Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

bardzo mało pokarmu w jednej piersi

> 
czarnag
czw, 28 sie 2008 - 13:00
Witam wszystkich z forum!!!

Jestem mamą 3,5 miesięcznego dziecka, a moim problemem jest mała ilość pokarmu w jednej piersi. Karmię go wyłącznie piersią od urodzenia. Po około miesiącu w prawej piersi zrobiło się mało mleka z dnia na dzień i ten stan trwa do tej pory. Przystawiam dziecko do niej także jak zgromadzi się pokarm, ale jest go naprawdę mało, leci też słabo, wiec mały się denerwuje. Wychodzi na to że to przystawianie więc utrzymuje jedynie tą ilosć która jest, ale nie zwiększa ilości. W drugiej jest dużo mleka i ssie chętnie. Poza tym mniejsza pierś nie trzyma zgromadzonego pokarmu, łatwo z niej wypływa i muszę nosić wkładkę, z tą większą nie mam tego problemu. Widać sporą różnicę w wielkości piersi.

Na początku dałam sobie spokój, ale teraz zastanawiam się czy da się o pokarm w tej prawej, mniejszej piersi zawalczyć i jakoś go jeszcze przywrócić? Czy jest już za późno? Bedę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam 03.gif

czarnag


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: czw, 28 sie 08 - 12:52
Nr użytkownika: 21,422

GG:


post czw, 28 sie 2008 - 13:00
Post #1

Witam wszystkich z forum!!!

Jestem mamą 3,5 miesięcznego dziecka, a moim problemem jest mała ilość pokarmu w jednej piersi. Karmię go wyłącznie piersią od urodzenia. Po około miesiącu w prawej piersi zrobiło się mało mleka z dnia na dzień i ten stan trwa do tej pory. Przystawiam dziecko do niej także jak zgromadzi się pokarm, ale jest go naprawdę mało, leci też słabo, wiec mały się denerwuje. Wychodzi na to że to przystawianie więc utrzymuje jedynie tą ilosć która jest, ale nie zwiększa ilości. W drugiej jest dużo mleka i ssie chętnie. Poza tym mniejsza pierś nie trzyma zgromadzonego pokarmu, łatwo z niej wypływa i muszę nosić wkładkę, z tą większą nie mam tego problemu. Widać sporą różnicę w wielkości piersi.

Na początku dałam sobie spokój, ale teraz zastanawiam się czy da się o pokarm w tej prawej, mniejszej piersi zawalczyć i jakoś go jeszcze przywrócić? Czy jest już za późno? Bedę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam 03.gif



--------------------
Mareczek - 15 maja 2008; godzina 8:20

Posty w temacie
czarnag   bardzo maÅ‚o pokarmu w jednej piersi   czw, 28 sie 2008 - 13:00
owiwia7   ale z tego co piszesz, to mi siÄ™ raczej wydaje, Å...   sob, 30 sie 2008 - 08:18
czarnag   owiwia7- nie nie, w jednej mam tak jak trzeba a w ...   sob, 30 sie 2008 - 13:11
zarzeczanka   A skÄ…d wniosek, że jest maÅ‚o pokarmu???? Przeci...   sob, 30 sie 2008 - 15:11
czarnag   A skÄ…d wniosek, że jest maÅ‚o pokarmu???? Przeci...   pon, 01 wrz 2008 - 11:13
Goewa   znam ten problem, mam podobnie z jednÄ… piersiÄ… j...   pon, 01 wrz 2008 - 17:03
trylinka   Również znam ten problem, aczkolwiek nic mÄ…dreg...   pon, 01 wrz 2008 - 22:01
czarnag   napisaÅ‚am ostatnio do doradcy laktyacyjnego (a w ...   wto, 02 wrz 2008 - 16:11
owiwia7   czyli stanowiska podobne.. przystawiać jak najczÄ...   wto, 02 wrz 2008 - 21:45
Elak   PodciÄ…gam. Ja też karmiÄ™ jednÄ… piersiÄ…. Na p...   piÄ…, 24 kwi 2009 - 20:10
trylinka   O to ciekawe, bo u mnie też wÅ‚aÅ›nie lewa pierÅ›...   piÄ…, 24 kwi 2009 - 22:36
magmac   a u mnie obie piersi strajkuja :( , jestem zaÅ‚ama...   wto, 09 cze 2009 - 21:15
azus   umnie zas lewa ma bardzo malo mleka mimo ze przyst...   Å›ro, 28 paź 2009 - 16:45
> bardzo maÅ‚o pokarmu w jednej piersi
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama