Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Mnie siÄ™ marzy taka fryzura...

, Przed i po zmianie. Zdjęcia str. 3.
> , Przed i po zmianie. ZdjÄ™cia str. 3.
Zelda
wto, 09 paź 2012 - 22:42
Kaelsa ja dzis od fryzjera wróciłam i coś podobnego chciałam, ale jednak jeszcze ciut dłuższe zostawiłam.Jeden bok krótszy, tył też a z drugiej strony do lini brody.kolor jasny blond.jestem bardzo zadowolona, nie wiem czy jeszcze wróce do dlugich włosów.
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post wto, 09 paź 2012 - 22:42
Post #21

Kaelsa ja dzis od fryzjera wróciłam i coś podobnego chciałam, ale jednak jeszcze ciut dłuższe zostawiłam.Jeden bok krótszy, tył też a z drugiej strony do lini brody.kolor jasny blond.jestem bardzo zadowolona, nie wiem czy jeszcze wróce do dlugich włosów.
Orinoko
wto, 09 paź 2012 - 22:54
No to ja się wyłamię. Podgolenia nie podobają mi się wcale, zwłaszcza w przypadku osób o delikatnej urodzie, a taką ma Kaelsa.
A włosy na oczy - hm.... niepraktyczne po prostu 29.gif Krótkie włosy tak, choć nie wiem, w sumie jakie by do Ciebie pasowały. Ja bym poszła też w zmianę koloru, choć może to za dużo zmian na raz? 04.gif

Fryzjerką nie jestem i kompletnie się na tym nie znam, ale oczywiście jeśli stać się na taką odwagę, to czemu nie? Jak nie zetniesz, to się nie przekonasz, a włosy odrosną i tak, i tak. Muszę jeszcze obadać te fryzury od Magdy i może coś dopiszę.
A miałaś kiedyś w ogóle krótkie włosy czy zawsze mniej tak do ramion?
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post wto, 09 paź 2012 - 22:54
Post #22

No to ja się wyłamię. Podgolenia nie podobają mi się wcale, zwłaszcza w przypadku osób o delikatnej urodzie, a taką ma Kaelsa.
A włosy na oczy - hm.... niepraktyczne po prostu 29.gif Krótkie włosy tak, choć nie wiem, w sumie jakie by do Ciebie pasowały. Ja bym poszła też w zmianę koloru, choć może to za dużo zmian na raz? 04.gif

Fryzjerką nie jestem i kompletnie się na tym nie znam, ale oczywiście jeśli stać się na taką odwagę, to czemu nie? Jak nie zetniesz, to się nie przekonasz, a włosy odrosną i tak, i tak. Muszę jeszcze obadać te fryzury od Magdy i może coś dopiszę.
A miałaś kiedyś w ogóle krótkie włosy czy zawsze mniej tak do ramion?

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
Dirty Diana
wto, 09 paź 2012 - 23:02
Miałam krótkie, nawet bardzo krótkie, ale wtedy byłam inna, inaczej się ubierałam, malowałam i w ogóle. Odwagę mam, Orinoko. I uważam, że włosy na oko są super praktyczną sprawą, bo oszczędzasz na kremy przeciwzmarszczkowe. icon_cool.gif

Milutka, nie wiem, czy chcę się pokazać icon_wink.gif Czy to coś zmieni w Waszych opiniach? Chyba nie.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post wto, 09 paź 2012 - 23:02
Post #23

Miałam krótkie, nawet bardzo krótkie, ale wtedy byłam inna, inaczej się ubierałam, malowałam i w ogóle. Odwagę mam, Orinoko. I uważam, że włosy na oko są super praktyczną sprawą, bo oszczędzasz na kremy przeciwzmarszczkowe. icon_cool.gif

Milutka, nie wiem, czy chcę się pokazać icon_wink.gif Czy to coś zmieni w Waszych opiniach? Chyba nie.

--------------------
Dirty Diana
wto, 09 paź 2012 - 23:11
CYTAT(maja2006 @ Tue, 09 Oct 2012 - 22:42) *
Kaelsa ja dzis od fryzjera wróciłam i coś podobnego chciałam, ale jednak jeszcze ciut dłuższe zostawiłam.Jeden bok krótszy, tył też a z drugiej strony do lini brody.kolor jasny blond.jestem bardzo zadowolona, nie wiem czy jeszcze wróce do dlugich włosów.

A pokażesz?
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post wto, 09 paź 2012 - 23:11
Post #24

CYTAT(maja2006 @ Tue, 09 Oct 2012 - 22:42) *
Kaelsa ja dzis od fryzjera wróciłam i coś podobnego chciałam, ale jednak jeszcze ciut dłuższe zostawiłam.Jeden bok krótszy, tył też a z drugiej strony do lini brody.kolor jasny blond.jestem bardzo zadowolona, nie wiem czy jeszcze wróce do dlugich włosów.

A pokażesz?

--------------------
OLA77
wto, 09 paź 2012 - 23:32
CYTAT(gozar @ Tue, 09 Oct 2012 - 20:32) *
ola77 - to powiedz im,że dasz sobie ściąć na krótko a juz na pewno coś Ci odpowiedniego dobiorą icon_smile.gif ja już po i zadowolona jestem. Gośka nie da Ci zrobić krzywdy.

gosia, ale wiesz ja to nie jestem pewna czy aby w tak krótkich włosach będzie mi ok.
Doradzałaś mi już kilka razy. Napisz jak ty mnie widzisz w tak krótkich fryzurach blagam.gif
Kurcze a jak jej nie bedzie i mnie dopadną tam wszyscy to będzie mój zgon.



maja pokazuj siÄ™ babo:)
OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post wto, 09 paź 2012 - 23:32
Post #25

CYTAT(gozar @ Tue, 09 Oct 2012 - 20:32) *
ola77 - to powiedz im,że dasz sobie ściąć na krótko a juz na pewno coś Ci odpowiedniego dobiorą icon_smile.gif ja już po i zadowolona jestem. Gośka nie da Ci zrobić krzywdy.

gosia, ale wiesz ja to nie jestem pewna czy aby w tak krótkich włosach będzie mi ok.
Doradzałaś mi już kilka razy. Napisz jak ty mnie widzisz w tak krótkich fryzurach blagam.gif
Kurcze a jak jej nie bedzie i mnie dopadną tam wszyscy to będzie mój zgon.



maja pokazuj siÄ™ babo:)

--------------------
milutka
wto, 09 paź 2012 - 23:33
CYTAT(Kaelsa @ Wed, 10 Oct 2012 - 00:02) *
Miałam krótkie, nawet bardzo krótkie, ale wtedy byłam inna, inaczej się ubierałam, malowałam i w ogóle. Odwagę mam, Orinoko. I uważam, że włosy na oko są super praktyczną sprawą, bo oszczędzasz na kremy przeciwzmarszczkowe. icon_cool.gif

Milutka, nie wiem, czy chcę się pokazać icon_wink.gif Czy to coś zmieni w Waszych opiniach? Chyba nie.


Ale w nowej fryzurze się pokażesz choć na chwilkę ? icon_smile.gif

Maja pokaż się , jestem strasznie ciekawa icon_smile.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post wto, 09 paź 2012 - 23:33
Post #26

CYTAT(Kaelsa @ Wed, 10 Oct 2012 - 00:02) *
Miałam krótkie, nawet bardzo krótkie, ale wtedy byłam inna, inaczej się ubierałam, malowałam i w ogóle. Odwagę mam, Orinoko. I uważam, że włosy na oko są super praktyczną sprawą, bo oszczędzasz na kremy przeciwzmarszczkowe. icon_cool.gif

Milutka, nie wiem, czy chcę się pokazać icon_wink.gif Czy to coś zmieni w Waszych opiniach? Chyba nie.


Ale w nowej fryzurze się pokażesz choć na chwilkę ? icon_smile.gif

Maja pokaż się , jestem strasznie ciekawa icon_smile.gif


--------------------
dorsim
wto, 09 paź 2012 - 23:35
Kaelsa jeżeli chodzi o Ciebie to ja widziałabym Cię w stylizacji 1 lub 3 icon_smile.gif Tylko jedno pytanie czy na pewno jesteś gotowa i chciałabyś mieć taką krótką fryzurę ?
Jesteś już umówiona do fryzjera ??? icon_smile.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post wto, 09 paź 2012 - 23:35
Post #27

Kaelsa jeżeli chodzi o Ciebie to ja widziałabym Cię w stylizacji 1 lub 3 icon_smile.gif Tylko jedno pytanie czy na pewno jesteś gotowa i chciałabyś mieć taką krótką fryzurę ?
Jesteś już umówiona do fryzjera ??? icon_smile.gif

--------------------




-1910- WfcA
Dirty Diana
wto, 09 paź 2012 - 23:38
CYTAT(dorsim @ Tue, 09 Oct 2012 - 23:35) *
Kaelsa jeżeli chodzi o Ciebie to ja widziałabym Cię w stylizacji 1 lub 3 icon_smile.gif Tylko jedno pytanie czy na pewno jesteś gotowa i chciałabyś mieć taką krótką fryzurę ?
Jesteś już umówiona do fryzjera ??? icon_smile.gif

Jestem umówiona na poniedziałek...
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post wto, 09 paź 2012 - 23:38
Post #28

CYTAT(dorsim @ Tue, 09 Oct 2012 - 23:35) *
Kaelsa jeżeli chodzi o Ciebie to ja widziałabym Cię w stylizacji 1 lub 3 icon_smile.gif Tylko jedno pytanie czy na pewno jesteś gotowa i chciałabyś mieć taką krótką fryzurę ?
Jesteś już umówiona do fryzjera ??? icon_smile.gif

Jestem umówiona na poniedziałek...

--------------------
dorsim
wto, 09 paź 2012 - 23:42
no to masz mało czasu na decyzję, ale uważam że jak już się zdecydowałaś na zmianę to zaszalej icon_wink.gif Włosy odrosną 29.gif
A ja już nie mogę się doczekać końcowego efektu icon_smile.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post wto, 09 paź 2012 - 23:42
Post #29

no to masz mało czasu na decyzję, ale uważam że jak już się zdecydowałaś na zmianę to zaszalej icon_wink.gif Włosy odrosną 29.gif
A ja już nie mogę się doczekać końcowego efektu icon_smile.gif

--------------------




-1910- WfcA
bb
wto, 09 paź 2012 - 23:50
A moze przed wersja radykalna ( z wygolonym bokiem) taka przejsciowa asymetria:
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post wto, 09 paź 2012 - 23:50
Post #30

A moze przed wersja radykalna ( z wygolonym bokiem) taka przejsciowa asymetria:


--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Dirty Diana
wto, 09 paź 2012 - 23:50
Dorsim, jestem gotowa na zmianę, pragnę zmian w ogóle. Mam odwagę zaszaleć, tylko potrzebuję chyba lekkiego dopingu icon_wink.gif Moja praca nie zachęca do "radykalnych cięć", bo dzieją się one niejako publicznie, przy rozdziawionych buziach i rozszerzonych oczkach setki( i więcej) osób;). Trzeba wejść do pracy i przeparadować przed kilkoma setkami osób, znieść ich spojrzenie, a potem odpowiadać na dziesiątki pytań oraz słuchać mniej lub bardziej szczerych komplementów lub naprawdę szczerych do bólu komentarzy. I tylko to mnie ciut wstrzymuje, ale odrobinkę. Wiecie jak to jest, niektórzy z mojego otoczenia nie lubią zmian.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post wto, 09 paź 2012 - 23:50
Post #31

Dorsim, jestem gotowa na zmianę, pragnę zmian w ogóle. Mam odwagę zaszaleć, tylko potrzebuję chyba lekkiego dopingu icon_wink.gif Moja praca nie zachęca do "radykalnych cięć", bo dzieją się one niejako publicznie, przy rozdziawionych buziach i rozszerzonych oczkach setki( i więcej) osób;). Trzeba wejść do pracy i przeparadować przed kilkoma setkami osób, znieść ich spojrzenie, a potem odpowiadać na dziesiątki pytań oraz słuchać mniej lub bardziej szczerych komplementów lub naprawdę szczerych do bólu komentarzy. I tylko to mnie ciut wstrzymuje, ale odrobinkę. Wiecie jak to jest, niektórzy z mojego otoczenia nie lubią zmian.

--------------------
Orinoko
wto, 09 paź 2012 - 23:53
CYTAT(Kaelsa @ Wed, 10 Oct 2012 - 00:50) *
Dorsim, jestem gotowa na zmianę, pragnę zmian w ogóle. Mam odwagę zaszaleć, tylko potrzebuję chyba lekkiego dopingu icon_wink.gif Moja praca nie zachęca do "radykalnych cięć", bo dzieją się one niejako publicznie, przy rozdziawionych buziach i rozszerzonych oczkach setki( i więcej) osób;). Trzeba wejść do pracy i przeparadować przed kilkoma setkami osób, znieść ich spojrzenie, a potem odpowiadać na dziesiątki pytań oraz słuchać mniej lub bardziej szczerych komplementów lub naprawdę szczerych do bólu komentarzy. I tylko to mnie ciut wstrzymuje, ale odrobinkę. Wiecie jak to jest, niektórzy z mojego otoczenia nie lubią zmian.


Ale dla nich te zmiany robisz czy dla siebie z potrzeby wewnętrznej?
No, akurat o brak odwagi to ja bym Ciebie nie podejrzewała 06.gif
A poza tym jeśli Ci się wydaje, że przez brak zmian nie jesteś na językach (z racji zawodu), to się mylisz. Chodziłaś sama do tej instytucji, to chyba wiesz? diabel.gif

Ten post edytował Orinoko wto, 09 paź 2012 - 23:54
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post wto, 09 paź 2012 - 23:53
Post #32

CYTAT(Kaelsa @ Wed, 10 Oct 2012 - 00:50) *
Dorsim, jestem gotowa na zmianę, pragnę zmian w ogóle. Mam odwagę zaszaleć, tylko potrzebuję chyba lekkiego dopingu icon_wink.gif Moja praca nie zachęca do "radykalnych cięć", bo dzieją się one niejako publicznie, przy rozdziawionych buziach i rozszerzonych oczkach setki( i więcej) osób;). Trzeba wejść do pracy i przeparadować przed kilkoma setkami osób, znieść ich spojrzenie, a potem odpowiadać na dziesiątki pytań oraz słuchać mniej lub bardziej szczerych komplementów lub naprawdę szczerych do bólu komentarzy. I tylko to mnie ciut wstrzymuje, ale odrobinkę. Wiecie jak to jest, niektórzy z mojego otoczenia nie lubią zmian.


Ale dla nich te zmiany robisz czy dla siebie z potrzeby wewnętrznej?
No, akurat o brak odwagi to ja bym Ciebie nie podejrzewała 06.gif
A poza tym jeśli Ci się wydaje, że przez brak zmian nie jesteś na językach (z racji zawodu), to się mylisz. Chodziłaś sama do tej instytucji, to chyba wiesz? diabel.gif

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
dorsim
wto, 09 paź 2012 - 23:55
Kaelsa rozumiem i nie dziwię się z jednej strony że się tego obawiasz. Ale z drugiej strony jeżeli o czymś marzysz i jesteś już na to zdecydowana, to na pewno nie powinno powstrzymywać Cię to że ludzie z Twojego otoczenia nie lubią zmian.
Jesteś już umówiona na poniedziałek, więc nie zawiedź mnie i zaszalej icon_wink.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post wto, 09 paź 2012 - 23:55
Post #33

Kaelsa rozumiem i nie dziwię się z jednej strony że się tego obawiasz. Ale z drugiej strony jeżeli o czymś marzysz i jesteś już na to zdecydowana, to na pewno nie powinno powstrzymywać Cię to że ludzie z Twojego otoczenia nie lubią zmian.
Jesteś już umówiona na poniedziałek, więc nie zawiedź mnie i zaszalej icon_wink.gif

--------------------




-1910- WfcA
Dirty Diana
wto, 09 paź 2012 - 23:57
Zmiany są mi potrzebne i je właśnie będę przeprowadzać, ale malutki doping wraz ze wsparciem moralnym mile widziany.
02.gif
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post wto, 09 paź 2012 - 23:57
Post #34

Zmiany są mi potrzebne i je właśnie będę przeprowadzać, ale malutki doping wraz ze wsparciem moralnym mile widziany.
02.gif

--------------------
Orinoko
śro, 10 paź 2012 - 00:03
CYTAT(bb @ Wed, 10 Oct 2012 - 00:50) *
A moze przed wersja radykalna ( z wygolonym bokiem) taka przejsciowa asymetria:

Mnie się ta baaaardzo podoba (ale oczywiście nie w wersji wygolonej) 37.gif ale nie wiem, jakie włosy się do niej nadają, mam wrażenie, że takie sztywne?? 29.gif Podobnie jak przy tej fryzurce nr 2 z propozycji Kaelsy. Ale może się mylę?
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post śro, 10 paź 2012 - 00:03
Post #35

CYTAT(bb @ Wed, 10 Oct 2012 - 00:50) *
A moze przed wersja radykalna ( z wygolonym bokiem) taka przejsciowa asymetria:

Mnie się ta baaaardzo podoba (ale oczywiście nie w wersji wygolonej) 37.gif ale nie wiem, jakie włosy się do niej nadają, mam wrażenie, że takie sztywne?? 29.gif Podobnie jak przy tej fryzurce nr 2 z propozycji Kaelsy. Ale może się mylę?

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
Zelda
śro, 10 paź 2012 - 00:22
jutro wstawie bo światlo mam beznadzieje w pokoju.
Kamila ja chciiałam coś takiego

ale tak żeby grzywka nie była krótsza, bo będzie na bank spadała na czołu, a jednakowej długości z tym bokiem dłuzszym

Ten post edytował maja2006 śro, 10 paź 2012 - 00:23
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post śro, 10 paź 2012 - 00:22
Post #36

jutro wstawie bo światlo mam beznadzieje w pokoju.
Kamila ja chciiałam coś takiego

ale tak żeby grzywka nie była krótsza, bo będzie na bank spadała na czołu, a jednakowej długości z tym bokiem dłuzszym
Kocurek
śro, 10 paź 2012 - 11:05
Kaelsa, a widziałaś ostatni fryz Minge? Dla mnie rewelacja.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 10 paź 2012 - 11:05
Post #37

Kaelsa, a widziałaś ostatni fryz Minge? Dla mnie rewelacja.

--------------------
Dirty Diana
śro, 10 paź 2012 - 22:38
CYTAT(Kocurek @ Wed, 10 Oct 2012 - 11:05) *
Kaelsa, a widziałaś ostatni fryz Minge? Dla mnie rewelacja.

Nie?
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post śro, 10 paź 2012 - 22:38
Post #38

CYTAT(Kocurek @ Wed, 10 Oct 2012 - 11:05) *
Kaelsa, a widziałaś ostatni fryz Minge? Dla mnie rewelacja.

Nie?

--------------------
KAROLA3DAW
czw, 11 paź 2012 - 00:05
CYTAT(Kaelsa @ Wed, 10 Oct 2012 - 00:02) *
włosy na oko są super praktyczną sprawą, bo oszczędzasz na kremy przeciwzmarszczkowe. icon_cool.gif


Rozwalil mnie ten tekst 03.gif

Kalesa Trzymam kciuki aby poszło po Twojej myśli i żebyś czuła się w nowym fryzie doskonale a cala otaczająca Cie reszta pękła z zazdrości przytul.gif
Zrób zdjęcie przed i po (ależ mnie ciekawość zżera ) 29.gif
KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post czw, 11 paź 2012 - 00:05
Post #39

CYTAT(Kaelsa @ Wed, 10 Oct 2012 - 00:02) *
włosy na oko są super praktyczną sprawą, bo oszczędzasz na kremy przeciwzmarszczkowe. icon_cool.gif


Rozwalil mnie ten tekst 03.gif

Kalesa Trzymam kciuki aby poszło po Twojej myśli i żebyś czuła się w nowym fryzie doskonale a cala otaczająca Cie reszta pękła z zazdrości przytul.gif
Zrób zdjęcie przed i po (ależ mnie ciekawość zżera ) 29.gif

--------------------




mamami
czw, 11 paź 2012 - 11:17
Kaelsa to ja CiÄ™ dopingujÄ™ i czekam na efekty icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 11 paź 2012 - 11:17
Post #40

Kaelsa to ja CiÄ™ dopingujÄ™ i czekam na efekty icon_smile.gif
> Mnie siÄ™ marzy taka fryzura..., Przed i po zmianie. ZdjÄ™cia str. 3.
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 11:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama