Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Szkoła tańca dla dzieci - Kraków

, Szkoła tańca dla dzieci - Kraków
> , SzkoÅ‚a taÅ„ca dla dzieci - Kraków
wesołakrystyna
pon, 31 lip 2017 - 18:11
Witam wszystkich rodziców!

Jestem tutaj nowa i postanowiłam założyć konto ponieważ poszukuję szkoły tańca w Krakowie dla mojego 9 letniego Adasia i nieco młodszej Emilki. Oboje nie potrafią ustać w miejscu kiedy słyszą muzykę więc słuchając swojego instynktu rodzicielskiego postanowiłam od poczatku nowego roku szkolnego wysłać ich na stosowne zajęcia wink.gif
Wcześniej berbecie chodziły do Iskry w Galerii Bronowice i szukamy czegoś w podobnej lokalizacji. Czy zna ktoś może odpowiednie miejsce? wink.gif
wesołakrystyna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 31 lip 17 - 18:03
Nr użytkownika: 50,125




post pon, 31 lip 2017 - 18:11
Post #1

Witam wszystkich rodziców!

Jestem tutaj nowa i postanowiłam założyć konto ponieważ poszukuję szkoły tańca w Krakowie dla mojego 9 letniego Adasia i nieco młodszej Emilki. Oboje nie potrafią ustać w miejscu kiedy słyszą muzykę więc słuchając swojego instynktu rodzicielskiego postanowiłam od poczatku nowego roku szkolnego wysłać ich na stosowne zajęcia wink.gif
Wcześniej berbecie chodziły do Iskry w Galerii Bronowice i szukamy czegoś w podobnej lokalizacji. Czy zna ktoś może odpowiednie miejsce? wink.gif
weronikamalinka
pon, 31 lip 2017 - 18:18
Witaj wesołakrystyna!


Muszę Ci powiedzieć, że z naszą Karolinką mieliśmy podobną sytuację. Córka bardzo lubi ruch jak i muzykę, dlatego wraz z mężem postanowiliśmy posłać naszą małą na zajęcia taneczne. Wybraliśmy szkołę Meant To Move, która właśnie znajduje się na ul.Bronowickiej icon_smile.gif Szkoła jest nowa, fajnie urządzona, a obsługa wesoła i bezproblemowa. Małej tak się spodobało, że zaczęła nawet powtarzać w domu i na spotkaniach rodzinnych jest pierwsza żeby pochwalić się swoimi nowymi umiejętnościami! Polecam, my na pewno będziemy kontynuować współpracę.


Podsyłam link do strony szkoły icon_smile.gif https://meanttomove.pl/#not-set:all




Pozdrawiam icon_smile.gif
weronikamalinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 31 lip 17 - 18:14
Nr użytkownika: 50,127




post pon, 31 lip 2017 - 18:18
Post #2

Witaj wesołakrystyna!


Muszę Ci powiedzieć, że z naszą Karolinką mieliśmy podobną sytuację. Córka bardzo lubi ruch jak i muzykę, dlatego wraz z mężem postanowiliśmy posłać naszą małą na zajęcia taneczne. Wybraliśmy szkołę Meant To Move, która właśnie znajduje się na ul.Bronowickiej icon_smile.gif Szkoła jest nowa, fajnie urządzona, a obsługa wesoła i bezproblemowa. Małej tak się spodobało, że zaczęła nawet powtarzać w domu i na spotkaniach rodzinnych jest pierwsza żeby pochwalić się swoimi nowymi umiejętnościami! Polecam, my na pewno będziemy kontynuować współpracę.


Podsyłam link do strony szkoły icon_smile.gif https://meanttomove.pl/#not-set:all




Pozdrawiam icon_smile.gif
> SzkoÅ‚a taÅ„ca dla dzieci - Kraków, SzkoÅ‚a taÅ„ca dla dzieci - Kraków
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama