Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

CLO dla faceta?!

> 
magdu
śro, 12 maj 2010 - 14:44
Mam pytanie.Staramy sie o dzidzie(bezskutecznie)Moj gin zlecil badania hormonalne i nie wszystko bylo ok wiec przepisal mi leki:bromergon,clo i duphaston.Po dwoch miesiacach bezowocnych staran zlecil mi test postcoitalny(wynik dodatni)Mioj maz mial badane nasienie i gin stwierdzil ze jest dostatecznie dobre.Teraz jednak przepisal mojemu mezowi Vit b12(zastzyki)capivit A+E i clo.I to mnie najbardziej dziwi.Ja caly czas biore bromergon,a clo i duphaston nie.Wlasnie czytam ulotke i clo jest na owulacje wiec po co ma to brac moj maz.Nie zapytalam gina,a teraz jest nieobecny.I dodam ze maz ma zaczac brac clo w !( dniu mojego cyklu.Ja bralam od pierwszego dnia@ przez piec dni.Czy ktos juz sie spotkal z takim przypadkiem?Bardzo prosze o jakies informacje
magdu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: sob, 27 lut 10 - 13:26
Nr użytkownika: 31,910




post śro, 12 maj 2010 - 14:44
Post #1

Mam pytanie.Staramy sie o dzidzie(bezskutecznie)Moj gin zlecil badania hormonalne i nie wszystko bylo ok wiec przepisal mi leki:bromergon,clo i duphaston.Po dwoch miesiacach bezowocnych staran zlecil mi test postcoitalny(wynik dodatni)Mioj maz mial badane nasienie i gin stwierdzil ze jest dostatecznie dobre.Teraz jednak przepisal mojemu mezowi Vit b12(zastzyki)capivit A+E i clo.I to mnie najbardziej dziwi.Ja caly czas biore bromergon,a clo i duphaston nie.Wlasnie czytam ulotke i clo jest na owulacje wiec po co ma to brac moj maz.Nie zapytalam gina,a teraz jest nieobecny.I dodam ze maz ma zaczac brac clo w !( dniu mojego cyklu.Ja bralam od pierwszego dnia@ przez piec dni.Czy ktos juz sie spotkal z takim przypadkiem?Bardzo prosze o jakies informacje
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 12 maj 2010 - 21:16
Post #2

[post usunięty]
magdu
śro, 12 maj 2010 - 22:35
Hejka >Dziekuje bardzo za odpowiedz.Balam sie ze cos pomieszlam.
magdu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: sob, 27 lut 10 - 13:26
Nr użytkownika: 31,910




post śro, 12 maj 2010 - 22:35
Post #3

Hejka >Dziekuje bardzo za odpowiedz.Balam sie ze cos pomieszlam.
> CLO dla faceta?!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 12:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama