Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kryspinów- szukam towarzystwa

> 
okko
nie, 12 lip 2009 - 20:23
Ponieważ w tym roku z wyjazdu wakacyjnego trzeba było zrezygnowac to nawiedzamy w weekendy Kryspinow z Kubusiem- woda w miare czysta, ciepła tez w miare.
Gdyby ktos miał ochote sie przyłaczyc z dzieciem to my chetni jestesmy na miłe towarzystwo
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post nie, 12 lip 2009 - 20:23
Post #1

Ponieważ w tym roku z wyjazdu wakacyjnego trzeba było zrezygnowac to nawiedzamy w weekendy Kryspinow z Kubusiem- woda w miare czysta, ciepła tez w miare.
Gdyby ktos miał ochote sie przyłaczyc z dzieciem to my chetni jestesmy na miłe towarzystwo

--------------------


Honey*
nie, 12 lip 2009 - 23:09
wlasnie czytalam w fakcie ostatnio ze kryspinow nie dosc ze drogi to jeszcze jedzenie nie dobre. na poczatek 5zl za parking - niekiedy 5zl od osoby w samochodzie, wstep 9zl. zapiekanka 7zl ponoc zimne w srodku.
choc nie powiem bo tam ladnie bylo. Ja ostatni raz bylam tam 9 lat temu icon_smile.gif
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post nie, 12 lip 2009 - 23:09
Post #2

wlasnie czytalam w fakcie ostatnio ze kryspinow nie dosc ze drogi to jeszcze jedzenie nie dobre. na poczatek 5zl za parking - niekiedy 5zl od osoby w samochodzie, wstep 9zl. zapiekanka 7zl ponoc zimne w srodku.
choc nie powiem bo tam ladnie bylo. Ja ostatni raz bylam tam 9 lat temu icon_smile.gif

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
okko
pon, 13 lip 2009 - 08:02
Wstep 9 zł od osoby dorosłej samochód 5zł owszem.
Co do jedzenia to poza kiełbasa z grila i czasami lodem dla dziecka to my nigdy tam konsumpcji wiekszej nie uprawiamy.

N cóz nie jest to cieołe morze ale w poblizu Krakowa jedyne miejsce do kapieli z dzieckiem wiec jeździmy
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post pon, 13 lip 2009 - 08:02
Post #3

Wstep 9 zł od osoby dorosłej samochód 5zł owszem.
Co do jedzenia to poza kiełbasa z grila i czasami lodem dla dziecka to my nigdy tam konsumpcji wiekszej nie uprawiamy.

N cóz nie jest to cieołe morze ale w poblizu Krakowa jedyne miejsce do kapieli z dzieckiem wiec jeździmy

--------------------


Mućka
nie, 26 lip 2009 - 19:51
byłam w zeszłym tygodniu z Julą i Tomem na Kryspinowie icon_smile.gif

muszę powiedzieć że jeśli chodzi o jakieś "możliwe" kąpielisko w okolicy Krakowa to jest to naprawdę niezłe miejsce.
w każdym razie Jula miała frajdę icon_wink.gif

i to z pewnością nasza nie ostatnia wizyta 06.gif o ile mój będzie miał jakiś wolny słoneczny dzień 21.gif
Mućka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,149
Dołączył: pią, 14 wrz 07 - 10:10
SkÄ…d: z Wsiogrodu :)
Nr użytkownika: 16,187




post nie, 26 lip 2009 - 19:51
Post #4

byłam w zeszłym tygodniu z Julą i Tomem na Kryspinowie icon_smile.gif

muszę powiedzieć że jeśli chodzi o jakieś "możliwe" kąpielisko w okolicy Krakowa to jest to naprawdę niezłe miejsce.
w każdym razie Jula miała frajdę icon_wink.gif

i to z pewnością nasza nie ostatnia wizyta 06.gif o ile mój będzie miał jakiś wolny słoneczny dzień 21.gif

--------------------






Nie ogarniam tej kuwety :)
> Kryspinów- szukam towarzystwa
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 17:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama