Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna  

puste jajo płodowe

> 
martina
nie, 19 lut 2006 - 17:56
Rozan ..mam jedno pytanie..czy twoja ginka to pani doktor S.??

Trzymaj sie cieplo!! A to ze bedziemy mialy jeszcze dzieciaczki - to ja to wiem, inaczej caly ten swiat nie mialby sensu.
Pa przytul.gif
martina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: pią, 17 lut 06 - 23:22
SkÄ…d: usa
Nr użytkownika: 4,960




post nie, 19 lut 2006 - 17:56
Post #41

Rozan ..mam jedno pytanie..czy twoja ginka to pani doktor S.??

Trzymaj sie cieplo!! A to ze bedziemy mialy jeszcze dzieciaczki - to ja to wiem, inaczej caly ten swiat nie mialby sensu.
Pa przytul.gif
rozan
nie, 19 lut 2006 - 20:33
Tak moja p. doktor to p. S i jestem z niej bardzo zadowolona icon_smile.gif
Ja byłam o tyle w lepszej sytuacji, że zabieg wykonano po zrobieniu USG i przeprowadzeniu badania Beta HCG. Więc miałam 100% pewność, że dzidziusia nie było już wtedy.....
Teraz jest cholernie ciężko. Mam straszne huśtawki nastrojów. Wybucham płaczem, wkurzam się na rodzinę....... Straszne to jest....
Teraz czekam w niepewności czy nie będzie żadnych powikłań i czy przez tą moją dwurożną macicę będzie mi wogóle dane mieć dzieci....
Strasznie siÄ™ tego wszystkiego bojÄ™...
Ale muszę myśleć pozytywnie!!

Pozdrawiam cieplutko i koniecznie napisz co u Ciebie
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post nie, 19 lut 2006 - 20:33
Post #42

Tak moja p. doktor to p. S i jestem z niej bardzo zadowolona icon_smile.gif
Ja byłam o tyle w lepszej sytuacji, że zabieg wykonano po zrobieniu USG i przeprowadzeniu badania Beta HCG. Więc miałam 100% pewność, że dzidziusia nie było już wtedy.....
Teraz jest cholernie ciężko. Mam straszne huśtawki nastrojów. Wybucham płaczem, wkurzam się na rodzinę....... Straszne to jest....
Teraz czekam w niepewności czy nie będzie żadnych powikłań i czy przez tą moją dwurożną macicę będzie mi wogóle dane mieć dzieci....
Strasznie siÄ™ tego wszystkiego bojÄ™...
Ale muszę myśleć pozytywnie!!

Pozdrawiam cieplutko i koniecznie napisz co u Ciebie

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
katiek
nie, 19 lut 2006 - 23:23
MArtina a nie sprawdzali ci poziomu HCG??
Jeśli jest 2 mm zarodek to może być nie puste jajo płodowe a ciąża obumarła i misset abort.
Co do czasu-jeśli zarodek się rozwija będzie to widać po 3 dniach (powiniem być 2 razy większy). Faktycznie nie można zbyt długo czekać bo grozi to zakażeniem, więc może idź na usg po 3 dniach od poprzedniego.
Rozan-daj sobie czas. Masz prawo do łez, do krzyku, do złości i do rozpaczy. Twój organizm przezył burzę, ty przeżyłaś coś, czego nikt nie chciałby przeżyć. Teraz jest bardzo ciężo, ciężko będzie jeszcze długo-nie ma co się oszukiwać. Najtrudniejsze będzie zobaczenie kobiety w ciąży, zobaczenie niemowlaka, wzięcie niemowlaka na ręce, spotkania z ludźmi, którzy wiedzieli o ciąży, ale nie o jej utracie.
Dla mnie najgorsze były pierwsze 2-3 miesiące. Potem powoli ból mijał, ale nadal we mnie tkwił. Koszmarny był dla mnie dzień wyznaczonego terminu porodu-wszystko wróciło jakby to było wczoraj. Teraz trochę się boję pierwszej rocznicy, kiedy się dowiedziałam że maleństwo nie ma szans.
Teraz już mogę o tym mówić i nie płakać, na nowo nauczyłam się śmiać i cieszyć życiem.
Ale w oczach czai się cień....Ale to dobrze
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post nie, 19 lut 2006 - 23:23
Post #43

MArtina a nie sprawdzali ci poziomu HCG??
Jeśli jest 2 mm zarodek to może być nie puste jajo płodowe a ciąża obumarła i misset abort.
Co do czasu-jeśli zarodek się rozwija będzie to widać po 3 dniach (powiniem być 2 razy większy). Faktycznie nie można zbyt długo czekać bo grozi to zakażeniem, więc może idź na usg po 3 dniach od poprzedniego.
Rozan-daj sobie czas. Masz prawo do łez, do krzyku, do złości i do rozpaczy. Twój organizm przezył burzę, ty przeżyłaś coś, czego nikt nie chciałby przeżyć. Teraz jest bardzo ciężo, ciężko będzie jeszcze długo-nie ma co się oszukiwać. Najtrudniejsze będzie zobaczenie kobiety w ciąży, zobaczenie niemowlaka, wzięcie niemowlaka na ręce, spotkania z ludźmi, którzy wiedzieli o ciąży, ale nie o jej utracie.
Dla mnie najgorsze były pierwsze 2-3 miesiące. Potem powoli ból mijał, ale nadal we mnie tkwił. Koszmarny był dla mnie dzień wyznaczonego terminu porodu-wszystko wróciło jakby to było wczoraj. Teraz trochę się boję pierwszej rocznicy, kiedy się dowiedziałam że maleństwo nie ma szans.
Teraz już mogę o tym mówić i nie płakać, na nowo nauczyłam się śmiać i cieszyć życiem.
Ale w oczach czai się cień....Ale to dobrze
martina
nie, 19 lut 2006 - 23:48
Katiek - nie robili mi badania hcg..ale usg mialam juz 3 razy. W zasadzie co 4 dni. Lekarz powiedzial ze moze zrobic mi usg jeszcze przed zabiegiem. No i sama juz nie wiem, czy czekac jeszcze ten tydzien??
Moja kolezanka zaszla w ciaze w tym samym czasie..u niej widac dzidziusia, slychac serduszko. A u mnie czarna plama.
A tak w ogole to juz teraz nie moge patrzec na kobiety w ciazy nie myslac o tym ze dlaczego to ja?? Poki co jestem jak w jakims transie..nie wyobrazam sobie jak bede sie czula po zabiegu.
Nasz dzidzius mial sie urodzic w 5 rocznice naszego slubu... icon_sad.gif
Trzymajcie sie cieplo! I piszcie ..to bardzo pomaga.
martina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: pią, 17 lut 06 - 23:22
SkÄ…d: usa
Nr użytkownika: 4,960




post nie, 19 lut 2006 - 23:48
Post #44

Katiek - nie robili mi badania hcg..ale usg mialam juz 3 razy. W zasadzie co 4 dni. Lekarz powiedzial ze moze zrobic mi usg jeszcze przed zabiegiem. No i sama juz nie wiem, czy czekac jeszcze ten tydzien??
Moja kolezanka zaszla w ciaze w tym samym czasie..u niej widac dzidziusia, slychac serduszko. A u mnie czarna plama.
A tak w ogole to juz teraz nie moge patrzec na kobiety w ciazy nie myslac o tym ze dlaczego to ja?? Poki co jestem jak w jakims transie..nie wyobrazam sobie jak bede sie czula po zabiegu.
Nasz dzidzius mial sie urodzic w 5 rocznice naszego slubu... icon_sad.gif
Trzymajcie sie cieplo! I piszcie ..to bardzo pomaga.
anonimowy

Go??







post pon, 20 lut 2006 - 08:57
Post #45

Martina koniecznie musisz zrobic Beta HCG a potem powtórzyć za dwa dni. Jeśli wynik wzrósł dwa razy to znaczyłoby, że zarodek się rozwija. Ja miałam nadzieję do końca, że tak będzie..... Ale przynajmniej jestem pewna, że dzidziusia nie było.....
Katiek dzięki wielkie za wsparcie. Dobrze jest tu z Wami porozmawiac, opisać co się dzieje. Nie chcę już męczyć rodziny. Widzę, że mój mąż bardzo to wszystko przeżywa. Nie mogę mu jeszcze dokładać od siebie bo boję się że może tego nie udźwignąć. Mam w nim wspaniałe wsparcie, ale ja też muszę być wsparciem dla niego.... Tak mi się przynajmniej wydaje.....
Tak chciałabym żeby wszystko było dobrze....
Wiem, że trzeba czasu.....
Martina pisz cały czas bo to na prawdę pomaga.
Czy doktor S. też była Twoją lekarką?

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak wklejacie paski?

Pozdrawiam Was i ściskam bardzo mocno.... przytul.gif
rozan
pon, 20 lut 2006 - 09:04
gościem byłam ja
..zapomniałam się zalogować.... icon_redface.gif

jeszcze raz ściskam Was mocno
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post pon, 20 lut 2006 - 09:04
Post #46

gościem byłam ja
..zapomniałam się zalogować.... icon_redface.gif

jeszcze raz ściskam Was mocno

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
martina
pon, 20 lut 2006 - 16:05
Rozan! Trzymaj sie ..mysle ze czas i jeszcze raz czas tutaj pomoze. Moj maz tez mnie bardzo wspiera, ale nie pozwala mi plakac i "gdybac"..dlaczego my? co zlego zrobilismy??
My kobiety tak musimy, w koncu to dla nas ogromna strata ..musimy to przezyc, wyplakac i wygadac sie. Jak dobrze ze jest to forum!

Co do badan hcg, to nie wiem ..tutaj wszystko jest bez sensu, moge sie upierac zeby je zrobic ale to potrwa, poza tym moj lekarz w srode wyjezdza ...a co jesli jutro nie pojde do szpitala ..a jesli gdy jego nie bedzie zacznie sie poronienie? Dostane sie w lapy jakiegos przygodnego lekarza..a i tak dobrze bedzie jak jakis sie zgodzi to zrobic. Niestety w usa to wszystko wyglada inaczej..tutaj jednoniowy pobyt w szpitalu to kwota kilku tysiecy $ icon_sad.gif Jesli ma sie dobre ubezpieczenie to wszyscy sa chetni zeby pomoc, jesli nie..to olewaja.

Pani S. nie byla moim lekarzem ale wiem ze jest bardzo dobra. Probowalam sie do niej dodzwonic ale nie udalo sie. Rozmawialam dzisiaj z moim lekarzem z Polski (tez dobry lekarz z nowego szpitala) i potwierdzil diagnoze.

Dzisiaj bede jeszcze rozmawiala z moim lekarzem tutaj i zobaczymy.
Ile taka "agonia" moze jeszcze trwac??? icon_sad.gif

Rozan co do paskow. Kliknij na pasek z postu np. mojego i otworzy ci sie strona. Tam wybierzesz co bedziesz chciala.

trzymajcie sie cieplo przytul.gif !!
martina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: pią, 17 lut 06 - 23:22
SkÄ…d: usa
Nr użytkownika: 4,960




post pon, 20 lut 2006 - 16:05
Post #47

Rozan! Trzymaj sie ..mysle ze czas i jeszcze raz czas tutaj pomoze. Moj maz tez mnie bardzo wspiera, ale nie pozwala mi plakac i "gdybac"..dlaczego my? co zlego zrobilismy??
My kobiety tak musimy, w koncu to dla nas ogromna strata ..musimy to przezyc, wyplakac i wygadac sie. Jak dobrze ze jest to forum!

Co do badan hcg, to nie wiem ..tutaj wszystko jest bez sensu, moge sie upierac zeby je zrobic ale to potrwa, poza tym moj lekarz w srode wyjezdza ...a co jesli jutro nie pojde do szpitala ..a jesli gdy jego nie bedzie zacznie sie poronienie? Dostane sie w lapy jakiegos przygodnego lekarza..a i tak dobrze bedzie jak jakis sie zgodzi to zrobic. Niestety w usa to wszystko wyglada inaczej..tutaj jednoniowy pobyt w szpitalu to kwota kilku tysiecy $ icon_sad.gif Jesli ma sie dobre ubezpieczenie to wszyscy sa chetni zeby pomoc, jesli nie..to olewaja.

Pani S. nie byla moim lekarzem ale wiem ze jest bardzo dobra. Probowalam sie do niej dodzwonic ale nie udalo sie. Rozmawialam dzisiaj z moim lekarzem z Polski (tez dobry lekarz z nowego szpitala) i potwierdzil diagnoze.

Dzisiaj bede jeszcze rozmawiala z moim lekarzem tutaj i zobaczymy.
Ile taka "agonia" moze jeszcze trwac??? icon_sad.gif

Rozan co do paskow. Kliknij na pasek z postu np. mojego i otworzy ci sie strona. Tam wybierzesz co bedziesz chciala.

trzymajcie sie cieplo przytul.gif !!
martina
wto, 21 lut 2006 - 14:51
Rozan, Katiek..dziewczyny!!!!!!!!!!! Teraz mialam byc na zabiegu ..a ja jestem w domu!!!!
To cud, cud cud!!!!!!!!!!!
Pozniej napisze co sie wydarzylo:)

martina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: pią, 17 lut 06 - 23:22
SkÄ…d: usa
Nr użytkownika: 4,960




post wto, 21 lut 2006 - 14:51
Post #48

Rozan, Katiek..dziewczyny!!!!!!!!!!! Teraz mialam byc na zabiegu ..a ja jestem w domu!!!!
To cud, cud cud!!!!!!!!!!!
Pozniej napisze co sie wydarzylo:)

rozan
wto, 21 lut 2006 - 15:58
Martina!!!! nawet nie wiesz jak siÄ™ cieszÄ™... icon_smile.gif
Boże, żeby takie cuda zdarzały się częściej icon_smile.gif
Trzymajcie się cieplutko z maluszkiem niech rośnie zdrowo icon_smile.gif i nie straszy więcej mamy icon_smile.gif
ściskam mocno i strasznie się cieszę!!!!
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post wto, 21 lut 2006 - 15:58
Post #49

Martina!!!! nawet nie wiesz jak siÄ™ cieszÄ™... icon_smile.gif
Boże, żeby takie cuda zdarzały się częściej icon_smile.gif
Trzymajcie się cieplutko z maluszkiem niech rośnie zdrowo icon_smile.gif i nie straszy więcej mamy icon_smile.gif
ściskam mocno i strasznie się cieszę!!!!

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
martina
wto, 21 lut 2006 - 18:57
Witam! Rozan - dziekuje icon_smile.gif Ale jeszcze nie wiem co bedzie dalej.
Dzieki Bogu ze tak sie uparlam na to usg!!! Po prostu jak ta kobieta zaczela robic dziwne miny i zawolala druga..to juz wiedzialam..dzidzius tam jest, widzialam jak bije mu serce!!!! One powiedzialy ze to cud - 5 dni temu nie bylo widac nic!!!
Dzisiaj ide do lekarza...tez mi powiedzial wczoraj ze cuda sie zdarzaja..
Zobaczymy co dalej, najwazniejsze ze jest, ze zyje..i ze nie poszlam na zabieg!!!
Sciskam was mocno!! I jestem pelna nadziei ze bedzie dobrze!!!
martina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: pią, 17 lut 06 - 23:22
SkÄ…d: usa
Nr użytkownika: 4,960




post wto, 21 lut 2006 - 18:57
Post #50

Witam! Rozan - dziekuje icon_smile.gif Ale jeszcze nie wiem co bedzie dalej.
Dzieki Bogu ze tak sie uparlam na to usg!!! Po prostu jak ta kobieta zaczela robic dziwne miny i zawolala druga..to juz wiedzialam..dzidzius tam jest, widzialam jak bije mu serce!!!! One powiedzialy ze to cud - 5 dni temu nie bylo widac nic!!!
Dzisiaj ide do lekarza...tez mi powiedzial wczoraj ze cuda sie zdarzaja..
Zobaczymy co dalej, najwazniejsze ze jest, ze zyje..i ze nie poszlam na zabieg!!!
Sciskam was mocno!! I jestem pelna nadziei ze bedzie dobrze!!!
emce
wto, 21 lut 2006 - 22:11
Fantastycznie, martina!!! Bardzo sie cieszÄ™! icon_lol.gif

rozan, trzymam kciuki, zeby czas jak najszybciej zaleczył rany przytul.gif Bardzo Ci współczuję.

A w cuda naprawdÄ™ wierzÄ™!
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post wto, 21 lut 2006 - 22:11
Post #51

Fantastycznie, martina!!! Bardzo sie cieszÄ™! icon_lol.gif

rozan, trzymam kciuki, zeby czas jak najszybciej zaleczył rany przytul.gif Bardzo Ci współczuję.

A w cuda naprawdÄ™ wierzÄ™!
martina
śro, 22 lut 2006 - 21:42
Hej ! To znowu ja. I nadal nic nie wiem, wczoraj lekarz powiedzial zebym nie robila sobie nadziei (okropny!!) ale oczywiscie nie wyjasnil dlaczego..i ani slowa o tym ze chcial mi zrobic zabieg JUZ ..a to ja upieralam sie na dodatkowe badania. Caly czas plamie, ale oczywiscie on nie wie dlaczego!!
Efekt jest taki ze zmieniam lekarza i jutro nastepna wizyta.
Powiem tak - zniose wszystko, moga ze mna robic co chca..zeby tylko maluszek zyl, byl zdrowy... Nic innego sie teraz nie liczy..

Rozan co u ciebie?? Jak nastroj? Mam nadzieje ze dajesz rade przytul.gif

martina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: pią, 17 lut 06 - 23:22
SkÄ…d: usa
Nr użytkownika: 4,960




post śro, 22 lut 2006 - 21:42
Post #52

Hej ! To znowu ja. I nadal nic nie wiem, wczoraj lekarz powiedzial zebym nie robila sobie nadziei (okropny!!) ale oczywiscie nie wyjasnil dlaczego..i ani slowa o tym ze chcial mi zrobic zabieg JUZ ..a to ja upieralam sie na dodatkowe badania. Caly czas plamie, ale oczywiscie on nie wie dlaczego!!
Efekt jest taki ze zmieniam lekarza i jutro nastepna wizyta.
Powiem tak - zniose wszystko, moga ze mna robic co chca..zeby tylko maluszek zyl, byl zdrowy... Nic innego sie teraz nie liczy..

Rozan co u ciebie?? Jak nastroj? Mam nadzieje ze dajesz rade przytul.gif

rozan
czw, 23 lut 2006 - 12:23
Witajcie

Martina, niby wszystko wraca do "normy", ale tak jakoś dziwnie z tym wszystkim jest... Boję się kontrolnego badanie USG, boję się, że usłysze kolejną złą wiadomość... Wiem, że nie mogę tak myśleć, ale... mysli same przychodzą do głowy.
Praktycznie już nie krwawię, tylko jeszcze boli mnie brzuch. Do tej pory bolał mnie jak przed i w trakcie okresu a teraz odczuwam dziwne tak jakby kłucie w brzuchu. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Czy to się dobrze wszystko goi czy nie. Może któraś z Was orientuje się coś na ten temat. Ehhhh.... Chciałabym żeby juz był czerwiec. Moja p. doktor uważa, że od czerwca możemy się starać o dzidziusia. Mam tylko nadzieję, że będziemy z mężem gotowi psychicznie. Chociaż z dnia na dzień jest coraz lepiej, jednak wiem, że będzie to boleć do końca życia. To nic, że nie widzieliśmy naszego dzidziusia, wiem, że ono było a te 6 tygodni to był bardzo szczególny i wyjątkowy czas.... Od samego początku pokochaliśmy bardzo naszego maluszka... Było życie a teraz go nie ma... Strasznie to boli...
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post czw, 23 lut 2006 - 12:23
Post #53

Witajcie

Martina, niby wszystko wraca do "normy", ale tak jakoś dziwnie z tym wszystkim jest... Boję się kontrolnego badanie USG, boję się, że usłysze kolejną złą wiadomość... Wiem, że nie mogę tak myśleć, ale... mysli same przychodzą do głowy.
Praktycznie już nie krwawię, tylko jeszcze boli mnie brzuch. Do tej pory bolał mnie jak przed i w trakcie okresu a teraz odczuwam dziwne tak jakby kłucie w brzuchu. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Czy to się dobrze wszystko goi czy nie. Może któraś z Was orientuje się coś na ten temat. Ehhhh.... Chciałabym żeby juz był czerwiec. Moja p. doktor uważa, że od czerwca możemy się starać o dzidziusia. Mam tylko nadzieję, że będziemy z mężem gotowi psychicznie. Chociaż z dnia na dzień jest coraz lepiej, jednak wiem, że będzie to boleć do końca życia. To nic, że nie widzieliśmy naszego dzidziusia, wiem, że ono było a te 6 tygodni to był bardzo szczególny i wyjątkowy czas.... Od samego początku pokochaliśmy bardzo naszego maluszka... Było życie a teraz go nie ma... Strasznie to boli...

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
martina
pon, 27 lut 2006 - 02:40
teraz juz wiem jak to boli:( psychicznie bardziej niz fizycznie
niestety moj aniolek nie byl z nami dlugo..w piatek na usg okazalo sie ze nie bije mu juz serduszko. Wieczorem zaczelam krwawic i odrazu do szpitala. To co przezylam..nie dam rady tego opisac. Krwotok..wszystko w bolach na sali emergency (jak pogotowie) i "rodzenie" po kawalku...to trwalo kilka godzin, dobrze ze maz byl caly czas ze mna.
Pozniej na zywo bez znieczulenia..ale nie czulam bolu!!!
Po paru godzinach czyszczenie pod narkoza..
Nie wiedzialam ze to wszystko mozna przezyc. Mozna..ale jest tak ciezko.
Psychicznie gorzej niz fizycznie.

Pozdrowienia dla was..Rozan usciski..dziewczyny dziekuje ze razem ze mna cieszylyscie sie z cudu.
Nie zaluje ze chociaz przez kilka dni bylam taka szczesliwa.
martina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: pią, 17 lut 06 - 23:22
SkÄ…d: usa
Nr użytkownika: 4,960




post pon, 27 lut 2006 - 02:40
Post #54

teraz juz wiem jak to boli:( psychicznie bardziej niz fizycznie
niestety moj aniolek nie byl z nami dlugo..w piatek na usg okazalo sie ze nie bije mu juz serduszko. Wieczorem zaczelam krwawic i odrazu do szpitala. To co przezylam..nie dam rady tego opisac. Krwotok..wszystko w bolach na sali emergency (jak pogotowie) i "rodzenie" po kawalku...to trwalo kilka godzin, dobrze ze maz byl caly czas ze mna.
Pozniej na zywo bez znieczulenia..ale nie czulam bolu!!!
Po paru godzinach czyszczenie pod narkoza..
Nie wiedzialam ze to wszystko mozna przezyc. Mozna..ale jest tak ciezko.
Psychicznie gorzej niz fizycznie.

Pozdrowienia dla was..Rozan usciski..dziewczyny dziekuje ze razem ze mna cieszylyscie sie z cudu.
Nie zaluje ze chociaz przez kilka dni bylam taka szczesliwa.
rozan
pon, 27 lut 2006 - 09:29
Martina....
Tak mi przykro....
Chcę Ci tylko napisać, że jesteśmy z Tobą....
Gdybyś coś chciała to pisz.....
Wiem jak ważne jest wygadanie się, a bliscy czasem już nie mają sił, bo oni też cierpią....
Jesteśmy tu cały czas....
Trzymajcie siÄ™ cieplutko.....

Åšciskam Was mocno
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post pon, 27 lut 2006 - 09:29
Post #55

Martina....
Tak mi przykro....
Chcę Ci tylko napisać, że jesteśmy z Tobą....
Gdybyś coś chciała to pisz.....
Wiem jak ważne jest wygadanie się, a bliscy czasem już nie mają sił, bo oni też cierpią....
Jesteśmy tu cały czas....
Trzymajcie siÄ™ cieplutko.....

Åšciskam Was mocno

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
ZALAMANA
piÄ…, 09 cze 2006 - 20:36
WITAM CIE! JA TWZ DZIS DOWIEDZIALAM SIE ZE MAM PUSTE JAJO PLODOWE POMIMO ZE U MNIE JEST DOPIERO 6 TYDZIEN! POWIEM CI ZE MOJE ZYCIE STRACILO SENS! W PONIEDZIALEK MAM SIE ZGLOSIC DO MOJEJ PANI GINEKOLOG A WE WTOREK MA SKIEROWAC MNIE NA ZABIEK! POWIEC MI CO POWINNAM ZROBIC! Z TYM ZE JA OD DWOCH TYGODNI PLAMIE! PROSZE DAJ ZNAC
ZALAMANA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 09 cze 06 - 19:51
Nr użytkownika: 6,210




post piÄ…, 09 cze 2006 - 20:36
Post #56

WITAM CIE! JA TWZ DZIS DOWIEDZIALAM SIE ZE MAM PUSTE JAJO PLODOWE POMIMO ZE U MNIE JEST DOPIERO 6 TYDZIEN! POWIEM CI ZE MOJE ZYCIE STRACILO SENS! W PONIEDZIALEK MAM SIE ZGLOSIC DO MOJEJ PANI GINEKOLOG A WE WTOREK MA SKIEROWAC MNIE NA ZABIEK! POWIEC MI CO POWINNAM ZROBIC! Z TYM ZE JA OD DWOCH TYGODNI PLAMIE! PROSZE DAJ ZNAC
rozan
piÄ…, 09 cze 2006 - 23:33
Witaj

Bardzo chciałabym usmierzyc Twoj ból ale tu nie pomoga żadne słowa...

Bałam się tego że lekarka się pomyliła i zabiją mi moje maleństwo
jednak w szpitalu nie wysłano mnie od razu na zabieg tylko zrobiono mi USG a potem zrobiono mi badanie Beta HCG, które powtorzono po dwóch dniach. Wtedy juz było pewne że mam puste jajo płodowe, że naszej dzidzi już nie ma z nami....
Strasznie to boli. W dalszym ciągu część mnie nie może sie pogodzić z tym co się stało...

Åšciskam CiÄ™ mocno....
Trzymaj siÄ™.........
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post piÄ…, 09 cze 2006 - 23:33
Post #57

Witaj

Bardzo chciałabym usmierzyc Twoj ból ale tu nie pomoga żadne słowa...

Bałam się tego że lekarka się pomyliła i zabiją mi moje maleństwo
jednak w szpitalu nie wysłano mnie od razu na zabieg tylko zrobiono mi USG a potem zrobiono mi badanie Beta HCG, które powtorzono po dwóch dniach. Wtedy juz było pewne że mam puste jajo płodowe, że naszej dzidzi już nie ma z nami....
Strasznie to boli. W dalszym ciągu część mnie nie może sie pogodzić z tym co się stało...

Åšciskam CiÄ™ mocno....
Trzymaj siÄ™.........

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
malenka1000
wto, 16 lut 2010 - 14:55
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny. Wczoraj dowiedziałam się o kolejnym (bo już drugim pustym jaju płodowym). Jestem załamana bo nie potrafię zrozumieć jak w 6 tyg dziecko może być a teraz w 10 go po prostu nie ma 32.gif. 3 lata temu przeszłam to samo ale po wypowiedziach agarat stwierdzam ze jednak jest możliwe ze lekarz może się mylić. Ja sobie nie przypominam żebym miała robione badanie hcg owszem robiłam morfologię ale to wszystko. Brałam luteinę i nie było żadnych plamień ani krwawień nie wzięłam tylko jej dzisiaj i wystąpiło lekkie krwawienie. Nie wiem już co mam robić iść na zabieg czy jeszcze potwierdzić tą diagnozę. Strasznie się załamałam nie chce się żyć po prostu. 32.gif

Ten post edytował malenka1000 wto, 16 lut 2010 - 14:55
malenka1000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 16 lut 10 - 14:42
Nr użytkownika: 31,696




post wto, 16 lut 2010 - 14:55
Post #58

Witam serdecznie wszystkie dziewczyny. Wczoraj dowiedziałam się o kolejnym (bo już drugim pustym jaju płodowym). Jestem załamana bo nie potrafię zrozumieć jak w 6 tyg dziecko może być a teraz w 10 go po prostu nie ma 32.gif. 3 lata temu przeszłam to samo ale po wypowiedziach agarat stwierdzam ze jednak jest możliwe ze lekarz może się mylić. Ja sobie nie przypominam żebym miała robione badanie hcg owszem robiłam morfologię ale to wszystko. Brałam luteinę i nie było żadnych plamień ani krwawień nie wzięłam tylko jej dzisiaj i wystąpiło lekkie krwawienie. Nie wiem już co mam robić iść na zabieg czy jeszcze potwierdzić tą diagnozę. Strasznie się załamałam nie chce się żyć po prostu. 32.gif
captain.jmw
piÄ…, 19 lut 2010 - 22:10
Maleńka, potwierdź, jeśli masz możliwość.
U mnie doktor też się mylił przy pierwszej ciąży.
Naprawę warto to sprawdzić.
Brak mi słów pocieszenia dla kobiet, które to spotkało. 32.gif
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post piÄ…, 19 lut 2010 - 22:10
Post #59

Maleńka, potwierdź, jeśli masz możliwość.
U mnie doktor też się mylił przy pierwszej ciąży.
Naprawę warto to sprawdzić.
Brak mi słów pocieszenia dla kobiet, które to spotkało. 32.gif

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
malenka1000
nie, 21 lut 2010 - 11:10
Witam. Niestety nie zdążyłam potwierdzić, w nocy poroniłam. Strasznie się czuję. Zastanawiam się czy jeszcze bedzię mi kiedyś dane poczuć ruchy dzidziusia pod sercem. W takich sytuacjach naprawdę traci się nadzieję. Dziękuję że ktoś odpowiedział na mój post. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny będące w takiej sytuacji.
malenka1000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 16 lut 10 - 14:42
Nr użytkownika: 31,696




post nie, 21 lut 2010 - 11:10
Post #60

Witam. Niestety nie zdążyłam potwierdzić, w nocy poroniłam. Strasznie się czuję. Zastanawiam się czy jeszcze bedzię mi kiedyś dane poczuć ruchy dzidziusia pod sercem. W takich sytuacjach naprawdę traci się nadzieję. Dziękuję że ktoś odpowiedział na mój post. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny będące w takiej sytuacji.
> puste jajo pÅ‚odowe
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 12:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama