Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Endo ubranka dzieciecie

, jaka jest jakosc?
> , jaka jest jakosc?
Anorektyczna Laska

Go??







post sob, 12 sty 2013 - 14:21
Post #1

Podoba mi sie pare rzeczy z endo. Nie wiem jednak czy warto kupic, nie mialam chyba nigdy nic tej firmy.
Warto?
Adriannna
sob, 12 sty 2013 - 14:31
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Sat, 12 Jan 2013 - 14:21) *
Podoba mi sie pare rzeczy z endo. Nie wiem jednak czy warto kupic, nie mialam chyba nigdy nic tej firmy.
Warto?


Już gdzieś był podobny temat. Ja kiedyś przy pierwszym zakupie w Endo bardzo się nacięłam bo nadruk z takiego jakby meszku po pierwszym praniu mi zupełnie zszedł, a prałam wg wskazań producenta. Uparłam się, że już nigdy przenigdy tam nie zajrzę, ale potem czytając komentarze na forum postanowiłam zaryzykować znowu i to był strzał w dziesiątkę. Ceny maja naprawdę świetne. Kupiłam Sophie tam min. piżamy, coś trochę ponad 40 zł z tego co pamiętam. Nie spierają się, nie rozciągają, kolory intensywne tak jak na początku. podobnie reszta produktów. Na pewno gdy będę znowu w PL obkupię tam dziewczyny znowu bo naprawdę warto.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post sob, 12 sty 2013 - 14:31
Post #2

CYTAT(Anorektyczna Laska @ Sat, 12 Jan 2013 - 14:21) *
Podoba mi sie pare rzeczy z endo. Nie wiem jednak czy warto kupic, nie mialam chyba nigdy nic tej firmy.
Warto?


Już gdzieś był podobny temat. Ja kiedyś przy pierwszym zakupie w Endo bardzo się nacięłam bo nadruk z takiego jakby meszku po pierwszym praniu mi zupełnie zszedł, a prałam wg wskazań producenta. Uparłam się, że już nigdy przenigdy tam nie zajrzę, ale potem czytając komentarze na forum postanowiłam zaryzykować znowu i to był strzał w dziesiątkę. Ceny maja naprawdę świetne. Kupiłam Sophie tam min. piżamy, coś trochę ponad 40 zł z tego co pamiętam. Nie spierają się, nie rozciągają, kolory intensywne tak jak na początku. podobnie reszta produktów. Na pewno gdy będę znowu w PL obkupię tam dziewczyny znowu bo naprawdę warto.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Anorektyczna Laska

Go??







post sob, 12 sty 2013 - 14:44
Post #3

Bo wlasnie widze ze maja fajne wyprzedaze. Zapoluje na cos chyba icon_smile.gif
agapii

Go??







post sob, 12 sty 2013 - 14:47
Post #4

Ja jestem bardzo zadowolona z tych ubrań, nic się nie dzieje po praniu.
bb
sob, 12 sty 2013 - 14:49
Moje dziewczyny maja duzo rzeczy z ENDO. Nigdy sie nie nacielam, slyszalam, ze jeans maja taki sobie wiec nie ryzykowalam, zwlaszcza, ze zazwyczaj kupuje w ciemno przez net.

Bardzo fajna bawelna, taka grubsza. Dziwne rozmiary, raczej wieksze niz sugeruje metka, aczkolwiek juz w przedziale 140+ bywa odwrotnie 37.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post sob, 12 sty 2013 - 14:49
Post #5

Moje dziewczyny maja duzo rzeczy z ENDO. Nigdy sie nie nacielam, slyszalam, ze jeans maja taki sobie wiec nie ryzykowalam, zwlaszcza, ze zazwyczaj kupuje w ciemno przez net.

Bardzo fajna bawelna, taka grubsza. Dziwne rozmiary, raczej wieksze niz sugeruje metka, aczkolwiek juz w przedziale 140+ bywa odwrotnie 37.gif

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
zilka
sob, 12 sty 2013 - 14:54
Ja obydwie ubieram w endo, dla Meli to wybawienie bo oni mają bardzo miękką bawełnę i niewyczuwalne od środka nadruki i nigdy z żadną rzeczą nic się nie wydarzyło.
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post sob, 12 sty 2013 - 14:54
Post #6

Ja obydwie ubieram w endo, dla Meli to wybawienie bo oni mają bardzo miękką bawełnę i niewyczuwalne od środka nadruki i nigdy z żadną rzeczą nic się nie wydarzyło.

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
bb
sob, 12 sty 2013 - 15:29
Wlasnie ta bawelna i niegryzace metki (maja materialowe).
U nas dodatkowo dziewczyny dumne bonikt wokol nie rozumie napisow 29.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post sob, 12 sty 2013 - 15:29
Post #7

Wlasnie ta bawelna i niegryzace metki (maja materialowe).
U nas dodatkowo dziewczyny dumne bonikt wokol nie rozumie napisow 29.gif

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Silije
sob, 12 sty 2013 - 15:59
Ja też kupuję ciuchy z Endo, po sezonie, kiedy mają znaczne obniżki cen. Bardzo miła w dotyku, wytrzymała bawełna, wszystko suszę w suszarce. Lubię ich zabawne nadruki. Sama noszę ich bluzkę z napisem "Mama ma zawsze rację" icon_wink.gif
Chyba ostatnio lekko zmienili rozmiarówkę, bo dawniej ciuchy okazywały się większe na dany rozmiar, na wyrost, a teraz dokładniej odpowiadają rozmiarom rzeczywistym i kupiłam na styk.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post sob, 12 sty 2013 - 15:59
Post #8

Ja też kupuję ciuchy z Endo, po sezonie, kiedy mają znaczne obniżki cen. Bardzo miła w dotyku, wytrzymała bawełna, wszystko suszę w suszarce. Lubię ich zabawne nadruki. Sama noszę ich bluzkę z napisem "Mama ma zawsze rację" icon_wink.gif
Chyba ostatnio lekko zmienili rozmiarówkę, bo dawniej ciuchy okazywały się większe na dany rozmiar, na wyrost, a teraz dokładniej odpowiadają rozmiarom rzeczywistym i kupiłam na styk.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
bb
sob, 12 sty 2013 - 16:03
CYTAT(Silije @ Sat, 12 Jan 2013 - 16:59) *
Chyba ostatnio lekko zmienili rozmiarówkę, bo dawniej ciuchy okazywały się większe na dany rozmiar, na wyrost, a teraz dokładniej odpowiadają rozmiarom rzeczywistym i kupiłam na styk.


Ooooo.... a myslalam, ze tylko moje dziewczyny sie niewymiarowe zaczely robic, zwlaszcza starsza.

U nas szczytem jakosci okazuje sie dwustronna bandana polarowa w zwierzatka, sluzy nieprzerwanie od 2002 roku! Najpierw na glowie jednej, potem drugiej a od kilku lat naprzemiennie na szyjach . I nadal jak nowa wyglada.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post sob, 12 sty 2013 - 16:03
Post #9

CYTAT(Silije @ Sat, 12 Jan 2013 - 16:59) *
Chyba ostatnio lekko zmienili rozmiarówkę, bo dawniej ciuchy okazywały się większe na dany rozmiar, na wyrost, a teraz dokładniej odpowiadają rozmiarom rzeczywistym i kupiłam na styk.


Ooooo.... a myslalam, ze tylko moje dziewczyny sie niewymiarowe zaczely robic, zwlaszcza starsza.

U nas szczytem jakosci okazuje sie dwustronna bandana polarowa w zwierzatka, sluzy nieprzerwanie od 2002 roku! Najpierw na glowie jednej, potem drugiej a od kilku lat naprzemiennie na szyjach . I nadal jak nowa wyglada.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
cath
sob, 12 sty 2013 - 16:09
O tak! Bawełna bardzo miła w dotyku.
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post sob, 12 sty 2013 - 16:09
Post #10

O tak! Bawełna bardzo miła w dotyku.

--------------------




tolala
sob, 12 sty 2013 - 17:38
Potwierdzam wszystki pozytywne wspisy. mamy koszulkę endo; kupiłam ją daaaaawno temu. noszone przez dwoje dzieci, nadal nie zmienila swojego rozmiaru, kolor intensywny.
Teraz kupiłam ciuchy dla niemowlaka, i rzeczywiście duże są.
A tak w ogóle to ja lubię Endo jako człowieka icon_smile.gif
Same dobre skojarzenia.
tolala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,252
Dołączył: pią, 06 kwi 07 - 20:43
SkÄ…d: z domu
Nr użytkownika: 12,708




post sob, 12 sty 2013 - 17:38
Post #11

Potwierdzam wszystki pozytywne wspisy. mamy koszulkę endo; kupiłam ją daaaaawno temu. noszone przez dwoje dzieci, nadal nie zmienila swojego rozmiaru, kolor intensywny.
Teraz kupiłam ciuchy dla niemowlaka, i rzeczywiście duże są.
A tak w ogóle to ja lubię Endo jako człowieka icon_smile.gif
Same dobre skojarzenia.
anax
sob, 12 sty 2013 - 20:16
Ja nie kupowałam ale weszłam żeby was poinformować że mają teraz w sklepie internetowym wyprzedaż
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post sob, 12 sty 2013 - 20:16
Post #12

Ja nie kupowałam ale weszłam żeby was poinformować że mają teraz w sklepie internetowym wyprzedaż

--------------------


bb
sob, 12 sty 2013 - 20:24
I wlasnie dlatego AL nas saduje przeciez icon_smile.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post sob, 12 sty 2013 - 20:24
Post #13

I wlasnie dlatego AL nas saduje przeciez icon_smile.gif


--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
pomidorro
sob, 12 sty 2013 - 21:22
i ja do pozytywnych opinii dołączę. Alicja jedną z bluzek nosi już ponad rok ( najpierw tunika, teraz bluzka 3/4 rękaw a kupiłam ją za 14 zł!)
raz się nacięłam- na piżamach damskich- na zdjęciach nie było widać fasonu, rozmiar M był naprawdę duży- zwrot kasy po wysłaniu i zgłoszeniu był już następnego dnia icon_smile.gif
i raz zamówiłam bluzkę ( tak jak dziewczyny pisały jednak rozmiarówka się zmieniła)- była na styk choć wcześniej rękawy jakby dłuższe przy tym rozmiarze były....

jednym z dużych plusów bawełny ( nie wiem od czego to zależy) - nie trzymają się jej plamy- łatwo spierają, a bawełna mimo użytkowania i prania częstego- super!
Kurtkę- kupiłam Ali z wyprzedaży- bardzo dobrej jakości, córa twierdzi że ciepła mimo że jest lekka i nie jest gruba....

więc- polecam. ( tylko nadruki mi się lekko znudziły icon_sad.gif )

Ten post edytował pomidorro sob, 12 sty 2013 - 21:23
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post sob, 12 sty 2013 - 21:22
Post #14

i ja do pozytywnych opinii dołączę. Alicja jedną z bluzek nosi już ponad rok ( najpierw tunika, teraz bluzka 3/4 rękaw a kupiłam ją za 14 zł!)
raz się nacięłam- na piżamach damskich- na zdjęciach nie było widać fasonu, rozmiar M był naprawdę duży- zwrot kasy po wysłaniu i zgłoszeniu był już następnego dnia icon_smile.gif
i raz zamówiłam bluzkę ( tak jak dziewczyny pisały jednak rozmiarówka się zmieniła)- była na styk choć wcześniej rękawy jakby dłuższe przy tym rozmiarze były....

jednym z dużych plusów bawełny ( nie wiem od czego to zależy) - nie trzymają się jej plamy- łatwo spierają, a bawełna mimo użytkowania i prania częstego- super!
Kurtkę- kupiłam Ali z wyprzedaży- bardzo dobrej jakości, córa twierdzi że ciepła mimo że jest lekka i nie jest gruba....

więc- polecam. ( tylko nadruki mi się lekko znudziły icon_sad.gif )

--------------------



Paula.
nie, 13 sty 2013 - 00:02
Przyłączam się do pozytywnych opinii. Miałam dla Malwiny parę pajacyków, świetna bawełna, fajne wzory.
Kindze też trochę ubrań tam kupiłam, wszystkie ok.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post nie, 13 sty 2013 - 00:02
Post #15

Przyłączam się do pozytywnych opinii. Miałam dla Malwiny parę pajacyków, świetna bawełna, fajne wzory.
Kindze też trochę ubrań tam kupiłam, wszystkie ok.

--------------------
Paula
Potwora
nie, 13 sty 2013 - 00:31
Ja kiedyś sie obrazilam na endo ale nie w związku z jakością ubrań tylko funkcjonowaniem sklepu. Teraz czasem cos kupuje, maja fajna bawełnę, mieciutka, ale koszulki jednak po pewnym czasie sie delikatnie odksztalcaja nie jest to więc jakość wysokopolkowa ale lepsza niż ubrań z popularnych sieciowek. Fajne, zabawne napisy maja, mój małżonek nosi ichniejsze pidzamy ja tez mam taka z napisem "urodzony optymista" miałam ja w szpitalu - wprowadzala fajny klimat.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post nie, 13 sty 2013 - 00:31
Post #16

Ja kiedyś sie obrazilam na endo ale nie w związku z jakością ubrań tylko funkcjonowaniem sklepu. Teraz czasem cos kupuje, maja fajna bawełnę, mieciutka, ale koszulki jednak po pewnym czasie sie delikatnie odksztalcaja nie jest to więc jakość wysokopolkowa ale lepsza niż ubrań z popularnych sieciowek. Fajne, zabawne napisy maja, mój małżonek nosi ichniejsze pidzamy ja tez mam taka z napisem "urodzony optymista" miałam ja w szpitalu - wprowadzala fajny klimat.
ana
nie, 13 sty 2013 - 08:05
mój syn ma kilka różnego rodzaju i po roku noszenia koszulki wyglądaja na znoszone (na bokach szwy się wykrzywiają i trzeba je żelazkiem zaprasowywać) bo jednak są cienkie choc cały czas miłe w dotyku. w tym roku juz nie kupuję w ich sklepie, wolę grubszą bawełnę.
dużo lepszej jakości sa koszulki z Benettona kupowane bez przeceny w tym okresie za 39pln a bawełna jest inaczej tkana
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
SkÄ…d: ^
Nr użytkownika: 2,421




post nie, 13 sty 2013 - 08:05
Post #17

mój syn ma kilka różnego rodzaju i po roku noszenia koszulki wyglądaja na znoszone (na bokach szwy się wykrzywiają i trzeba je żelazkiem zaprasowywać) bo jednak są cienkie choc cały czas miłe w dotyku. w tym roku juz nie kupuję w ich sklepie, wolę grubszą bawełnę.
dużo lepszej jakości sa koszulki z Benettona kupowane bez przeceny w tym okresie za 39pln a bawełna jest inaczej tkana

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
justyna-8
nie, 13 sty 2013 - 20:59
Kupuję przez internet od zeszłego roku. Z koszulek Antka do szkoły jestem bardzo zadowolona. Dużo lepsze niż z 5-10-15. Już kupiłam parę bluzeczek na przyszły rok. I będę polować na kurtki.
justyna-8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 467
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 11:59
Skąd: południowy-wschód
Nr użytkownika: 15,141

GG:


post nie, 13 sty 2013 - 20:59
Post #18

Kupuję przez internet od zeszłego roku. Z koszulek Antka do szkoły jestem bardzo zadowolona. Dużo lepsze niż z 5-10-15. Już kupiłam parę bluzeczek na przyszły rok. I będę polować na kurtki.

--------------------
Justyna, Anto? i Kalinka

Żabolek
nie, 13 sty 2013 - 23:04
Ja też kupuję i ogolnie polecam. Chociaz raz zdarzyły sie takie minimalne dziurki po 1 praniu. Ale ogólnie bardzo fajna miekka bawelna.
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post nie, 13 sty 2013 - 23:04
Post #19

Ja też kupuję i ogolnie polecam. Chociaz raz zdarzyły sie takie minimalne dziurki po 1 praniu. Ale ogólnie bardzo fajna miekka bawelna.

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
makarena
pon, 14 sty 2013 - 16:16
Mielismy kilka bluzeczek - lubie ich teksty/nadruki, nic sie z nimi nie dzialo, ale mam wrażenie, że rozmiarami wypadały mniejsze niż innych firm. Teraz J. ma jeszcze jedną, rozm 110 i jest taka na styk, a tak na prawde w rozm. 110 wchodzi dopiero.
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
SkÄ…d: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post pon, 14 sty 2013 - 16:16
Post #20

Mielismy kilka bluzeczek - lubie ich teksty/nadruki, nic sie z nimi nie dzialo, ale mam wrażenie, że rozmiarami wypadały mniejsze niż innych firm. Teraz J. ma jeszcze jedną, rozm 110 i jest taka na styk, a tak na prawde w rozm. 110 wchodzi dopiero.

--------------------
> Endo ubranka dzieciecie, jaka jest jakosc?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 03:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama