Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

szukam pracy jako niania we Wrocławiu

> 
mennica
sob, 19 lis 2011 - 01:58
Jestem absolwentką studiów zaocznych Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii w Olsztynie na kierunku pedagogika społeczna na poziomie licencjatu. Przez ponad 2 lata byłam wolontariuszką w Domu Dziecka w Olsztynku. Pierwsze praktyki zawodowe odbyłam w świetlicy środowiskowej w Iławie oraz drugie w Domu Dziecka we Wrocławiu. Przez ostatnie 3 lata opiekowałam się 4 dzieci w wieku 2-4 lat. Wszystkie panie u których pracowałam były zadowolone z opieki jaką otaczałam ich dzieci. Chętnie chodzę na długie spacery, place zabaw, czytam książeczki. Lubie eksperymentowac z zabawami. Nie straszne mi pluszaki, lalki, samochody, farby, itd. Nie palę, nie piję, nie imprezuję. Natomiast lubię zwierzęta.

Posiadam nie tylko dyplom ukończenia WSIiE ale także referencje oraz spore doświadczenie. Szukam pracy od 7 do 14-15 lub do odbierania dziecka ze szkoły/przedszkola/żłobka. Istnieje również opcja pilnowania wieczorem lub w weekendy. Mój telefon: 510-340-287.


Ten post edytował mennica pon, 28 lis 2011 - 23:01
mennica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 19 lis 11 - 01:54
Nr użytkownika: 38,434




post sob, 19 lis 2011 - 01:58
Post #1

Jestem absolwentką studiów zaocznych Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii w Olsztynie na kierunku pedagogika społeczna na poziomie licencjatu. Przez ponad 2 lata byłam wolontariuszką w Domu Dziecka w Olsztynku. Pierwsze praktyki zawodowe odbyłam w świetlicy środowiskowej w Iławie oraz drugie w Domu Dziecka we Wrocławiu. Przez ostatnie 3 lata opiekowałam się 4 dzieci w wieku 2-4 lat. Wszystkie panie u których pracowałam były zadowolone z opieki jaką otaczałam ich dzieci. Chętnie chodzę na długie spacery, place zabaw, czytam książeczki. Lubie eksperymentowac z zabawami. Nie straszne mi pluszaki, lalki, samochody, farby, itd. Nie palę, nie piję, nie imprezuję. Natomiast lubię zwierzęta.

Posiadam nie tylko dyplom ukończenia WSIiE ale także referencje oraz spore doświadczenie. Szukam pracy od 7 do 14-15 lub do odbierania dziecka ze szkoły/przedszkola/żłobka. Istnieje również opcja pilnowania wieczorem lub w weekendy. Mój telefon: 510-340-287.
> szukam pracy jako niania we WrocÅ‚awiu
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 11:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama