always look on the bright side of life.
xxyy
pon, 28 sty 2013 - 08:27
ania_wawa

Twoje posty brzmia, jakbys byla po jakiejs lekturze o sztuce manipulacji. Taniej na dodatek, moze nawet byla gratisem do chodzika .
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post pon, 28 sty 2013 - 08:27
Post #47

ania_wawa

Twoje posty brzmia, jakbys byla po jakiejs lekturze o sztuce manipulacji. Taniej na dodatek, moze nawet byla gratisem do chodzika .
ulla
pon, 28 sty 2013 - 08:36
CYTAT(Leni @ Mon, 28 Jan 2013 - 06:27) *
ania_wawa

Twoje posty brzmia, jakbys byla po jakiejs lekturze o sztuce manipulacji. Taniej na dodatek, moze nawet byla gratisem do chodzika .



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 08:36
Post #48

CYTAT(Leni @ Mon, 28 Jan 2013 - 06:27) *
ania_wawa

Twoje posty brzmia, jakbys byla po jakiejs lekturze o sztuce manipulacji. Taniej na dodatek, moze nawet byla gratisem do chodzika .



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
ania_wawa
pon, 28 sty 2013 - 09:18
Hej,
Najpierw podejrzewaliscie mnie o reklamę sklepu z zabawkami. Pózniej miały dojść do tego buty dla dzieci, a teraz ponoć reklamuje firmę Smily. Robi sie ciekawie. Hi, Hi, Hi. Bądźcie czujne! Hi, Hi, Hi...Alez niedowiarki. To Wam jeszcze powiem ze firma Gandalf produkuje świetne patelnie do smazenia nalesnikow.
A teraz do rzeczy- ja tez nie lubię jak ktoś odnosi sie do mnie tak jak np. Ulla Agnieszka Cydorka. Za kogo sie uważacie? Za poważne "kulturalne" moderatorki?
Dużo wam do tej kultury wypowiedzi brakuje. Może czas najwyższy na jakaś tania lekturę w tej kwestii?
Tymczasem pozdrawiam
Anka
ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post pon, 28 sty 2013 - 09:18
Post #49

Hej,
Najpierw podejrzewaliscie mnie o reklamę sklepu z zabawkami. Pózniej miały dojść do tego buty dla dzieci, a teraz ponoć reklamuje firmę Smily. Robi sie ciekawie. Hi, Hi, Hi. Bądźcie czujne! Hi, Hi, Hi...Alez niedowiarki. To Wam jeszcze powiem ze firma Gandalf produkuje świetne patelnie do smazenia nalesnikow.
A teraz do rzeczy- ja tez nie lubię jak ktoś odnosi sie do mnie tak jak np. Ulla Agnieszka Cydorka. Za kogo sie uważacie? Za poważne "kulturalne" moderatorki?
Dużo wam do tej kultury wypowiedzi brakuje. Może czas najwyższy na jakaś tania lekturę w tej kwestii?
Tymczasem pozdrawiam
Anka
Helena
pon, 28 sty 2013 - 09:34
CYTAT(ania_wawa @ Mon, 28 Jan 2013 - 09:18) *
Hej,
Najpierw podejrzewaliscie mnie o reklamę sklepu z zabawkami. Pózniej miały dojść do tego buty dla dzieci, a teraz ponoć reklamuje firmę Smily. Robi sie ciekawie. Hi, Hi, Hi. Bądźcie czujne! Hi, Hi, Hi...Alez niedowiarki. To Wam jeszcze powiem ze firma Gandalf produkuje świetne patelnie do smazenia nalesnikow.
A teraz do rzeczy- ja tez nie lubię jak ktoś odnosi sie do mnie tak jak np. Ulla Agnieszka Cydorka. Za kogo sie uważacie? Za poważne "kulturalne" moderatorki?
Dużo wam do tej kultury wypowiedzi brakuje. Może czas najwyższy na jakaś tania lekturę w tej kwestii?
Tymczasem pozdrawiam
Anka


Gdy wkraczam w nowe towarzystwo to nie staram się go zmienić. Albo się dopasowywuję albo rezygnuję. Proste.

Ten post edytował Helena pon, 28 sty 2013 - 09:34
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 09:34
Post #50

CYTAT(ania_wawa @ Mon, 28 Jan 2013 - 09:18) *
Hej,
Najpierw podejrzewaliscie mnie o reklamę sklepu z zabawkami. Pózniej miały dojść do tego buty dla dzieci, a teraz ponoć reklamuje firmę Smily. Robi sie ciekawie. Hi, Hi, Hi. Bądźcie czujne! Hi, Hi, Hi...Alez niedowiarki. To Wam jeszcze powiem ze firma Gandalf produkuje świetne patelnie do smazenia nalesnikow.
A teraz do rzeczy- ja tez nie lubię jak ktoś odnosi sie do mnie tak jak np. Ulla Agnieszka Cydorka. Za kogo sie uważacie? Za poważne "kulturalne" moderatorki?
Dużo wam do tej kultury wypowiedzi brakuje. Może czas najwyższy na jakaś tania lekturę w tej kwestii?
Tymczasem pozdrawiam
Anka


Gdy wkraczam w nowe towarzystwo to nie staram się go zmienić. Albo się dopasowywuję albo rezygnuję. Proste.

--------------------
Sokolica
pon, 28 sty 2013 - 09:41
CYTAT(ania_wawa @ Mon, 28 Jan 2013 - 09:18) *
Dużo wam do tej kultury wypowiedzi brakuje. Może czas najwyższy na jakaś tania lekturę w tej kwestii?
Tymczasem pozdrawiam
Anka

Tania lektura? Ludku kochany, to może polecisz coś skoro na tym się znasz? Może coś ze sklepu internetowego?
Tymczasem pozdrawiam icon_wink.gif,
Ju

Ten post edytował Sokolica pon, 28 sty 2013 - 09:42
Sokolica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: pon, 06 gru 04 - 11:00
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,384

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 09:41
Post #51

CYTAT(ania_wawa @ Mon, 28 Jan 2013 - 09:18) *
Dużo wam do tej kultury wypowiedzi brakuje. Może czas najwyższy na jakaś tania lekturę w tej kwestii?
Tymczasem pozdrawiam
Anka

Tania lektura? Ludku kochany, to może polecisz coś skoro na tym się znasz? Może coś ze sklepu internetowego?
Tymczasem pozdrawiam icon_wink.gif,
Ju

--------------------
Ju (2004), Ma (2005)
Always look on the bright side of life.
ania_wawa
pon, 28 sty 2013 - 09:44
Dopasować sie? Do kogo? Ludzi, którzy wszędzie weszą spisek ? Popatrzcie na siebie i wasze posty. W każdym albo podejrzenia o reklamę, albo obraźliwe komentarze ociekajace jadem.
Jestem tu po to, aby normalnie pogadać. Jak ktoś tego nie rozumie to po prostu niech nie obraza innych. Przecież to takie proste...
Ania
ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post pon, 28 sty 2013 - 09:44
Post #52

Dopasować sie? Do kogo? Ludzi, którzy wszędzie weszą spisek ? Popatrzcie na siebie i wasze posty. W każdym albo podejrzenia o reklamę, albo obraźliwe komentarze ociekajace jadem.
Jestem tu po to, aby normalnie pogadać. Jak ktoś tego nie rozumie to po prostu niech nie obraza innych. Przecież to takie proste...
Ania
kalarepa78
pon, 28 sty 2013 - 09:53
Aniu, a czy Ty masz jakąś karę, ktoś Cie zmusza do przebywania w takim niefajnym towarzystwie? Bo wiesz, z nami jest tak strasznie kiepsko, że trudno nas ot tak zmienić 37.gif
kalarepa78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,706
Dołączył: pią, 28 sty 05 - 15:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,598




post pon, 28 sty 2013 - 09:53
Post #53

Aniu, a czy Ty masz jakąś karę, ktoś Cie zmusza do przebywania w takim niefajnym towarzystwie? Bo wiesz, z nami jest tak strasznie kiepsko, że trudno nas ot tak zmienić 37.gif

--------------------




ania_wawa
pon, 28 sty 2013 - 09:56
Może na początek "kultura języka polskiego" Abdrzeja Markowskiego PWN?
Zaraz zapewne ktoÅ› powie, ze jestem wydawca tej ksiazki;)
Bądźcie czujne...
Ania
ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post pon, 28 sty 2013 - 09:56
Post #54

Może na początek "kultura języka polskiego" Abdrzeja Markowskiego PWN?
Zaraz zapewne ktoÅ› powie, ze jestem wydawca tej ksiazki;)
Bądźcie czujne...
Ania
netty5
pon, 28 sty 2013 - 09:57
CYTAT(ania_wawa @ Mon, 28 Jan 2013 - 09:44) *
Jestem tu po to, aby normalnie pogadać. Jak ktoś tego nie rozumie to po prostu niech nie obraza innych. Przecież to takie proste...
Ania

To rob to "normalnie'. Zapoznaj sie z forum , forumkami i zwyczjami tu panujacymi jak kazdy "normalny" nowy uzytkownik. Wszczynasz nieporozumienia na wejsciu i oczekujesz zrozumienia , zmiany naszego zachowania?
Jak napisala kolezanka : albo sie dopasujesz albo zrezygnujesz .Szanse dostalas .......to jest naprawde otwarte i przyjazne forum ale jak ktos ma problem z kontaktami z innymi ludzmi i dostosowaniem sie do ogolu to coz......

Ten post edytował netty5 pon, 28 sty 2013 - 10:02
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 09:57
Post #55

CYTAT(ania_wawa @ Mon, 28 Jan 2013 - 09:44) *
Jestem tu po to, aby normalnie pogadać. Jak ktoś tego nie rozumie to po prostu niech nie obraza innych. Przecież to takie proste...
Ania

To rob to "normalnie'. Zapoznaj sie z forum , forumkami i zwyczjami tu panujacymi jak kazdy "normalny" nowy uzytkownik. Wszczynasz nieporozumienia na wejsciu i oczekujesz zrozumienia , zmiany naszego zachowania?
Jak napisala kolezanka : albo sie dopasujesz albo zrezygnujesz .Szanse dostalas .......to jest naprawde otwarte i przyjazne forum ale jak ktos ma problem z kontaktami z innymi ludzmi i dostosowaniem sie do ogolu to coz......

--------------------
A_KA
pon, 28 sty 2013 - 10:00
Aniu... jest taka zasada: ""Jeśli jedna osoba mówi Ci, że jesteś koniem, wyśmiej ją. Jeśli druga osoba mówi Ci, że jesteś koniem, zastanów się, może coś w tym jest... Ale jeśli już trzecia osoba mówi Ci, że jesteś koniem... zacznij jeść trawę"

Poza tym może fajnie byłoby się dostosować w nowym miejscu? A nie wejść i od razu próbować wszystko zmieniać, wytykać błędy, wyśmiewać... Co?
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pon, 28 sty 2013 - 10:00
Post #56

Aniu... jest taka zasada: ""Jeśli jedna osoba mówi Ci, że jesteś koniem, wyśmiej ją. Jeśli druga osoba mówi Ci, że jesteś koniem, zastanów się, może coś w tym jest... Ale jeśli już trzecia osoba mówi Ci, że jesteś koniem... zacznij jeść trawę"

Poza tym może fajnie byłoby się dostosować w nowym miejscu? A nie wejść i od razu próbować wszystko zmieniać, wytykać błędy, wyśmiewać... Co?

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
ania_wawa
pon, 28 sty 2013 - 14:29
Przeczytajcie uważnie moje posty.
Kto tutaj wszczyna nieporozumienia i "awantury". Kto kogo szkaluje i wyśmiewa?
Czy nie widzicie swojego zachowania? Uważacie, że nie wolno wam zwrócić uwagi w kulturalny sposób?
Ja nikogo nie chcę tutaj obrazić, tylko normalnie porozmawiać.
A co do powiedzeń to jest i takie: "Liga broni, Liga radzi, Liga nigdy cię nie zdradzi....."
Pa "miłe" panie,
Anka
ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post pon, 28 sty 2013 - 14:29
Post #57

Przeczytajcie uważnie moje posty.
Kto tutaj wszczyna nieporozumienia i "awantury". Kto kogo szkaluje i wyśmiewa?
Czy nie widzicie swojego zachowania? Uważacie, że nie wolno wam zwrócić uwagi w kulturalny sposób?
Ja nikogo nie chcę tutaj obrazić, tylko normalnie porozmawiać.
A co do powiedzeń to jest i takie: "Liga broni, Liga radzi, Liga nigdy cię nie zdradzi....."
Pa "miłe" panie,
Anka
Abotak
pon, 28 sty 2013 - 15:23
CYTAT(Ika @ Wed, 23 Jan 2013 - 21:02) *
Nie wiem, czy wiecie, ale są firmy, które płacą za pisanie postów na forach i reklamowanie w ten sposób ich działalności 03.gif Ale oczywiście nie płacą za USUNIĘTE posty... icon_twisted.gif więc czasami trzeba się postarać, żeby się uwiarygodnić icon_smile.gif



a, to wiele wyjasnia. Bo ostatnio jakas epidemia nowicjuszy z pytaniami o propolis na niezyt zoladka i doradcow tez z 5ma postami na krzyz rzucajacych nazwami i linkami.
Nowy zawod, no prosz...
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post pon, 28 sty 2013 - 15:23
Post #58

CYTAT(Ika @ Wed, 23 Jan 2013 - 21:02) *
Nie wiem, czy wiecie, ale są firmy, które płacą za pisanie postów na forach i reklamowanie w ten sposób ich działalności 03.gif Ale oczywiście nie płacą za USUNIĘTE posty... icon_twisted.gif więc czasami trzeba się postarać, żeby się uwiarygodnić icon_smile.gif



a, to wiele wyjasnia. Bo ostatnio jakas epidemia nowicjuszy z pytaniami o propolis na niezyt zoladka i doradcow tez z 5ma postami na krzyz rzucajacych nazwami i linkami.
Nowy zawod, no prosz...
Abotak
pon, 28 sty 2013 - 15:27
CYTAT(ania_wawa @ Fri, 25 Jan 2013 - 21:05) *
P.S. Co do chodzika smily - Rośnij ze mną - producent podaje, że jest to zabawka przeznaczona dla dzieci do lat 3 - chodzik jak nazwa wskazuje "rośnie z dzieckiem" - zapoznajcie się z opisem producenta. Druga wybrana przeze mnie zabawka to stoliczek edukacyjny smily. Zaczynam się powoli skłaniać do drugiej wersji.

hmmm, czyli wyszlo szydlo z worka. 03.gif


Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post pon, 28 sty 2013 - 15:27
Post #59

CYTAT(ania_wawa @ Fri, 25 Jan 2013 - 21:05) *
P.S. Co do chodzika smily - Rośnij ze mną - producent podaje, że jest to zabawka przeznaczona dla dzieci do lat 3 - chodzik jak nazwa wskazuje "rośnie z dzieckiem" - zapoznajcie się z opisem producenta. Druga wybrana przeze mnie zabawka to stoliczek edukacyjny smily. Zaczynam się powoli skłaniać do drugiej wersji.

hmmm, czyli wyszlo szydlo z worka. 03.gif


ania_wawa
pon, 28 sty 2013 - 17:09
Hi Hi Hi, własnie podpisałem umowę z producentem Smily na reklamowanie jego zabawek na tym forum. Jestem tez przedstawicielka firmy Gandalf tej od patelni, sprzedaje buty i ubrania, kosmetyki szwedzkie i krzyżami do bucikow dla dzieci marki Tongue, a tak w ogóle to reprezentuje kilka wydawnictw naukowych i własnie chciałam wam polecić nowa książkę od zbamiennym tytułem "manipulacja..."
Ale mnie bawią rozmowy z wami. Bądźcie czujne, tak trzymać!
Pa
Anka
ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post pon, 28 sty 2013 - 17:09
Post #60

Hi Hi Hi, własnie podpisałem umowę z producentem Smily na reklamowanie jego zabawek na tym forum. Jestem tez przedstawicielka firmy Gandalf tej od patelni, sprzedaje buty i ubrania, kosmetyki szwedzkie i krzyżami do bucikow dla dzieci marki Tongue, a tak w ogóle to reprezentuje kilka wydawnictw naukowych i własnie chciałam wam polecić nowa książkę od zbamiennym tytułem "manipulacja..."
Ale mnie bawią rozmowy z wami. Bądźcie czujne, tak trzymać!
Pa
Anka
> Sklep internetowy z zabawkami, Jaki wybrać?
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama