Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Damska golarka

, warto kupić do walki z nadmiernym owłosieniem?
> , warto kupić do walki z nadmiernym owÅ‚osieniem?
mazia
sob, 18 sie 2007 - 13:20
No właśnie-jak w temacie> Ostatnio tak sie zastanawiałam, czy uzywacie tego typu sprzetu i jak ma sie on do nadmiernego owłosienia. Widziałąm kilka golarek na allegro ale nie wiem co mam o nich mysleć> Macie może jakies doświadczenia?Oczywiscie nie chodzi mi o maszynki do golenia a o golarki takie na głowice lub 1 ruchomy pasek.
mazia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,037
Dołączył: nie, 20 lis 05 - 09:27
SkÄ…d: Huciane osiedle
Nr użytkownika: 4,089




post sob, 18 sie 2007 - 13:20
Post #1

No właśnie-jak w temacie> Ostatnio tak sie zastanawiałam, czy uzywacie tego typu sprzetu i jak ma sie on do nadmiernego owłosienia. Widziałąm kilka golarek na allegro ale nie wiem co mam o nich mysleć> Macie może jakies doświadczenia?Oczywiscie nie chodzi mi o maszynki do golenia a o golarki takie na głowice lub 1 ruchomy pasek.

--------------------


Malgood
sob, 18 sie 2007 - 17:28
ja mam depilator Braun Silk - epil z dodatkową nakładką do golenia i nie wyobrażam sobie bez niej życia!
Uzywam jej do depilacji bikini - zero podrażnień, fakt - włoski odrastaja szybko jak to przy goleniu.
Inny sposób depilacji bikini u mnie się nie sprawdzał - miałam tak podrażnioną skórę że dosłownie chodzic się nie dało.
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post sob, 18 sie 2007 - 17:28
Post #2

ja mam depilator Braun Silk - epil z dodatkową nakładką do golenia i nie wyobrażam sobie bez niej życia!
Uzywam jej do depilacji bikini - zero podrażnień, fakt - włoski odrastaja szybko jak to przy goleniu.
Inny sposób depilacji bikini u mnie się nie sprawdzał - miałam tak podrażnioną skórę że dosłownie chodzic się nie dało.

--------------------


mazia
sob, 18 sie 2007 - 17:43
No właśnie ja mam tak samo-chciałam sobie ( i innym) życie taką golarką ułatwić, tyleże ja myśle o golarce takiej stosunkowo nie drogiej-bez depilatora.
mazia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,037
Dołączył: nie, 20 lis 05 - 09:27
SkÄ…d: Huciane osiedle
Nr użytkownika: 4,089




post sob, 18 sie 2007 - 17:43
Post #3

No właśnie ja mam tak samo-chciałam sobie ( i innym) życie taką golarką ułatwić, tyleże ja myśle o golarce takiej stosunkowo nie drogiej-bez depilatora.

--------------------


Malgood
sob, 18 sie 2007 - 20:49
mój depilator też ostatnio poszedł w odstawkę - już miałam dość tego bólu i nie mogłam się zmusić by po wydepilowaniu jednej nogi zrobić drugą. A wydawało mi sie na początku że po moim poprzednim ten depiluje prawie bezboleśnie. No coż przeszłam na krem do depilacji.
Na allegro jest duzy wybór takich maszynek dla kobiet - myślę że warto zainwestowac i sobie coś takiego kupić.
Pozdrawiam!!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post sob, 18 sie 2007 - 20:49
Post #4

mój depilator też ostatnio poszedł w odstawkę - już miałam dość tego bólu i nie mogłam się zmusić by po wydepilowaniu jednej nogi zrobić drugą. A wydawało mi sie na początku że po moim poprzednim ten depiluje prawie bezboleśnie. No coż przeszłam na krem do depilacji.
Na allegro jest duzy wybór takich maszynek dla kobiet - myślę że warto zainwestowac i sobie coś takiego kupić.
Pozdrawiam!!

--------------------


cydorka
pon, 20 sie 2007 - 21:46
https://www.ceneo.pl/256684

ja mam takÄ… jestem bardzo zadowolona
depilator odpada no nie moge.........................
nie zostawia żadnych sladów, goli dokładnie
można pod prysznicem używać
baterie wystarczają na długo

polecam
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pon, 20 sie 2007 - 21:46
Post #5

https://www.ceneo.pl/256684

ja mam takÄ… jestem bardzo zadowolona
depilator odpada no nie moge.........................
nie zostawia żadnych sladów, goli dokładnie
można pod prysznicem używać
baterie wystarczają na długo

polecam
cyd
agabr
wto, 21 sie 2007 - 14:41
Natalia a powiedz taka golarka czym sie rozni od takiej jednorazowki za 3,50 no poza wygladem.Serio pytam bo nawet nie wiedzialam o istnieniu czegos takiego.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post wto, 21 sie 2007 - 14:41
Post #6

Natalia a powiedz taka golarka czym sie rozni od takiej jednorazowki za 3,50 no poza wygladem.Serio pytam bo nawet nie wiedzialam o istnieniu czegos takiego.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
cydorka
piÄ…, 07 wrz 2007 - 15:07
nie zauważyłam, że pytałaś..
czym się różni:
nie trzeba jej ciągle wymieniać, baterie wymieniam zdecydowanie nie tak często jak musiałam wymieniać maszynki a dokładnie od 30 czerwca jeszcze ich nie wymieniłam
golisz się bez pianki, żelu " na sucho", co sprawia , ze golić się możesz wszędzie ( nawet w korku w samochodzie jak nie zdązyłaś ogolic nóg 08.gif )
nie ma możliwości zacięcia się, co mi niestety się przytrafiało
skóra po takim goleniu jest zdecydowanie mniej podrażniona ( przynajmniej moja)


jak by Ci tu...
czy odpowiedź ze różnica jest taka jak między szczoteczką zwykłą a elektryczną ( no mniej więcej)
to bedzie dobra? 03.gif

cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post piÄ…, 07 wrz 2007 - 15:07
Post #7

nie zauważyłam, że pytałaś..
czym się różni:
nie trzeba jej ciągle wymieniać, baterie wymieniam zdecydowanie nie tak często jak musiałam wymieniać maszynki a dokładnie od 30 czerwca jeszcze ich nie wymieniłam
golisz się bez pianki, żelu " na sucho", co sprawia , ze golić się możesz wszędzie ( nawet w korku w samochodzie jak nie zdązyłaś ogolic nóg 08.gif )
nie ma możliwości zacięcia się, co mi niestety się przytrafiało
skóra po takim goleniu jest zdecydowanie mniej podrażniona ( przynajmniej moja)


jak by Ci tu...
czy odpowiedź ze różnica jest taka jak między szczoteczką zwykłą a elektryczną ( no mniej więcej)
to bedzie dobra? 03.gif

cyd
Pysio
czw, 07 maj 2009 - 19:01
Cydorka możesz napisać nazwę swojej golarki lub dać link, bo ten się nie otwiera
Pysio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,352
Dołączył: sob, 28 sie 04 - 21:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,048

GG:


post czw, 07 maj 2009 - 19:01
Post #8

Cydorka możesz napisać nazwę swojej golarki lub dać link, bo ten się nie otwiera

--------------------
Magda mama Kuby ur.24.04.2003
Pysio
czw, 07 maj 2009 - 19:31
dzięki, znalazłam w innym wątku
Pysio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,352
Dołączył: sob, 28 sie 04 - 21:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,048

GG:


post czw, 07 maj 2009 - 19:31
Post #9

dzięki, znalazłam w innym wątku

--------------------
Magda mama Kuby ur.24.04.2003
Anilka
piÄ…, 08 maj 2009 - 12:28
ja też mam depilator z nakładką go golenia no i częściej używam tej nakładki icon_wink.gif U mnie jest niestety odwrotnie moja skóra gorzej znosi golenie niż depilowanie. Dlatego depiluję tylko nogi, bo gdzie indziej nie dałabym rady wytrzymać 37.gif a golarki używam do bikini i pod pachy (no i do nóg jak akurat nie mam nastroju na katorgi z depilatorem icon_wink.gif ). Tak jak pisze cydorka po pierwsze nie zatniesz się, po drugie nie trzeba się babrać piankami i od razu widać gdzie nie dogoliłaś. Ja nie wyobrażam sobie teraz używania jednorazówek. Chociaż do bikini staram się używać kremu do depilacji, bo po goleniu to wytrzymać nie mogę 29.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post piÄ…, 08 maj 2009 - 12:28
Post #10

ja też mam depilator z nakładką go golenia no i częściej używam tej nakładki icon_wink.gif U mnie jest niestety odwrotnie moja skóra gorzej znosi golenie niż depilowanie. Dlatego depiluję tylko nogi, bo gdzie indziej nie dałabym rady wytrzymać 37.gif a golarki używam do bikini i pod pachy (no i do nóg jak akurat nie mam nastroju na katorgi z depilatorem icon_wink.gif ). Tak jak pisze cydorka po pierwsze nie zatniesz się, po drugie nie trzeba się babrać piankami i od razu widać gdzie nie dogoliłaś. Ja nie wyobrażam sobie teraz używania jednorazówek. Chociaż do bikini staram się używać kremu do depilacji, bo po goleniu to wytrzymać nie mogę 29.gif

--------------------





domi
nie, 11 maj 2014 - 17:24
Przymierzam sie do zakupu golarki.
W związku z tym mam pytanie: czy nie lepiej kupić golarkę męska?
Pytam ponieważ mam męski zarost, włosy grube, długie i gęste i np. maszynka "zyletkowa" damska po prostu nie daje rady. Muszę sie golić męską, a ta kolei pozostawia efekt nie za ciekawy (krosty przez 2-3 dni), do tego zdarza mi sie zaciąć. Depilacji mam już serdecznie dosć bo sie nacierpię przy tym przez ten mój męski zarost, dodatkowo kosztuje niemało i też jest efekt podrażnienia przez kilka dni.

Czy golarka męska nie byłaby lepsza w tej sytuacji? I czy nie jest niebezpieczna dla damskich nóg i bikini?
Używa któraś męskiej golarki?
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post nie, 11 maj 2014 - 17:24
Post #11

Przymierzam sie do zakupu golarki.
W związku z tym mam pytanie: czy nie lepiej kupić golarkę męska?
Pytam ponieważ mam męski zarost, włosy grube, długie i gęste i np. maszynka "zyletkowa" damska po prostu nie daje rady. Muszę sie golić męską, a ta kolei pozostawia efekt nie za ciekawy (krosty przez 2-3 dni), do tego zdarza mi sie zaciąć. Depilacji mam już serdecznie dosć bo sie nacierpię przy tym przez ten mój męski zarost, dodatkowo kosztuje niemało i też jest efekt podrażnienia przez kilka dni.

Czy golarka męska nie byłaby lepsza w tej sytuacji? I czy nie jest niebezpieczna dla damskich nóg i bikini?
Używa któraś męskiej golarki?


--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
Zelda
piÄ…, 16 maj 2014 - 10:40
A znacie coÅ› takiego https://www.mall.pl/depilatory-epilatory-go...lkn-sil-flashgo
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post piÄ…, 16 maj 2014 - 10:40
Post #12

A znacie coÅ› takiego https://www.mall.pl/depilatory-epilatory-go...lkn-sil-flashgo
moko.
piÄ…, 16 maj 2014 - 10:49
Maja2006,
Czytaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=178168&page=26

sama jestem tym tematem zainteresowana.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post piÄ…, 16 maj 2014 - 10:49
Post #13

Maja2006,
Czytaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=178168&page=26

sama jestem tym tematem zainteresowana.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Ammm
piÄ…, 16 maj 2014 - 22:21
Domi, ja nie mam bardzo mocnego owłosienia, ale golenie mnie dobijało (zaraz odrastały), a depilowanie = najpierw czerwone kropy, potem wrośnięte włosy. Dopiero laser załatwił sprawę. Wiem, że to kosztowne, ale jak dasz radę to zaciśnij pasa.
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post piÄ…, 16 maj 2014 - 22:21
Post #14

Domi, ja nie mam bardzo mocnego owłosienia, ale golenie mnie dobijało (zaraz odrastały), a depilowanie = najpierw czerwone kropy, potem wrośnięte włosy. Dopiero laser załatwił sprawę. Wiem, że to kosztowne, ale jak dasz radę to zaciśnij pasa.

--------------------

Ciocia Magda
piÄ…, 16 maj 2014 - 22:53
Ale ten laser, o który pyta Maja, nie usuwa trwale owłosienia - choć na pewno na dłużej niż golarka.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post piÄ…, 16 maj 2014 - 22:53
Post #15

Ale ten laser, o który pyta Maja, nie usuwa trwale owłosienia - choć na pewno na dłużej niż golarka.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Ammm
piÄ…, 16 maj 2014 - 23:08
Miałam na myśli laser u kosmetyczki. Ten też pewnie nie usuwa na stałe, ale po nim spokojnie mogę ogolić nogi i przez dłuższy czas nic mi nie odrasta, nie wrasta i nie drapie.
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post piÄ…, 16 maj 2014 - 23:08
Post #16

Miałam na myśli laser u kosmetyczki. Ten też pewnie nie usuwa na stałe, ale po nim spokojnie mogę ogolić nogi i przez dłuższy czas nic mi nie odrasta, nie wrasta i nie drapie.

--------------------

Zelda
sob, 17 maj 2014 - 21:37
Ja miałam już 3 zabiegi laserowe,nogi tzn głównie łydki i bikini.Efekt był super,nawet już po pierwszym zabiegu,ale potem jeden mi wypadł i za długa przerwa spowodowała że znowu było to samo.W czerwcu mam mieć ostatni i potem jeszcze taki przypominający,zobaczymy.Babka pracuje laserem light sher,podobno jeden z lepszych.
Moko.poczytam bo coś na pachy by się przydało...


Ten post edytował maja2006 sob, 17 maj 2014 - 21:40
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post sob, 17 maj 2014 - 21:37
Post #17

Ja miałam już 3 zabiegi laserowe,nogi tzn głównie łydki i bikini.Efekt był super,nawet już po pierwszym zabiegu,ale potem jeden mi wypadł i za długa przerwa spowodowała że znowu było to samo.W czerwcu mam mieć ostatni i potem jeszcze taki przypominający,zobaczymy.Babka pracuje laserem light sher,podobno jeden z lepszych.
Moko.poczytam bo coś na pachy by się przydało...
muppet
pon, 26 maj 2014 - 09:02
Miałam depilator, ale jak dla mnie to jest jakaś tragedia. Bardziej skuteczny u mnie jest wosk - a szczerze mówiąc nie boli mnie tak jak po depilatorze. Nie wiem, może jakimś fenomenem jestem.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 26 maj 2014 - 09:02
Post #18

Miałam depilator, ale jak dla mnie to jest jakaś tragedia. Bardziej skuteczny u mnie jest wosk - a szczerze mówiąc nie boli mnie tak jak po depilatorze. Nie wiem, może jakimś fenomenem jestem.
moko.
śro, 28 maj 2014 - 09:43
Widziałyscie oferte grupona?

depilator laserowy inny niz z w/w linku z wizażu i to za 400 zł.
zastanawiam sie na ile trwale usuwa owlosienie?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 28 maj 2014 - 09:43
Post #19

Widziałyscie oferte grupona?

depilator laserowy inny niz z w/w linku z wizażu i to za 400 zł.
zastanawiam sie na ile trwale usuwa owlosienie?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
rysa154
śro, 28 maj 2014 - 14:46
Wrzuc linka moko.
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post śro, 28 maj 2014 - 14:46
Post #20

Wrzuc linka moko.

--------------------


> Damska golarka, warto kupić do walki z nadmiernym owÅ‚osieniem?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 06:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama