Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

cykliczne wymioty

, mamy wynik na lamblie
> , mamy wynik na lamblie
AnWoj
pon, 08 mar 2010 - 10:40
ja już sama nie wiem może uczepiłam się tej cykliczności wymiotów,ale podobnie jak dziewczyny,kojarzy mi się to z pasożytem.No bo przez 2 miesiące ja mam naprawdę zdrowe dziecko,rzadko coś łapie(ostatnio gardełko)ale w ubiegłym roku była chora raz w czerwcu(też gardło),oczywiście poza tymi cyklicznymi wymiotami i kręceniem w głowie.Zawsze zaczyna się tak samo,przebiega tak samo.Nasza pediatra mówi żeby się nie martwić,tak jak pisałam że gdyby to było jej dziecko dałaby sobie spokój.Może ja rzeczywiście szukam choroby na siłę?
AnWoj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 663
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 10:32
SkÄ…d: gdzieÅ› tam...
Nr użytkownika: 23,937




post pon, 08 mar 2010 - 10:40
Post #21

ja już sama nie wiem może uczepiłam się tej cykliczności wymiotów,ale podobnie jak dziewczyny,kojarzy mi się to z pasożytem.No bo przez 2 miesiące ja mam naprawdę zdrowe dziecko,rzadko coś łapie(ostatnio gardełko)ale w ubiegłym roku była chora raz w czerwcu(też gardło),oczywiście poza tymi cyklicznymi wymiotami i kręceniem w głowie.Zawsze zaczyna się tak samo,przebiega tak samo.Nasza pediatra mówi żeby się nie martwić,tak jak pisałam że gdyby to było jej dziecko dałaby sobie spokój.Może ja rzeczywiście szukam choroby na siłę?
AnWoj
piÄ…, 12 mar 2010 - 09:04
Odebrałam dziś wynik kału w kierunku lamblii -ujemny.Wiem że może to nie być wynik wiarygodny.Na innym forum polecane jest laboratorium Felikx w Warszawie gdzie" materiał "można dostarczyć kurierem.Zastanawiam się czy z tego nie skorzystać,tylko cały czas sobie myślę czy nie jest to jakieś przereklamowane laboratorium.No i jest to jeszcze laboratorium weterynaryjne...

Ten post edytował AnetaWoj pią, 12 mar 2010 - 09:22
AnWoj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 663
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 10:32
SkÄ…d: gdzieÅ› tam...
Nr użytkownika: 23,937




post piÄ…, 12 mar 2010 - 09:04
Post #22

Odebrałam dziś wynik kału w kierunku lamblii -ujemny.Wiem że może to nie być wynik wiarygodny.Na innym forum polecane jest laboratorium Felikx w Warszawie gdzie" materiał "można dostarczyć kurierem.Zastanawiam się czy z tego nie skorzystać,tylko cały czas sobie myślę czy nie jest to jakieś przereklamowane laboratorium.No i jest to jeszcze laboratorium weterynaryjne...
MaWe
czw, 23 lis 2017 - 08:41
CYTAT(AnetaWoj @ Fri, 12 Mar 2010 - 09:04) *
Odebrałam dziś wynik kału w kierunku lamblii -ujemny.Wiem że może to nie być wynik wiarygodny.Na innym forum polecane jest laboratorium Felikx w Warszawie gdzie" materiał "można dostarczyć kurierem.Zastanawiam się czy z tego nie skorzystać,tylko cały czas sobie myślę czy nie jest to jakieś przereklamowane laboratorium.No i jest to jeszcze laboratorium weterynaryjne...



AnWoj, wiem ze od twoich wpisów mineło bardzo duzo czasu i córcia juz duża dziewczynka jest. Jednak moja 6-latka ma ten sam problem. Cyklicznosć wymiotów jest taka sama jak u Twojego dziecka(dwa miesiace i 5 dni). Na razie diagnoza neurologiczna to migrena ale ciągle szukamy przyczyny. Proszę, jesli zobaczysz ten post napisz czy w Waszym przypadku cos sie wyjaśniło? czy one ustapiły????
MaWe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 23 lis 17 - 07:57
Nr użytkownika: 50,970




post czw, 23 lis 2017 - 08:41
Post #23

CYTAT(AnetaWoj @ Fri, 12 Mar 2010 - 09:04) *
Odebrałam dziś wynik kału w kierunku lamblii -ujemny.Wiem że może to nie być wynik wiarygodny.Na innym forum polecane jest laboratorium Felikx w Warszawie gdzie" materiał "można dostarczyć kurierem.Zastanawiam się czy z tego nie skorzystać,tylko cały czas sobie myślę czy nie jest to jakieś przereklamowane laboratorium.No i jest to jeszcze laboratorium weterynaryjne...



AnWoj, wiem ze od twoich wpisów mineło bardzo duzo czasu i córcia juz duża dziewczynka jest. Jednak moja 6-latka ma ten sam problem. Cyklicznosć wymiotów jest taka sama jak u Twojego dziecka(dwa miesiace i 5 dni). Na razie diagnoza neurologiczna to migrena ale ciągle szukamy przyczyny. Proszę, jesli zobaczysz ten post napisz czy w Waszym przypadku cos sie wyjaśniło? czy one ustapiły????
> cykliczne wymioty, mamy wynik na lamblie
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 11:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama