Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 następna  

Makijaż permanentny

> 


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 21 lut 2012 - 19:23
Post #101

moko, ja robilam we Wroclawiu wlasnie, juz ponad rok temu. dalej jestem bardzo zadowolona. ladnie sie trzyma. ja robilam w keramed (www.keramed.pl)
Latte, nie polecalabym Ci robic tego w jednym dniu, ja po zrobieniu brwi mialam serdecznie dosc, nie wyobrazam sobie sleczenia tam nastepnych dwoch godzin...zreszta, zrob jedno, zobacz czy dobrze sie czujesz, potem nastepny krok...zdecydowanie nie wszystko naraz
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 22 lut 2012 - 08:50
Post #102

Nie pamiętam czy się wypowiadałam w tym wątku w każdym razie mam makijaż od roku.

Ja mam delikatną kreskę na górnej powiece, jest mało widoczna, jak pomaluję rzęsy to praktycznie wcale. Chodziło mi o to, żeby przy moich białych rzęsach nie było widać przerw u nasady jak pomaluję rzęsy. Mam też bardzo delikatnie zaznaczone brwi i tu efekt moim zdaniem super, nikt nie wie, że mam permanentny, a ja nie muszę już latać na hennę co tydzień.
moko.
śro, 22 lut 2012 - 09:26
O ja cię, idę sobie przypomniec zdjęcia ze zlotu!
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 22 lut 2012 - 09:26
Post #103

O ja cię, idę sobie przypomniec zdjęcia ze zlotu!

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Latte_macchiato
śro, 22 lut 2012 - 13:39
Ja mam brwi ciemne i gęste więc to zostawiam jak jest .. choć czasami jest za dużo 37.gif
Dziś byłam zapoznać się z salonem i Pani mnie wypytała o stan zdrowia, branie leków etc i na 28 marca jesteśmy umówione na usta icon_wink.gif napisała mi co mam sobie kupić do smarowania "po". ...
Kolor dobierzemy w dniu robienia ale sama nie wiem jaki już ... chciałabym naturalny , może o ton ciemniejszy ..dla mnie najważniejsze to skorygowanie kształtu ust (po bliźnie)
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post śro, 22 lut 2012 - 13:39
Post #104

Ja mam brwi ciemne i gęste więc to zostawiam jak jest .. choć czasami jest za dużo 37.gif
Dziś byłam zapoznać się z salonem i Pani mnie wypytała o stan zdrowia, branie leków etc i na 28 marca jesteśmy umówione na usta icon_wink.gif napisała mi co mam sobie kupić do smarowania "po". ...
Kolor dobierzemy w dniu robienia ale sama nie wiem jaki już ... chciałabym naturalny , może o ton ciemniejszy ..dla mnie najważniejsze to skorygowanie kształtu ust (po bliźnie)

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
Joanna287
wto, 24 lis 2015 - 10:20
Ja robiłam. Zobacz tutaj

Nie boli tak bardzo. Wiadomo, że to jest powiedzmy szczerze, pewien rodzaj tatuażu. Ja miałam robione brwi i górną kreskę na powiece typu eyeliner, ale nie było tak źle.

Cenowo też jest różnie, nie jest może najtaniej (chociaż i to zależy też od gabinetu). Zależy o jakiej promocji mówisz. Czasami lepiej jest po prostu dopłacić i mieć pewność, że naprawdę zostaniemy profesjonalnie obsłużeni. Czasami promocje mogą być złudne.
Joanna287


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 24 lis 15 - 10:16
Nr użytkownika: 46,773




post wto, 24 lis 2015 - 10:20
Post #105

Ja robiłam. Zobacz tutaj

Nie boli tak bardzo. Wiadomo, że to jest powiedzmy szczerze, pewien rodzaj tatuażu. Ja miałam robione brwi i górną kreskę na powiece typu eyeliner, ale nie było tak źle.

Cenowo też jest różnie, nie jest może najtaniej (chociaż i to zależy też od gabinetu). Zależy o jakiej promocji mówisz. Czasami lepiej jest po prostu dopłacić i mieć pewność, że naprawdę zostaniemy profesjonalnie obsłużeni. Czasami promocje mogą być złudne.
juliana
czw, 06 kwi 2017 - 15:47
Makijaż permanentny to fajna sprawa, ale trafić na profesjonalny salon, który nie zafunduje nam makijażu a'la klaun nie jest tak łatwo. Ja dokładnie przetrząsnęłam internet w poszukiwaniu sprawdzonej kosmetyczki i wybór padł na panią Kossakowską z Warszawy. Ma swój gabinet Jest pięknie na ulicy Wilczej. Miałam do niej pełne zaufanie, bo tutaj: https://www.facebook.com/pg/makeup.makijaz....f=page_internal podglądałam jej makijażowe wyczyny, które zawsze robią na mnie ogromne wrażenie. W sieci znalazłam same pozytywne opinie na jej temat, więc wiedziałam, że krzywdy mi z brwiami nie zrobi icon_razz.gif No i nie pomyliłam się. Od zabiegu minęły 3 miesiące i od tego czasu nie musze stylizować brwi, bo 24h na dobę wyglądają po prostu ładnie, naturalnie, nie potrzebują żadnych poprawek. Polecam icon_smile.gif
juliana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 66
Dołączył: czw, 06 lis 14 - 19:48
Nr użytkownika: 44,794




post czw, 06 kwi 2017 - 15:47
Post #106

Makijaż permanentny to fajna sprawa, ale trafić na profesjonalny salon, który nie zafunduje nam makijażu a'la klaun nie jest tak łatwo. Ja dokładnie przetrząsnęłam internet w poszukiwaniu sprawdzonej kosmetyczki i wybór padł na panią Kossakowską z Warszawy. Ma swój gabinet Jest pięknie na ulicy Wilczej. Miałam do niej pełne zaufanie, bo tutaj: https://www.facebook.com/pg/makeup.makijaz....f=page_internal podglądałam jej makijażowe wyczyny, które zawsze robią na mnie ogromne wrażenie. W sieci znalazłam same pozytywne opinie na jej temat, więc wiedziałam, że krzywdy mi z brwiami nie zrobi icon_razz.gif No i nie pomyliłam się. Od zabiegu minęły 3 miesiące i od tego czasu nie musze stylizować brwi, bo 24h na dobę wyglądają po prostu ładnie, naturalnie, nie potrzebują żadnych poprawek. Polecam icon_smile.gif
AgaS.
czw, 03 sie 2017 - 11:32
Chciałabym zrobić sobie kreskę na górnej powiece, taką trochę wyciągniętą, ale nie za długo. Rozmawiałam już z kosmetyczką i niby wiem co i jak, ale boję się, że nie będzie mnie tak bolało, że nie dam rady. Przecież to takie wrażliwe miejsce. Czy to jest do przeżycia czy boli strasznie? icon_sad.gif
AgaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: czw, 13 lip 17 - 12:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 49,992




post czw, 03 sie 2017 - 11:32
Post #107

Chciałabym zrobić sobie kreskę na górnej powiece, taką trochę wyciągniętą, ale nie za długo. Rozmawiałam już z kosmetyczką i niby wiem co i jak, ale boję się, że nie będzie mnie tak bolało, że nie dam rady. Przecież to takie wrażliwe miejsce. Czy to jest do przeżycia czy boli strasznie? icon_sad.gif
olka55
wto, 22 sie 2017 - 20:13
Ja tez sie bardzo bałam- że efekt będzie za mocny lub zabieg zbyt bolesny. Ale wszystko jest kwestią znalezienia odpowiedniej lingeristki. Trafilam na wspominana wczesniej Dominike z Jest Pieknie i goraco polecam ;D ból jakis tam odczuwalam, ale taki do przezycia icon_biggrin.gif ogolnie Dominika wprowadzila mila luźna atmosfere, wiec bylo bez stresu ;D no i efekt- niesamowity, bardzo subtelny, mam brwi ombre icon_wink.gif
olka55


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: śro, 24 lut 16 - 16:45
Nr użytkownika: 47,177




post wto, 22 sie 2017 - 20:13
Post #108

Ja tez sie bardzo bałam- że efekt będzie za mocny lub zabieg zbyt bolesny. Ale wszystko jest kwestią znalezienia odpowiedniej lingeristki. Trafilam na wspominana wczesniej Dominike z Jest Pieknie i goraco polecam ;D ból jakis tam odczuwalam, ale taki do przezycia icon_biggrin.gif ogolnie Dominika wprowadzila mila luźna atmosfere, wiec bylo bez stresu ;D no i efekt- niesamowity, bardzo subtelny, mam brwi ombre icon_wink.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 24 sie 2017 - 12:04
Post #109

Ja się od jakiegoś czasu nad tym poważnie zastanawiam tylko niektóre pposty w internecie mnie przerażają, naoglądałam się nieudanych wersji i teraz boję się że będę wyglądać jak panda albo jakby mnie ktoś pobił icon_biggrin.gif niby faktycznie można udać się do polecanej osoby ale każdy jest inny i jednak to tatuaż więc nie wiadomo czy się nie rozleje albo coś w tym stylu.
śrubka
pon, 28 sie 2017 - 08:28
Nigdy mi się nie podobał ten typ makijażu i nie wiem po co w ogóle go robić
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post pon, 28 sie 2017 - 08:28
Post #110

Nigdy mi się nie podobał ten typ makijażu i nie wiem po co w ogóle go robić
Peggie
pon, 28 sie 2017 - 13:17
ja sobie makijażu pernamentnego nie zafunduję bo mam alergiczną skórę i na pewno byłaby odpowiednia reakcja.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post pon, 28 sie 2017 - 13:17
Post #111

ja sobie makijażu pernamentnego nie zafunduję bo mam alergiczną skórę i na pewno byłaby odpowiednia reakcja.
makra
pon, 20 lis 2017 - 12:53
Tak czytam o tym coraz częściej i pomimo tego, że w sieci roi się od zdjęć o opowieści o nieudanych zabiegach nakładania makijażu permanentnego, muszę przyznać, że dla osoby wiecznie zabieganej jak ja, która często musi wyczyniać niezłe sztuki, by chociaż pomalować wieczorem paznokcie u rąk, to brzmi bardzo kusząco. Mam trochę dość tego, że muszę wstawać znacznie wcześniej, by nałożyć delikatny makijaż, inaczej ludzie ciągle mnie pytają, czy jestem chora. Jeżeli już miałabym gdzieś iść, to tylko z polecenia i po przeczytaniu tuzina opinii w internecie na temat salonu. Moja przyjaciółka była w Łodzi: https://cashmire.pl/oferta/kosmetologia/makijaz-permanentny/ i jest bardzo zadowolona icon_smile.gif Więc na pewno będzie to pierwsze miejsce, które sprawdzę, jak już podejmę jakąś decyzję.
makra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pon, 13 lis 17 - 11:18
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 50,888




post pon, 20 lis 2017 - 12:53
Post #112

Tak czytam o tym coraz częściej i pomimo tego, że w sieci roi się od zdjęć o opowieści o nieudanych zabiegach nakładania makijażu permanentnego, muszę przyznać, że dla osoby wiecznie zabieganej jak ja, która często musi wyczyniać niezłe sztuki, by chociaż pomalować wieczorem paznokcie u rąk, to brzmi bardzo kusząco. Mam trochę dość tego, że muszę wstawać znacznie wcześniej, by nałożyć delikatny makijaż, inaczej ludzie ciągle mnie pytają, czy jestem chora. Jeżeli już miałabym gdzieś iść, to tylko z polecenia i po przeczytaniu tuzina opinii w internecie na temat salonu. Moja przyjaciółka była w Łodzi: https://cashmire.pl/oferta/kosmetologia/makijaz-permanentny/ i jest bardzo zadowolona icon_smile.gif Więc na pewno będzie to pierwsze miejsce, które sprawdzę, jak już podejmę jakąś decyzję.
paralolka
śro, 06 gru 2017 - 23:45
ja należe do zwolenniczek makijażu permanentnego, ale tylko takiego co jest dobrze zrobiony icon_wink.gif na rynku niestety jest wiele niedoświadczonych linergistek, które bardziej zaszkodzą... dlatego jeśli któraś z Was chce sobie zrobić makijaż permanentny to ja polecam Jest Pięknie w Warszawie na Wilczej. Jest tam Dominika, która jest prawdziwą specjalistką w tym temacie i nie wypuście cię z salonu dopóki nie będzie pewna że wszystko jest idealnie. Zresztą wystarczy sobie zobaczyć jej "prace" na fejsie
paralolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: nie, 03 gru 17 - 23:32
Nr użytkownika: 51,065




post śro, 06 gru 2017 - 23:45
Post #113

ja należe do zwolenniczek makijażu permanentnego, ale tylko takiego co jest dobrze zrobiony icon_wink.gif na rynku niestety jest wiele niedoświadczonych linergistek, które bardziej zaszkodzą... dlatego jeśli któraś z Was chce sobie zrobić makijaż permanentny to ja polecam Jest Pięknie w Warszawie na Wilczej. Jest tam Dominika, która jest prawdziwą specjalistką w tym temacie i nie wypuście cię z salonu dopóki nie będzie pewna że wszystko jest idealnie. Zresztą wystarczy sobie zobaczyć jej "prace" na fejsie


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 25 gru 2017 - 20:50
Post #114

Zgadzam się - makijaż permanentny musi być zrobiony perfekcyjnie, inaczej nie wygląda to dobrze. Ja mam zrobione brwi, robiłam je w salonie Kosmetyka ID w Tychach i jestem bardzo zadowolona. Nie muszę codziennie malować i poprawiać brwi. Efekt jest bardzo naturalny.
śrubka
wto, 02 sty 2018 - 09:22
Nigdy bym sobie takiego makijażu nie zrobiła. Widziałam już kilka kobiet, które się na to zdecydowały i słowo "koszmar" to za mało. Oczywiście, że powinien on być dobrze zrobiony, ale prawda jest taka, że mało kto chce wywalać dużo pieniędzy, a robiony po taniości no cóż... Lepiej nie robić wcale.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post wto, 02 sty 2018 - 09:22
Post #115

Nigdy bym sobie takiego makijażu nie zrobiła. Widziałam już kilka kobiet, które się na to zdecydowały i słowo "koszmar" to za mało. Oczywiście, że powinien on być dobrze zrobiony, ale prawda jest taka, że mało kto chce wywalać dużo pieniędzy, a robiony po taniości no cóż... Lepiej nie robić wcale.
Pronto
wto, 02 sty 2018 - 11:54
śrubka, to że Ty byś sobie czegoś nie zrobiła, nie znaczy, że nikt nie chce tego robić i że nikogo nie stać. Do Metamorphosis w Gdańsku trzeba się umawiać na pół roku naprzód, tyle jest chętnych. Dobrze zrobiony makijaż permanentny jest wygodny i atrakcyjny, osobiście bardzo polecam.
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post wto, 02 sty 2018 - 11:54
Post #116

śrubka, to że Ty byś sobie czegoś nie zrobiła, nie znaczy, że nikt nie chce tego robić i że nikogo nie stać. Do Metamorphosis w Gdańsku trzeba się umawiać na pół roku naprzód, tyle jest chętnych. Dobrze zrobiony makijaż permanentny jest wygodny i atrakcyjny, osobiście bardzo polecam.
śrubka
czw, 08 mar 2018 - 10:34
Nie wiem po co w ogóle robić sobie taki makijaż
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post czw, 08 mar 2018 - 10:34
Post #117

Nie wiem po co w ogóle robić sobie taki makijaż
misia.xs
sob, 17 mar 2018 - 18:23
To pewnie masz ładne ciemne i gęste brwi, że nie wiesz po co to robi? Ja mam nie dość, że rzadkie to jeszcze jasne i musiałam codziennie domalowywać bo inaczej wyglądałam jak po tygodniu bez snu. Mi w Magic Visage babeczka ładnie dopasowała kolor kształt do mojej twarzy, wygląda to bardzo fajnie i naturalnie. No i w końcu nie muszę codziennie malować brwi.
misia.xs


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: nie, 06 lis 11 - 21:54
Nr użytkownika: 38,287




post sob, 17 mar 2018 - 18:23
Post #118

To pewnie masz ładne ciemne i gęste brwi, że nie wiesz po co to robi? Ja mam nie dość, że rzadkie to jeszcze jasne i musiałam codziennie domalowywać bo inaczej wyglądałam jak po tygodniu bez snu. Mi w Magic Visage babeczka ładnie dopasowała kolor kształt do mojej twarzy, wygląda to bardzo fajnie i naturalnie. No i w końcu nie muszę codziennie malować brwi.
fit_Elka
śro, 21 mar 2018 - 15:39
Nie zdecydowałabym się łatwo osiągnąć efekt sztuczności. Poza tym jednak to jest efekt, który bardzo długo się trzyma a mnie nie przeszkadza tak bardzo robienie codziennego makijażu.
fit_Elka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 28
Dołączył: pią, 09 gru 16 - 16:36
Nr użytkownika: 48,541




post śro, 21 mar 2018 - 15:39
Post #119

Nie zdecydowałabym się łatwo osiągnąć efekt sztuczności. Poza tym jednak to jest efekt, który bardzo długo się trzyma a mnie nie przeszkadza tak bardzo robienie codziennego makijażu.
Pronto
śro, 21 mar 2018 - 17:21
Sztuczność? Chyba nie widziałyście dobrze zrobionych brwi.





Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post śro, 21 mar 2018 - 17:21
Post #120

Sztuczność? Chyba nie widziałyście dobrze zrobionych brwi.





> Makijaż permanentny
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 4 5 6 7 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 15:22
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama