Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
16 Stron V  « poprzednia 14 15 16  

Kto się wybiera nad morze i dokąd?

-
jakocek
post Fri, 30 Sep 2016 - 15:39
Post #301

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,979

Chcieliśmy jeszcze zdążyć we wrześniu, ale się nie udało niestety. Wybieramy się 3-9 października do Dźwirzyna z dziećmi. Jeden z całkiem ciekawą ofertę, więc jedziemy skorzystać z ostatnich dni, gdzie jeszcze nie jest tak mroźno na zewnątrz icon_smile.gif
Powód Edycji: reklama
Go to the top of the page PM

Quote Post
tamaraz
post Thu, 22 Dec 2016 - 12:08
Post #302

Nr użytkownika: 47,907

Jeszcze jesienią nad morzem nie byłam , ale nie sądzę abym miała się wybrać w październiku Za to wrzesień jak najbardziej ponieważ pogoda jest zwykle w tym miesiącu bardzo dobra. W tym roku wypoczywaliśmy na przełomie sierpnia i września i pogoda nam się udała.

Nad morzem polecam Jastrzębią Górę. Piękna miejscowość, jest spokojnie. Oraz klify robią niesamowite wrażenie. Jesli szukacie hotelu, który jest przyjazny dzieciom,
Ceny ok, warunki bardzo dobre i wiele atrakcji takich jak małpi gaj, rózne akcesoria do zabawy.

Quote Post
Ela78
post Fri, 10 Mar 2017 - 11:50
Post #303

Nr użytkownika: 48,963

Hejka ja w tym roku wyjątkowo jadę z rodziną na święta wielkanocne nad morze do Jastrzębia Góra. WielkanocChcemy w tym roku je spędzić poza domem.Mąż znalazł fajną ofertę świąteczną i jest dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych.Jest park wodny z basenami i zjeżdżalnia,plac zabaw,animacje i wiele innych atrakcji w obiekcie ja i mój mąż bedziemy się relaksować w SPA jest 16 gabinetów,będziemy chodzić na siłownie,na fitness a wieczorami na tańce do Clubu Night. Hotel jest przyjazny rodzinom z wieloma udogodnieniami (łóżeczko,przewijak itd.)

Ten post edytował Ela78 Sun, 12 Mar 2017 - 19:37

Quote Post
justin
post Mon, 13 Mar 2017 - 20:01
Post #304

Nr użytkownika: 2,585

GG:

Wybieramy się do Natura Park w Ustroniu Morskim.

--------------------
Natka

?uki

justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)

Quote Post
mala_mi_86
post Sun, 18 Jun 2017 - 17:57
Post #305

Nr użytkownika: 44,860

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Darłówko i miejsce do noclegów Apartamenty Baltic Korona - fantastyczne miejsce. Polecam bo jest bam bardzo przyjemnie, czyściutko nowocześnie i wygodnie. Nam niczego nie brakowało, było sporo udogodnień i mieszkania były dobrze wyposażone - internet w cenie, parking w cenie, na dole sauna, z tego co wiem to teraz otworzyli restaurację bo tego nam brakowało. W tym roku też jedziemy, 3 raz z rzędu:)

Quote Post
> Kto się wybiera nad morze i dokąd?

Start new topic Reply to this topic
16 Stron V  « poprzednia 14 15 16
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Mon, 26 Jun 2017 - 03:51
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe