Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

wybor przychodni/lekarza dla nowonarodzonego - warszawa

> 
rafal.federowicz
wto, 17 lip 2007 - 18:12
witajcie,
stanalem przed wyzwaniem wyboru lekarza pierwszego kontaktu dla nowonarodzonego adasia. chcialbym aby byla to przychodnia /nie gabinet/ gdzie maluszka mozna zbadac, a przy okazji zaszczepic, czy oddac mocz do analizy.
dodatkowo, dobrze by bylo, zeby mozna bylo skorzystac na miejscu z ewentualnych innych koniecznych wizyt u specjalistow, np. laryngolog /oczywiscie to juz poza umowa z nfz'em, czyli odplatnie/.
ktos mam moze jakies doswiadczenia w temacie???
ja zaczalem wlasna ewaluacje na podstawie listy umow z nfz'em na swiadczenie uslug podstawowej opieki zdrowotnej, doszedlem z prawie dwustu podmiotow w warszawie do "ktorkiej listy" 19... ale dalej to juz tylko na podstawie doswiadczenia... ktos moze cos polecic?
swoje dotychczasowe przemyslenia z lista 19 zamieszczam tu: https://adam.federowicz.eu/blog.html /pod data 17 lipca/.
z gory dziekuje i pozdrawiam,
.raf
rafal.federowicz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 17 lip 07 - 17:38
Nr użytkownika: 15,447




post wto, 17 lip 2007 - 18:12
Post #1

witajcie,
stanalem przed wyzwaniem wyboru lekarza pierwszego kontaktu dla nowonarodzonego adasia. chcialbym aby byla to przychodnia /nie gabinet/ gdzie maluszka mozna zbadac, a przy okazji zaszczepic, czy oddac mocz do analizy.
dodatkowo, dobrze by bylo, zeby mozna bylo skorzystac na miejscu z ewentualnych innych koniecznych wizyt u specjalistow, np. laryngolog /oczywiscie to juz poza umowa z nfz'em, czyli odplatnie/.
ktos mam moze jakies doswiadczenia w temacie???
ja zaczalem wlasna ewaluacje na podstawie listy umow z nfz'em na swiadczenie uslug podstawowej opieki zdrowotnej, doszedlem z prawie dwustu podmiotow w warszawie do "ktorkiej listy" 19... ale dalej to juz tylko na podstawie doswiadczenia... ktos moze cos polecic?
swoje dotychczasowe przemyslenia z lista 19 zamieszczam tu: https://adam.federowicz.eu/blog.html /pod data 17 lipca/.
z gory dziekuje i pozdrawiam,
.raf
saraking
wto, 13 mar 2018 - 10:36
Zadowolona jestem z obsługi w MediCenter (medicenter.pl), mają w zasadzie lekarzy z każdej specjalizacji, a w każdym razie ja się jeszcze nie spotkałam z sytuacją, żebym nie mogła się do kogoś dostać itp. Krótki czas oczekiwania, sympatyczne pielęgniarki i obsługa.
saraking


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 13 mar 18 - 10:34
Nr użytkownika: 51,601




post wto, 13 mar 2018 - 10:36
Post #2

Zadowolona jestem z obsługi w MediCenter (medicenter.pl), mają w zasadzie lekarzy z każdej specjalizacji, a w każdym razie ja się jeszcze nie spotkałam z sytuacją, żebym nie mogła się do kogoś dostać itp. Krótki czas oczekiwania, sympatyczne pielęgniarki i obsługa.

Posty w temacie
rafal.federowicz   wybor przychodni/lekarza dla nowonarodzonego - warszawa   wto, 17 lip 2007 - 18:12
Mika   przychodnia /nie gabinet/ gdzie maluszka mozna zba...   Å›ro, 18 lip 2007 - 10:24
MaÅ‚gosia.K   Mam trochÄ™ podobne pytanie odnoÅ›cnie przychodni ...   piÄ…, 27 lip 2007 - 09:30
agarad   Nie wiem jakie przepisy to regulujÄ… ale w praktyc...   piÄ…, 27 lip 2007 - 09:47
Mika   dziecko ma przyznany pesel prawie w dniu narodzin ...   piÄ…, 27 lip 2007 - 10:25
kalarepa78   dziecko ma przyznany pesel prawie w dniu narodzin ...   sob, 28 lip 2007 - 21:57
MaÅ‚gosia.K   To nie dobrze. :jak smutno mi W takim razie bÄ™dÄ...   piÄ…, 03 sie 2007 - 12:17
Mika   To nie dobrze. :jak smutno mi W takim razie bÄ™dÄ...   piÄ…, 03 sie 2007 - 12:23
mama_do_kwadratu   u nas bez problemów zapisujÄ… dziecko do wybranej...   sob, 04 sie 2007 - 20:43
MaÅ‚gosia.K   Może to zależy od przychodni? Najlepiej pójdÄ™ ...   sob, 04 sie 2007 - 20:16
saraking   Zadowolona jestem z obsÅ‚ugi w MediCenter (medicen...   wto, 13 mar 2018 - 10:36
> wybor przychodni/lekarza dla nowonarodzonego - warszawa
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 19:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama