Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jaki prezent na komunie?

> 
sdw
czw, 15 maj 2003 - 07:26
Najpierw Was bardzo przepraszam, ze zakładam drugi wątek o podobnym temacie, jednak troche inaczej to wygląda, dlatego sie zdecydowałam.

Rzecz przedstawia sie nastepujaco: dostałam wczoraj zaproszenie na komunie syna mojej ciotecznej siostry, która odbyc ma sie w najblizszą niedziele. Zaproszeni jednak jesteśmy tylko na uroczystosc w kościele , na przyjecie komunijne juz nie. I tu pojawia sie problem - co kupić chłopcu? Nie miałabym problemu, gdybysmy szli rowniez na przyjecie, w tej sytuacji jednak nie wiem co zrobic? Wydaje mi sie, ze prezent nie powinien byc zbyt kosztowny, raczej symboliczny, ale taki, ktory ucieszyłby malucha. Czytajac poprzedni watek, mowie od razu, ze: Kuba puzzlami sie bawi, Biblii dla dzieci posiada kilka egzemplarzy, zabawki sportowe, typu hulajnoga czy rolki odpadaja w przedbiegach, bo moja siostra z tych nadgorliwych i na pewno nie pozwoli mu na tym jeździc. Myslałam jeszcze o jakims ubranku, ale to tez pomysł raczej chybiony, zwazywszy, ze tata solenizanta pracuje w branzy odziezowej. No i nic wiecej do dłowy mi nie przychodzi. Tym bardziej, ze jak pisałam uwazam, iz prezent powinien byc symboliczny. A moze nie? Jak myslicie? Pomozcie cos wybrac, dziewczyny, bo czasu mało.

Pozdrawiam i licze na pomoc
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post czw, 15 maj 2003 - 07:26
Post #1

Najpierw Was bardzo przepraszam, ze zakładam drugi wątek o podobnym temacie, jednak troche inaczej to wygląda, dlatego sie zdecydowałam.

Rzecz przedstawia sie nastepujaco: dostałam wczoraj zaproszenie na komunie syna mojej ciotecznej siostry, która odbyc ma sie w najblizszą niedziele. Zaproszeni jednak jesteśmy tylko na uroczystosc w kościele , na przyjecie komunijne juz nie. I tu pojawia sie problem - co kupić chłopcu? Nie miałabym problemu, gdybysmy szli rowniez na przyjecie, w tej sytuacji jednak nie wiem co zrobic? Wydaje mi sie, ze prezent nie powinien byc zbyt kosztowny, raczej symboliczny, ale taki, ktory ucieszyłby malucha. Czytajac poprzedni watek, mowie od razu, ze: Kuba puzzlami sie bawi, Biblii dla dzieci posiada kilka egzemplarzy, zabawki sportowe, typu hulajnoga czy rolki odpadaja w przedbiegach, bo moja siostra z tych nadgorliwych i na pewno nie pozwoli mu na tym jeździc. Myslałam jeszcze o jakims ubranku, ale to tez pomysł raczej chybiony, zwazywszy, ze tata solenizanta pracuje w branzy odziezowej. No i nic wiecej do dłowy mi nie przychodzi. Tym bardziej, ze jak pisałam uwazam, iz prezent powinien byc symboliczny. A moze nie? Jak myslicie? Pomozcie cos wybrac, dziewczyny, bo czasu mało.

Pozdrawiam i licze na pomoc

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.

Posty w temacie
Ciotka Manuela   Jaki prezent na komunie?   czw, 15 maj 2003 - 07:26
martusiawie   SÅ‚uchaj nie musi to być Biblia dla dzieci może ...   czw, 15 maj 2003 - 07:31
Ciotka Manuela   MyslaÅ‚am o Tym Martusia, jednak rodzice chÅ‚opca ...   czw, 15 maj 2003 - 07:43
martusiawie   teraz przyszÅ‚o mi do gÅ‚owy może trójwymairowe ...   czw, 15 maj 2003 - 07:50
Ciotka Manuela   To jest cos takiego?! A gdzie sie to kupuje?! W zy...   czw, 15 maj 2003 - 07:57
pirania   Jakis maly zestawik lego technics? 4 tomy Harrego...   czw, 15 maj 2003 - 08:24
martusiawie   raczej poszukaj w marketch na 100% widzialam to w ...   czw, 15 maj 2003 - 08:58
addera   O wÅ‚aÅ›nie Gosia, wyjęłaÅ› mi propozycjÄ™ z ust...   czw, 15 maj 2003 - 09:03
martusiawie   jesli nie jest to ktoÅ› specjalnie bliski można k...   czw, 15 maj 2003 - 13:52
CrazyMary   Może kalkulator, taki z rozbudowanymi funkcjami, ...   czw, 15 maj 2003 - 15:30
mama   A moze pojsc do Veritasu lub innego sklepu gdzie m...   czw, 15 maj 2003 - 16:16
Ciotka Manuela   Dzieki dziewczyny za wszystkie pomysÅ‚y. Przeanali...   czw, 15 maj 2003 - 21:15
Dorotka   W soboty i niedziele na Polsacie o godzinie 9 rano...   piÄ…, 16 maj 2003 - 10:13
> Jaki prezent na komunie?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 15:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama