Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Podsuńcie mi pomysł, plissss

> 
KM
nie, 13 mar 2005 - 20:33
Kupiliśmy szafkę do łazienki. Aby się zmieściła musieliśmy odsunąć stojącą obok szafkę o 6 cm od ściany. No i za umywalką mamy sześciocentymetrową szczelinę icon_evil.gif Co z tym zrobić? Nie mam pomysłu, wygląda fatalnie icon_sad.gif
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post nie, 13 mar 2005 - 20:33
Post #1

Kupiliśmy szafkę do łazienki. Aby się zmieściła musieliśmy odsunąć stojącą obok szafkę o 6 cm od ściany. No i za umywalką mamy sześciocentymetrową szczelinę icon_evil.gif Co z tym zrobić? Nie mam pomysłu, wygląda fatalnie icon_sad.gif
marghe.
nie, 13 mar 2005 - 21:22
a jak wyglÄ…da owa szczelina?
Tzn z której strony jest widoczna itp
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 13 mar 2005 - 21:22
Post #2

a jak wyglÄ…da owa szczelina?
Tzn z której strony jest widoczna itp
KM
nie, 13 mar 2005 - 21:38
Marghe, szczelina jest za umywalką od strony ściany tzn. szafka z umywalką jest odsunięta od ściany o 6 cm. Widać ją gdy np myje się ręce. Tę szczelinę można oglądać wink.gif z góry.
Druga szczelina, nieco mniejsza widoczne jest pomiędzy przystawioną do w/w szafką wysoką a ścianą, powyżej umywalki. Osoba myjąca ręce widzi ją z boku.
Strasznie namotałam ale może zrozumiesz, jak mi się uda to wkleję zdjęcia ale nie wcześniej niż jutro icon_rolleyes.gif
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post nie, 13 mar 2005 - 21:38
Post #3

Marghe, szczelina jest za umywalką od strony ściany tzn. szafka z umywalką jest odsunięta od ściany o 6 cm. Widać ją gdy np myje się ręce. Tę szczelinę można oglądać wink.gif z góry.
Druga szczelina, nieco mniejsza widoczne jest pomiędzy przystawioną do w/w szafką wysoką a ścianą, powyżej umywalki. Osoba myjąca ręce widzi ją z boku.
Strasznie namotałam ale może zrozumiesz, jak mi się uda to wkleję zdjęcia ale nie wcześniej niż jutro icon_rolleyes.gif
marghe.
nie, 13 mar 2005 - 22:44
Wyobraźnie mi przy drugiej szczelinie zastrajkowała.
Dawaj zdjęcia icon_smile.gif

Szafka ma jakiÅ› blat czy cuÅ› ?icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 13 mar 2005 - 22:44
Post #4

Wyobraźnie mi przy drugiej szczelinie zastrajkowała.
Dawaj zdjęcia icon_smile.gif

Szafka ma jakiÅ› blat czy cuÅ› ?icon_smile.gif
Tuni
pon, 14 mar 2005 - 12:34
Proponuję dokupić maskownicę, jakiś kawałek deseczki w odpowiednim kolorze. Zamocować do tylnej ścianki szafki i będzie po problemie. Zyskasz taką mini półeczkę za umywalką i nie bedzie Ci się chlapało za szafkę.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post pon, 14 mar 2005 - 12:34
Post #5

Proponuję dokupić maskownicę, jakiś kawałek deseczki w odpowiednim kolorze. Zamocować do tylnej ścianki szafki i będzie po problemie. Zyskasz taką mini półeczkę za umywalką i nie bedzie Ci się chlapało za szafkę.
Tuni
pon, 14 mar 2005 - 12:36
Pionową szczelinę między ścianą i wysoką szfką potraktowałabym tak samo. icon_cool.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post pon, 14 mar 2005 - 12:36
Post #6

Pionową szczelinę między ścianą i wysoką szfką potraktowałabym tak samo. icon_cool.gif
KM
sob, 19 mar 2005 - 23:01
Tuni, z tą deską to świetny pomysł tylko my mamy do takich rzeczy lewe ręce. Dlatego kupię zwykłą pułeczkę plastikową a pionową zasłonię częściowo szafką. Rewelacji nie będzie ale przynajmniej nie będzie raziło, bo teraz nie mogę na to patrzeć icon_evil.gif
Dziękuję.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post sob, 19 mar 2005 - 23:01
Post #7

Tuni, z tą deską to świetny pomysł tylko my mamy do takich rzeczy lewe ręce. Dlatego kupię zwykłą pułeczkę plastikową a pionową zasłonię częściowo szafką. Rewelacji nie będzie ale przynajmniej nie będzie raziło, bo teraz nie mogę na to patrzeć icon_evil.gif
Dziękuję.
> PodsuÅ„cie mi pomysÅ‚, plissss
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 19 mar 2024 - 06:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama