Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Problemy ze słuchem u 4-miesięcznego dziecka

-
Mamilein
post Mon, 03 Apr 2017 - 02:54
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 49,173

Witajcie, kilka tygodni temu zdiagnozowano u mojego maluszka głęboki niedosłuch, zarówno w jednym, jak i w drugim uszku. Jak się można domyślać był to dla całej rodziny ogromny szok, bo nic nie wskazywało, że może być coś nie tak.
Tak czy inaczej czeka nas teraz prawdopodobnie operacja wszczepienia implantu, a ja jestem na etapie zbierania informacji i wysłuchiwania historii rodziców, którzy też mają podobny problem.

Czy ktoś z Was zdecydował się na implant słuchowy u swojego dziecka i może coś na ten temat powiedzieć? Jesteście zadowoloni, czy nie?
Bardzo byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź i pozdrawiam cieplutko.
Go to the top of the page PM

Quote Post
Mamilein
post Mon, 13 Nov 2017 - 16:58
Post #2

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 49,173

Witajcie ponownie Drogie mamy 😊
Chciałam trochę odświeżyć ten temat, bo pomimo tego, że parę miesięcy już minęło, to moje pytanie jest nadal aktualne.
Ze względu na długie terminy oczekiwania + oczywiście wszystkie niezbędne badania, trochę to trwało, ale syn został ostatecznie zakwalifikowany do operacji wszczepienia implantu ślimakowego. Długo na to czekaliśmy, bo wiadomo jak ważny jest prawidłowy słuch w rozwoju dziecka. Mam nadzieje, że nasze życie zmieni się na lepsze po tej operacji.

Może tym razem znajdą się mamy, które mogą podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z implantami słuchowymi 😊 Warto było Waszym zdaniem?
Go to the top of the page PM

Quote Post
> Problemy ze słuchem u 4-miesięcznego dziecka

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thu, 23 Nov 2017 - 23:24
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe