Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ile razy sex w szczęśliwym cyklu?

, czyli jak to robić, żeby zajść :D
> , czyli jak to robić, żeby zajść :D
Olencja
wto, 13 lut 2018 - 13:29
Dziewczyny, ile razy w szczęśliwym cyklu uprawiałyście sex?
czy naprawdę trzeba kochać sie co drugi dzień zeby zajsc?

staramy sie z mezem o drugie dziecko, a moj maz ma taka prace, ze czesto wyjezdza, bardzo nieregularnie sie kochamy, gin powiedzial, ze ciezko bedzie zajsc, bo trzeba sie co drugi dzien kochac...

pierwsze dziecko splodzilismy po sexach 11-14 dc, owu byla w 15 dc

a jak to bylo u Was ?
Olencja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 383
Dołączył: wto, 11 maj 10 - 13:06
Nr użytkownika: 32,914




post wto, 13 lut 2018 - 13:29
Post #1

Dziewczyny, ile razy w szczęśliwym cyklu uprawiałyście sex?
czy naprawdę trzeba kochać sie co drugi dzień zeby zajsc?

staramy sie z mezem o drugie dziecko, a moj maz ma taka prace, ze czesto wyjezdza, bardzo nieregularnie sie kochamy, gin powiedzial, ze ciezko bedzie zajsc, bo trzeba sie co drugi dzien kochac...

pierwsze dziecko splodzilismy po sexach 11-14 dc, owu byla w 15 dc

a jak to bylo u Was ?

--------------------

kajaa
wto, 20 lut 2018 - 17:02
 Z medycznego punktu widzenia para, która chce efektywnie starać siÄ™ o dziecko, powinna współżyć 2-3 razy w tygodniu. Zarówno zbyt czÄ™ste jak i zbyt rzadkie stosunki obniżajÄ… jakość mÄ™skiego nasienia. Wiele par chce wzmocnić swoje starania o dziecko wyznaczajÄ…c dni pÅ‚odne. Niestety u niektórych kobiet wyznaczenie daty owulacji wymaga wnikliwej obserwacji, a czasami nawet badania USG – tÅ‚umaczy dr n. med. Wojciech Kolawa, specjalista ginekolog-poÅ‚ożnik zajmujÄ…cy siÄ™ leczeniem niepÅ‚odnoÅ›ci w Centrum Medycznym MacierzyÅ„stwo.
I ja się trzymam tego, co mówią specjaliści, bo na różnych blogach to ja już czytałam tysiące teorii, poparte tym ile plemniki mogą poczekać na zapłodnienie w kobiecie,że z tego co pamiętam żeby była dziewczynka, to 2 dni przed owulacją jest idealnie, a żeby chłopczyk, to najlepiej się wstrzelić w owulację... no i przecież tyle osób próbuje dokładnie w dzień owulacji i mimo to, nie zachodzą w ciążę... No a potem natrafiłam na artykuł, z którego cytat Ci wkleiłam i do mnie dotarło, że przecież my ciągle patrzymy od kobiecej strony na to, zastanawiamy się nad naszymi dniami płodnymi, chcemy jak najczęściej, żeby na pewno się "wstrzelić", a trzeba też patrzeć na to, jak się zachowuje nasienie faceta w zależności od częstotliwości stosunku. Do tanga trzeba dwojga icon_wink.gif
kajaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: wto, 20 lut 18 - 16:20
Nr użytkownika: 51,523




post wto, 20 lut 2018 - 17:02
Post #2

 Z medycznego punktu widzenia para, która chce efektywnie starać siÄ™ o dziecko, powinna współżyć 2-3 razy w tygodniu. Zarówno zbyt czÄ™ste jak i zbyt rzadkie stosunki obniżajÄ… jakość mÄ™skiego nasienia. Wiele par chce wzmocnić swoje starania o dziecko wyznaczajÄ…c dni pÅ‚odne. Niestety u niektórych kobiet wyznaczenie daty owulacji wymaga wnikliwej obserwacji, a czasami nawet badania USG – tÅ‚umaczy dr n. med. Wojciech Kolawa, specjalista ginekolog-poÅ‚ożnik zajmujÄ…cy siÄ™ leczeniem niepÅ‚odnoÅ›ci w Centrum Medycznym MacierzyÅ„stwo.
I ja się trzymam tego, co mówią specjaliści, bo na różnych blogach to ja już czytałam tysiące teorii, poparte tym ile plemniki mogą poczekać na zapłodnienie w kobiecie,że z tego co pamiętam żeby była dziewczynka, to 2 dni przed owulacją jest idealnie, a żeby chłopczyk, to najlepiej się wstrzelić w owulację... no i przecież tyle osób próbuje dokładnie w dzień owulacji i mimo to, nie zachodzą w ciążę... No a potem natrafiłam na artykuł, z którego cytat Ci wkleiłam i do mnie dotarło, że przecież my ciągle patrzymy od kobiecej strony na to, zastanawiamy się nad naszymi dniami płodnymi, chcemy jak najczęściej, żeby na pewno się "wstrzelić", a trzeba też patrzeć na to, jak się zachowuje nasienie faceta w zależności od częstotliwości stosunku. Do tanga trzeba dwojga icon_wink.gif
> Ile razy sex w szczęśliwym cyklu?, czyli jak to robić, żeby zajść :D
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama