Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Maszynka do golenia good shave

, ostrzeżenie
> , ostrzeżenie
magdosz
czw, 18 paź 2012 - 13:45
Dziś dzwonił do mnie jakiś przedstawiciel bo niby wypełniałam ankiete w szpitalu. I chce mi wysłać, mam płacić tylko za przesyłkę 19,90. (ankieta 6 lat temu, bo nazwisko panieńskie podał). wartość ok 80zł niby, a to zwykły szajs.. nie będę się rozpisywać...wkleje link do dyskusji na ten temat
Na szczęście nie dałam się na to nabrać

good shae
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 18 paź 2012 - 13:45
Post #1

Dziś dzwonił do mnie jakiś przedstawiciel bo niby wypełniałam ankiete w szpitalu. I chce mi wysłać, mam płacić tylko za przesyłkę 19,90. (ankieta 6 lat temu, bo nazwisko panieńskie podał). wartość ok 80zł niby, a to zwykły szajs.. nie będę się rozpisywać...wkleje link do dyskusji na ten temat
Na szczęście nie dałam się na to nabrać

good shae

--------------------


Inkusia
czw, 18 paź 2012 - 13:51
Ja też miałam taki telefon ale kilka miesięcy temu, jeszcze facet zdziwiony był że nie chcę z takiej okazji skorzystać. Też wypełniałam tą nieszczęsną ankietę w szpitalu 4 lata temu 21.gif
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post czw, 18 paź 2012 - 13:51
Post #2

Ja też miałam taki telefon ale kilka miesięcy temu, jeszcze facet zdziwiony był że nie chcę z takiej okazji skorzystać. Też wypełniałam tą nieszczęsną ankietę w szpitalu 4 lata temu 21.gif

--------------------

lena77
czw, 18 paź 2012 - 15:35
cale szczescie mam juz inny numer i inny adres niz 7 lat temu.
ale co bylo w tej ankiecie? ja juz zupelnie nie pamietam. tyle czasu przeciez minelo
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post czw, 18 paź 2012 - 15:35
Post #3

cale szczescie mam juz inny numer i inny adres niz 7 lat temu.
ale co bylo w tej ankiecie? ja juz zupelnie nie pamietam. tyle czasu przeciez minelo

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Inkusia
czw, 18 paź 2012 - 15:44
Ankieta jak ankieta, coś o dziecku było raczej. Niestety byłam naiwna i podałam numer telefonu icon_sad.gif
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post czw, 18 paź 2012 - 15:44
Post #4

Ankieta jak ankieta, coś o dziecku było raczej. Niestety byłam naiwna i podałam numer telefonu icon_sad.gif

--------------------

KAROLA3DAW
czw, 18 paź 2012 - 16:05
A ja za bardzo ciekawa jestem zeby nie skorzystac z takiej "okazji" icon_biggrin.gif
Paczuszka przyszla ale nie dalabym za taka maszynke 80zł nienie.gif
Maszynka calkiem fajna no ale nie wieczna 04.gif
Zaraz jeszcze sprawdze na koncie czy ja im w ogole zaplacilam 29.gif
KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post czw, 18 paź 2012 - 16:05
Post #5

A ja za bardzo ciekawa jestem zeby nie skorzystac z takiej "okazji" icon_biggrin.gif
Paczuszka przyszla ale nie dalabym za taka maszynke 80zł nienie.gif
Maszynka calkiem fajna no ale nie wieczna 04.gif
Zaraz jeszcze sprawdze na koncie czy ja im w ogole zaplacilam 29.gif

--------------------




lornetka
czw, 18 paź 2012 - 17:11
O! Do mnie też telefonował i jak zawsze, gdy chcą mi wcisnąć coś za darmo- odmówiłam.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post czw, 18 paź 2012 - 17:11
Post #6

O! Do mnie też telefonował i jak zawsze, gdy chcą mi wcisnąć coś za darmo- odmówiłam.
milutka
czw, 18 paź 2012 - 17:20
Ja też kiedyś zakupiłam maszynki przez telefon, ale trochę inne, okazały się do kitu, słabo goliły, ale bez problemu mogłam zrezygnować, nie ponosząc żadnych kosztów.

I nie zgadzam się z tym, co jedna osoba napisała w podanym linku
CYTAT
Ja też się dałam na to naciągnąć.. I wczoraj przyszła ta paczka, rzucona po prostu do skrzynki. Ja myślę, że może po prostu to olać.. kto mi udowodni, że ta przesyłka do mnie dotarła? Nie pokwitowałam żadnego odbioru!



Bo przecież, skoro przyszła ta paczka do tej pani, to musiała rozmawiać z kimś przez telefon, bo wątpię, że wysyłają, gdy kktoś wypełni tylko ankietę.

A wyraźnie mówią, że jak zamawiamy, przez telefon, to już jest zawarcie z nimi umowy i trzeba się z niej wywiązać, można także w ciągu 10 dni zrezygnować albo wysłać wypowiedzenie umowy.
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post czw, 18 paź 2012 - 17:20
Post #7

Ja też kiedyś zakupiłam maszynki przez telefon, ale trochę inne, okazały się do kitu, słabo goliły, ale bez problemu mogłam zrezygnować, nie ponosząc żadnych kosztów.

I nie zgadzam się z tym, co jedna osoba napisała w podanym linku
CYTAT
Ja też się dałam na to naciągnąć.. I wczoraj przyszła ta paczka, rzucona po prostu do skrzynki. Ja myślę, że może po prostu to olać.. kto mi udowodni, że ta przesyłka do mnie dotarła? Nie pokwitowałam żadnego odbioru!



Bo przecież, skoro przyszła ta paczka do tej pani, to musiała rozmawiać z kimś przez telefon, bo wątpię, że wysyłają, gdy kktoś wypełni tylko ankietę.

A wyraźnie mówią, że jak zamawiamy, przez telefon, to już jest zawarcie z nimi umowy i trzeba się z niej wywiązać, można także w ciągu 10 dni zrezygnować albo wysłać wypowiedzenie umowy.

--------------------
magdosz
czw, 18 paź 2012 - 18:11
milutka ale skoro nie podpisała odbioru, to kto jej udowodni, że doszedł towar??
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 18 paź 2012 - 18:11
Post #8

milutka ale skoro nie podpisała odbioru, to kto jej udowodni, że doszedł towar??


--------------------


> Maszynka do golenia good shave, ostrzeżenie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama