Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

rabka, pensjonat Hanusia i Villa Medica

> 
Graz
śro, 28 lut 2007 - 14:14
bardzo polecam - przemili ludzie, wygodne pokoje z łazienkami, wszystko czyste, schludne, jedzenie pyszne i porcje uczciwe icon_lol.gif
Dodatkowe atrakcje: plac zabaw kryty, świetlica, wieczór góralski, ognisko, wizyty w pracowni ceramicznej (pokaz lepienia garnków)

https://www.hanusia.prv.pl/

Ten post edytował Graz czw, 13 wrz 2007 - 10:42
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post śro, 28 lut 2007 - 14:14
Post #1

bardzo polecam - przemili ludzie, wygodne pokoje z łazienkami, wszystko czyste, schludne, jedzenie pyszne i porcje uczciwe icon_lol.gif
Dodatkowe atrakcje: plac zabaw kryty, świetlica, wieczór góralski, ognisko, wizyty w pracowni ceramicznej (pokaz lepienia garnków)

https://www.hanusia.prv.pl/
cydorka
śro, 28 lut 2007 - 14:33
oj tak tak polecam i ja
a jak na apetyt działa Hanusia i Rabka
dodać musze jeszcze, że są dobrze przygotowani sankowo- kuligowo
że współpracują z rożnymi ludziami co atrakcje zapewniają

poznałam tam ludzi, którzy przyjeżdżają tam od lat i mówią, że sobie innego miejsca nie mogą wyobrazić

idealne miejsce do wysłania babci z wnukiem icon_wink.gif



cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post śro, 28 lut 2007 - 14:33
Post #2

oj tak tak polecam i ja
a jak na apetyt działa Hanusia i Rabka
dodać musze jeszcze, że są dobrze przygotowani sankowo- kuligowo
że współpracują z rożnymi ludziami co atrakcje zapewniają

poznałam tam ludzi, którzy przyjeżdżają tam od lat i mówią, że sobie innego miejsca nie mogą wyobrazić

idealne miejsce do wysłania babci z wnukiem icon_wink.gif



cyd
cydorka
pią, 02 mar 2007 - 10:14
do tego dołoże:
wycieczke wozem drabiniastym icon_smile.gif
kuchnia dostosowana do potrzeb dzieci alergicznych po wcześniejszym ustaleniu z Panią co wolno jeść dziecku ( aktualnie z moim synem jest tam dwoje dzieci bezglutenowych mamy przywiozły mąkę i makaron i Pani gotuje)
dziś idą do teatru Rabcio:
https://www.rabcio.region-rabka.pl/

a rano pojechali na narty na Maciejową icon_rolleyes.gif

https://www.maciejowa-ski.com/

przyjechał zaprzyjazniony z pensjonatem instruktor busikiem zapakował 6 dzieci i rodziców oraz jedną babcie wink.gif
skrzyknęli sie razem bo dowóz sie na więcej rodzin rozłożył
instruktor daje sprzęt do nauki

miejsce maksymalnie pro rodzinne

moja mama jest tam sama bez samochodu
a jest tak zadowolona , ze już chce jechać w przyszłym roku icon_eek.gif


a najlepsze jest w tym wszystkim to, ze miejsce było wybrane z internetu moja mama wybrała sama a ja byłam pewna obaw

rewelacja

cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pią, 02 mar 2007 - 10:14
Post #3

do tego dołoże:
wycieczke wozem drabiniastym icon_smile.gif
kuchnia dostosowana do potrzeb dzieci alergicznych po wcześniejszym ustaleniu z Panią co wolno jeść dziecku ( aktualnie z moim synem jest tam dwoje dzieci bezglutenowych mamy przywiozły mąkę i makaron i Pani gotuje)
dziś idą do teatru Rabcio:
https://www.rabcio.region-rabka.pl/

a rano pojechali na narty na Maciejową icon_rolleyes.gif

https://www.maciejowa-ski.com/

przyjechał zaprzyjazniony z pensjonatem instruktor busikiem zapakował 6 dzieci i rodziców oraz jedną babcie wink.gif
skrzyknęli sie razem bo dowóz sie na więcej rodzin rozłożył
instruktor daje sprzęt do nauki

miejsce maksymalnie pro rodzinne

moja mama jest tam sama bez samochodu
a jest tak zadowolona , ze już chce jechać w przyszłym roku icon_eek.gif


a najlepsze jest w tym wszystkim to, ze miejsce było wybrane z internetu moja mama wybrała sama a ja byłam pewna obaw

rewelacja

cyd
Graz
śro, 05 wrz 2007 - 15:05
Własnie wróciłam i bardzo polecam pensjonat Villa Medica w Rabce - pieknie połozony praktycznie juz w górach, wysoki standard, jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła, ogromny teren do biegania, malutki plac zabaw, przepiekny widok z okien. Polecam!
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post śro, 05 wrz 2007 - 15:05
Post #4

Własnie wróciłam i bardzo polecam pensjonat Villa Medica w Rabce - pieknie połozony praktycznie juz w górach, wysoki standard, jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła, ogromny teren do biegania, malutki plac zabaw, przepiekny widok z okien. Polecam!


--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

cydorka
czw, 06 wrz 2007 - 14:59
a jak to sie ma do Hanusi w sensie położenia, no i jak się nadaje dla osoby bez samochodu?
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post czw, 06 wrz 2007 - 14:59
Post #5

a jak to sie ma do Hanusi w sensie położenia, no i jak się nadaje dla osoby bez samochodu?
cyd
Graz
czw, 06 wrz 2007 - 22:04
Do Hanusi to sie ma tak, że w drugim końcu miasta. bez samochodu trzeba sie nastawic na dłuższy spacer - samo podejście jakieś 15 minut pod górę bez przystanku - pani z zastawkami do operacji twierdzi, że szła 40 min.
a, linka wstawię
https://www.fajnypensjonat.pl/RABKA_VILLA_MEDICA/index.html
My mieliśmy ten wielki taras po prawej stronie na 1 pietrze icon_smile.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post czw, 06 wrz 2007 - 22:04
Post #6

Do Hanusi to sie ma tak, że w drugim końcu miasta. bez samochodu trzeba sie nastawic na dłuższy spacer - samo podejście jakieś 15 minut pod górę bez przystanku - pani z zastawkami do operacji twierdzi, że szła 40 min.
a, linka wstawię
https://www.fajnypensjonat.pl/RABKA_VILLA_MEDICA/index.html
My mieliśmy ten wielki taras po prawej stronie na 1 pietrze icon_smile.gif

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

cydorka
pon, 29 paź 2007 - 11:58
CYTAT(cydorka @ pią, 02 mar 2007 - 11:14) *
moja mama jest tam sama bez samochodu
a jest tak zadowolona , ze już chce jechać w przyszłym roku icon_eek.gif



cyd


zacytuje samą siebie
Hanusia rulez i w tym roku, babcia zarezerwowała jadą
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pon, 29 paź 2007 - 11:58
Post #7

CYTAT(cydorka @ pią, 02 mar 2007 - 11:14) *
moja mama jest tam sama bez samochodu
a jest tak zadowolona , ze już chce jechać w przyszłym roku icon_eek.gif



cyd


zacytuje samą siebie
Hanusia rulez i w tym roku, babcia zarezerwowała jadą
cyd
parasolka
pią, 30 lis 2007 - 21:51
a jakie ceny w tej Hanusi?
i czy bez wsiadania do środka lokomocji 3 latek będzie miał gdzie pojeździć na sankach i pouczyć się na nartach?
i czy można tam pojechać z dzieckiem wózkowym bez uziemiania się?
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pią, 30 lis 2007 - 21:51
Post #8

a jakie ceny w tej Hanusi?
i czy bez wsiadania do środka lokomocji 3 latek będzie miał gdzie pojeździć na sankach i pouczyć się na nartach?
i czy można tam pojechać z dzieckiem wózkowym bez uziemiania się?

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
cydorka
pią, 30 lis 2007 - 21:58
o ceny tegoroczne znaczy na ten sezon zapytam mamę.. ale może są na stronie internetowej
co do sanek zdecydowanie tak ( oczywiście jeżeli będzie śnieg), co do nart, zależy co rozumiesz przez hasło pouczyć, jezeli jazde pod okiem instruktora na głównych stokach tych z wyciągami Rabki to bez korzystania z lokomocji nie da rady- bo to jest dalej od stoków- ale dla mnie to akurat jest plus - dalej od ludzkości
co do jazd amatorskich ot tak typu osla łączka też zapytam rodzicielkę, ma zdecydowanie lepiej zeksplorowany teren
co do wózka- to jest tak- jest to miejsce totalnie pro-rodzinne, zawsze się znajdzie ktoś , kto skoczy po jakieś zakupy, jeżeli będzie trzeba, jednak do tzw cywilizacji jest kawałeczek- tak 15 min spacerkiem, który niestety w drodze powrotnej jest " pod górke" i to jest chyba jedyny wózkowy problem

cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pią, 30 lis 2007 - 21:58
Post #9

o ceny tegoroczne znaczy na ten sezon zapytam mamę.. ale może są na stronie internetowej
co do sanek zdecydowanie tak ( oczywiście jeżeli będzie śnieg), co do nart, zależy co rozumiesz przez hasło pouczyć, jezeli jazde pod okiem instruktora na głównych stokach tych z wyciągami Rabki to bez korzystania z lokomocji nie da rady- bo to jest dalej od stoków- ale dla mnie to akurat jest plus - dalej od ludzkości
co do jazd amatorskich ot tak typu osla łączka też zapytam rodzicielkę, ma zdecydowanie lepiej zeksplorowany teren
co do wózka- to jest tak- jest to miejsce totalnie pro-rodzinne, zawsze się znajdzie ktoś , kto skoczy po jakieś zakupy, jeżeli będzie trzeba, jednak do tzw cywilizacji jest kawałeczek- tak 15 min spacerkiem, który niestety w drodze powrotnej jest " pod górke" i to jest chyba jedyny wózkowy problem

cyd
parasolka
pią, 30 lis 2007 - 22:32
i jeszcze czy ten kryty plac zabaw funkcjonuje w zimę?
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pią, 30 lis 2007 - 22:32
Post #10

i jeszcze czy ten kryty plac zabaw funkcjonuje w zimę?

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
parasolka
pią, 30 lis 2007 - 22:33
o cydorko dzięki, czekam na dalsze info brawo_bis.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pią, 30 lis 2007 - 22:33
Post #11

o cydorko dzięki, czekam na dalsze info brawo_bis.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
cydorka
pią, 30 lis 2007 - 22:53
CYTAT(parasolka @ pią, 30 lis 2007 - 22:32) *
i jeszcze czy ten kryty plac zabaw funkcjonuje w zimę?


oczywiście, że funkcjonuje

bo tak naprawdę to jest gigantyczna szklarnia przerobiona na plac zabaw :




są tam w środku huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia, stół do gry w piłkarzyki, jakieś tam rózniste zabawki, stacjonuje cały park maszynowy pt " sanki"
w środku jest zrobiony taki płotek jak widać na zdjęciu żeby dzieciarnia nie miała kontaktu z szybami i jest to tak zrobione, zeby nie było w środku za gorąco ( nie ma części szyb) a jednocześnie zeby chronic od śniegu i deszczu
jak była brzydka pogoda, to dzieciaki siedziały na zmianę w świetlicy i tam
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pią, 30 lis 2007 - 22:53
Post #12

CYTAT(parasolka @ pią, 30 lis 2007 - 22:32) *
i jeszcze czy ten kryty plac zabaw funkcjonuje w zimę?


oczywiście, że funkcjonuje

bo tak naprawdę to jest gigantyczna szklarnia przerobiona na plac zabaw :




są tam w środku huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia, stół do gry w piłkarzyki, jakieś tam rózniste zabawki, stacjonuje cały park maszynowy pt " sanki"
w środku jest zrobiony taki płotek jak widać na zdjęciu żeby dzieciarnia nie miała kontaktu z szybami i jest to tak zrobione, zeby nie było w środku za gorąco ( nie ma części szyb) a jednocześnie zeby chronic od śniegu i deszczu
jak była brzydka pogoda, to dzieciaki siedziały na zmianę w świetlicy i tam
parasolka
pią, 30 lis 2007 - 23:00
brzmi super, jutro dzwonię
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pią, 30 lis 2007 - 23:00
Post #13

brzmi super, jutro dzwonię

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy się nie zdarza
Graz
nie, 02 gru 2007 - 14:47
Tylko dodam, gwoli informacji, że w zeszłym roku w Rabce nie było sniegu, ani grama - więc sanki odpadały. Janek Cydorki jeżdził na nartach, pewnie stoki były nasnieżane. Górale twierdzili, że to pierwszy taki rok odkąd pamietają, zawsze snieg jest. icon_smile.gif
Po snieg jeździlismy do Zakopanego. Jednak Rabka lezy stosunkowo nisko - co dodatnio wpływa na klimat, łagodniejszy od wysokogórskiego.
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post nie, 02 gru 2007 - 14:47
Post #14

Tylko dodam, gwoli informacji, że w zeszłym roku w Rabce nie było sniegu, ani grama - więc sanki odpadały. Janek Cydorki jeżdził na nartach, pewnie stoki były nasnieżane. Górale twierdzili, że to pierwszy taki rok odkąd pamietają, zawsze snieg jest. icon_smile.gif
Po snieg jeździlismy do Zakopanego. Jednak Rabka lezy stosunkowo nisko - co dodatnio wpływa na klimat, łagodniejszy od wysokogórskiego.

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

anax
pon, 14 lip 2008 - 17:03
możecie podać ceny w tej hanusi
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post pon, 14 lip 2008 - 17:03
Post #15

możecie podać ceny w tej hanusi

--------------------


anita b.
pon, 14 lip 2008 - 23:44
mi zaproponowano 70 zł za osobę dorosłą i 50 zł za 3-latka (albo 65/55 zł) w połowie sierpnia

więc będę bawić w Villi Medica za tę samą cenę icon_smile.gif
anita b.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 18:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,157




post pon, 14 lip 2008 - 23:44
Post #16

mi zaproponowano 70 zł za osobę dorosłą i 50 zł za 3-latka (albo 65/55 zł) w połowie sierpnia

więc będę bawić w Villi Medica za tę samą cenę icon_smile.gif

--------------------
anita, mama Łukasza (9.09.2005)
anax
wto, 15 lip 2008 - 11:00
drogo
ja byłam u pani czesi.pokoje drewniane nie bardzo rewelacyjne ale przeciez i tak nas nie było caly dzien w domu.na podwórku hustawka,zjezdzalnia,karuzela co w koło sie obraca,gril,kosz,siatkówka do grania,ping pong piłkarzyki,hulajnoga.chyba o niczym nie zapomnialam.łazienki na pietrze dwie i ubikacja.płaciłam 22 dorosły 15 dziecko za karoline nie płaciłam
mozna u pani zamówic obiad za 12 zł
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post wto, 15 lip 2008 - 11:00
Post #17

drogo
ja byłam u pani czesi.pokoje drewniane nie bardzo rewelacyjne ale przeciez i tak nas nie było caly dzien w domu.na podwórku hustawka,zjezdzalnia,karuzela co w koło sie obraca,gril,kosz,siatkówka do grania,ping pong piłkarzyki,hulajnoga.chyba o niczym nie zapomnialam.łazienki na pietrze dwie i ubikacja.płaciłam 22 dorosły 15 dziecko za karoline nie płaciłam
mozna u pani zamówic obiad za 12 zł

--------------------


cydorka
wto, 15 lip 2008 - 11:29
CYTAT(anax @ Tue, 15 Jul 2008 - 10:00) *
drogo
ja byłam u pani czesi.pokoje drewniane nie bardzo rewelacyjne ale przeciez i tak nas nie było caly dzien w domu.na podwórku hustawka,zjezdzalnia,karuzela co w koło sie obraca,gril,kosz,siatkówka do grania,ping pong piłkarzyki,hulajnoga.chyba o niczym nie zapomnialam.łazienki na pietrze dwie i ubikacja.płaciłam 22 dorosły 15 dziecko za karoline nie płaciłam
mozna u pani zamówic obiad za 12 zł

drożej bo pokoje są z łazienkami, to zawsze podbija cenę, do tego dolicz 3 pełne posiłki

w zimie było 65/45 widzę, że o te 5 zł podnieśli

cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post wto, 15 lip 2008 - 11:29
Post #18

CYTAT(anax @ Tue, 15 Jul 2008 - 10:00) *
drogo
ja byłam u pani czesi.pokoje drewniane nie bardzo rewelacyjne ale przeciez i tak nas nie było caly dzien w domu.na podwórku hustawka,zjezdzalnia,karuzela co w koło sie obraca,gril,kosz,siatkówka do grania,ping pong piłkarzyki,hulajnoga.chyba o niczym nie zapomnialam.łazienki na pietrze dwie i ubikacja.płaciłam 22 dorosły 15 dziecko za karoline nie płaciłam
mozna u pani zamówic obiad za 12 zł

drożej bo pokoje są z łazienkami, to zawsze podbija cenę, do tego dolicz 3 pełne posiłki

w zimie było 65/45 widzę, że o te 5 zł podnieśli

cyd
anita b.
nie, 24 sie 2008 - 16:59
CYTAT(Graz @ Wed, 05 Sep 2007 - 14:05) *
Własnie wróciłam i bardzo polecam pensjonat Villa Medica w Rabce - pieknie połozony praktycznie juz w górach, wysoki standard, jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła, ogromny teren do biegania, malutki plac zabaw, przepiekny widok z okien. Polecam!


Byłam, sprawdziłam i uczucia mam mieszane.
Pokój i warunki mieszkalne bardzo dobre. Miałam bardzo fajny pokój, choć bez balkonu i widoku (ale z przyjemnym chłodkiem od północy, za który oddałabym każdy widok icon_biggrin.gif )
Plac zabaw rzeczywiście malutki, ale w porządku. Niektórzy narzekali jednak na to, że zjeżdżalnia stała w miejscu wyłożonym kostką brukową zamiast na trawie.
Położenie pensjonatu dla mnie było zaletą, bo po drodze można było spalić zeżarte w Rabce lody. A pod koniec tygodnia wchodziłam już prawie bez zadyszki.

Natomiast jedzenie pozostawiało wiele do życzenia. Na śniadanie i kolacje były kanapki, kanapki, kanapki i jeszcze raz kanapki. Kto chciał mleko na śniadanie, musiał się prosić w kuchni (ponoć zdecydowano tak dlatego, że wiele dzieci ma skazę białkową icon_eek.gif ). Obiady trochę lepsze, ale tylko trochę.

A najbardziej nie podobało mi się powitanie: "dzień dobry, proszę zapłacić za pobyt". Nieważne, że właśnie wyszłam z nagrzanego samochodu po 2 godz w korku na zakopiance, nieważne, że pod nogami plącze mi się dziecko płaczące, że jest głodne, a na właśnie stołówce właśnie wydają kolację. Najpierw trzeba zapłacić, potem dostaje się klucz do pokoju, a potem można zjeść kolację. icon_evil.gif

Tak więć, moim zdaniem, może być, ale bez rewelacji.
anita b.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 18:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,157




post nie, 24 sie 2008 - 16:59
Post #19

CYTAT(Graz @ Wed, 05 Sep 2007 - 14:05) *
Własnie wróciłam i bardzo polecam pensjonat Villa Medica w Rabce - pieknie połozony praktycznie juz w górach, wysoki standard, jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła, ogromny teren do biegania, malutki plac zabaw, przepiekny widok z okien. Polecam!


Byłam, sprawdziłam i uczucia mam mieszane.
Pokój i warunki mieszkalne bardzo dobre. Miałam bardzo fajny pokój, choć bez balkonu i widoku (ale z przyjemnym chłodkiem od północy, za który oddałabym każdy widok icon_biggrin.gif )
Plac zabaw rzeczywiście malutki, ale w porządku. Niektórzy narzekali jednak na to, że zjeżdżalnia stała w miejscu wyłożonym kostką brukową zamiast na trawie.
Położenie pensjonatu dla mnie było zaletą, bo po drodze można było spalić zeżarte w Rabce lody. A pod koniec tygodnia wchodziłam już prawie bez zadyszki.

Natomiast jedzenie pozostawiało wiele do życzenia. Na śniadanie i kolacje były kanapki, kanapki, kanapki i jeszcze raz kanapki. Kto chciał mleko na śniadanie, musiał się prosić w kuchni (ponoć zdecydowano tak dlatego, że wiele dzieci ma skazę białkową icon_eek.gif ). Obiady trochę lepsze, ale tylko trochę.

A najbardziej nie podobało mi się powitanie: "dzień dobry, proszę zapłacić za pobyt". Nieważne, że właśnie wyszłam z nagrzanego samochodu po 2 godz w korku na zakopiance, nieważne, że pod nogami plącze mi się dziecko płaczące, że jest głodne, a na właśnie stołówce właśnie wydają kolację. Najpierw trzeba zapłacić, potem dostaje się klucz do pokoju, a potem można zjeść kolację. icon_evil.gif

Tak więć, moim zdaniem, może być, ale bez rewelacji.


--------------------
anita, mama Łukasza (9.09.2005)
Graz
pon, 25 sie 2008 - 10:49
Może kucharki się zmieniły - z tego co pamiętam na sniadania i kolacje bywały nalesniki, placki, jajecznica. Zupy nam bardzo smakowały.

Powitanie - no comment. 13.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post pon, 25 sie 2008 - 10:49
Post #20

Może kucharki się zmieniły - z tego co pamiętam na sniadania i kolacje bywały nalesniki, placki, jajecznica. Zupy nam bardzo smakowały.

Powitanie - no comment. 13.gif

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

> rabka, pensjonat Hanusia i Villa Medica
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 12:57
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama