Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

ortopeda dla maluszka

> 
anulka-mamulka
pon, 31 sty 2005 - 14:25
[b]Dziewczyny, musze isc z małym do dobrego ortopedy który ma pojęcie o małych dzieciaczkach. ponoc doskonaly jest niejaki Michajło ale próbuje sie tam dostac od miesiąca i jest krucho.

Znacie moze innego, który tez zrobi usg bioderek ??

plizzz........... icon_rolleyes.gif
anulka-mamulka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 729
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 17:00
Skąd: wrocław
Nr użytkownika: 1,760




post pon, 31 sty 2005 - 14:25
Post #1

[b]Dziewczyny, musze isc z małym do dobrego ortopedy który ma pojęcie o małych dzieciaczkach. ponoc doskonaly jest niejaki Michajło ale próbuje sie tam dostac od miesiąca i jest krucho.

Znacie moze innego, który tez zrobi usg bioderek ??

plizzz........... icon_rolleyes.gif


--------------------
anulka-mamulka
user posted image
user posted image
maja03
pon, 31 sty 2005 - 17:19
Mi sie udawalo do Michajlowa.
Ale dobry jest tez Szybilski, ktory przyjmuje w tym samym gabinecie.
maja03


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 822
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 19:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,217

GG:


post pon, 31 sty 2005 - 17:19
Post #2

Mi sie udawalo do Michajlowa.
Ale dobry jest tez Szybilski, ktory przyjmuje w tym samym gabinecie.

--------------------
Maja mama marcowej Jagódki ( 4.03.2004 )

user posted image
Kingus
pon, 07 lut 2005 - 09:22
Ja tylko mam pytanko-co oznacza "w tym samym gabinecie". Możecie podać namiary? Czeka mnie wizyta z Olikiem icon_sad.gif

Pozdrawiam


Kingus
Kingus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,132
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 23:56
SkÄ…d: Berlin
Nr użytkownika: 704




post pon, 07 lut 2005 - 09:22
Post #3

Ja tylko mam pytanko-co oznacza "w tym samym gabinecie". Możecie podać namiary? Czeka mnie wizyta z Olikiem icon_sad.gif

Pozdrawiam


Kingus
alusiaa
pon, 14 mar 2005 - 11:40
Anulko!
W Medicoverze dostałabyś namiar na dra Szybinskiego.Prowadzi świetnie USG dla niemowląt.Przyjmuje boczna Legnickiej,prywatnie,ale w budynku przychodni na Mlodych Techników.Byłam pół roku temu,ze swoim Małym,niedlugo znowu musimy sie wybrać.Polecam,sympatyczny delikatny-wizyta kosztuje 60 zl.Chcesz nr?
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
SkÄ…d: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post pon, 14 mar 2005 - 11:40
Post #4

Anulko!
W Medicoverze dostałabyś namiar na dra Szybinskiego.Prowadzi świetnie USG dla niemowląt.Przyjmuje boczna Legnickiej,prywatnie,ale w budynku przychodni na Mlodych Techników.Byłam pół roku temu,ze swoim Małym,niedlugo znowu musimy sie wybrać.Polecam,sympatyczny delikatny-wizyta kosztuje 60 zl.Chcesz nr?
maja03
pon, 14 mar 2005 - 11:58
Namiar na Szybilskiego lub Michajlowa:
ul.Mlodych Technikow.
tel - 36-36-584, rejestracja od pon - czw, od godz. 12,30
maja03


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 822
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 19:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,217

GG:


post pon, 14 mar 2005 - 11:58
Post #5

Namiar na Szybilskiego lub Michajlowa:
ul.Mlodych Technikow.
tel - 36-36-584, rejestracja od pon - czw, od godz. 12,30

--------------------
Maja mama marcowej Jagódki ( 4.03.2004 )

user posted image
alusiaa
sob, 19 mar 2005 - 10:43
Maju,on jest chyba Szybiński...
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
SkÄ…d: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post sob, 19 mar 2005 - 10:43
Post #6

Maju,on jest chyba Szybiński...

--------------------
user posted image
maja03
nie, 20 mar 2005 - 08:48
Noo, hmm... icon_redface.gif - tak icon_wink.gif
maja03


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 822
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 19:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,217

GG:


post nie, 20 mar 2005 - 08:48
Post #7

Noo, hmm... icon_redface.gif - tak icon_wink.gif

--------------------
Maja mama marcowej Jagódki ( 4.03.2004 )

user posted image
alusiaa
czw, 14 lip 2005 - 15:29
A do tego Szybinskiego więcej nie pójdziemy.Gosciu ma chyba jakis problem...
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
SkÄ…d: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post czw, 14 lip 2005 - 15:29
Post #8

A do tego Szybinskiego więcej nie pójdziemy.Gosciu ma chyba jakis problem...

--------------------
user posted image
skanna
czw, 14 lip 2005 - 15:32
Alusia, a czemu? Bo właśnie się do niego wybieram.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post czw, 14 lip 2005 - 15:32
Post #9

Alusia, a czemu? Bo właśnie się do niego wybieram.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
maja03
czw, 14 lip 2005 - 17:04
Co sie stalo ??
maja03


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 822
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 19:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,217

GG:


post czw, 14 lip 2005 - 17:04
Post #10

Co sie stalo ??

--------------------
Maja mama marcowej Jagódki ( 4.03.2004 )

user posted image
Aleksandra
czw, 21 lip 2005 - 10:38
W ubiegłym roku byłam u dr Szybińskiego z Anią. Otóż słyszałam o nim same dobre rzeczy, ale zdecydowanie nie jest to osoba rozmowna. Kiedy pytałam, czy wszystko jest w porządku, on powiedział, ze w książeczce zapisał. Kiedy otworzyłam książeczkę, nie mogłam się doczytać, tak nagryzmolił. Nic nie móiwł o powtórzeniu wizyty. Po paru miesiącach, kiedy dotarłam do pediatry Joanny Koralewskiej, to powiedziała mi, że Ania ma kiepską grupę ortopedyczną i dlaczego nie poszliśmy jeszcze raz do ortopedy. W końcu nie poszłam już do Szybińskiego, gdyż według pediatry i lekarza rehabilitacji ruchowej Ania miała prawidłwe odwodzenie. NIe wiem, może popełniłam błąd.
Jutro muszę iść do rtopedy po zaświadczenie, że Ania może chodzić na zajęcia z hipoterapii, ale idę do ośrodka na Kilińskiego, gdyż tam takie zaświadczenia wydają. Opowiem o wizycie.
Ale wiem, że dzieciom moich znajomych dr Szybiński wykonywał operację stópek i byli bardzo zadowoleni
Aleksandra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 122
Dołączył: śro, 26 maj 04 - 11:11
Nr użytkownika: 1,789

GG:


post czw, 21 lip 2005 - 10:38
Post #11

W ubiegłym roku byłam u dr Szybińskiego z Anią. Otóż słyszałam o nim same dobre rzeczy, ale zdecydowanie nie jest to osoba rozmowna. Kiedy pytałam, czy wszystko jest w porządku, on powiedział, ze w książeczce zapisał. Kiedy otworzyłam książeczkę, nie mogłam się doczytać, tak nagryzmolił. Nic nie móiwł o powtórzeniu wizyty. Po paru miesiącach, kiedy dotarłam do pediatry Joanny Koralewskiej, to powiedziała mi, że Ania ma kiepską grupę ortopedyczną i dlaczego nie poszliśmy jeszcze raz do ortopedy. W końcu nie poszłam już do Szybińskiego, gdyż według pediatry i lekarza rehabilitacji ruchowej Ania miała prawidłwe odwodzenie. NIe wiem, może popełniłam błąd.
Jutro muszę iść do rtopedy po zaświadczenie, że Ania może chodzić na zajęcia z hipoterapii, ale idę do ośrodka na Kilińskiego, gdyż tam takie zaświadczenia wydają. Opowiem o wizycie.
Ale wiem, że dzieciom moich znajomych dr Szybiński wykonywał operację stópek i byli bardzo zadowoleni
alusiaa
piÄ…, 05 sie 2005 - 17:13
Szybinski?
Kiedy sie dzwoni do niego na komórkę i pyta ow izytę...to gosciu się po prostu rozłącza...
Za pierwszym razem pare miesięcy temu,myślałam,ze to przypadek.
Ale poniewaz to powtórzyło się ostatnio znowu- to nie przypadek.
Normalnie dzwonie,mówie dzien dobry.panie doktorze,kiedy pan przyjmuje,i kiedy mozemy do pana przyjść-...typ się rozłącza!
A telefon normalnie,w ciÄ…gu dnia powszedniego,okolo poludnia. icon_eek.gif
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
SkÄ…d: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post piÄ…, 05 sie 2005 - 17:13
Post #12

Szybinski?
Kiedy sie dzwoni do niego na komórkę i pyta ow izytę...to gosciu się po prostu rozłącza...
Za pierwszym razem pare miesięcy temu,myślałam,ze to przypadek.
Ale poniewaz to powtórzyło się ostatnio znowu- to nie przypadek.
Normalnie dzwonie,mówie dzien dobry.panie doktorze,kiedy pan przyjmuje,i kiedy mozemy do pana przyjść-...typ się rozłącza!
A telefon normalnie,w ciÄ…gu dnia powszedniego,okolo poludnia. icon_eek.gif

--------------------
user posted image
skanna
sob, 06 sie 2005 - 10:38
Ale to chyba doskonale zrozumiale. Po to jest numer rejestracji telefonicznej, zeby mu pacjenci nie zawracali glowy dzwoniac na prywatna komorke. Zadzwon, zarejestruj sie i przyjdz - rejestratorka udzieli Ci wszystkich informacji, on nie jest od rejestrowania pacjentow.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post sob, 06 sie 2005 - 10:38
Post #13

Ale to chyba doskonale zrozumiale. Po to jest numer rejestracji telefonicznej, zeby mu pacjenci nie zawracali glowy dzwoniac na prywatna komorke. Zadzwon, zarejestruj sie i przyjdz - rejestratorka udzieli Ci wszystkich informacji, on nie jest od rejestrowania pacjentow.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
alusiaa
sob, 06 sie 2005 - 14:20
skanna,tylko,że ja dostałam jego nr w Medicoverze.Komórkę właśnie.
I kultura wymaga normalnego zachowania.Nawet takiej odpowiedzi,jak napisałaś.A nie CHAMSKIEGO,BEZCZELNEGO rozłączania się.Przegięcie.
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
SkÄ…d: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post sob, 06 sie 2005 - 14:20
Post #14

skanna,tylko,że ja dostałam jego nr w Medicoverze.Komórkę właśnie.
I kultura wymaga normalnego zachowania.Nawet takiej odpowiedzi,jak napisałaś.A nie CHAMSKIEGO,BEZCZELNEGO rozłączania się.Przegięcie.

--------------------
user posted image
Aleksandra
pon, 08 sie 2005 - 13:23
Widocznie ma zbyt dużo pacjentów.
W przychodni OTOPRODENT ( mam nadzieję, że nie przekręciłam nazwy)byliśmy 2 tygodnie temu u ortopedy, niestety nie pamiętam jak się nazywał. Wydaje mi się, że był w porządku. Udzielał odpowiedzi na pytania, dokładnie badał Anię ( o dziwo po raz pierwszy od wielu miesiecy Ania podczas badania nie histeryzowała).
Alusiu, jeśli nie odpowiada Wam Szybiński, to z niego zrezygnujcie. Wielu rzeczy, to się od niego nie dowiesz. Jeśli już chcesz bardzo pójść do "sław", to wybierz się do MIchajłowa. Wiele osób go chwali. Zresztą niedawno polecał mi go inny ortopeda ( ale dla dorosłych icon_wink.gif)
Pozdrawiam
Aleksandra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 122
Dołączył: śro, 26 maj 04 - 11:11
Nr użytkownika: 1,789

GG:


post pon, 08 sie 2005 - 13:23
Post #15

Widocznie ma zbyt dużo pacjentów.
W przychodni OTOPRODENT ( mam nadzieję, że nie przekręciłam nazwy)byliśmy 2 tygodnie temu u ortopedy, niestety nie pamiętam jak się nazywał. Wydaje mi się, że był w porządku. Udzielał odpowiedzi na pytania, dokładnie badał Anię ( o dziwo po raz pierwszy od wielu miesiecy Ania podczas badania nie histeryzowała).
Alusiu, jeśli nie odpowiada Wam Szybiński, to z niego zrezygnujcie. Wielu rzeczy, to się od niego nie dowiesz. Jeśli już chcesz bardzo pójść do "sław", to wybierz się do MIchajłowa. Wiele osób go chwali. Zresztą niedawno polecał mi go inny ortopeda ( ale dla dorosłych icon_wink.gif)
Pozdrawiam
Dorka
pon, 08 sie 2005 - 23:55
A gdzie znajduje siÄ™ ta przychodnia i ile kosztuje konsultacja ortopedyczna dziecka?
Próbowałam się zarejestrowac do Michajłowa (byłam kiedyś u niego z piewszym dzieckiem i byłam zadowolona), ale to chyba niewykonalne (numer ciągle zajęty icon_rolleyes.gif ).
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post pon, 08 sie 2005 - 23:55
Post #16

A gdzie znajduje siÄ™ ta przychodnia i ile kosztuje konsultacja ortopedyczna dziecka?
Próbowałam się zarejestrowac do Michajłowa (byłam kiedyś u niego z piewszym dzieckiem i byłam zadowolona), ale to chyba niewykonalne (numer ciągle zajęty icon_rolleyes.gif ).

--------------------
mama WKM ;)
Aleksandra
wto, 09 sie 2005 - 09:46
Przychodnia znajduje się na Kilińskiego ( jak wrócę do domu, to spróbuję odnaleźć adres ( tam są dwie przychodnie ). Nie wiem ile kosztuje wizyta, ja byłam na popdstawie skierwania.
Aleksandra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 122
Dołączył: śro, 26 maj 04 - 11:11
Nr użytkownika: 1,789

GG:


post wto, 09 sie 2005 - 09:46
Post #17

Przychodnia znajduje się na Kilińskiego ( jak wrócę do domu, to spróbuję odnaleźć adres ( tam są dwie przychodnie ). Nie wiem ile kosztuje wizyta, ja byłam na popdstawie skierwania.
Lizia
wto, 09 sie 2005 - 09:58
A w Warszawie? Znacie dobrego ortopedÄ™?
Lizia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 838
Dołączył: czw, 26 lut 04 - 15:02
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,495

GG:


post wto, 09 sie 2005 - 09:58
Post #18

A w Warszawie? Znacie dobrego ortopedÄ™?

--------------------


Aleksandra
wto, 09 sie 2005 - 13:00
CYTAT(Eliza_)
A w Warszawie? Znacie dobrego ortopedÄ™?

W Warszawie???? A dlaczego miałbyśmy znać ortopedę z Warszawy, skoro jesteśmy z Wrocławia icon_wink.gif
Aleksandra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 122
Dołączył: śro, 26 maj 04 - 11:11
Nr użytkownika: 1,789

GG:


post wto, 09 sie 2005 - 13:00
Post #19

CYTAT(Eliza_)
A w Warszawie? Znacie dobrego ortopedÄ™?

W Warszawie???? A dlaczego miałbyśmy znać ortopedę z Warszawy, skoro jesteśmy z Wrocławia icon_wink.gif
Dorka
śro, 10 sie 2005 - 07:58
Eliza_ chyba najlepiej pprzeszukaj podforum lekarze z opcją Warszawa, np. tu https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=5385, albo zadaj swoje pytanie na forum regionalnym dla Mazowieckiego, wtedy szybciej dostaniesz odpowiedź. Ten wątek w całości dotyczył ortopedów we Wrocławiu.
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post śro, 10 sie 2005 - 07:58
Post #20

Eliza_ chyba najlepiej pprzeszukaj podforum lekarze z opcją Warszawa, np. tu https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=5385, albo zadaj swoje pytanie na forum regionalnym dla Mazowieckiego, wtedy szybciej dostaniesz odpowiedź. Ten wątek w całości dotyczył ortopedów we Wrocławiu.
> ortopeda dla maluszka
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 09:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama