Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Sesja zdjęciowa Szczecin

-
Nadiaoo
post Wed, 27 Jul 2016 - 06:52
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,606

Czy macie jakiegoś sprawdzonego fotografa w Szczecinie? Jak na razie znalazłam ofertę Studio Este, czy ktoś może korzystał? Marzy mi się dość rozbudowana sesja rodzinna, w której zostaną uchwycone trzy pokolenia:) Podoba mi się ich portfolio [edit: moderacja] ale chętnie jeszcze wysłucham jakichś opinii.
Go to the top of the page PM

Quote Post
aura
post Wed, 03 Aug 2016 - 07:20
Post #2

Nr użytkownika: 47,805

GG:

Ja osobiście polecam Amber Kamila Rutkowska. Co prawda mi robiła zdjęcia ślubne, jednak robi i sesje dziecinną. Osobiście byłam z usług Pani Kamili zadowolona i słyszałam, że rodzice ze zdjęć dzieci też sobie ją chwalą.

Quote Post
wolekmister
post Thu, 12 Jan 2017 - 17:43
Post #3

Nr użytkownika: 48,693

Ja mogę polecić Bajkowy Kadr. Zdjecia wykonuje małżeństwo, które ma małą córeczkę i doskonale wiedzą jak obchodzić się z dziećmi. Ruszyli od niedawna i mają na chwilę obecną niskie ceny. Ich strona to www.bajkowykadr.pl Mają też stronę na Facebooku. Ja jestem zadowolony. Profesjonalne zdjecia za niską cenę.

Quote Post
> Sesja zdjęciowa Szczecin

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 22 Nov 2017 - 22:58
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe