Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Prezęt na dzień dziecka i zakończenia przedszkola

> 
anax
śro, 04 maj 2005 - 10:58
Co wasze dzieci dostają w przedszkolu na dziń dziecka.
a co na zakończenie roku przedszkolnego.I czy zerówkowicze dostają jakaś wyprawkę do szkoły?
U nas w przedszkolu na dzień dziecka robi się skromniejszy prezęt niż na mikołaja.jest to jakaś zabawka(czyt.pierdoła) icon_rolleyes.gif a zerówkowicze dostawali jakąś wyprawkę typu pisaki ,kredki czy piórnik.

pomyślałam sobie że możemy się podzielic doświadczeniami lub napisać co chciałybyscie aby wasze dziecko dostało.no w granicach normy składki rodzicielskiej na komitet.
My w tym roku mamy jakieś 20zł na dziecko.To naprawdę niewiele.

pomyślałam sobie ze fajnym prezentem dla zerówkowiczów byłby słownik ortograficzny dla pierwszoklasisty.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post śro, 04 maj 2005 - 10:58
Post #1

Co wasze dzieci dostają w przedszkolu na dziń dziecka.
a co na zakończenie roku przedszkolnego.I czy zerówkowicze dostają jakaś wyprawkę do szkoły?
U nas w przedszkolu na dzień dziecka robi się skromniejszy prezęt niż na mikołaja.jest to jakaś zabawka(czyt.pierdoła) icon_rolleyes.gif a zerówkowicze dostawali jakąś wyprawkę typu pisaki ,kredki czy piórnik.

pomyślałam sobie że możemy się podzielic doświadczeniami lub napisać co chciałybyscie aby wasze dziecko dostało.no w granicach normy składki rodzicielskiej na komitet.
My w tym roku mamy jakieś 20zł na dziecko.To naprawdę niewiele.

pomyślałam sobie ze fajnym prezentem dla zerówkowiczów byłby słownik ortograficzny dla pierwszoklasisty.

--------------------



Posty w temacie
anax   PrezÄ™t na dzieÅ„ dziecka i zakoÅ„czenia przedszkola   Å›ro, 04 maj 2005 - 10:58
mamajul   Re: PrezÄ™t na dzieÅ„ dziecka i zakoÅ„czenia przedszkola   Å›ro, 04 maj 2005 - 13:31
Edziia   JeÅ›li chodzi o zerówkowiczów w przedszkolach, w...   Å›ro, 04 maj 2005 - 22:07
kudlata Stella   dziewczyny moze i praktyczny ale mniemam ze moje d...   Å›ro, 04 maj 2005 - 22:17
Edziia   Iffona masz jak najbardziej racjÄ™, że dziecko to...   czw, 05 maj 2005 - 18:05
Julika   A co myÅ›licie o grach edukacyjnych? Moja córka k...   piÄ…, 26 maj 2017 - 13:22
kociasta   MyÅ›lÄ™, że jakaÅ› gra to fajny pomysÅ‚. Ja kupow...   nie, 28 maj 2017 - 13:35
klocuszek   Zestawy LEGO Nexo Knights to Å›wietny pomysÅ‚ dla ...   czw, 19 paź 2017 - 14:36
> PrezÄ™t na dzieÅ„ dziecka i zakoÅ„czenia przedszkola
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 23:03
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama