Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Projektant wnętrz

, poszukujÄ™...
> , poszukujÄ™...
gozar
czw, 04 lut 2010 - 21:48
Jak w temacie. Tyle , że nie do domu czy mieszania, a do salonu fryzjersko - kosmetycznego.
Nigdy nie korzystałam z takich usług , ale przypuszczam, że taka usługa nie jest tania.
Funduszy na coś takiego mam niewiele... a niestety ja nie mam aż takiej wyobraźni, żeby zrobić coś takiego sama. Wiem mniej więcej czego chcę ale chętnie zobaczyłabym co zaproponowałby ktoś kto się na tym zna...

Znacie kogoś kto podjąłby się takiej aranżacji, za niedużą kwotę? A może któraś z Was zajmuje się tym zawodowo, lub ktoś lubi się "w to bawić" ?....

Proszę Was o jakieś namiary, bo czasu mam niewiele. Do końca przyszłego tygodnia mam dać projekt, do realizatora...
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post czw, 04 lut 2010 - 21:48
Post #1

Jak w temacie. Tyle , że nie do domu czy mieszania, a do salonu fryzjersko - kosmetycznego.
Nigdy nie korzystałam z takich usług , ale przypuszczam, że taka usługa nie jest tania.
Funduszy na coś takiego mam niewiele... a niestety ja nie mam aż takiej wyobraźni, żeby zrobić coś takiego sama. Wiem mniej więcej czego chcę ale chętnie zobaczyłabym co zaproponowałby ktoś kto się na tym zna...

Znacie kogoś kto podjąłby się takiej aranżacji, za niedużą kwotę? A może któraś z Was zajmuje się tym zawodowo, lub ktoś lubi się "w to bawić" ?....

Proszę Was o jakieś namiary, bo czasu mam niewiele. Do końca przyszłego tygodnia mam dać projekt, do realizatora...

--------------------
Inanna
czw, 04 lut 2010 - 21:52
Powieś na uczelni, na wydziale artystycznym ogłoszenie, student Ci to zrobi tanio, a efekt może być świetny.
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post czw, 04 lut 2010 - 21:52
Post #2

Powieś na uczelni, na wydziale artystycznym ogłoszenie, student Ci to zrobi tanio, a efekt może być świetny.


--------------------



tissaia
czw, 04 lut 2010 - 22:04
Dokładnie to samo chciałam napisać - kolega miał potrzebę zaprojektowania studia fitness, ale ceny "zawodowych" projektantów go przerosły. studenci z krakowskiej ASP zrobili to za 1/4 ceny rynkowej....
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post czw, 04 lut 2010 - 22:04
Post #3

Dokładnie to samo chciałam napisać - kolega miał potrzebę zaprojektowania studia fitness, ale ceny "zawodowych" projektantów go przerosły. studenci z krakowskiej ASP zrobili to za 1/4 ceny rynkowej....

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
sdw
czw, 04 lut 2010 - 22:14
Gozar, mogę wspomóc jeśli chcesz icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post czw, 04 lut 2010 - 22:14
Post #4

Gozar, mogę wspomóc jeśli chcesz icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
gozar
czw, 04 lut 2010 - 22:40
CYTAT(sdw @ Thu, 04 Feb 2010 - 22:14) *
Gozar, mogę wspomóc jeśli chcesz icon_wink.gif


Poważnie icon_smile.gif ???? No pewnie że chcę icon_smile.gif W poniedziałek dostanę do ręki rzut pomieszczenia i skontaktuję się z Tobą icon_smile.gif

No i rzeczywiście dobry pomysł ze studentami ASP...

Ten post edytował gozar czw, 04 lut 2010 - 22:43
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post czw, 04 lut 2010 - 22:40
Post #5

CYTAT(sdw @ Thu, 04 Feb 2010 - 22:14) *
Gozar, mogę wspomóc jeśli chcesz icon_wink.gif


Poważnie icon_smile.gif ???? No pewnie że chcę icon_smile.gif W poniedziałek dostanę do ręki rzut pomieszczenia i skontaktuję się z Tobą icon_smile.gif

No i rzeczywiście dobry pomysł ze studentami ASP...

--------------------
Grażyna7
sob, 13 sty 2018 - 12:16
Ja podczas wyboru architekta sugerowałam się głównie jego realizacjami, to chyba najlepszy sposób, aby znaleźć dobrego fachowca. Oczywiście wiadomo, że każdy ma inny gust i wymagania, także nie każdy się ze sobą dogada. Studio projektowe Rama Rama ma duże doświadczenie w branży i pracuje na bardzo dobrych materiałach. Ja chciałam wprowadzić do salonu kosmetycznego odrobinę luksusu, udało się nam to osiągnąć, efekt świetny.

Grażyna7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 85
Dołączył: wto, 04 lip 17 - 15:28
Nr użytkownika: 49,929




post sob, 13 sty 2018 - 12:16
Post #6

Ja podczas wyboru architekta sugerowałam się głównie jego realizacjami, to chyba najlepszy sposób, aby znaleźć dobrego fachowca. Oczywiście wiadomo, że każdy ma inny gust i wymagania, także nie każdy się ze sobą dogada. Studio projektowe Rama Rama ma duże doświadczenie w branży i pracuje na bardzo dobrych materiałach. Ja chciałam wprowadzić do salonu kosmetycznego odrobinę luksusu, udało się nam to osiągnąć, efekt świetny.

> Projektant wnÄ™trz, poszukujÄ™...
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 13:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama