Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
54 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Wyprawkowe HITY i KITY

> 
inka
sob, 15 lip 2006 - 18:43
kit- nosidełko ( miałam jakieś niewydarzone) wszystko co zapinane na plecach, wszelkie wkładki do wanienki (pani w sklepie odradziła, zresztą wole trzymać)
hit- rękawiczki niedrapki, rożek, leżaczek z wibracją i melodyjkami (dostałam jak Jagoda miała już kilka miesięcy, ale i tak sprawdził się super az do ok 10 miesiąca) podgrzewacz do butelki (tylko żałuje, ze mialam na wąską butelkę, szerszy jest potem super na podgrzewanie słoiczków z gerbera)
inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,307
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 10:51
Nr użytkownika: 1,465




post sob, 15 lip 2006 - 18:43
Post #41

kit- nosidełko ( miałam jakieś niewydarzone) wszystko co zapinane na plecach, wszelkie wkładki do wanienki (pani w sklepie odradziła, zresztą wole trzymać)
hit- rękawiczki niedrapki, rożek, leżaczek z wibracją i melodyjkami (dostałam jak Jagoda miała już kilka miesięcy, ale i tak sprawdził się super az do ok 10 miesiąca) podgrzewacz do butelki (tylko żałuje, ze mialam na wąską butelkę, szerszy jest potem super na podgrzewanie słoiczków z gerbera)
alatanta

Go??







post sob, 15 lip 2006 - 18:54
Post #42

.....
butterfly
sob, 15 lip 2006 - 20:00
hity:
-wkładki laktacyjne - rewelacja, znakomicie wchłaniały nadmiar pokarmu i niezastąpione gdy się gdzies wychodzi - nie zaskoczy nas mokra bluzka,
-gruszka do noska,

kity:
-rożek - Iza jechała w nim tylko do domu ze szpitala,
-puder - oliwka lepsza,
-nosidełko - takie do noszenia dziecka z przodu,
-koszulki i kaftaniki rozpinane z tyłu
butterfly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 183
Dołączył: śro, 24 maj 06 - 10:33
Nr użytkownika: 5,981




post sob, 15 lip 2006 - 20:00
Post #43

hity:
-wkładki laktacyjne - rewelacja, znakomicie wchłaniały nadmiar pokarmu i niezastąpione gdy się gdzies wychodzi - nie zaskoczy nas mokra bluzka,
-gruszka do noska,

kity:
-rożek - Iza jechała w nim tylko do domu ze szpitala,
-puder - oliwka lepsza,
-nosidełko - takie do noszenia dziecka z przodu,
-koszulki i kaftaniki rozpinane z tyłu
Jasiucha
sob, 15 lip 2006 - 20:18
CYTAT((nie)dzielna)
Dziewczyny a pytanie o wanienkę. Ja mam prysznic, malusieńką łazieneczkę, także dzieciątko będzie kąpane w pokoju, czy ta wanienka, o której piszecie się nadaje, czy może polecicie jakąś inną???


Dokładnie jakbyś opisywała moją łazienkę icon_confused.gif
W waniencie Onda kąpie córcię od urodzenia w pokoju icon_biggrin.gif Można dokupić do niej stelaż.. ale wydaje mi się, że zbędny koszt..
Jasiucha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,601
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 09:32
Skąd: pomorze
Nr użytkownika: 4,900




post sob, 15 lip 2006 - 20:18
Post #44

CYTAT((nie)dzielna)
Dziewczyny a pytanie o wanienkę. Ja mam prysznic, malusieńką łazieneczkę, także dzieciątko będzie kąpane w pokoju, czy ta wanienka, o której piszecie się nadaje, czy może polecicie jakąś inną???


Dokładnie jakbyś opisywała moją łazienkę icon_confused.gif
W waniencie Onda kąpie córcię od urodzenia w pokoju icon_biggrin.gif Można dokupić do niej stelaż.. ale wydaje mi się, że zbędny koszt..

--------------------
Kocurek
sob, 15 lip 2006 - 23:44
U nas cudokrem w ogóle się nie sprawdził
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post sob, 15 lip 2006 - 23:44
Post #45

U nas cudokrem w ogóle się nie sprawdził

--------------------
petisu
nie, 16 lip 2006 - 00:21
kity
-wkładki laktacyjne-mnie nic nigdy nie ciekło
-laktator-ręcznie idzie mi lepiej
-rozek-Luśka nie lubiła być w ciasnym
-sudokrem-jak narazie-nic się Luśce z pupą nie dzieje
-wanienka na przewijaku-do 2 miesiaca kąpiemy w dużej wannie
-rękawiczki-niedrapki
-koszulki(body lepsze)
-śpioszki-tylko przez miesiac były przydatne

hity
-przewijak-cudo
-elektroniczna niania
-wibrujący leżaczek z dzwiękiem
-karuzelka
-chusta bebelulu
-mata edukacyjna
-huśtawka-idealna na złe humory


Więcej w tej chwili nie pamiętam. Małych ubranek oczywiście nie ma co w dużej ilości kupować, ale ja po urodzeniu Luśki misiałam tych malutkich dokupić, chociaż córcia mikrusem jakimś nie była (54 cm, 3,8kg). Należy pamietać, że rozmiarówka polska i zagraniczna nie są takie samie. Zagtaniczna ni jak się ma do centymetrów i wszystkie ubranka są większe.
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post nie, 16 lip 2006 - 00:21
Post #46

kity
-wkładki laktacyjne-mnie nic nigdy nie ciekło
-laktator-ręcznie idzie mi lepiej
-rozek-Luśka nie lubiła być w ciasnym
-sudokrem-jak narazie-nic się Luśce z pupą nie dzieje
-wanienka na przewijaku-do 2 miesiaca kąpiemy w dużej wannie
-rękawiczki-niedrapki
-koszulki(body lepsze)
-śpioszki-tylko przez miesiac były przydatne

hity
-przewijak-cudo
-elektroniczna niania
-wibrujący leżaczek z dzwiękiem
-karuzelka
-chusta bebelulu
-mata edukacyjna
-huśtawka-idealna na złe humory


Więcej w tej chwili nie pamiętam. Małych ubranek oczywiście nie ma co w dużej ilości kupować, ale ja po urodzeniu Luśki misiałam tych malutkich dokupić, chociaż córcia mikrusem jakimś nie była (54 cm, 3,8kg). Należy pamietać, że rozmiarówka polska i zagraniczna nie są takie samie. Zagtaniczna ni jak się ma do centymetrów i wszystkie ubranka są większe.

--------------------


www.gugu-gaga.pl
Edi Zet :)
nie, 16 lip 2006 - 07:30
Dla mnie największym hitem jest i nadal będzie pielucha jednorazowa. Dorzucę: zwykły przewijak na łóżeczko, zamykane pudełeczko na mokre chusteczki, plus wersja płaska pudełeczka do damskiej torebki, "przypinki" do ubrania na smoczek, szelki do nauki chodzenia, Sudokrem i oliwka Penaten, leżaczek, elektroniczna niania... Resztę dopiszę jak wrócę z pracy... icon_biggrin.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post nie, 16 lip 2006 - 07:30
Post #47

Dla mnie największym hitem jest i nadal będzie pielucha jednorazowa. Dorzucę: zwykły przewijak na łóżeczko, zamykane pudełeczko na mokre chusteczki, plus wersja płaska pudełeczka do damskiej torebki, "przypinki" do ubrania na smoczek, szelki do nauki chodzenia, Sudokrem i oliwka Penaten, leżaczek, elektroniczna niania... Resztę dopiszę jak wrócę z pracy... icon_biggrin.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
Mika
nie, 16 lip 2006 - 10:52
kity:
Sudokrem
pieluchyPampers-takiego uczulenia nie życzę nikomu
krzesełko do karmienia 2w1-drewniane rozstawiane na stolik i krzesełko-nie przemyślane,dzieci wiecznie zjeżdżały bądź świadomie uciekały dołem


hity:
seria kosmetyków Penaten
laktator Avent (jedyny jaki umie ściągnąć ze mnie mleko)
butelki i smoki Avent -niezniszczalne
piżama-śpiworek bez nogawek -dziecię się nie rozkopie,a nogami fikać może do woli
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 16 lip 2006 - 10:52
Post #48

kity:
Sudokrem
pieluchyPampers-takiego uczulenia nie życzę nikomu
krzesełko do karmienia 2w1-drewniane rozstawiane na stolik i krzesełko-nie przemyślane,dzieci wiecznie zjeżdżały bądź świadomie uciekały dołem


hity:
seria kosmetyków Penaten
laktator Avent (jedyny jaki umie ściągnąć ze mnie mleko)
butelki i smoki Avent -niezniszczalne
piżama-śpiworek bez nogawek -dziecię się nie rozkopie,a nogami fikać może do woli

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
wiktore
pon, 17 lip 2006 - 11:19
Przyłaczam sie do podziękowan Dagmary- wasze rady sa nieocenione dla nas niedoświadczonych mam! Rozwiewaja sie powoli wszytkie wątpliwości! Jestem wdzięczna- Dagmarka dzięki, że szybko działasz dobry duchu icon_smile.gif
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post pon, 17 lip 2006 - 11:19
Post #49

Przyłaczam sie do podziękowan Dagmary- wasze rady sa nieocenione dla nas niedoświadczonych mam! Rozwiewaja sie powoli wszytkie wątpliwości! Jestem wdzięczna- Dagmarka dzięki, że szybko działasz dobry duchu icon_smile.gif
AJA
pon, 17 lip 2006 - 12:09
Hity
Sudocrem - Kaśka miała potworne odparzenia po Pampersach.
Pudełko na husteczki nawilżane
Szelki do wózka
Wkładki laktacyjne, wszystko ciekło
Osłonka na łóżeczko,dookoła, żeby sobie maleństwo główki nie obiło. Rewelacja
Karuzela grająca, tylko bardzo kolorowa
Body- rewelka
Fotelik samochodowy, stawiasz w domu i robi za bujawkę
Stoik 2w1 ja raczej jestem zadowolona
Krem na każdą pogode Nivea
Misiek wkładany do wózka na zime, rewelacja. Wkładamy w niego dziecko i zasuwamy.
Nakładka silikonowa na palec do masowania dziąsełek i mycia pierwszych ząbków
Kity
Pampersy
Huśtawka stojąca - głowa lata, dziecko zjeżdża, koszmar
Przewijak nakładany na łóżeczko- tu sięgasz pieluche, tu trzymasz dziecko. Kosmos. Poza tym to jest raczej dla mniejszych dzieci, moja była duża.
Termomter do wody
Łańcuszki do smoczków - bardzo często pękały. Dobre są tasiemki.
Puder do pupy
Pierwsze grzechotki jakie się dostaje, mają za grube uchwyty dla maleńkich raczek
Czapeczki dla niemowlaków po kąpieli, kompletnie nie używałam
Zabezpieczenia na rogi które się nie trzymały
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
Skąd: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post pon, 17 lip 2006 - 12:09
Post #50

Hity
Sudocrem - Kaśka miała potworne odparzenia po Pampersach.
Pudełko na husteczki nawilżane
Szelki do wózka
Wkładki laktacyjne, wszystko ciekło
Osłonka na łóżeczko,dookoła, żeby sobie maleństwo główki nie obiło. Rewelacja
Karuzela grająca, tylko bardzo kolorowa
Body- rewelka
Fotelik samochodowy, stawiasz w domu i robi za bujawkę
Stoik 2w1 ja raczej jestem zadowolona
Krem na każdą pogode Nivea
Misiek wkładany do wózka na zime, rewelacja. Wkładamy w niego dziecko i zasuwamy.
Nakładka silikonowa na palec do masowania dziąsełek i mycia pierwszych ząbków
Kity
Pampersy
Huśtawka stojąca - głowa lata, dziecko zjeżdża, koszmar
Przewijak nakładany na łóżeczko- tu sięgasz pieluche, tu trzymasz dziecko. Kosmos. Poza tym to jest raczej dla mniejszych dzieci, moja była duża.
Termomter do wody
Łańcuszki do smoczków - bardzo często pękały. Dobre są tasiemki.
Puder do pupy
Pierwsze grzechotki jakie się dostaje, mają za grube uchwyty dla maleńkich raczek
Czapeczki dla niemowlaków po kąpieli, kompletnie nie używałam
Zabezpieczenia na rogi które się nie trzymały

--------------------



wiktore
pon, 17 lip 2006 - 13:41
mam pytanie- czy pisząc o Pampersach macie na mysli tę konkretną markę czy pieluszki jednorazowe ogółem. ja jestem za tetra na co dzień a jednorazowka na wyjścia- ale ni ewiem czy konkretnie pampersy tak uczulają czy wszelkie kuppy, huggies też?
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post pon, 17 lip 2006 - 13:41
Post #51

mam pytanie- czy pisząc o Pampersach macie na mysli tę konkretną markę czy pieluszki jednorazowe ogółem. ja jestem za tetra na co dzień a jednorazowka na wyjścia- ale ni ewiem czy konkretnie pampersy tak uczulają czy wszelkie kuppy, huggies też?
mama_do_kwadratu
pon, 17 lip 2006 - 14:00
CYTAT(ktm3)
mam pytanie- czy pisząc o Pampersach macie na mysli tę konkretną markę czy pieluszki jednorazowe ogółem.  ja jestem za tetra na co dzień a jednorazowka na wyjścia- ale ni ewiem czy konkretnie pampersy tak uczulają czy wszelkie kuppy, huggies też?

dla mnie Pampersy (marka) były akurat hitem numer jeden. Byłam im podwójnie wierna prez trzy icon_eek.gif lata.
Tetra to strata czasu i pieniędzy IMHO, oczywiście.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post pon, 17 lip 2006 - 14:00
Post #52

CYTAT(ktm3)
mam pytanie- czy pisząc o Pampersach macie na mysli tę konkretną markę czy pieluszki jednorazowe ogółem.  ja jestem za tetra na co dzień a jednorazowka na wyjścia- ale ni ewiem czy konkretnie pampersy tak uczulają czy wszelkie kuppy, huggies też?

dla mnie Pampersy (marka) były akurat hitem numer jeden. Byłam im podwójnie wierna prez trzy icon_eek.gif lata.
Tetra to strata czasu i pieniędzy IMHO, oczywiście.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
MartaMarcin
pon, 17 lip 2006 - 14:11
U mnie pampersy newborny były totalną porażką, tak jak półko-przewijak Klupsia. Pampersy 3-6 kg są super, a jak będzie dalej to zobaczymy.
MartaMarcin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 795
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 18:34
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,975




post pon, 17 lip 2006 - 14:11
Post #53

U mnie pampersy newborny były totalną porażką, tak jak półko-przewijak Klupsia. Pampersy 3-6 kg są super, a jak będzie dalej to zobaczymy.

--------------------
skanna
pon, 17 lip 2006 - 14:13
O, a propos hitów pieluszkowych to zdecydowanie hitem nr jeden w tej kategorii są fioletowe pieluchy TESCO. Niech się wszystkie inne schowają.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post pon, 17 lip 2006 - 14:13
Post #54

O, a propos hitów pieluszkowych to zdecydowanie hitem nr jeden w tej kategorii są fioletowe pieluchy TESCO. Niech się wszystkie inne schowają.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
sylion
pon, 17 lip 2006 - 14:38
U mnie równiez pieluchy tesco i zamiennie fioletowe z rossmana.
Pampersy pampersa sa mniej chlonne.
Pamietam je z czasow Kacpra to wowczas i cala noc wytrzymywaly teraz niestety musze Aleksa przebierac w nocy.
sylion


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 150
Dołączył: pon, 13 mar 06 - 08:31
Nr użytkownika: 5,223




post pon, 17 lip 2006 - 14:38
Post #55

U mnie równiez pieluchy tesco i zamiennie fioletowe z rossmana.
Pampersy pampersa sa mniej chlonne.
Pamietam je z czasow Kacpra to wowczas i cala noc wytrzymywaly teraz niestety musze Aleksa przebierac w nocy.
Jasiucha
pon, 17 lip 2006 - 14:48
Marka Pmpers jeśli chodzi o pieluchy jest świetna.. za wyjatkiem "newborn" - mój dzieciaczek miał straszne odparzenia (to chyba przez te "wchłaniające" kupki dodatkowe siateczki"), u znajomych było podobnie icon_lol.gif

Za to huggies się nie sprawdziły.. wydawały się fajne.. ale wg mnie gorzej trzymają wilgoć niż Pampers

Za to nawilżane chusteczki Pampers wg mnie to wydatek kasy.. płaci się za markę... istnieją tańsze i lepiej nawilżone,np. Bambino lub Happy
Jasiucha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,601
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 09:32
Skąd: pomorze
Nr użytkownika: 4,900




post pon, 17 lip 2006 - 14:48
Post #56

Marka Pmpers jeśli chodzi o pieluchy jest świetna.. za wyjatkiem "newborn" - mój dzieciaczek miał straszne odparzenia (to chyba przez te "wchłaniające" kupki dodatkowe siateczki"), u znajomych było podobnie icon_lol.gif

Za to huggies się nie sprawdziły.. wydawały się fajne.. ale wg mnie gorzej trzymają wilgoć niż Pampers

Za to nawilżane chusteczki Pampers wg mnie to wydatek kasy.. płaci się za markę... istnieją tańsze i lepiej nawilżone,np. Bambino lub Happy

--------------------
AJA
pon, 17 lip 2006 - 20:38
CYTAT(ktm3)
mam pytanie- czy pisząc o Pampersach macie na mysli tę konkretną markę czy pieluszki jednorazowe ogółem.  ja jestem za tetra na co dzień a jednorazowka na wyjścia- ale ni ewiem czy konkretnie pampersy tak uczulają czy wszelkie kuppy, huggies też?


No cóż, u mnie wszystkie. Kacha miała takie odparzenia, że aż jej skóra w pachwinach schodziła.
Na co dzień uzywałam tetry (zresztą tak zamierzałam od początku, ale w szpitalu wymagane sa jednorazowe) jednorazówki tylko na spacer i kupa sudocremu na pupke.

Wydaje mnie sie też, że tetrowe pieluchy były pomocne przy oduczaniu małej od pieluch. Miała 1,5 roku jak biegała bez pieluchy, a teraz od miesiąca śpi bez pieluchy.
Jednak do używanie tetrówek trzeba mieć dużo zaparcia, prawie non stop trzeba je zmieniać, bardzo często jest mokre ubranie. Są w sprzedaży ceratki do podtrzymywania pieluchy
https://www.canpol.com.pl/product.php?lp=70...&gr=130&pd=1393
i dobra w tym momencie jest ceratka
https://www.canpol.com.pl/product.php?lp=70...&gr=131&pd=1394
którą kładzie się na łożeczko w szerokości a na to kładłam ręcznik. Jak się zasikała zmieniałam ręcznik a reszta była sucha.
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
Skąd: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post pon, 17 lip 2006 - 20:38
Post #57

CYTAT(ktm3)
mam pytanie- czy pisząc o Pampersach macie na mysli tę konkretną markę czy pieluszki jednorazowe ogółem.  ja jestem za tetra na co dzień a jednorazowka na wyjścia- ale ni ewiem czy konkretnie pampersy tak uczulają czy wszelkie kuppy, huggies też?


No cóż, u mnie wszystkie. Kacha miała takie odparzenia, że aż jej skóra w pachwinach schodziła.
Na co dzień uzywałam tetry (zresztą tak zamierzałam od początku, ale w szpitalu wymagane sa jednorazowe) jednorazówki tylko na spacer i kupa sudocremu na pupke.

Wydaje mnie sie też, że tetrowe pieluchy były pomocne przy oduczaniu małej od pieluch. Miała 1,5 roku jak biegała bez pieluchy, a teraz od miesiąca śpi bez pieluchy.
Jednak do używanie tetrówek trzeba mieć dużo zaparcia, prawie non stop trzeba je zmieniać, bardzo często jest mokre ubranie. Są w sprzedaży ceratki do podtrzymywania pieluchy
https://www.canpol.com.pl/product.php?lp=70...&gr=130&pd=1393
i dobra w tym momencie jest ceratka
https://www.canpol.com.pl/product.php?lp=70...&gr=131&pd=1394
którą kładzie się na łożeczko w szerokości a na to kładłam ręcznik. Jak się zasikała zmieniałam ręcznik a reszta była sucha.

--------------------



Mi
śro, 19 lip 2006 - 08:45
Oj my też zawzięcie używaliśmy pieluszek tetrowych wink.gif
AJA masz racje mniejsze odparzenia, ale więcej pracy. Moglismy sobie na to pozwolić ze względu na sprzyjającą porę roku - upalne lato. Obawiam się, że teraz jak urodzi się maluszek to z tetrą nie dam rady, bo będzie zima.
U nas z jednorazowych sprawdziły się Bella Happy i pupa przy nich była ładna wink.gif

HITY
podgrzewacz do butelek
karuzela nad łożeczko
chusteczki nawilżane

KITY
nosidełko
wszelkie kosmetyki (poza mąką ziemniaczną wink.gif )
baldachim nas łóżeczkiem
Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,406
Dołączył: wto, 25 paź 05 - 09:11
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 3,913




post śro, 19 lip 2006 - 08:45
Post #58

Oj my też zawzięcie używaliśmy pieluszek tetrowych wink.gif
AJA masz racje mniejsze odparzenia, ale więcej pracy. Moglismy sobie na to pozwolić ze względu na sprzyjającą porę roku - upalne lato. Obawiam się, że teraz jak urodzi się maluszek to z tetrą nie dam rady, bo będzie zima.
U nas z jednorazowych sprawdziły się Bella Happy i pupa przy nich była ładna wink.gif

HITY
podgrzewacz do butelek
karuzela nad łożeczko
chusteczki nawilżane

KITY
nosidełko
wszelkie kosmetyki (poza mąką ziemniaczną wink.gif )
baldachim nas łóżeczkiem
mamami
śro, 19 lip 2006 - 09:03
CYTAT(AJA)
Wydaje mnie sie też, że tetrowe pieluchy były pomocne przy oduczaniu małej od pieluch. Miała 1,5 roku jak biegała bez pieluchy, a teraz od miesiąca śpi bez pieluchy.


Ja bym tam nie demonizowała pampersów w tej kwestii. Pewnie co dziecko to inaczej ale moim zdaniem wystarczy ściągnąc dziecku uczącemu się nocnikowania pieluchę i dopiero wtedy są szybkie efekty.
Maciek nigdy nie miał założonej tetry a uczenie nocnika zajęło mu ok 2 tyg, juz od miesiąca albo dłużej spi bez pampka.

Co do tematu przewodniego to dla mnie największym hitem jest przewijak taki z półkami pod spodem. Wszystkie rzezcy potrzebne do przewijania mam pod ręką a dziecko na wysokości nie męczącej mojego kręgosłupa.
body
pajace (ja nigdy nie miałam problemu z dobraniem rozmiaru, może dlatego że nigdy nie kupuję tych od polskich producentów, zawsze mothercare albo early days), teraz nie mam kupionej ani jednej pary spiochów takich tradycyjnych.
podkładka do wanny, frotte rozciągnieta na takim stelażu z drutu. Schnie expresem i jest bardzo wygodna.

Kity to przede wszystkim termometr w smoczku (obydwaj chłopcy byli bezsmoczkowi)
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 19 lip 2006 - 09:03
Post #59

CYTAT(AJA)
Wydaje mnie sie też, że tetrowe pieluchy były pomocne przy oduczaniu małej od pieluch. Miała 1,5 roku jak biegała bez pieluchy, a teraz od miesiąca śpi bez pieluchy.


Ja bym tam nie demonizowała pampersów w tej kwestii. Pewnie co dziecko to inaczej ale moim zdaniem wystarczy ściągnąc dziecku uczącemu się nocnikowania pieluchę i dopiero wtedy są szybkie efekty.
Maciek nigdy nie miał założonej tetry a uczenie nocnika zajęło mu ok 2 tyg, juz od miesiąca albo dłużej spi bez pampka.

Co do tematu przewodniego to dla mnie największym hitem jest przewijak taki z półkami pod spodem. Wszystkie rzezcy potrzebne do przewijania mam pod ręką a dziecko na wysokości nie męczącej mojego kręgosłupa.
body
pajace (ja nigdy nie miałam problemu z dobraniem rozmiaru, może dlatego że nigdy nie kupuję tych od polskich producentów, zawsze mothercare albo early days), teraz nie mam kupionej ani jednej pary spiochów takich tradycyjnych.
podkładka do wanny, frotte rozciągnieta na takim stelażu z drutu. Schnie expresem i jest bardzo wygodna.

Kity to przede wszystkim termometr w smoczku (obydwaj chłopcy byli bezsmoczkowi)
Jasiucha
czw, 20 lip 2006 - 11:01
CYTAT(mamami)
CYTAT(AJA)
Wydaje mnie sie też, że tetrowe pieluchy były pomocne przy oduczaniu małej od pieluch. Miała 1,5 roku jak biegała bez pieluchy, a teraz od miesiąca śpi bez pieluchy.


Ja bym tam nie demonizowała pampersów w tej kwestii. Pewnie co dziecko to inaczej ale moim zdaniem wystarczy ściągnąc dziecku uczącemu się nocnikowania pieluchę i dopiero wtedy są szybkie efekty.
Maciek nigdy nie miał założonej tetry a uczenie nocnika zajęło mu ok 2 tyg, juz od miesiąca albo dłużej spi bez pampka.




Moja kumpela w zeszłym roku nauczyła swoją córcię (20mies) siusiania na nocnik w 3dni.. normalnie byłam w szoku.. a dziewczynka też była dzieckiem pampersa icon_lol.gif
Jasiucha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,601
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 09:32
Skąd: pomorze
Nr użytkownika: 4,900




post czw, 20 lip 2006 - 11:01
Post #60

CYTAT(mamami)
CYTAT(AJA)
Wydaje mnie sie też, że tetrowe pieluchy były pomocne przy oduczaniu małej od pieluch. Miała 1,5 roku jak biegała bez pieluchy, a teraz od miesiąca śpi bez pieluchy.


Ja bym tam nie demonizowała pampersów w tej kwestii. Pewnie co dziecko to inaczej ale moim zdaniem wystarczy ściągnąc dziecku uczącemu się nocnikowania pieluchę i dopiero wtedy są szybkie efekty.
Maciek nigdy nie miał założonej tetry a uczenie nocnika zajęło mu ok 2 tyg, juz od miesiąca albo dłużej spi bez pampka.




Moja kumpela w zeszłym roku nauczyła swoją córcię (20mies) siusiania na nocnik w 3dni.. normalnie byłam w szoku.. a dziewczynka też była dzieckiem pampersa icon_lol.gif

--------------------
> Wyprawkowe HITY i KITY
Start new topic
Reply to this topic
54 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:42
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama