Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Praca chałupnicza

, Firma Parker
> , Firma Parker
Xenna
nie, 16 paź 2011 - 16:47
Ostatnio dość intensywnie zaglądam na strony związane z ofertami pracy i trafiłam na takie coś:

SKŁADANIE DŁUGOPISÓW - CAŁA POLSKA - FIRMA PARKER

Mam nadzieję,że nie naruszam regulaminu a wkleiłam pełną ofertę tej firmy bo szczerze powiedziawszy znajduje się w sąsiedztwie mojej miejscowości i sama nie wiem co na ten temat mam myśleć.
W internecie mnóstwo było takich ofert i były to wyłącznie oszustwa,zwykłe naciąganie.Firmy zwykle podawały tylko wyłącznie kod pocztowy i dane do przelewu. Tak sobie myślę,może zgłosić ją gdzieś do urzędu w celu sprawdzenia jej.
Może miałyście z tą firmą do czynienia,jakieś doświadczenie negatywne bądź pozytywne?


Opis stanowiska pracy
Szanowni Państwo,

Parker Company poszukuje chętnych z terenu całego kraju do wykonania
prostej pracy domowej - składanie długopisów.

Zapewniamy stałą dostawę oraz odbiór towaru. Zainteresowane osoby proszone są o wybranie jednej z naszych ofert oraz opłacenia ubezpieczenia przesyłki materiałów z umową na nasze konto bankowe. Opłata dotyczy zabezpieczenia umowy o dzieło przed zniszczeniem podczas transportu do państwa.
Przesyłki wysyłamy na adres podany na blankiecie/tytule przelewu przy wpłacie pieniędzy lub inny po uzgodnieniu drogą mailową w terminie do 7
dni (licząc od dnia otrzymania w/w kwoty).
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adres mailowy podany niżej.
Praca jest aktualna dla ludzi z całego kraju.
Opłata pobierana jest jednorazowo w ramach ubezpieczenia paczki np. za podanie fałszywych danych, nie podpisania umowy,zniszczenia podczas dostawy z materiałami.
Po przesłaniu opłaty kurierskiej prosimy pilnie kontaktowac się odroga mailową.
Z racji tegi iż jest wiele pytań dotyczących zmiany oferty informujemy że po podpisaniu umowy nie ma możliwości zmiany oferty na ofertę na lepszych warunkach.

Oferta Pierwsza:
Za złożenie 500 (długopisów)
Płacimy 100 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 600 zł netto ). Wpłata ubezpieczenia 10 zł

Oferta Druga:
Za złożenie 1000 (długopisów)
Płacimy 220 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 880 zł netto). Wpłata ubezpieczenia 20 zł

Oferta Trzecia:
Za złożenie 1500 (MARKERÓW)
Płacimy 340 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 1360 zł netto). Wpłata ubezpieczenia 30 zł

Oferujemy:

~ Stały Kontakt.
~ Umowę o dzieło którą można znaleść w internecie i zapoznać się z jej treścią.
~ Szybki odbiór i dowóz materiałów drogą kurierską. (długopisy bądź markery odstępne tylko w ofercie trzeciej)
~ Wynagrodzenia wypłacane na konto bądź od ręki kuriera. (wybór należy zaznaczyć w umowie.
~ Umowę o dzieło (którą podpisujecie państwo wraz z 1 przesyłką).

Więcej informacji pod adresem e-mail: (przycisk "aplikuj" na dole ogłoszenia)

Dane do przelewu:

Parker Pen Company Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 7
58-130 Żarów

Numer konta: 50 1020 5558 1111 1836 3770 0065

Tytułem: (np. oferta 2) oraz adres.

Dodatkowe informacje na temat wykonywania dzieła.

1. Umowę o dzieło można podpisać od 16 roku życia.
2. Są to długopisy i pióra 2 częściowe, wszystkie wyglądają tak samo.
3. Proces odbioru towaru zależy już od pani/pana. Pisze się do nas maila a my wysyłamy kuriera.
4. Umowę można zerwać w każdym momencie bez żadnych konsekwencji.
5. Po złożeniu należy poinformować nas mailowo, my wyślemy do pana/pani kuriera, kurier wraz z 2 dostawą kurier przywozi kolejne długopisy bądź markery oraz wynagrodzenie w stawkach zależących od wybranej przez państwa oferty.


Zgłoszenia adresowe tylko e-mailowo, po wybraniu oferty, oraz opłaceniu kosztów wpłaty ubezpieczeniowej.

Xenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,617
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 10:40
Skąd: Świebodzice
Nr użytkownika: 15,654




post nie, 16 paź 2011 - 16:47
Post #1

Ostatnio dość intensywnie zaglądam na strony związane z ofertami pracy i trafiłam na takie coś:

SKŁADANIE DŁUGOPISÓW - CAŁA POLSKA - FIRMA PARKER

Mam nadzieję,że nie naruszam regulaminu a wkleiłam pełną ofertę tej firmy bo szczerze powiedziawszy znajduje się w sąsiedztwie mojej miejscowości i sama nie wiem co na ten temat mam myśleć.
W internecie mnóstwo było takich ofert i były to wyłącznie oszustwa,zwykłe naciąganie.Firmy zwykle podawały tylko wyłącznie kod pocztowy i dane do przelewu. Tak sobie myślę,może zgłosić ją gdzieś do urzędu w celu sprawdzenia jej.
Może miałyście z tą firmą do czynienia,jakieś doświadczenie negatywne bądź pozytywne?


Opis stanowiska pracy
Szanowni Państwo,

Parker Company poszukuje chętnych z terenu całego kraju do wykonania
prostej pracy domowej - składanie długopisów.

Zapewniamy stałą dostawę oraz odbiór towaru. Zainteresowane osoby proszone są o wybranie jednej z naszych ofert oraz opłacenia ubezpieczenia przesyłki materiałów z umową na nasze konto bankowe. Opłata dotyczy zabezpieczenia umowy o dzieło przed zniszczeniem podczas transportu do państwa.
Przesyłki wysyłamy na adres podany na blankiecie/tytule przelewu przy wpłacie pieniędzy lub inny po uzgodnieniu drogą mailową w terminie do 7
dni (licząc od dnia otrzymania w/w kwoty).
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adres mailowy podany niżej.
Praca jest aktualna dla ludzi z całego kraju.
Opłata pobierana jest jednorazowo w ramach ubezpieczenia paczki np. za podanie fałszywych danych, nie podpisania umowy,zniszczenia podczas dostawy z materiałami.
Po przesłaniu opłaty kurierskiej prosimy pilnie kontaktowac się odroga mailową.
Z racji tegi iż jest wiele pytań dotyczących zmiany oferty informujemy że po podpisaniu umowy nie ma możliwości zmiany oferty na ofertę na lepszych warunkach.

Oferta Pierwsza:
Za złożenie 500 (długopisów)
Płacimy 100 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 600 zł netto ). Wpłata ubezpieczenia 10 zł

Oferta Druga:
Za złożenie 1000 (długopisów)
Płacimy 220 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 880 zł netto). Wpłata ubezpieczenia 20 zł

Oferta Trzecia:
Za złożenie 1500 (MARKERÓW)
Płacimy 340 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 1360 zł netto). Wpłata ubezpieczenia 30 zł

Oferujemy:

~ Stały Kontakt.
~ Umowę o dzieło którą można znaleść w internecie i zapoznać się z jej treścią.
~ Szybki odbiór i dowóz materiałów drogą kurierską. (długopisy bądź markery odstępne tylko w ofercie trzeciej)
~ Wynagrodzenia wypłacane na konto bądź od ręki kuriera. (wybór należy zaznaczyć w umowie.
~ Umowę o dzieło (którą podpisujecie państwo wraz z 1 przesyłką).

Więcej informacji pod adresem e-mail: (przycisk "aplikuj" na dole ogłoszenia)

Dane do przelewu:

Parker Pen Company Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 7
58-130 Żarów

Numer konta: 50 1020 5558 1111 1836 3770 0065

Tytułem: (np. oferta 2) oraz adres.

Dodatkowe informacje na temat wykonywania dzieła.

1. Umowę o dzieło można podpisać od 16 roku życia.
2. Są to długopisy i pióra 2 częściowe, wszystkie wyglądają tak samo.
3. Proces odbioru towaru zależy już od pani/pana. Pisze się do nas maila a my wysyłamy kuriera.
4. Umowę można zerwać w każdym momencie bez żadnych konsekwencji.
5. Po złożeniu należy poinformować nas mailowo, my wyślemy do pana/pani kuriera, kurier wraz z 2 dostawą kurier przywozi kolejne długopisy bądź markery oraz wynagrodzenie w stawkach zależących od wybranej przez państwa oferty.


Zgłoszenia adresowe tylko e-mailowo, po wybraniu oferty, oraz opłaceniu kosztów wpłaty ubezpieczeniowej.

konwalia
nie, 16 paź 2011 - 16:58
"W związku z ogłoszeniami jakie pojawiły się na kilku portalach internetowych ponownie informujemy, że firma NOVA Sp. z o.o. nie poszukuje, ani też nigdy nie poszukiwała pracowników do składania długopisów.
Wszelkie ukazujące się ogłoszenia są próbą wyłudzenia pieniędzy, z czym firma NOVA Sp. z o.o. nie ma nic wspólnego.
Zarząd firmy NOVA"

Info ze strony firmy NOVA - link
konwalia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 544
Dołączył: wto, 13 paź 09 - 10:41
Skąd: Falubazowo :)
Nr użytkownika: 29,547




post nie, 16 paź 2011 - 16:58
Post #2

"W związku z ogłoszeniami jakie pojawiły się na kilku portalach internetowych ponownie informujemy, że firma NOVA Sp. z o.o. nie poszukuje, ani też nigdy nie poszukiwała pracowników do składania długopisów.
Wszelkie ukazujące się ogłoszenia są próbą wyłudzenia pieniędzy, z czym firma NOVA Sp. z o.o. nie ma nic wspólnego.
Zarząd firmy NOVA"

Info ze strony firmy NOVA - link

--------------------
Xenna
nie, 16 paź 2011 - 17:39
CYTAT(konwalia @ Sun, 16 Oct 2011 - 15:58) *
"W związku z ogłoszeniami jakie pojawiły się na kilku portalach internetowych ponownie informujemy, że firma NOVA Sp. z o.o. nie poszukuje, ani też nigdy nie poszukiwała pracowników do składania długopisów.
Wszelkie ukazujące się ogłoszenia są próbą wyłudzenia pieniędzy, z czym firma NOVA Sp. z o.o. nie ma nic wspólnego.
Zarząd firmy NOVA"

Info ze strony firmy NOVA - link

Tak,firma NOVA zabezpiecza się w/w oświadczeniem.
Najwyraźniej firma Parker Company celowo założyła firmę pod tą nazwą by zmylić internauta.
Czekam na dalsze opinie i oczywiście na osoby,które miały kontakt z tą firmą.
Xenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,617
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 10:40
Skąd: Świebodzice
Nr użytkownika: 15,654




post nie, 16 paź 2011 - 17:39
Post #3

CYTAT(konwalia @ Sun, 16 Oct 2011 - 15:58) *
"W związku z ogłoszeniami jakie pojawiły się na kilku portalach internetowych ponownie informujemy, że firma NOVA Sp. z o.o. nie poszukuje, ani też nigdy nie poszukiwała pracowników do składania długopisów.
Wszelkie ukazujące się ogłoszenia są próbą wyłudzenia pieniędzy, z czym firma NOVA Sp. z o.o. nie ma nic wspólnego.
Zarząd firmy NOVA"

Info ze strony firmy NOVA - link

Tak,firma NOVA zabezpiecza się w/w oświadczeniem.
Najwyraźniej firma Parker Company celowo założyła firmę pod tą nazwą by zmylić internauta.
Czekam na dalsze opinie i oczywiście na osoby,które miały kontakt z tą firmą.
konwalia
nie, 16 paź 2011 - 17:45
Nie widzisz, że adresy tych firm są takie same? Poza tym wpisz sobie w szanowne google.pl "Składanie długopisów Parker" i zobacz, że ludzie ostrzegają przed nimi. Na jakie opinie chcesz jeszcze czekać? Daj sobie z tym spokój, oszustwo i tyle.
konwalia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 544
Dołączył: wto, 13 paź 09 - 10:41
Skąd: Falubazowo :)
Nr użytkownika: 29,547




post nie, 16 paź 2011 - 17:45
Post #4

Nie widzisz, że adresy tych firm są takie same? Poza tym wpisz sobie w szanowne google.pl "Składanie długopisów Parker" i zobacz, że ludzie ostrzegają przed nimi. Na jakie opinie chcesz jeszcze czekać? Daj sobie z tym spokój, oszustwo i tyle.

--------------------
Xenna
nie, 16 paź 2011 - 17:51
Faktycznie!!!Ten sam adres!!!
Konwalia,nie chodziło mi o to,żeby skorzystać z oferty oszusta tylko fakt wyłudzania pieniędzy gdzieś zgłosić. Chyba mozna coś z nimi zrobić?To raczej nie jest legalne?
Xenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,617
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 10:40
Skąd: Świebodzice
Nr użytkownika: 15,654




post nie, 16 paź 2011 - 17:51
Post #5

Faktycznie!!!Ten sam adres!!!
Konwalia,nie chodziło mi o to,żeby skorzystać z oferty oszusta tylko fakt wyłudzania pieniędzy gdzieś zgłosić. Chyba mozna coś z nimi zrobić?To raczej nie jest legalne?
konwalia
nie, 16 paź 2011 - 17:59
Legalne to to nie jest na pewno. Podejrzewam, że po nr konta bankowego oszusta mogłoby się dojść kto to, poszkodowani powinni zgłosić sprawę policji.
konwalia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 544
Dołączył: wto, 13 paź 09 - 10:41
Skąd: Falubazowo :)
Nr użytkownika: 29,547




post nie, 16 paź 2011 - 17:59
Post #6

Legalne to to nie jest na pewno. Podejrzewam, że po nr konta bankowego oszusta mogłoby się dojść kto to, poszkodowani powinni zgłosić sprawę policji.

--------------------
Mateusz K.

Go??







post pon, 28 lis 2011 - 10:18
Post #7

Witam serdecznie
Jako pracownik firmy NOVA Sp. z o.o. chciałbym potwierdzić powyższe informacje o tym, że zamieszczone ogłoszenie to oszustwo.
Niestety "złapanie" oszusta nie jest takie proste (przynajmniej dla polskiej Policji), bowiem twierdzą oni, że ten czyn ma "małą szkodliwość społeczną". Zatem jedynym sposobem na ukaranie takiego kogoś jest ZGŁASZANIE PRZEZ OSZUKANE OSOBY tego faktu na Policji. Oszust działa tutaj z przekonaniem, że ludziom szkoda czasu na zgłaszanie straty 10-30 zł na Policji i dlatego wciąż jest bezkarny.
Na przyszłość sugeruję podchodzić nieufnie do ogłoszeń bez zawartego nr telefonu firmy.
Mateusz
milutka
pon, 05 gru 2011 - 01:08
Dziewczyny, a istnieje w ogóle jakaś uczciwa praca chałupnicza?
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post pon, 05 gru 2011 - 01:08
Post #8

Dziewczyny, a istnieje w ogóle jakaś uczciwa praca chałupnicza?

--------------------
Basia:)
pon, 05 gru 2011 - 14:01
CYTAT(milutka @ Mon, 05 Dec 2011 - 02:08) *
Dziewczyny, a istnieje w ogóle jakaś uczciwa praca chałupnicza?

Istnieje.Ja mam taką.Tyle że firma blisko domu,znam szefa,pracowników.Kierowca przywozi mi partię towaru (np.kalendarze lub ulotki z saszetkami kremu do wklejenia) a po zrobieniu zabiera.
Na ogłoszenia typu składanie długopisów ewentualnie adresowanie kopert szkoda nerw i czasu.A i nie rzadko pieniędzy.
Basia:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 316
Dołączył: sob, 31 paź 09 - 18:09
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 29,865

GG:


post pon, 05 gru 2011 - 14:01
Post #9

CYTAT(milutka @ Mon, 05 Dec 2011 - 02:08) *
Dziewczyny, a istnieje w ogóle jakaś uczciwa praca chałupnicza?

Istnieje.Ja mam taką.Tyle że firma blisko domu,znam szefa,pracowników.Kierowca przywozi mi partię towaru (np.kalendarze lub ulotki z saszetkami kremu do wklejenia) a po zrobieniu zabiera.
Na ogłoszenia typu składanie długopisów ewentualnie adresowanie kopert szkoda nerw i czasu.A i nie rzadko pieniędzy.


--------------------
Karolka 1993
Monia 1996
Kuba 2006
i marcowa Natalka 2013 :)


milutka
pon, 05 gru 2011 - 20:12
CYTAT(Basia:) @ Mon, 05 Dec 2011 - 14:01) *
Istnieje.Ja mam taką.Tyle że firma blisko domu,znam szefa,pracowników.Kierowca przywozi mi partię towaru (np.kalendarze lub ulotki z saszetkami kremu do wklejenia) a po zrobieniu zabiera.


Czyli, że nie robią wysyłek? kurczę, zazdroszczę Ci, strasznie by mi się taka przydała. Kiedyś znajomemu składałam ulotki i tacie wizałam koperek na mniejsze wiązki .
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post pon, 05 gru 2011 - 20:12
Post #10

CYTAT(Basia:) @ Mon, 05 Dec 2011 - 14:01) *
Istnieje.Ja mam taką.Tyle że firma blisko domu,znam szefa,pracowników.Kierowca przywozi mi partię towaru (np.kalendarze lub ulotki z saszetkami kremu do wklejenia) a po zrobieniu zabiera.


Czyli, że nie robią wysyłek? kurczę, zazdroszczę Ci, strasznie by mi się taka przydała. Kiedyś znajomemu składałam ulotki i tacie wizałam koperek na mniejsze wiązki .


--------------------
malgosia1968
czw, 15 gru 2011 - 00:37
CYTAT(Basia:) @ Mon, 05 Dec 2011 - 14:01) *
Istnieje.Ja mam taką.Tyle że firma blisko domu,znam szefa,pracowników.Kierowca przywozi mi partię towaru (np.kalendarze lub ulotki z saszetkami kremu do wklejenia) a po zrobieniu zabiera.

a czy ta firma mogła by współpracować z kimś kto mieszka w Pruszkowie (czyli ze mną), czy to za daleko?
bardzo chętnie podjęła bym się takiej pracy
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
Skąd: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post czw, 15 gru 2011 - 00:37
Post #11

CYTAT(Basia:) @ Mon, 05 Dec 2011 - 14:01) *
Istnieje.Ja mam taką.Tyle że firma blisko domu,znam szefa,pracowników.Kierowca przywozi mi partię towaru (np.kalendarze lub ulotki z saszetkami kremu do wklejenia) a po zrobieniu zabiera.

a czy ta firma mogła by współpracować z kimś kto mieszka w Pruszkowie (czyli ze mną), czy to za daleko?
bardzo chętnie podjęła bym się takiej pracy


--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
misia.xs
czw, 29 gru 2011 - 15:36
CYTAT(Xenna @ Sun, 16 Oct 2011 - 17:39) *
Tak,firma NOVA zabezpiecza się w/w oświadczeniem.
Najwyraźniej firma Parker Company celowo założyła firmę pod tą nazwą by zmylić internauta.
Czekam na dalsze opinie i oczywiście na osoby,które miały kontakt z tą firmą.

Popieram!! Dla mnie śmieszne jest jeszcze to, że zawsze chcą wpłatę, tylko jak mamy wpłacać skoro nie mamy pracy?? Takie ogłoszenia to zwykłe cwaniactwo, wpłacasz małą kwotę, bo nikt ich po sądach ciągać nie będzie za 40zł, nie mówię akurat o powyższym bo z nimi styczności nie miałam, ale na takie ogłoszenia trzeba uważać
misia.xs


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: nie, 06 lis 11 - 21:54
Nr użytkownika: 38,287




post czw, 29 gru 2011 - 15:36
Post #12

CYTAT(Xenna @ Sun, 16 Oct 2011 - 17:39) *
Tak,firma NOVA zabezpiecza się w/w oświadczeniem.
Najwyraźniej firma Parker Company celowo założyła firmę pod tą nazwą by zmylić internauta.
Czekam na dalsze opinie i oczywiście na osoby,które miały kontakt z tą firmą.

Popieram!! Dla mnie śmieszne jest jeszcze to, że zawsze chcą wpłatę, tylko jak mamy wpłacać skoro nie mamy pracy?? Takie ogłoszenia to zwykłe cwaniactwo, wpłacasz małą kwotę, bo nikt ich po sądach ciągać nie będzie za 40zł, nie mówię akurat o powyższym bo z nimi styczności nie miałam, ale na takie ogłoszenia trzeba uważać
> Praca chałupnicza, Firma Parker
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 07:57
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama