Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

esklepy z zabawkami

-
mlodytato
post Mon, 12 Jun 2017 - 15:21
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 49,767

No to niezły spamik widzę w temacie nienie.gif

--------------------
Młody szczęśliwy tata 2 letniej Wiki :)

[sygnatura niezgodna z regulaminem forum]
Go to the top of the page PM

Quote Post
Zeberka
post Wed, 05 Jul 2017 - 10:33
Post #22

Nr użytkownika: 49,936

Ja z całego serca polecam http://hapik.pl/ Mają niesamowicie szeroki asortyment, a do tego szokująco niskie ceny... Uważam , że znacznie lepsze jest to niż kupowanie przez allegro

Quote Post
Oldtin
post Mon, 10 Jul 2017 - 22:04
Post #23

Nr użytkownika: 47,384

Ciekawa jestem, czy zabawki interaktywne https://fokastara.pl/zabawki-interaktywne-dla-niemowlat.html faktycznie wpływają znacząco na rozwój dziecka. Te wszystkie maty edukacyjne, interaktywne stojaki, samochody i instrumenty podobają się dorosłym, ale czy są takie niezbędne dla dzieci?

Quote Post
martyna80
post Sun, 30 Jul 2017 - 22:12
Post #24

Nr użytkownika: 50,118

stricte z zabawkami sklepow nie znam ale powiem ci ze ja robie zabawki sama albo szukam mu zabawy z rzeczy codziennego uzytku i to ci polecam.. np zamawiam tutaj https://godanparty.pl/ balony wstazki tasiemki itd, daje klej wloczke czy plasteline i pozwalam na inwencje tworcza... czesto tez robimy cos z masy solnej albo malujemy farbami bez uzycia pedzli icon_biggrin.gif

Quote Post
JoAnna252
post Wed, 02 Aug 2017 - 09:37
Post #25

Nr użytkownika: 46,744

a my regularnie wracamy do Zielone Zabawki - córa dostała na imieniny drewniane mebelki dla lalek, które teraz są jej ulubioną zabawką

Quote Post
Dorka82
post Sat, 19 Aug 2017 - 00:01
Post #26

Nr użytkownika: 50,238

Najlepsze sklepy z zabawkami to takie, gdzie zabawki wychodzą poza szeroko pojętą standaryzację, czyli nie tylko plastikowe lalki i drewniane klocki, ale też gry edukacyjne, wymyślne i praktyczne rozwiązania do życiowej nauki itp. Tego klucza się trzeba trzymać.

Quote Post
Erywa_RK
post Thu, 24 Aug 2017 - 11:51
Post #27

Nr użytkownika: 50,233

GG:

CYTAT(Dorka82 @ Sat, 19 Aug 2017 - 01:01) *
Najlepsze sklepy z zabawkami to takie, gdzie zabawki wychodzą poza szeroko pojętą standaryzację, czyli nie tylko plastikowe lalki i drewniane klocki, ale też gry edukacyjne, wymyślne i praktyczne rozwiązania do życiowej nauki itp. Tego klucza się trzeba trzymać.

Zgadzam się, dlatego ja kupuję w https://www.al.to/. Mają od artykułów dla niemowląt w postaci smoczków, laktatorów czy pozytywek do wszelkiej maści gier, klocków, zabawek edukacyjnych, interaktywnych, rowerków nawet z artykułami szkolnymi czy basenami, więc wybór jest do wyboru do koloru i to dla dzieci w każdym wieku icon_smile.gif A no i często mają fajne promocje tematyczne jak na przykład teraz na zabawki outdoorowe. Jako czynna kupująca mogę polecić 01.gif

--------------------

Quote Post
bulba
post Thu, 24 Aug 2017 - 16:11
Post #28

Nr użytkownika: 47,451

a jakieś księgarnie z dużym wyborem dobrych książek dla dzieci?

Quote Post
Peggie
post Tue, 29 Aug 2017 - 13:49
Post #29

Nr użytkownika: 49,066

Ja ogromnie się cieszę, że nie jesteśmy już skazani na jeden czy dwa sklepy z zabawkami dla dzieci i nie mamy innej opcji zakupu. Sklepy stacjonarne wykorzystywały swoją pozycję i często zawyżały ceny. dlatego ludzie zaczęli szukać alternatyw w internecie i większość z nich znalazła. Ja dzieciakom kupuję bardzo fajne zabawki, od takich producentów jak Pan Robótka które można znaleźć na stronie mamissima.pl/pan_robotka. Jeśli tam zajrzycie, to zobaczycie że daleko nie trzeba szukać, aby kupić swojej pociesze najlepszej jakości zabawki.

Quote Post
alaa789
post Fri, 01 Sep 2017 - 14:20
Post #30

Nr użytkownika: 47,895

Świetna jest ta lista, z przyjemnością tutaj wracam.
Dopiszę od siebie stronę tailorgames.pl, to jest strona wydawnictwa, które wydaje świetne gry planszowe dla młodszych i dla starszych dzieci icon_smile.gif Dorośli też czasem sobie pograją, a co icon_smile.gif

Quote Post
student95
post Sun, 10 Sep 2017 - 12:31
Post #31

Nr użytkownika: 50,415

Witam jestem studentką 3 roku i prowadzę badania na temat wiedzy rodziców o czasie jaki ich dzieci spędzają na graniu w gry komputerowe. Tematem tego badania jest sprawdzenie co wiesz o grach komputerowych, jakie jest Twoje zdanie na ten temat i czy wpływasz na to jak Twoje dziecko korzysta z komputera i gier. Badania posłużą mojemu zespołowi w stworzeniu aplikacji dzięki której rodzice będą mogli kontrolować poczynania ich dzieci w grach. Jeśli twoje dziecko ma więcej niż 2 lata i jest użytkownikiem smartfonów i komputerów odpowiedz na te pytania. Z góry dziękuję!
https://goo.gl/forms/mXZD9aGvlpu76KNz2

Quote Post
alaa789
post Sun, 17 Sep 2017 - 16:18
Post #32

Nr użytkownika: 47,895

a no i jeszcze dorzucę od siebie misiedwa.pl - tam wszystko dla dzieciaków się znajdzie, od zabawek po artykuły szkolne, w fajnych cenach icon_smile.gif polecam, kupowałam tam kilkukrotnie klocki

Quote Post
> esklepy z zabawkami

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 20 Sep 2017 - 09:36
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe