Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Nagłe pojawienie się krwi w ślinie

, dziękuję można przenieść
> , dziÄ™kujÄ™ można przenieść
As-ia
nie, 05 lut 2012 - 18:32
CYTAT(jak @ Sun, 05 Feb 2012 - 10:17) *
As-ia z chłopami to normalne a spróbowałabyś zaciągnąc np do dentysty icon_lol.gif

Do dentysty to o dziwo sam chce chodzić ,gorzej z innymi lekarzami...
Dziś nie ma krwi,więc nie ma problemu o takie właśnie ma podejście mój mąż 21.gif
Ja wiedziałam,że mam w domu 3-cie już dorosłe "dziecko",ale chyba nie dojrzałam,żeby Je wychowywać 37.gif


edit.

Do lekarza chłop poszedł ,a jakże razem z "mamą za rękę" .Gdy Pani dr. zapytała co się dzieje stwierdził,że jest zdrowy tylko żona coś wymyśla (dobrze,że dr. była w gabinecie,bo bym Go chyba trafiła...) 23.gif Oczywiście Ja musiałam mówić,a ślubny tylko potakiwał głową.... To tak w ramach wstępu icon_wink.gif
Ostatecznie dostał skierowanie do laryngologa ,na rtg płuc i ma zleconą morfologię.Rtg płuc dziś odebrał,płuca czyste,ale są jakieś zmiany na oskrzelach pewnie po ostatnim przeziębieniu. Także kamień z serca ,bo wg. lekarki to jeśli nie płuca to zapewne naczynko w nosie,bądź zap. gardła ,które zeszło niżej,ale to musi stwierdzić laryngolog (w marcu wizyta)

Ten post edytował As-ia pon, 13 lut 2012 - 15:20
As-ia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,981
Dołączył: czw, 07 lut 08 - 11:56
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 18,050




post nie, 05 lut 2012 - 18:32
Post #21

CYTAT(jak @ Sun, 05 Feb 2012 - 10:17) *
As-ia z chłopami to normalne a spróbowałabyś zaciągnąc np do dentysty icon_lol.gif

Do dentysty to o dziwo sam chce chodzić ,gorzej z innymi lekarzami...
Dziś nie ma krwi,więc nie ma problemu o takie właśnie ma podejście mój mąż 21.gif
Ja wiedziałam,że mam w domu 3-cie już dorosłe "dziecko",ale chyba nie dojrzałam,żeby Je wychowywać 37.gif


edit.

Do lekarza chłop poszedł ,a jakże razem z "mamą za rękę" .Gdy Pani dr. zapytała co się dzieje stwierdził,że jest zdrowy tylko żona coś wymyśla (dobrze,że dr. była w gabinecie,bo bym Go chyba trafiła...) 23.gif Oczywiście Ja musiałam mówić,a ślubny tylko potakiwał głową.... To tak w ramach wstępu icon_wink.gif
Ostatecznie dostał skierowanie do laryngologa ,na rtg płuc i ma zleconą morfologię.Rtg płuc dziś odebrał,płuca czyste,ale są jakieś zmiany na oskrzelach pewnie po ostatnim przeziębieniu. Także kamień z serca ,bo wg. lekarki to jeśli nie płuca to zapewne naczynko w nosie,bądź zap. gardła ,które zeszło niżej,ale to musi stwierdzić laryngolog (w marcu wizyta)

--------------------
pierworodna 13.04.2006r.
drugorodny 05.10.2008r. trzeciorodna 03.07.2015.


Dziecko jest chodzÄ…cym cudem, jedynym, wyjÄ…tkowym i niezastÄ…pionym.
> NagÅ‚e pojawienie siÄ™ krwi w Å›linie, dziÄ™kujÄ™ można przenieść
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:14
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama