Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Wyprawka dla dziecka nr 2

-
, czyli co dokompletowac dla dziecka i mamy
Laluna
post Thu, 05 Oct 2017 - 15:16
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 11,504

GG:

CYTAT(Marysia2017 @ Mon, 02 Oct 2017 - 08:26) *
Dziewczyny, szukam funkcjonalnej i ładnej torby do wózka, co polecacie? zależy mi na tym, aby miała dużą ilość przegródek, żebym mogła utrzymać porządek i żeby była dobrej jakości, a nie rozpadła się po roku użytkowania. Z góry dzięki za info .

Oprócz torby możesz wziąć pod uwagę plecak. Teraz jest ich masa. Wszystko zależy od tego jaki masz budżet? Mnie się podobają takie torby, które nie wyglądają na pierwszy rzut oka jak torby dziecięce tylko jak damskie.

Go to the top of the page PM

Quote Post
karim541
post Fri, 10 Nov 2017 - 09:33
Post #22

Nr użytkownika: 50,867

a co to jest za wyprawka

Quote Post
funnygirl
post Mon, 18 Dec 2017 - 10:55
Post #23

Nr użytkownika: 39,833

GG:

Dla drugiego dziecka na pewno będziesz potrzebowała drugiego fotelika, możesz kupić od razu taki do 25kg to trochę dłużej maluszek będzie mógł w nim jeździć. Ja kupowałam w tym sklepie https://www.sklep-smile.pl/foteliki-samochodowe/0-25kg i możesz tam zajrzeć śmiało bo jest spory wybór i różne ceny

Quote Post
milena6325
post Mon, 08 Jan 2018 - 15:38
Post #24

Nr użytkownika: 51,243

Ja zdecydowanie tym razem dokupię laktator elektryczny, bo tylko z niego jestem zadowolona na 100%. Mam już upatrzony na stronie http://www.simed.pl laktator Lakta Electric. Myślicie, że będę zadowolona? Podoba mi się to, że posiada aż 5 trybów, w tym 3 tryby pracy. Jest bardzo lekki i delikatny, a w zestawie jest kilka rzeczy.

Quote Post
Inatka93
post Tue, 09 Jan 2018 - 14:55
Post #25

Nr użytkownika: 50,612

Moim zdaniem wszystko zostało powiedziane. Dodałabym od siebie wyjątkowy kocyk bambusowy, jaki możesz tu kupić https://maylily.pl/pl/ . Wykonanie w Polsce gwarantuje dobrą jakość i piękny design. Sama zamierzam nabyć co najmniej jeden dla mojego/mojej chrześniaka/czki. , albo obu, bo tak naprawdę jest podejrzenie ciąży mnogiej icon_wink.gif . Fajny jest też zestaw do laktacji, nie wiem czy ktoś wspomniał, może pominęłam...

Quote Post
mamakaroliny
post Fri, 12 Jan 2018 - 18:31
Post #26

Nr użytkownika: 48,914

Oczywiście przydadzą się mięciutkie i wysokiej jakości kocyki . Ostatnio też szukałam czegoś odpowiedniego dla siebie i trafiłam tutaj https://maylily.pl/pl/. Bardzo mi się podoba ich oferta, ponieważ oferują różne rodzaje kocyków, także można znaleźć coś odpowiedniego dla swojej pociech, ale to nie wszystko produkty zostały wykonane w Polsce. Ceny też mają naprawdę konkurencyjne.

Quote Post
> Wyprawka dla dziecka nr 2, czyli co dokompletowac dla dziecka i mamy

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 16 Jan 2018 - 14:07
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe