Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ból kości policzkowych i opryszczka

> 
ania32sz
sob, 06 kwi 2013 - 13:56
Dziewczyny ratujcie. Od wczoraj bardzo bolą mnie kości policzkowe. Myslalam, że to od zęba, ale byłam dziś u stomatologa i na zdjęciu nic nie widać. Podejrzewa, że może gdzieś zrobił się zgorzel, kazała czekać do poniedziałku. Do tego strasznie wysypała mnie opryszczka na gónej wardze. Ból kości policzkowych promieniuje do ucha, czoła. Do tego mam mrowienie na twarzy. Brałam już ibuprom max, pyralginę, ketonal forte. Nic nie pomaga.
Jechać na ostry dyżur laryngologiczny? Czy może jakiśneurolog? Ból jest straszny.....
ania32sz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 231
Dołączył: sob, 09 kwi 11 - 13:00
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 36,374

GG:


post sob, 06 kwi 2013 - 13:56
Post #1

Dziewczyny ratujcie. Od wczoraj bardzo bolą mnie kości policzkowe. Myslalam, że to od zęba, ale byłam dziś u stomatologa i na zdjęciu nic nie widać. Podejrzewa, że może gdzieś zrobił się zgorzel, kazała czekać do poniedziałku. Do tego strasznie wysypała mnie opryszczka na gónej wardze. Ból kości policzkowych promieniuje do ucha, czoła. Do tego mam mrowienie na twarzy. Brałam już ibuprom max, pyralginę, ketonal forte. Nic nie pomaga.
Jechać na ostry dyżur laryngologiczny? Czy może jakiśneurolog? Ból jest straszny.....

--------------------
Gabrysia

Magdalenka
horcia
czw, 18 kwi 2013 - 21:46
O matulo! Straszne. I jak Ci teraz? Co w końcu?
horcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 32
Dołączył: pon, 12 wrz 11 - 15:03
Nr użytkownika: 37,721




post czw, 18 kwi 2013 - 21:46
Post #2

O matulo! Straszne. I jak Ci teraz? Co w końcu?
> Ból koÅ›ci policzkowych i opryszczka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 06:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama